Besplatan software za obradu videa

poruka: 5
|
čitano: 5.705
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Besplatan software za obradu videa
Pozdrav!

Mozete li mi preporuciti najbolji besplatni softwer za obradu videa?

Radi se o videima sportske tematike, snimljenih u kvaliteti 720p. Pozeljno je da sa programom mogu dodavati efekte (sepia npr.), birati tranzicije izmedju isjecaka, ubaciti glazbu (bilo bi super da u samom programu mogu napraviti i glazbeni mix, tj. da podrzava i obradu audio zapisa).

Ako to nije moguce sa besplatnim programom, koji bi bio najbolji izbor, a da nije preskup?

Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Besplatan software za obradu videa

evo moj prijedlog za ovo NCH VideoPad Video Editor, VSDC Free Video Editor, eventualno HitFilm 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Besplatan software za obradu videa

Postoji dva profi alata u besplatnim inačicama sa kojim bi se dalo napraviti koješta.
Davince Resolve
https://www.blackmagicdesign.com/products/davinciresolve

HitFilm 4 Express

https://hitfilm.com/express/heads-up

I am the Bad Guy?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Besplatan software za obradu videa

ovo su poluprofesionalni programi za koje najprije trebaš završiti jezičnu gimnaziju i poznavati egleski jezik barem kao svoj materinji. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Besplatan software za obradu videa

pozdrav,

imam snimku iz svatova na dvd-u i sad bi izrezao samo 2 minute break dansinga i stavio na instagram i faacebook i uspije izrezati s abode premiere pro CS 6 al mi bude video 434MB. avi to mi ne čita sony xperia compakt a i ne može toliko mb na instagram i kako da sam to napravim da mi bude dobra kvaliteta video a malo mb da stavim to na instagram, pokušaoa sam s nekim prgramima konverirati bude manje MB al bude loša kvaliteta video, imate li neku caku da to izvedemo da bude sve super?

hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice