Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.650
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, novi sam na forumu pa me interesira vi koji imate MINIX (ja imam x8-h plus) da li vam radi orion tv aplikacija i ako radi koja je verzija. meni prilikom pkretanja aplikacije i biranja programa stoji naziv kanala i ni makac. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sto se tice liste nisam nista dirao.otvaranje programa ovisi od linka do linka i od brzine interneta sta imamo kod kuce.
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bikerdays kaže...
Sto se tice liste nisam nista dirao.otvaranje programa ovisi od linka do linka i od brzine interneta sta imamo kod kuce.

Jako netocan navod..Ovisi najvise od servera na kojem je link i kako je server  podesen...

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
XXX-Man kaže...
manipulator kaže...

Moje komentiranje u ovoj temi od ovoga trenutka završava. 

Hvala i doviđenja. ..

 

 

 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2015 16:41 (manipulator).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Manipulator nisi rekao nista vise nego sto sam vec naveo.naravno da ovisi od servera,ali ovo su free linkovi i koristi ih masa ljudi zato i ima toliko buferinga.dat cu vam za primjer moju situaciju sada:ja vodim borbu s iskonom zadnjih 10-12 dana zasto?
Linija mi puca dnevno 5-6 puta kazu oni previsok upload ja kazem ok idemo testirati liniju na 24h gasimo wifi u postavkama rutera i ja instaliram cistu verziju windowsa 7 na pc +moja omiljena igra left 4 dead 2 cisto da mogu testirati kako radi net.i situacija je takva da gubim konekciju prema steamu svako malo.kazu oni imas 250mb uploada u 2h ujutro lol ja spavam sve ugaseno i wifi isto a upload nesto koristi za nevjerovati.sutra napokon dolazi njihov tehnicar nakon mojih 15 poziva i preko 2h razgovora s njima,hrvatska realnost.
Tako da ne ovisi uvijek sve o linkovima nego i o internetu sta imamo doma.ja imam bufering zadnjih deset dana skoro na svim linkovima a dobro znam gdje ih ima a gdje nema.iste linkove testiram preko smartphona na 4g mrezi i sve radi ok.
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lokis kaže...

Pozdrav, novi sam na forumu pa me interesira vi koji imate MINIX (ja imam x8-h plus) da li vam radi orion tv aplikacija i ako radi koja je verzija. meni prilikom pkretanja aplikacije i biranja programa stoji naziv kanala i ni makac. 

Verzija 1.0.1. Sve uredno radi. Minix X8 Plus. 

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Najbrži kaže...

Danas u večernjem listu! 

 

 

Tako i treba kad zarađuje na ilegalnim stvarima, nisam protiv ilegale ali SAMO ako je free i ako nitko nema nikakvu financijsku dobit nego samo satisfakciju djeljenja sa drugima jer u protivnom to nije u redu i zarada na ilegali mi nije privlačna

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 17:48 (Doktor-X).
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Na kojem programu se prenosi real? Pise na srpskoj areni 3,ali tamo je borusija....?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dan1234567890 kaže...
Na kojem programu se prenosi real? Pise na srpskoj areni 3,ali tamo je borusija....?

 HRT 2

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Srpska Arena 5 prenosi Real.

dennis the menace
 
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Što se tiče android TV boxa, ja sam prije 2 mjeseca nabavio preko ali expressa MXQ android TV box, koji me je izašao 33 USD+PDV (koji carina obračuna).

Na njemu je došao instaliran Kodi, ali ja sam sa trg playa skinuo SPMC (Verzija XBMC-a), jer brže prebacuje programe od Kodija.

Uglavnom radi odlično, nemam nekih zamjerki, super sam zadovoljan i cijenom uređaja, a i svim onim šta mi uređaj pruža.

 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Još jednom hvala forumašu Bikeru na trudu oko updatea free liste, već sam ga javno hvalio, ali to je najmanje sta mogu, lista je odlična. Pozz
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
KodiTV: GER,UK,IT per IPTV Simple Client!!!!
M3U Playlist: http://www.iptvsaga.com/play/tv2/playlist.m3u
EPG URL: ------
Logo URL: http://logo.tvip.ga/


brzina otvaranja kanali po boji
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima još netko trenutno problema s Manipulatorovom listom? Trenutno mi ne radi ni jedan kanal...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I kod mene problem, programi radi 1-2 minute pa se disconnecta, trenutno je lista negledljiva..

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Vecek kaže...

Ima još netko trenutno problema s Manipulatorovom listom? Trenutno mi ne radi ni jedan kanal...

 

Ico_Zg kaže...

I kod mene problem, programi radi 1-2 minute pa se disconnecta, trenutno je lista negledljiva..

 nije ovo manipulatorov help desk,to trebate pitat na mjestu predvidjenom za to a ovaj forum to nije!

A kad vec pitate,mislim da su se on i next gentv ukakili radi ovog majstora kaj su ulovili pa im malo koncentracija popustili i ne reagiraju odma,ali sredit ce on to ako ne nestane ko i sponzinjo 

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ico_Zg kaže...

I kod mene problem, programi radi 1-2 minute pa se disconnecta, trenutno je lista negledljiva..

 Da si se javio na mail kao sto si i trebao,a nisi nego na forum znao bi da je bio updejt servera i reset..Sad sve radi normalno..

a ove ostale komentare oko tko se uplasio ili nije necu ni komentirati jer nisu vrijedni toga..

pozdrav!

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

jel zna neko gdje se preko interneta mogu gledati regionalni kanali?

L.P
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Trabant601 kaže...

 nije ovo manipulatorov help desk,to trebate pitat na mjestu predvidjenom za to a ovaj forum to nije!

A kad vec pitate,mislim da su se on i next gentv ukakili radi ovog majstora kaj su ulovili pa im malo koncentracija popustili i ne reagiraju odma,ali sredit ce on to ako ne nestane ko i sponzinjo 

 

Nemam se šta "ukakiti" kako ti kažeš jer ja nisam ni blizu Hrvatske. Što se vremena reakcije tiče, reagiram odmah na za to predviđenim mjestima, hvala na pitanju.

Jednostavno tema kao tema je odumrla i ako osjetim potrebu da nešto napišem ili netko iziđe sa nekim problemom za koji znam rješenje javiti ću se, a ovako da bez veze pišem samo da bih "trošio bajtove" nemam ni vremena ni volje.

Test liste na:nextgen.iptv@gmail.com ili https://www.facebook.com/NextGenIPTV
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Koje tocno kanale zelis gledat?

 

Ima jako puno regionalnih kanala.

dennis the menace
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
xXTheLuka1998xX kaže...

jel zna neko gdje se preko interneta mogu gledati regionalni kanali?

 Koje tocno kanale zelis gledati? Ima jako puno regionalnih kanala.

dennis the menace
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta
Dileri se ukakili al naci ce i Vas!
 
1 3 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
orke kaže...
Dileri se ukakili al naci ce i Vas!

 

Ma neka me nađu. Ako sam ja najveći kriminalac u ovoj državi (mada više nisam ni tu) onda ću se sam prijaviti. 

Test liste na:nextgen.iptv@gmail.com ili https://www.facebook.com/NextGenIPTV
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2015 22:12 (Next-Gen IPTV).
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
orke kaže...
Dileri se ukakili al naci ce i Vas!

 Pošto sam u Tirolu skoro već 3 tjedna na radu i bas se i ne zamaram previse vijestima iz Hrvatske,mislim da im se baš i ne isplati ovdje dolaziti radi iptv dok je Ivo Sanader na slobodi.  

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Na ovoj stranici imate listu različiti kanala, bez lokalni, na žalost ali ako nekome valja neka proba
http://goo.gl/1n4AXK
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bikerdays kaže...

 Odlična lista, samo DomaTV me izbacuje nakon 10s. Nije meni krivo jer TV ni ne gledam, al' draga i ja se preselili danas i nemamo TV te rek'o možeš putem laptopa. Imamo 10mbps vezu i Kodi v15.2. Isti problem je bio i na verziji 15.1.

 

EDIT: nema lijeka

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2015 20:33 (Najbrži).
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Izasao update za Smart IPTV samsung,boze sto je brza app,za 2 sec se kanali mjenjaju,isto kao kod max tv je brzina,za svaku pohvalu.Ja imam Tizen platformu pa neznam kako je s starijim modelima ugl izasao je meni na Tizen

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blade Runner31 kaže...

Izasao update za Smart IPTV samsung,boze sto je brza app,za 2 sec se kanali mjenjaju,isto kao kod max tv je brzina,za svaku pohvalu.Ja imam Tizen platformu pa neznam kako je s starijim modelima ugl izasao je meni na Tizen

 Jučer kupio samsung smart tv, te se mučim s njim. Nikako naći kako ubaciti listu na Smart iptv, te molim pomoć, te je li se plaća aplikacija nakon 7 dana...

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Lovrenko kaže...
Blade Runner31 kaže...

Izasao update za Smart IPTV samsung,boze sto je brza app,za 2 sec se kanali mjenjaju,isto kao kod max tv je brzina,za svaku pohvalu.Ja imam Tizen platformu pa neznam kako je s starijim modelima ugl izasao je meni na Tizen

 Jučer kupio samsung smart tv, te se mučim s njim. Nikako naći kako ubaciti listu na Smart iptv, te molim pomoć, te je li se plaća aplikacija nakon 7 dana...

 http://siptv.eu/mylist/

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Lovrenko kaže...
Blade Runner31 kaže...

Izasao update za Smart IPTV samsung,boze sto je brza app,za 2 sec se kanali mjenjaju,isto kao kod max tv je brzina,za svaku pohvalu.Ja imam Tizen platformu pa neznam kako je s starijim modelima ugl izasao je meni na Tizen

 Jučer kupio samsung smart tv, te se mučim s njim. Nikako naći kako ubaciti listu na Smart iptv, te molim pomoć, te je li se plaća aplikacija nakon 7 dana...

 Svoju .m3u listu pretvori u .txt format i preko ove stranice: http://siptv.eu/mylist/ je ubacis u svoj tv, lijevo prvo upises mac adresu od tv-a i onda izaberes .txt listu sa kompa i gotovo.

dennis the menace
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice