Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.163.910
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ako nekome treba lista, javite se 

Laco
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jako fina ekipa se tu skuplja izgleda. Pustim sinoc desetak testnih accounta tu i naravno da je netko stavio jednu od listi negdje javno. 

Zao mi je, ne moze vise nitko dobiti test.

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ima li koja lista da sadrzi CNBC?

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pravim test liste, ako je netko zainteresiran 

Laco
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

šta se desilo sa biker listom, nema je više

 

 

jel netko zna ime ovog programa iz privitka...može i na PM

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 0:00 (DomagojX).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo da pohvalim listu od kolege Red Devils IPTV . Sve savršeno radi. Svaka preporuka za navedeno. 

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...

Samo da pohvalim listu od kolege Red Devils IPTV . Sve savršeno radi. Svaka preporuka za navedeno. 

 

Također koristim istu i samo mogu reći da sam dosad imao i koristio nekoliko kvalitetnih iptv listi ali sa ovom sam se ugodno iznenadio na bolje. 

Sve Arene i Sport Klubovi u stabilnoj Full HD kvaliteti i za svaki slučaj isti rezervni linkovi u HD kvaliteti kao i mnogi drugi kanali u HD i FHD ma lista je jednom rječju za sad vrlo dobra daj bože da tako bude što dulje i da se nepokvare.

 

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav

Evo planiram probat neku listu ali do sad nisam još nikad...

Samo me zanima kad ti dobiješ link za listu na koji način je ograničena na mjesec dana (ili više)? Šta to ide prema nekoj white listi ili jednostavno svaki mjesec dobivaš novi link koji vrijedi a stari istekne?

Unaprijed hvala..:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
R36 kaže...

Samo da pohvalim listu od kolege Red Devils IPTV . Sve savršeno radi. Svaka preporuka za navedeno. 

 

Je li još uvijek 10 EUR/mj ?

HZV
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

sta se desilo bikerdays listom? prazna je

XBL - skols1555
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Uzeo sam android box, koje liste koristite za iptv odnosno koje preporučate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Jedne od boljih listi su ti : Red Devils , tvviet, bitka na neretvi, zdrava hrana itd.... ideš pa tražiš testove na 24 ili 48h i nakon testa  uzmeš na mjesec dana i tako se još bolje uvjeriš šta ti najbolje paše.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 16:26 (Seki001).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Po čemu si to zaključio, vjeruj mi da su bolje neke za koje nikada nisi nu čuo, izuzetak tvviet i tvit.ba

A za moju se nadam da nikad nece toliko javno izaci u javnosti 

Laco
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Moja je 8€

Laco
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

A od stranih usluga, vidim da ih ima jako puno. Neki nude preko 6500 kanala iz svih zemalja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Imam neku listu koja je super jeftina ali trokira kad je neki primetime ili event koji gleda puno ljudi. Pretpostavljam da je tak kod svih jer svi vucu sa istog izvora. Ima netko listu koja nikad ali nikad ne sere, ono bude prvenstvo svemira i hr u finalu a video ne zastajkuje?
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 14:03 (Seki001).
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
.

 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 14:04 (Seki001).
16 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ne gledam tv i ako upalim onda je cisto da mi ne bude tiho u stanu. Nekad pogledamo lovca poslije posla kad rucamo/veceramo i obicno klinci gledaju tv. Problem je kaj kad upalim da pogledam nekaj jednom na mjesec onda bas to trokira i desava se u 99% slucajeva jer gledam samo nekaj kaj gleda cijeli svijet.
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
NEW_MAN kaže...
Imam neku listu koja je super jeftina ali trokira kad je neki primetime ili event koji gleda puno ljudi. Pretpostavljam da je tak kod svih jer svi vucu sa istog izvora. Ima netko listu koja nikad ali nikad ne sere, ono bude prvenstvo svemira i hr u finalu a video ne zastajkuje?

 

Takva lista ne postoji (barem ne u ovom cjenovnom rangu o kojem se priča u ovom forumu). U ovome sam dosta dugo i znam da IPTV još dugo neće po kvaliteti i stabilnosti biti u rangu kablovske televizije. Onaj tko tvrdi da IPTV funkcionira savršeno i da se neće događati problemi, laže.
Uglavnom imaš 3 vrste lista:
1. Liste koje postoje dugo i imaju svojih uspona i padova, ali se ljudi trude, ulažu, sređuju i konstantno napreduju. Kod takvih lista imaš najveću sigurnost da nećeš ostati bez liste i love nakon određenog vremena i da ćeš dobiti normalan support, brzo rješavanje problema i slično.

2. Nove liste, koje se pojave kao supernova, najčešće bljesnu nekom novinom koje druge liste nemaju i onda nakon određenog vremena (kad se skupi kritična masa korisnika koju serveri više ne mogu izdržati) nestanu, jer vlasnici vide da im ili nije isplativo ili zahtjeva previše posla, ili se zasite, pa sve ugase. 

3. Liste koje se slabo održavaju i rade na principu "tko će uzeti, uzeti će". U takve liste se najčešće ne ulaže ni u servere, ni u kanale, već "radi dok radi". Takve liste su uglavnom dosta jeftinije od prosjeka jer je vlasniku to sasvim sporedna stvar u životu i nikad ne znaš kada će se sve ugasiti.

Test liste na:nextgen.iptv@gmail.com
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 14:04 (Seki001).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pomoc...kupio novu tv.....samsung serija 6 55”...iman iptv aplikaciju na kojoj gledam programe ali iman i opciju videoteka na kojoj iman podosta filmova ali nemogu nikako namjestiti titlove...ima ko da pomogne....hvala
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa probaj pitat tog svoga tipa koji ti je prodao tu IPTV listu npr. meni je u vod-u svi titlovi namješteni i kad upalim bilo koji film automatski uključi titlove neznam kako to kod tebe nema titlova čim pokreneš film.Iako ja  slabo tu njihovu iptv videoteku koristim ja skinem rađe u FHD  ili sad već dolaze i 4k verzije filmova na matroški jer ovi njihovi filmovi su svi većinom mp4 to je slabe kvalitete za ove veće i novije televizije.

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gringo77 kaže...
Pomoc...kupio novu tv.....samsung serija 6 55”...iman iptv aplikaciju na kojoj gledam programe ali iman i opciju videoteka na kojoj iman podosta filmova ali nemogu nikako namjestiti titlove...ima ko da pomogne....hvala

 

Možda je malo glupo pitanje, ali jesi li probao na daljiskom pogledati imaš li opciju uključivanja titlova?
Inače, neki Smart TV-i ne vuku titlove kod određenih formata datoteka, tako da može biti da je i do toga. (Puno filmova sam izbacio, jer smart TV nije htio povući titlove).
Ali kao što je kolega napisao post iznad; najbolje se javiti onome od koga si uzeo listu.

Test liste na:nextgen.iptv@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Molio bih neko ako mi može preporučiti plaćenu listu stabilnu za nogomet (sve lige) i eventualno HBO/dokumentarci. 

 

Treba mi stabilna FullHD lista. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Pa pogledaj malo postove iznad nas i koju stranicu unazad naćeš već neke preporuke za dobre IPTV liste ja trenutno koristim jednu listu koja  ima sve Arene u FHD i SK u FHD + oba Eurosporta u HD tako da ja sad mogu pratit sve lige petice. Iako jedino baš ono full pratim LaLigu,Premier Ligu , calcio Seriu A i bundesligu preko Eurosporta 2 HD, a malo manje francusku ligu pratim.A od dokumentarnih pratim jedino Animal Planet HD i Nat.Geo.Wild HD ovaj drugi je bar meni puno bolji tako da vidi malo ko šta nudi uzmi test par listi na probu pa izvagaj onda uzmeš mjesec dana da se još bolje uvjeriš i tako dalje......

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 14:54 (Seki001).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Pa pogledaj malo postove iznad nas i koju stranicu unazad naćeš već neke preporuke za dobre IPTV liste ja trenutno koristim jednu listu koja  ima sve Arene u FHD i SK u FHD + oba Eurosporta u HD tako da ja sad mogu pratit sve lige petice. Iako jedino baš ono full pratim LaLigu,Premier Ligu , calcio Seriu A i bundesligu preko Eurosporta 2 HD, a malo manje francusku ligu pratim.A od dokumentarnih pratim jedino Animal Planet HD i Nat.Geo.Wild HD ovaj drugi je bar meni puno bolji tako da vidi malo ko šta nudi uzmi test par listi na probu pa izvagaj onda uzmeš mjesec dana da se još bolje uvjeriš i tako dalje......

 Čitao jesam, ali najbolje mi je iz prve ruke uzeti listu nekoga kao što si ti ko koristi određenu listu par mjeseci. 

 

Ništa mi ne znači jedan-dva dana proba, ako se recimo kod većeg traffica zabloka stream (kao što je slučaj kod maxtv to go recimo). 

 

Zato bih si uštedio vrijeme i uzeo od nekoga ko već koristi isto :) 

 

Jel ti problem poslati listu te koju ti koristiš? Jel gledaš preko TV-a ili kompa?

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
DangerouS kaže...
Seki001 kaže...

Pa pogledaj malo postove iznad nas i koju stranicu unazad naćeš već neke preporuke za dobre IPTV liste ja trenutno koristim jednu listu koja  ima sve Arene u FHD i SK u FHD + oba Eurosporta u HD tako da ja sad mogu pratit sve lige petice. Iako jedino baš ono full pratim LaLigu,Premier Ligu , calcio Seriu A i bundesligu preko Eurosporta 2 HD, a malo manje francusku ligu pratim.A od dokumentarnih pratim jedino Animal Planet HD i Nat.Geo.Wild HD ovaj drugi je bar meni puno bolji tako da vidi malo ko šta nudi uzmi test par listi na probu pa izvagaj onda uzmeš mjesec dana da se još bolje uvjeriš i tako dalje......

 Čitao jesam, ali najbolje mi je iz prve ruke uzeti listu nekoga kao što si ti ko koristi određenu listu par mjeseci. 

 

Ništa mi ne znači jedan-dva dana proba, ako se recimo kod većeg traffica zabloka stream (kao što je slučaj kod maxtv to go recimo). 

 

Zato bih si uštedio vrijeme i uzeo od nekoga ko već koristi isto :) 

 

Jel ti problem poslati listu te koju ti koristiš? Jel gledaš preko TV-a ili kompa?

Kolega...sve liste koje mi ovdje koristimo se plačaju. Raspon cijena varira. Zato služe te test liste (48h) da vidiš da li ti odgovaraju svi programi, i dali na kraju to kod tebe radi.

 

Procedura je jednostavna - dobiješ test listu od par kolega koji se time bave. Nakon 48h se odlučiš za listu, i platiš 5-10 eura i koristiš je sljedećih mj dana.

 

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

-

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 14:05 (Seki001).
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa nisam toliki noob da očekujem da mi neko "šalje" svoje liste. Znam da se plaćaju, hoću uzeti neku listu, ali kažem 48h baš i nije mjerilo koliko je lista stabilna. Pogotovo kad je recimo liga prvaka pa hrpa ljudi gleda, zato tražim mišljenje nekog ko ju koristi duže vrijeme.

 

Tražim kontakt ljudi od kojih ste rentali listu. 

 

Znam da ne radi svima isto, ali svi živimo u istoj državi sa sličnim internetom. 

 

Jednostavno je. Imate listu koju koristite duže od 6mjeseci i ne puca veza kad je veliki promet, recimo preko vikenda? Ok, molim vas da mi pošaljete link na kontakt onoga ko vam prodaje tu listu. To je to. :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 15:53 (DangerouS).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice