Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.167.666
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav,

Postoji koja lista samo sa talijanskim programima?

Bilo bi super da je free, ali i ako je i neka razumna cijena isto odgovara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

To moras trazit po stranim forumima, najbolje talijanskim ili onima koji imaju talijansku sekciju.

 

Ali, samo za info, Samsung je maknio Smart IPTV app sa njihovog app marketa u Italiji kao mjeru borbe protiv piraterije, plus sa sky kartice je moguce skinuti samo jedan kanal (sa njemacke sky kartice npr idu 4 kanala sa original modula a sa Alphacript modula skine se cak 8 kanala), pa zbog jako visokih troskova sve vise vlasnika listi izbacuje talijanske sky kanale.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pozdrav!koristim na magu dva portala,artiptv i bitka.nije mi jasno zasto mi rade recimo jedan dan obadvije linije vrhunski,a drugi dan trza ko ludo na svakom kanalu.mag je spojen preko mreznog kabla.mozda je problem u ruteru,nemam drugi da bi probao.net mi je 30/3-5.ako netko zna nek napise.koristim zadnju firmware verziju mag 254.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hvala ti na ovoj listi predobra je, napokon nesto normalno mogu da gledam ☺

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pozdrav!vidim da si dobio neku dobru listu,mozes mi poslati kontakt da probam.hvala
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Skinula sam sa 88. stranice što je netko postavio :)
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Inace, taj user sam i ja imao, nije morao da ga objavi bas javno, ali aj, nema veze. Imam drugi :D
Inace, lista nista posebno, ali je cesto imala SK paket u HD. Sad vidim da su im SD ali su cesto bili HD. I stabilni su bili.
PS: @Splićanin , u vezi onog servera, daj posalji jedan user, cisto da vidim sta ima u toj listi. Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 21:31 (scylla98).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni nema više 😅
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pridružujem se željama za tu listu o kojoj svi pričate :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel netko zna riješenje ovog problema? Lista normalno radi na tcom i bonbon netu al ne radi na vip-u?

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozz, ima li tko kakvu listu s ovim balkanskim programima?
Kupio sam već dvije, ali su radile pola sata i stalo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Splicanin moze lista i meni, ako nisi ispucao bonus, hvala ;)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Live TV KODI Srbija

⚽🏀🏈 Arena Sport HD + SK Sport IPTV list 17-01-17
Arena Sport 1, Arena Sport 2, Arena Sport 3, SK Klub...

Arena 1 FULL HD 1080p! Slika je kristalno čista! 👍
Link je u opisu video klipa


Uživajte dok traje :) #kodisrbija #livetvserbia #sport
https://www.facebook.com/kodisrbija/


ma gledajte samo ove objave deckiju iz livetv serbian addona i zapljescite im za trud i rad.

ove linkove sam ja objavio dva dana prije njih i onda oni copy paste sa moje liste i njihov posao je gotov naravno preko mojih leda i tako stalno u krug (ista stvar je i sa sultanovic forumom gdje sam imao sukob prije cca godinu dana sa adminima foruma).
imam i rijesenje za amis listu zahvaljujuci kolegi vec dosta vremena ali necu je objaviti javno sve dok postoje addoni kao live tv serbia.
vise od 50% liste u tom addonu je kopirano od mene skupa sa amis listom.zasto radi amis u live tv serbia a u codu nece stvar je samo nastavaka linka iza m3u8 i stvar je rijesena.
hvala na razumijevanju!

Moj PC  
1 0 hvala 5
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala svima na podrsci sve ovo vrijeme ali odlucio sam se povuci od odrzavanja iptv liste.

Razlog je vrlo jednostavan (live tv serbia addon) ne zelim njima raditi uslugu vise.Neka se decki sami potrude.

Hvala na razumijevanju!

Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bikerdays kaže...

Hvala svima na podrsci sve ovo vrijeme ali odlucio sam se povuci od odrzavanja iptv liste.

Razlog je vrlo jednostavan (live tv serbia addon) ne zelim njima raditi uslugu vise.Neka se decki sami potrude.

Hvala na razumijevanju!

 A sta si drugo mogo i očekivati, znas kakvi su ljudi danas.. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Amis radi odavno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Istekla mi lista kod baje  a on kaže da  više ne radi iptv. Vidio sam njegovu listu neki dan neko stavio besplatno.  Mogla se gledat par dana.  Treba mi neka lista di ima h2.  Ako netko ima dobru listu a da nije pretjerana cijena molim da se javi na pm. 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 13:54 (acarnoje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dal se netko cuo s dns linkom, sta se s njima desava?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Rockfeller je rekao: "nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftino".

 

U dobar i stabilan server treba ulozit poprilicno novaca, tko ima takav server njegova lista nije jeftina nego je cijena primjerena kvaliteti.

 

Neozbiljni ponuđaci nicu kao gljive poslije kise, obecavaju sve i svasta po cijeni kikirikija.

 

Ali i nestaju jos brze.

 

Uozbiljite se, kupite dobru listu i uzivajte u gledanju, zaboravite na kojekakve zvjezdice koje nakratko bljesnu i jos brze se ugase.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...

Rockfeller je rekao: "nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftino".

 

U dobar i stabilan server treba ulozit poprilicno novaca, tko ima takav server njegova lista nije jeftina nego je cijena primjerena kvaliteti.

 

Neozbiljni ponuđaci nicu kao gljive poslije kise, obecavaju sve i svasta po cijeni kikirikija.

 

Ali i nestaju jos brze.

 

Uozbiljite se, kupite dobru listu i uzivajte u gledanju, zaboravite na kojekakve zvjezdice koje nakratko bljesnu i jos brze se ugase.

 ako misliš tako onda nam kaži kvalitetnu listu, pa će radno velika većina nas prijeći k tom ponuđaču....

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dobio si mail na private, dalje rjesavaj sam.

dennis the menace
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta


Live TV KODI Srbija
Odgovor najčešće slijedi unutar nekoliko sati
Početak razgovora
Ovo se sviđa 3,3 tisuća osoba
Web-mjesto
9:21
Live TV KODI Srbija is responding to your comment:
Pozdrav za Baykerdays, možda nije korektno od nas što samo "uzeli i iskopirali"
bikersdays listu bez pitanja i dozvole. Ali nismo ni mogli da kontaktiram baykerdays jer nismo ni znali koga da tražimo. To i jeste problematično kad nema ni maila ni fb, a natko nije baš imao mnogo komunikacije sa članovima...
U svakom slučaju nama je samo u interesu da damo ljudima da gledaju besplatno tv, onima koji nemaju drugu mogućnost, onima koji su u inostranstvu i slično. A da ne budemo kao sultanovići, kao što si rekao, evo sad pitamo za dozvolu.
Šta treba da uradimo da dobijemo dozvolu? Možemo da napišemo da su tvoje liste ili kaži tvoj predlog. Evo još jednom se izvinjavamo ako je nastao problem.

Facebook
13:00
prihvacam ispriku.
mnogi ljudi neznaju kako je pocelo s ovom listom koju sam ja nastavio odrzavati.e ovako ova lista je dolazila free sa jednom premium listom prije 2 godine i koja je bila na xtream panelu i reseleri su rekli ako nema dobrovoljaca koji bi je odrzavali da ce je ugasiti i ja sam se javio jer mi je bilo krivo da ljudi koji si ne mogu priustiti bar neke programe za gledati.pitam ja njih koliko nas odrzava taj panel oni kazu 3-4 osobe.nitko nikad od kad sam ja nije dodao niti jedan link.nakon toga su ugasili panel i skupa s njima premiuim i free listu.ja sam nakon toga otvorio pastebin account i nastavio s radom.lutajuci po forumima naletim na natka kao sto ste vi sada i covijek trazi tko bi mu pomogao oko croatia on demand addona i od nikoga nikakve pomoci.ja sam mu se javio i tako smo poceli suradnju i omogucili ljudima ono sta vi sad radite.dosao je poslje i castaway addon ali nije bitno sad.kako se svi zele okusati u ovom hobiju tako developeri addona dolaze i odlaze to je normalno.natko je zauzet i nema vremena vise za addon i ne odrzava ga.kad sam poceo s listom imala je cca 150 programa i 20-30 amis programa ja sam svojim trudom i voljom poznanstvima dodavao jos i jos amis kanala na listu a svi forumi na balkanu kopirali od mene.nemam nista protiv kopiranja ali nitko nista nije ni pitao.moj mail je bikerdays@gmail.com aktivan sam na bug forumu 8gledanje televizije preko interneta) i moderator sam na forumu kodi.hr pomazem ljudima svakodnevno ako trebaju pomoć.
14:47
Ok, nisam znao da je takva priča. Svaka čast za trud. Ako možemo da pomognemo u izlačenju novih kanala javi. Dodacemo u addonu da piše da je bakerdays lista, to je najmanje što možemo da uradimo. A na pastebin, jel ti ažuriraš stream kad se promeni na tom istom linku ili postavljaš nove?

Moj PC  
5 0 hvala 4
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bikerdays kaže...


Live TV KODI Srbija
Odgovor najčešće slijedi unutar nekoliko sati
Početak razgovora
Ovo se sviđa 3,3 tisuća osoba
Web-mjesto
9:21
Live TV KODI Srbija is responding to your comment:
Pozdrav za Baykerdays, možda nije korektno od nas što samo "uzeli i iskopirali"
bikersdays listu bez pitanja i dozvole. Ali nismo ni mogli da kontaktiram baykerdays jer nismo ni znali koga da tražimo. To i jeste problematično kad nema ni maila ni fb, a natko nije baš imao mnogo komunikacije sa članovima...
U svakom slučaju nama je samo u interesu da damo ljudima da gledaju besplatno tv, onima koji nemaju drugu mogućnost, onima koji su u inostranstvu i slično. A da ne budemo kao sultanovići, kao što si rekao, evo sad pitamo za dozvolu.
Šta treba da uradimo da dobijemo dozvolu? Možemo da napišemo da su tvoje liste ili kaži tvoj predlog. Evo još jednom se izvinjavamo ako je nastao problem.

Facebook
13:00
prihvacam ispriku.
mnogi ljudi neznaju kako je pocelo s ovom listom koju sam ja nastavio odrzavati.e ovako ova lista je dolazila free sa jednom premium listom prije 2 godine i koja je bila na xtream panelu i reseleri su rekli ako nema dobrovoljaca koji bi je odrzavali da ce je ugasiti i ja sam se javio jer mi je bilo krivo da ljudi koji si ne mogu priustiti bar neke programe za gledati.pitam ja njih koliko nas odrzava taj panel oni kazu 3-4 osobe.nitko nikad od kad sam ja nije dodao niti jedan link.nakon toga su ugasili panel i skupa s njima premiuim i free listu.ja sam nakon toga otvorio pastebin account i nastavio s radom.lutajuci po forumima naletim na natka kao sto ste vi sada i covijek trazi tko bi mu pomogao oko croatia on demand addona i od nikoga nikakve pomoci.ja sam mu se javio i tako smo poceli suradnju i omogucili ljudima ono sta vi sad radite.dosao je poslje i castaway addon ali nije bitno sad.kako se svi zele okusati u ovom hobiju tako developeri addona dolaze i odlaze to je normalno.natko je zauzet i nema vremena vise za addon i ne odrzava ga.kad sam poceo s listom imala je cca 150 programa i 20-30 amis programa ja sam svojim trudom i voljom poznanstvima dodavao jos i jos amis kanala na listu a svi forumi na balkanu kopirali od mene.nemam nista protiv kopiranja ali nitko nista nije ni pitao.moj mail je bikerdays@gmail.com aktivan sam na bug forumu 8gledanje televizije preko interneta) i moderator sam na forumu kodi.hr pomazem ljudima svakodnevno ako trebaju pomoć.
14:47
Ok, nisam znao da je takva priča. Svaka čast za trud. Ako možemo da pomognemo u izlačenju novih kanala javi. Dodacemo u addonu da piše da je bakerdays lista, to je najmanje što možemo da uradimo. A na pastebin, jel ti ažuriraš stream kad se promeni na tom istom linku ili postavljaš nove?

 

E ovo je vijest dana !

 

Bravo za obje strane i unaprijed hvala na svakoj odgledanoj minuti kanala koje ćete održavati od svih nas koji vaš trud cijenimo !

HZV
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
U kojem repozitoriju je taj live tv serbia?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dan1234567890 kaže...
U kojem repozitoriju je taj live tv serbia?

 http://spanjolac.blogspot.hr/2016/11/live-tv-serbia-addon-besplatno-gledanje.html

 

8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

amis je opet u funkciji linkove sam prilagodio i sve je ok kao prije.radi na svim uredajima.

uzivajte!!!!

Moj PC  
9 0 hvala 10
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Bravo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dal netko zna malo bolje "priču" oko Maga (konkretno mi treba za model 275) da mi se javi na PM?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bikerdays kaže...

amis je opet u funkciji linkove sam prilagodio i sve je ok kao prije.radi na svim uredajima.

uzivajte!!!!

 jel to u sklopu live tv serbia addona ili se mora nesto novo postelavati?

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 18:36 (roby27).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ako imas live Serbia addon onda se nista nemjenja.Sve ju u addonu..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice