A1 Mobilni Internet - problemi

poruka: 479
|
čitano: 303.558
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Jel još nekom zadnjih 4-5 dana upload "na pol" u odnosu na inače?

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
Oldy kaže...

Jel još nekom zadnjih 4-5 dana upload "na pol" u odnosu na inače?

je i na t-mobile isto

Live to win!!!
13 godina
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Imam jedan cudan problem, imam t-mobile mobilni internet 13GB prometa svaki mjesec po full brzini i ovog mjeseca sam napravio preko 20 i dalje ide po punoj brzini, lol

 

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Fala k... vratili mi upload na normalu.

 

Oni bi umrli da bar jednom godišnje neki k... ne šaltaju sa tim brzinama ili down ili up.

 

 

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
Intel&ATI kaže...

Imam jedan cudan problem, imam t-mobile mobilni internet 13GB prometa svaki mjesec po full brzini i ovog mjeseca sam napravio preko 20 i dalje ide po punoj brzini, lol

 

Uživaj ;) !! i ja imam taj ''problem'' big like za t-mobile, nisam ovo ni sanjal ali mi skidamo full brzinom cijeli mjesec NEOGRANIČENO kad prođemo paket iz tarife, a tako jeftino.

Live to win!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2013 12:10 (BuhaBT).
14 godina
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Ili je slučajno kao i koji puta do sada i na vipu ili testiraju mrežu ali bi isto tako mreža zbog preopterećenja mogla pasti.

 

 

Vidjet ćemo; sada vam je bilo dobro. :)

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2013 18:38 (Oldy).
 
0 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
evo ja imam pitanje,prosao sam 9 gb po punoj brzini i sad brzina je maksimum 20kbp/s niti. Posto imam 3 crte od pet kao signala znam da sam na dobroj poziciji jer nema nikog oko mene, dal je moguce to poremetit tj. da dobijem brzinu bez nekakvog njihovog "limita" ?
Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
15 godina
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

ne moze se to nikako zaobići jer se blokira preko broja

Atomska bubamara | edomovina.blog.hr
10 godina
neaktivan
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Pozdrav, aktivirao sam surf paket - SURFS od 200 mb, i kada god uključim internet najveća mreža koju imam piše H+. Signal mi je uvjek odličan - pun ili fali jedna crtica, pa me sada zanima da li je do paketa ili trebam nešto namjestiti u mobitelu ili do nečega drugog, jer nikada nisam imao mrežu tipa 3G ili sl.

lp

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
Tomislav_77 kaže...

Pozdrav, aktivirao sam surf paket - SURFS od 200 mb, i kada god uključim internet najveća mreža koju imam piše H+. Signal mi je uvjek odličan - pun ili fali jedna crtica, pa me sada zanima da li je do paketa ili trebam nešto namjestiti u mobitelu ili do nečega drugog, jer nikada nisam imao mrežu tipa 3G ili sl.

lp

Ne razumijem, gdje je problem? H+ je HSPA+. To ti je najbrži link ako nemaš 4G uređaj. Jedino ako želiš ograničiti brzinu interneta na neku nižu?
GPRS ... 60kbit
3G / EDGE ... 470kbit
HSDPA ... 7,2Mbit
HSPA+ (H+) ... 21/42Mbit (teoretski 160Mbit)
4G / LTE  ... 50/100Mbit (teoretski 1Gbit)

11 godina
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

imam jedno pitanje. uzimam sutra tarifu m i imam 1 gb interneta po brzini 7,2 Mbit/s. i kad to potrosim ce mi se brzina spustit na 64kb/s. zanimam me hoce ta brzina bit dosta za fejs i whats app

GamingOnline
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Oprostite na offtopicu, ali zanima me sta znace besplatne kune u vip aplikaciji pise mi da ih imam 5?

BARCA - MES QUE UN CLUB
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

Vjerojatno se radi o ovome:

Webshop promocija dodatnih kuna - za nadoplatu Vipme računa bonom od 55 kn, korisnik će dobiti dodatnih 5 kn. 

Kune su ti na raspolaganju kao i svake druge.

11 godina
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

prebacio sam se na samba tarifu i sada sam na LTE prijenosu podataka koji je bitno sporiji od WCDMA koji je do 30 mbit po sekundi a sada je LTE jedva 15 megabita po sekundi. Ima tko takav problem. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

A očito si bolje pokriven sa 3G nego sa 4G. To nije ista mreža.

 

Možeš biti dobro pokriven sa obje ali i ne moraš. :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Jel netko nabavljao ove vanjske antenice za Huawei stickove?

Vidim ima ih i na njuški. Da li valjaju što jer sam dosta loše pokriven sa LTE?

 

Tnx.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

Mene isto zanima ovo što je kolega Oldy pitao. U Engelu GSM-UMTS antena košta 380kn.

 

Ima li negdje jeftinije ili kako da sami napravimo takvu antenu??

ČITAJTE KNJIGE. RELIGION IS BULLSHIT
13 godina
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
Planiran si uzet u vipu L tarifu, ali u carnet opciji. Ono sto mene zanima jel postoji nacin da se skidaju torrenti bez da dobivam opomene i na kraju da me i iskljuce? Cisto da mogu winse skinut i tu i tamo koji program. Za filmove i serije koristin streamove.
14 godina
moderator
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

Nema nikakvih opomena ili sličnog. Samo skidaj.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
Vise ne prate ako se torrenti koriste ili su par stvari u pitanju pa ce mi pogledat kroz prste?
14 godina
moderator
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

Nisam nikad čuo da su upozoravali nekog sa vip mobile + carnet.

Samo na fiksnim linijama (adsl i slično)

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
Aaahaaa... Ja sam mislio da i mobilni internet isto provjeravaju. Onda super
9 godina
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Ne znam koliko ovo spada u ovu temu, ali da ne otvaram nove teme... Ugl. zanima me ova internet bez granica L tarifa, koliko vidim ovo i bez carnet opcije ne treba raditi nikakve ugovore, tj. ugovorom samo dobivam neki uređaj jeftino, ali ako mi to ne treba komodno mogu bez ugovora i prekidam kad god hoću. Znam da nije najisplativija stvar pogotovo pored fiksne internet linije, ali sam u situaciji da mi je neisplativo raditi ugovor bilo na godinu ili 2 ili više, odnosno želim/moram biti u mogućnosti bilo kada prekinuti ugovor. Ako možete potvrditi jesam dobro shvatio sve. Zahvaljujem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2015 23:26 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi
Oprostite što ovdje pišem svoj problem.

Cijelo prijašnje vrijeme sve je radilo normalno. Danas pokušam spojiti se na taj Vip mobilni stick i kad se spojim, u browseru mi piše da netko ima istu Ip adresu. Nakon nekoliko sati ja se opet pokušam spojiti i neće. I to ne samo taj Vip program, koji god program pokušam upaliti ili deinstalirati ono ništa :( . Ništa ne mogu! Ako netko mi može pomoći, pravo je vrijeme. Hvala unaprijed.
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Pozz dali vip-ov internet dan ima ograničenja ili je kao kod simpe full brzina 24h. Hvala unaprijed za informaciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

idem u EU na mjesec dana, imam 5GB prometa u tarifi .... Sad znam da imaju pravo mi srezat taj promet u roamingu, da li netko ima iskustva koliko mogu ocekivati?

 

EDIT: i da li u zemljama EU moram paziti da sam na partnerskim mrežama? (npr Vodafone ili Orange) ili je svejedno na kojoj sam mreži kako bi mi internet bio besplatan

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2017 12:22 (Darko1983).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Vip Mobilni Internet - problemi

Imam pitanje - Necak ima Zakon tarifu sa 1500Mb + 1500 Min/SMS.

 

Kad je kod mene u posjeti, ne radi mu mobilni internet.

 

Provjerio sam na aplikaciji MojVIP, i pise da jos ima 2700Mb preostalih

(1500 se moze prenesti svaki mjesec u naredni mjesec), ali makar je ukljucena mogucnost

internet roaminga, internet ne radi.

 

U cemu je stvar? Dali je VIP onemogucio internet u EU? Pozivi i SMS rade uredno i skidaju se sa tarife.

11 godina
neaktivan
offline
Vip Mobilni Internet - problemi
Pitanje ako iko zna mozda ko se kuzi u zakon ili je odvjetnik,cura mi nije placala mob racune od pretplate jel je bila izvan drzave kad se vratila dobila je ovrhu i platila 2000kn od duga koji je bio cijelokupni iznos 2300mi se cini,nakon cega su joj makli pretplatu i stavili ju na bonove automatski.Vipov odjetnicki ured joj je zatim 4mj nakon toga sjeo na placu FINA blokirala cijelu placu i vip uzo cijelu placu sa banke sve iza njezinih leđa i to ne 300kn kojih je ostala duzna nego nekih izmisljenih 5600kn sa kamatama sad cu poslati sliku to nije moguce kako ova drzava radi jel da uzimam odvjetinka zbog tih laznih racuna od vipovog odvjetnika ili ne?





Ovo pise iznad te slike od tog lopovskog odjetnika od vipa





"Vaša uplata 12.09.2017. u iznosu 2.000,00 kn je evidentirana.

Trenztno stanje duga iznosi 5.407,16 kn, sa kamatom na dan 02.02.2018.



Iznos koji je naplaćen prisilnim putem posredstvom FINA-e biti će uplaćen VIPnetu protekom 60 dana od dana zapljene sa Vašeg računa, pa će nam tek tada biti vidljiv.



Ukoliko imat edodatnih upita, stojimo na raspolaganju."

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vip Mobilni Internet - problemi

Jedno pitanje za korisnike koji vec imaju vip zanima me na koji nacin radi vip roming na bonove koliko se placa za nekih 1gb prometa itd. Jel ovisi u kojoj si zemlji itd meni treba njemacka. Posto zivm u bosni pa sam ovdje na preplati placam za 1gb 15km ili neki 55kn a imam vipov broj i nekih 100kuna na racunu.Pitam zato reko da iskoristim ovo da mi djaba ne stoje.

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice