Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.165.879
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E da, dodani su vam ID Xtra FHD i DTX FHD, s tim da prevod morate manuelno ukljuciti, vecina uredjaja i aplikacija podrzava ovu funkciju, tipa Kodi, VLC, ali mozda ce Smart TV imati problema, zavisi od modela i aplikacije.

reddeviliptv@gmail.com
 
0 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Red Devils IPTV kaže...

E da, dodani su vam ID Xtra FHD i DTX FHD, s tim da prevod morate manuelno ukljuciti, vecina uredjaja i aplikacija podrzava ovu funkciju, tipa Kodi, VLC, ali mozda ce Smart TV imati problema, zavisi od modela i aplikacije.

 Hvala! 

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Red Devils IPTV kaže...

E da, dodani su vam ID Xtra FHD i DTX FHD, s tim da prevod morate manuelno ukljuciti, vecina uredjaja i aplikacija podrzava ovu funkciju, tipa Kodi, VLC, ali mozda ce Smart TV imati problema, zavisi od modela i aplikacije.

 Vratite nam onaj testni SK1 u 50 fps-a :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...

Potrazi program koji se zove "stream grabber" ili nekako slicno.

 Moze link na PM :) hvala

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može li mi netko poslati neki ok link IDJ tv? Imaju live kanal na youtubeu,ali ne znam kako skinuti stream, a ubacio bi ga u svoju listu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
sibica kaže...

Može li mi netko poslati neki ok link IDJ tv? Imaju live kanal na youtubeu,ali ne znam kako skinuti stream, a ubacio bi ga u svoju listu.

 ako koristiš siptv samo iskopiraj link. za kodi neznam.

nemam za potpis
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovdje je vec bio spominjan VPN.

 

Izgleda da ce ga frend morat sebi nabavit i instalirat, niti njegov a niti moj mag kod njega ne rade nikako tj stekaju za poludit dok kod mene obadva rade besprijekorno.

 

Molio bih nekoga tko to zna da me uputi u detalje kako se VPN instalira u ruter, koji je najbolji, koje drzave je najbolje odabrati a i koliko to kosta.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja imam https://www.privateinternetaccess.com

Od tada mi rijetko stream pukne ili steka i gledanje filmova i serija preko addona radi odlicno sada. Kako se namjesti na MAG neznam nazalost al mozes googlat sigurno postoje upute ja sam isprobao na androidu i windowsu i radi super gubitak na brzini mi je mozda 10posto ili nikakav.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
CroVandal kaže...

Ja imam https://www.privateinternetaccess.com

Od tada mi rijetko stream pukne ili steka i gledanje filmova i serija preko addona radi odlicno sada. Kako se namjesti na MAG neznam nazalost al mozes googlat sigurno postoje upute ja sam isprobao na androidu i windowsu i radi super gubitak na brzini mi je mozda 10posto ili nikakav.

 ima hrvatske servere?

nemam za potpis
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

nema al meni nebitno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hoce li meni neko pomoci nemogu da nadjem valjan program ??!

Potrazi program koji se zove "stream grabber" ili nekako slicno

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tenac kaže...
CroVandal kaže...

Ja imam https://www.privateinternetaccess.com

Od tada mi rijetko stream pukne ili steka i gledanje filmova i serija preko addona radi odlicno sada. Kako se namjesti na MAG neznam nazalost al mozes googlat sigurno postoje upute ja sam isprobao na androidu i windowsu i radi super gubitak na brzini mi je mozda 10posto ili nikakav.

 ima hrvatske servere?

 NordVPN ima hrvatske servere odnedavno

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam pitanje...

Ja imam onaj DVB koji preko antene hvata HTV1234, rtl12, doma i još par osnovnih programa.

mene zanima:

mogu li ja nekako neki softwer prebaciti na USB i taj usb povezati sa internetom i tako gledati više programa...

Postoji li takav softwer?

Gdje ga mogu skinuti?

Je li moguće to učiniti?

danielB
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nema antene nema gledanja. Trebas nekako hvatat signal. Pogledaj osijekbuild za kodi imas tamo raznoraznih kanala za gledar
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ja sam mislio taj program na USB-u spojit sa internetom i da on automatski daje programe na tv
danielB
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
danći123321 kaže...
ja sam mislio taj program na USB-u spojit sa internetom i da on automatski daje programe na tv

 Ne ide to bas tako kako to mislis. Imas dvije opcije za gledanje kanala na tvu. Putem interneta ili putem antene. Preko interneta mozes lagano ako imas SmartTV koji ima IPTV aplikaciju koja bi mogla liste citat ili preko android boxa

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
FanBoy kaže...

Što se tiče IPTV-a, moja je preporuka također Red Devils IPTV, barem što se sportskog i filmskog dijela tiče jer sve što sam do sada testirao radilo je vrhunski. Još dodatni plus od mene je što su jedni od rijetkih koji imaju Logo i EPG podršku za Kodi. Nadam se samo da će tako i ostati.

 Povrđujem da je lista zaista odlična! Sve radi kao podmazano! Ono što mi nikako ne uspeva jeste da ubacim logo znake u Kodi. EPG radi bez greške ali logo znaci se ne pojavljuju pa pretpostavljam da je potrebno nešto podesiti. Može li neko kratko uputstvo?

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Lista je super ali tcom vdsl nesto koci stream kad gledam na mobitelu preko mobilnog neta sve super ali doma na 40mbita vdsl steka svakih par minuta
I na smart tv i na tabletu i na kompu bez obzira wifi ili kabelu
Steta jer lista je odlična
Samsung S8+
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Imam Samsung 4K Smart TV 6000 serija (ne znam sad tačno 6572 ili tako nešto)

Instalirao sam na tv aplikaciju OTTplayer i ubacujem sa nekih loših sajtova ove m3u playliste, ali su kanali vecinom slabi, ne rade, svega par dobrih hd kanala.

 

Zanima me da li postoji neka besplatna lista sa BT Sport i Sky Sports kanalima. Uglavnom programi koji prenose Englesku Premier Ligu, jer jedino to gledam uživo, a za ostalo koristim NETFLIX, YT i naravno torrent.

Možda zvučim smiješno, ali neda mi se čitat čitavu temu, jer evo u ovih pola sata sam uspio napraviti da kanali idu na tv-u, dakle potrebna mi je samo lista sa kanalima koji prenose premier ligu, sutra vikend mora se gledat. Vidim ovdje spominjete neko plaćanje preplate, da li postoji paket sa ovim kanalima i koliko je repa?

let's put a smile on that face
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Postoji paket sa tim kanalima ali nema džabe ni u stare babe, plati pa klati, streamanje nije besplatno.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

pozdrav momci, jedno brzinsko pitanje, da li su smart televizije dosle na tu razinu da je UI postao brz i efikasan, da li se isplati ici u tom pravcu ili da obavezno idem na opciju MAG boxa ili android box-a sa kodijem.

Naravno da preporucite specificne modele koji se smatraju za super deal kvalitete i love..

 

Vidim da hvalite listu od red devilsa, pa cu vjerovatno i ja tu koristiti, naravno, stabilnost je najbitnija, a ako uz to i kvaliteta slike dobra, samo bonus.


I da, ja vecinu filmova/serija pratim preko kodija il netflixa il popcorna, a sto se televizije tice, nista to ne gledam osim nogometa, znaci liga prvaka,  top 5 liga svijeta i eventualno domaci balkanski kanali koji bi mogli prenositi utakmice hrvatske i bih kada to ne rade druge vece tv kuce.  Ne trazim za dzaba, platit naravno, samo kad budem uzimao, necu da uzmem na godinu dana pa da kasnije kukam jer je kvalitet uzas.

 

 

Sad ne znam zasto je prica o VPN-u tu, ja inace u svedskoj zivim, pa ne znam jel i ja trebam da koristim vpn zbog stabilnost ili sta, moze me netko uputiti malo?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

MAG box i nista drugo, model 256, podrzava hevc265 standard.

dennis the menace
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Furymaker kaže...

pozdrav momci, jedno brzinsko pitanje, da li su smart televizije dosle na tu razinu da je UI postao brz i efikasan, da li se isplati ici u tom pravcu ili da obavezno idem na opciju MAG boxa ili android box-a sa kodijem.

Naravno da preporucite specificne modele koji se smatraju za super deal kvalitete i love..

 

Vidim da hvalite listu od red devilsa, pa cu vjerovatno i ja tu koristiti, naravno, stabilnost je najbitnija, a ako uz to i kvaliteta slike dobra, samo bonus.


I da, ja vecinu filmova/serija pratim preko kodija il netflixa il popcorna, a sto se televizije tice, nista to ne gledam osim nogometa, znaci liga prvaka,  top 5 liga svijeta i eventualno domaci balkanski kanali koji bi mogli prenositi utakmice hrvatske i bih kada to ne rade druge vece tv kuce.  Ne trazim za dzaba, platit naravno, samo kad budem uzimao, necu da uzmem na godinu dana pa da kasnije kukam jer je kvalitet uzas.

 

 

Sad ne znam zasto je prica o VPN-u tu, ja inace u svedskoj zivim, pa ne znam jel i ja trebam da koristim vpn zbog stabilnost ili sta, moze me netko uputiti malo?

 na novim televizorima iptv radi ko podmazan. uzmeš philips|sony android tv (nikako vivax jer ima prastari android) ili samsung tizen (ima više aplikacija), a kako će lista raditi sve ovisi o kvaliteti iste. tvviet i reddevils su za sad najbolje. mag je u redu ako nemaš problem s tim da u tom slučaju imaš 2 upravljača.

nemam za potpis
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

dobar dan na koji nacin kontaktirati reddevils

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Evo me ;)
Salim se, javi se na support@reddeviliptv.com
reddeviliptv@gmail.com
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Furymaker kaže...

pozdrav momci, jedno brzinsko pitanje, da li su smart televizije dosle na tu razinu da je UI postao brz i efikasan, da li se isplati ici u tom pravcu ili da obavezno idem na opciju MAG boxa ili android box-a sa kodijem.

Naravno da preporucite specificne modele koji se smatraju za super deal kvalitete i love..

 

Vidim da hvalite listu od red devilsa, pa cu vjerovatno i ja tu koristiti, naravno, stabilnost je najbitnija, a ako uz to i kvaliteta slike dobra, samo bonus.


I da, ja vecinu filmova/serija pratim preko kodija il netflixa il popcorna, a sto se televizije tice, nista to ne gledam osim nogometa, znaci liga prvaka,  top 5 liga svijeta i eventualno domaci balkanski kanali koji bi mogli prenositi utakmice hrvatske i bih kada to ne rade druge vece tv kuce.  Ne trazim za dzaba, platit naravno, samo kad budem uzimao, necu da uzmem na godinu dana pa da kasnije kukam jer je kvalitet uzas.

 

 

Sad ne znam zasto je prica o VPN-u tu, ja inace u svedskoj zivim, pa ne znam jel i ja trebam da koristim vpn zbog stabilnost ili sta, moze me netko uputiti malo?

 Ako ti ISP provider throttla promet i zaje**je i ako je to tamo ilegalno i kaznjivo, odnosno ako se provode zakoni (znaci ne govorimo o sivoj zoni) onda je bolje da uzmes VPN. U suprotnom naravno ne....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2017 23:58 (lovac82).
14 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vi koji koristite VPN za IPTV, koji preporučujete, dobra cijena, dobre performanse?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
miki1981 kaže...

Vi koji koristite VPN za IPTV, koji preporučujete, dobra cijena, dobre performanse?

 Private Internet Access ili NordVPN...... najbolji su sto se tice zastite privatnosti (shared IPs, no log policy ali stvarni i sl.). Osobno koristim NordVPN, support te slusa odnosno npr. ako zatrazis servere u nekoj odredenoj zemlji, vjerojatno ce i dodati (ja osobno i pojedinci smo ih trazili servere za hrvatsku, srbiju i sloveniju, nije proslo puno i ispunili su nam zelje), cijena je odlicna, mozda ne najbolje performanse na trzistu ali s vremena na vrijeme prelaze na bolje servere, a sto se tice sigurnosti, svako malo pisu na svom blogu jer im je ocito stalo do toga, jedan NordVPN account mozes koristiti na vise uredaja istovremeno itd.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.12.2017 0:14 (lovac82).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lovac82 kaže...
miki1981 kaže...

Vi koji koristite VPN za IPTV, koji preporučujete, dobra cijena, dobre performanse?

 Private Internet Access ili NordVPN...... najbolji su sto se tice zastite privatnosti (shared IPs, no log policy ali stvarni i sl.). Osobno koristim NordVPN, support te slusa odnosno npr. ako zatrazis servere u nekoj odredenoj zemlji, vjerojatno ce i dodati (ja osobno i pojedinci smo ih trazili servere za hrvatsku, srbiju i sloveniju, nije proslo puno i ispunili su nam zelje), cijena je odlicna, mozda ne najbolje performanse na trzistu ali s vremena na vrijeme prelaze na bolje servere, a sto se tice sigurnosti, svako malo pisu na svom blogu jer im je ocito stalo do toga, jedan NordVPN account mozes koristiti na vise uredaja istovremeno itd.

 koja je brzina hrvatskih servera na nord vpn? npr. na ipvanish dobijem maksimalnu brzinu od 30 mbita/s. zbog toga i koristim njega. zanima me dal se što promijenilo od kad sam koristio nord vpn

nemam za potpis
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pure vpn..

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice