Remote jednog Virtual Desktopa na Win10?

poruka: 3
|
čitano: 2.722
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Remote jednog Virtual Desktopa na Win10?

Je li moguce imati dva virtualna desktopa na jednom racunalu, a da s udaljenog racunala dobijem pristup iskljucivo drugom virtualnom desktopu, a da to nema utjecaja na prvi virtualni desktop odnosno da se ta takozvana "remote desktop sesija" izvodi u "backgroundu".

 

Dakle, ako se neki program izvodi u fullscreen modusu na prvom desktopu, da se to ne prekida (ne minimizira, ne deaktivira, ne zatvori itd) kada preuzmem kontrolu nad drugim desktopom prilikom uspostavljanja RDP konekcije.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2017 16:45 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Remote jednog Virtual Desktopa na Win10?
lovac82 kaže...

Je li moguce imati dva virtualna desktopa na jednom racunalu, a da s udaljenog racunala dobijem pristup iskljucivo drugom virtualnom desktopu, a da to nema utjecaja na prvi virtualni desktop odnosno da se ta takozvana "remote desktop sesija" izvodi u "backgroundu".

 

Dakle, ako se neki program izvodi u fullscreen modusu na prvom desktopu, da se to ne prekida (ne minimizira, ne deaktivira, ne zatvori itd) kada preuzmem kontrolu nad drugim desktopom prilikom uspostavljanja RDP konekcije.

 Ne znam za šta vam je potrebno, pkušajte sa pravljenjem novog lokalnog računa gdje će te se trebati spojiti na  taj račun bez ometanja prvog

12 godina
protjeran
offline
Remote jednog Virtual Desktopa na Win10?

naravno, moguće je sa rdp a moguće je i sa vncom

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice