Sklapanje konfiguracije za malo preduzece

poruka: 5
|
čitano: 5.053
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Sklapanje konfiguracije za malo preduzece

Pozdrav svima..

 

Volio bih kad bi mi neko mogao pomoci u kratkim crtama sta mi sve treba da bi sklopio konfiguraciju za neko malo preduzece do 10tak racunara..Kakko,sta,gdje..? Ajde molim vas onako cisto rekreativno s vase strane a meni cete mnogo pomoci,hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sklapanje konfiguracije za malo preduzece

-evo rekreativno.. ali neće ti pomoći (btw, vidi koliko odgovora.. upitaj se zašto?).

-što ti sve treba? Preduvijet je znanje. Dalje je lako.

da si pitao 10kg krumpira bilo bi lakše, odeš u prvu trgovinu.. ako nije željezara, textil.. možda drže krumpir i kupiš. Slično je s PCjem. Ako drže, kažeš 10 koamada, zamotajte.. i to je to.

 

-to je upravo kako si postavio pitanje, tj nisi ništa reako o UPOTREBI, a to je jedino bitno. npr OS, win-linux.. (nećeš OSX..), ne služe ničemu ali programi na nećemu rade. itd.. pa do cijene, od 300-3000€ komad, dok je soft licenca možda free možda još koja nula više itd..

-kako to posložiti? I to je lako.. jednako je lako napraviti npr nacrt kuće, umrežavanje, pitu od jabuke, naravno ako znaš. Ako ne znaš, tad ne možeš (mora netko tko zna) ili naučiš. Ako krećeš u posao tad nemaš vremena to učiti (par godina).

 

Pa sad, bez ljutnje.. napiši konkretnije ili stvarno potraži nekog tko zna (ne trgovca) jer ovako bi mogao baciti novac i napraviti više štete..

Imaš npr iznamljivanje PCja s win+Office preko npr Tcoma.. i to može biti OK za početak.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje konfiguracije za malo preduzece

Dobio sam zadatak da osmislim konfiguraciju za malo ili srednje preduzece,znaci koje komponente iskoristit,zasto bas te i tako to,nije bukvalno sad sklapanje nego onako samo da stane na papir i da ja to posaljem..Treba mi samo noga u dupe,jer ne znam odakle da pocnem,zato sam vam se obratio..poz i hvala

8 godina
neaktivan
offline
Re: Sklapanje konfiguracije za malo preduzece
Dobio sam zadatak da osmislim konfiguraciju za malo ili srednje preduzece,znaci koje komponente iskoristit,zasto bas te i tako to,nije bukvalno sad sklapanje nego onako samo da stane na papir i da ja to posaljem..Treba mi samo noga u dupe,jer ne znam odakle da pocnem,zato sam vam se obratio..poz i hvalaihush kaže...

-evo rekreativno.. ali neće ti pomoći (btw, vidi koliko odgovora.. upitaj se zašto?).

-što ti sve treba? Preduvijet je znanje. Dalje je lako.

da si pitao 10kg krumpira bilo bi lakše, odeš u prvu trgovinu.. ako nije željezara, textil.. možda drže krumpir i kupiš. Slično je s PCjem. Ako drže, kažeš 10 koamada, zamotajte.. i to je to.

 

-to je upravo kako si postavio pitanje, tj nisi ništa reako o UPOTREBI, a to je jedino bitno. npr OS, win-linux.. (nećeš OSX..), ne služe ničemu ali programi na nećemu rade. itd.. pa do cijene, od 300-3000€ komad, dok je soft licenca možda free možda još koja nula više itd..

-kako to posložiti? I to je lako.. jednako je lako napraviti npr nacrt kuće, umrežavanje, pitu od jabuke, naravno ako znaš. Ako ne znaš, tad ne možeš (mora netko tko zna) ili naučiš. Ako krećeš u posao tad nemaš vremena to učiti (par godina).

 

Pa sad, bez ljutnje.. napiši konkretnije ili stvarno potraži nekog tko zna (ne trgovca) jer ovako bi mogao baciti novac i napraviti više štete..

Imaš npr iznamljivanje PCja s win+Office preko npr Tcoma.. i to može biti OK za početak.

 

12 godina
offline
Sklapanje konfiguracije za malo preduzece

1) kakve god kompove slažeš - složi 10 istih, bez iznimaka

2) komp za office i nekakve erp-ove koji se vrte preko weba je jaka i3-ojka, 500gb harda i 4 gige rama.. klasika.. svi podaci tvrtke su na jednom mjestu, lokalno ne spremaš ništa niti radiš backup

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2015 22:08 (W1ck3d8u2z).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice