Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.162.205
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mnogo adona se povuklo u zadnje vrijeme,ali nije ovo kraj kodia.bit ce jos veselo!!!
Addoni koji su ostali dosta njih se prebacilo u druge repositorije.
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

moze li mi neko poslati privatnom porukom IPTV kanale koji su slobodni i mogu se pratiti uvijek stabilno bez da rade par dana da su off

Jer skupljam listu slobodnih kanala pa ako neko ima dobro bi mi doslo :) Hvala svima unaprijed ;)

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_414756.html

 

Itko naručivao preko njih?  NEXBOX A95X za 340 kn sljedećih 22 sata. 60 posto popust

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmafan kaže...

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_414756.html

 

Itko naručivao preko njih?  NEXBOX A95X za 340 kn sljedećih 22 sata. 60 posto popust

 Ja sam narucivao par puta ali nesto drugo i sve je uredno stiglo do sada

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mmafan kaže...

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_414756.html

 

Itko naručivao preko njih?  NEXBOX A95X za 340 kn sljedećih 22 sata. 60 posto popust

 ja naručio preko njih isti i super sam zadovoljan. Jedina je mana to možda imaji slabiji wifi pa ako ti je router udaljen, imat ćeš omanjih problema.

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gale92 kaže...
mmafan kaže...

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_414756.html

 

Itko naručivao preko njih?  NEXBOX A95X za 340 kn sljedećih 22 sata. 60 posto popust

 ja naručio preko njih isti i super sam zadovoljan. Jedina je mana to možda imaji slabiji wifi pa ako ti je router udaljen, imat ćeš omanjih problema.

 Router mi je tik do tva, gdje bi bio i taj nexbox. Samo da pitam, ušao sam jučer u kodi preko pca i ništa ne radi, ni exodus, ni zen.. Pa me zanima jesi tu addonsi pali, i jel se isplati uzimati ovi playeri?

11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovako, imam dosta čudan problem. S jedne playliste kad iskopiram link (.m3u8) na neki TV stream u Chrome video se učita bez ikakvih problema (preko Native HLS Playback plugina). Svi kanali mi tako rade. Problem je u tome da ni u jednom softveru za IPTV ne mogu natjerati da radi. Playlista .m3u je dobrog formata jer par kanala radi. Probao sam preko Plexa, Smart IPTV, SS IPTV, IPTV Player u Windowsima i u niti jednom mi neće proraditi. Znači linkovi su očito dobri jer ih u Chromeu mogu sve gledat, ali nikako da složim da mi radi na TVu. Linkovi su svi u http:// formatu.

 

Tak da ako imate kakve prijedloge bilo bi super da napišete.

samo nešto struže..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Kodi?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
CroVandal kaže...

Kodi?

 Ne, koristim samo programe na Smart TV-u s kojima učitavam playlistu s linkovima na IPTV streamove. Ali svejedno, playlista mi ne radi ni na Windowsima s raznim programima. Probao sam Perfect Player, IP-TV Player i s Plex Media Serverom. A velim, linkovi na pojedinačne streamove u playlisti rade jer ih mogu učitati u Chromeu pomoću Native HLS Playbacka.

samo nešto struže..
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Evo jedan zanimljiv tutorijal kako ubaciti android tv sucelje u minix u 9-h uredaj.

http://www.minixforum.com/threads/android-tv-on-the-minix-u9-h.16908/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel i.a netko za preporuciti nekoga ko ima iptv a da ima kvalitetnih FULLHD kanala?

Zao mi na 4K tvu gledati SD kanale ...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...

Jel i.a netko za preporuciti nekoga ko ima iptv a da ima kvalitetnih FULLHD kanala?

Zao mi na 4K tvu gledati SD kanale ...

 ja znam samo za tvviet. sve ostalo što sam probao bilo loše

nemam za potpis
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ok vidjet cu s njima sto nude, a ako ima jos netko da zna nek samo napise...

A jel koristi ko netflix?

Imam pitanja o njemu?!

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
pixa11 kaže...

Jel i.a netko za preporuciti nekoga ko ima iptv a da ima kvalitetnih FULLHD kanala?

Zao mi na 4K tvu gledati SD kanale ...

 ja znam samo za tvviet. sve ostalo što sam probao bilo loše

 Može link od tvviet. makar u inbox..

 Hvala.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dexxa86 kaže...
tenac kaže...
pixa11 kaže...

Jel i.a netko za preporuciti nekoga ko ima iptv a da ima kvalitetnih FULLHD kanala?

Zao mi na 4K tvu gledati SD kanale ...

 ja znam samo za tvviet. sve ostalo što sam probao bilo loše

 Može link od tvviet. makar u inbox..

 Hvala.

 Nešto se događa s njima, prije par tjedana su promjenili domenu, a sada više stranice nema uopće, također izbrisali su facebook support stranicu, stvarno čudno! Bili su vrhunski. Inače nez dal usluga trenutno radi jer sam odjavio, nisam imao potrebe za pretplatom jer sad po ljetu nema sporta.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Reedy kaže...
dexxa86 kaže...
tenac kaže...
pixa11 kaže...

Jel i.a netko za preporuciti nekoga ko ima iptv a da ima kvalitetnih FULLHD kanala?

Zao mi na 4K tvu gledati SD kanale ...

 ja znam samo za tvviet. sve ostalo što sam probao bilo loše

 Može link od tvviet. makar u inbox..

 Hvala.

 Nešto se događa s njima, prije par tjedana su promjenili domenu, a sada više stranice nema uopće, također izbrisali su facebook support stranicu, stvarno čudno! Bili su vrhunski. Inače nez dal usluga trenutno radi jer sam odjavio, nisam imao potrebe za pretplatom jer sad po ljetu nema sporta.

da domena im je offline trenutno, al kanali rade na smart tv-u. evo facebook stranica: https://www.facebook.com/aktvviet/?fref=ts

nemam za potpis
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...

 ja znam samo za tvviet. sve ostalo što sam probao bilo loše

Koja je cijena te usluge?

Imam već Bnet i zanimaju me samo Arene.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
C64 kaže...
tenac kaže...

 ja znam samo za tvviet. sve ostalo što sam probao bilo loše

Koja je cijena te usluge?

Imam već Bnet i zanimaju me samo Arene.

 oko 90 kn, s tim da se može gledati na 3 uređaja

nemam za potpis
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav!

 

Htio bih kupiti jednu IPTV listu na mjesec dana da gledam a nemam PayPal račun. 

Dali bi netko htio kupiti listu za mene, a ja mu uplatim na žiro račun taj novac? Hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Molio bi nekoga tko uzima listu tvviet da mi u inbox posalje neke kontakt podatke od njih jer bi uzeo njihovu listu,a na fejsu ih vise ne nalazim.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...
Molio bi nekoga tko uzima listu tvviet da mi u inbox posalje neke kontakt podatke od njih jer bi uzeo njihovu listu,a na fejsu ih vise ne nalazim.

 3-4 posta iznad ti je link na njihov fejs! 

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

šta koristiti od lista koje se plaćaju i da ima hrv titlove....najbitnije HBO znaci film i zabava

 

ove free liste svaki dan nestaju neda mi se vise s tim zezat

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja imam vec duze nextgen iptv tu i tamo prekine stream na pola minute ali radi vec mjesecima mozes free testirat

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
CroVandal kaže...

Ja imam vec duze nextgen iptv tu i tamo prekine stream na pola minute ali radi vec mjesecima mozes free testirat

 Po kvaliteti, daleko je to ispod tvvieta, osim ako se u međuvremenu nisu opako popravili.

16 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Na žalost nisu, ja nisam produžio pretplatu jer je prošli mjesec na kanalu koji najčešće gledam kvaliteta čak i pala, inače do sad je sve bilo manje više OK.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ne znam da li je već spominjana, ali imate aplikaciju koja se zove Mobdro. Samo skinete na mobitel sa internet pretraživača i imate masu programa. Posebno je dobro za one koji žele gledati sportske događaje jer je kvaliteta slike i prijenosa stvarno izvrsna. Koliko sam skužia nije moguće gledat na tv i kompjuteru šta je šteta, ali i ovako nije loše.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cri.Lu99 kaže...

Ne znam da li je već spominjana, ali imate aplikaciju koja se zove Mobdro. Samo skinete na mobitel sa internet pretraživača i imate masu programa. Posebno je dobro za one koji žele gledati sportske događaje jer je kvaliteta slike i prijenosa stvarno izvrsna. Koliko sam skužia nije moguće gledat na tv i kompjuteru šta je šteta, ali i ovako nije loše.

 

Ide na Android Box pa ga onda imaš na TV-u. Aplikacija je za Android.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
A može i na pc preko android emulatora.. Osobno koristim bluestacks i mobdro radi ok
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala vam. Evo skinia pokušao sam preko bluestacksa i dosta dobro radi. Odlična stvar. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice