Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.327
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ajmo mi bit iskreni  ovo i ovu temu preimenovati kako je joj bilo u početku namjenjeno za raspravljat o uslugama Bnet za van,max to go, Xplore TV i slično jer ako BUG neželi ili moderatori tolerirat piratluk ili ilegalne iptv usluge prek net-a onda mi koje to zanima gibajmo na desno ili ostanimo još malo da vidim kako će dalje ići tema o iptv "ilegalnim" ili  legalnim uslugama gledanja tv preko interneta baš me zanima.

Ovdje su mnogi reklamirali pa čak i u svom potpisu iptv usluge ali samo su "probrani" popili ban...zanimljivo.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 17:11 (Seki001).
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mislim da treba razumiti moderatora. Većina nas forumaša su samo: korisnici plaćenih ili besplatnih IPTV linija, osobe koje su ih testirale, osobe koje ih žele testirati te osobe koje se samo žele informirati. Uvažavajući potpuno, izrazito ljubaznog kolegu, Next-Gen... ipak on se ovdje predstavlja kao vlasnik ilegalnog IPTV servisa, što je kažnjivo po zakonu i nije se sa tim igrati. Ne znam da li je netko u HR uhićen zbog ilegalnog IPTV servisa, ali znamo da je prije dvije godine u zatvoru završio onaj Riječanin, vlasnik inače vrlo popularne ali ilegalne web stranice sa filmovima. Policiju nisu zanimali korisnici te stranice nego isključivo distributer, što je i normalno. 

 
3 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Znači vlasnici mogu raspravljat i "prikriveno" bit prepoznatljivi kao davatelji ilegalnog tv streama ali nema reklamiranja svojih usluga na bilo koji način ovdje? Jesam dobro shvatio?

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Znači vlasnici mogu raspravljat i "prikriveno" bit prepoznatljivi kao davatelji ilegalnog tv streama ali nema reklamiranja svojih usluga na bilo koji način ovdje? Jesam dobro shvatio?

 rasprava je valjda uvjek dobro dosla.pa i o ovakvom iptv.sto da ne.

neka prodavac sudjeluje u konstruktivnoj raspravi.

ali ako tema postane info pult za prodavaca, onda kao da je ovo sultanovic.

 

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja rijetko pratim ovaj forum, ali kolega Nextgen me zamolio da ovo objavim u njegovo ime. Dakle, ovo je samo copy-paste mejla iz usluge. Ja nemam ništa s time:

 

S obzirom da nisam u mogućnosti da se sam "branim", zamolio sam jednog kolegu forumaša da ovo objavi u moje ime. Nadam se da neće biti banovan zbog toga:

 

Iako sam se uvijek trudio biti kulturan i pristojan u komunikaciji, ovo moram reći otvoreno: s4m3m4n bezočno laže! Točka. Ne znam zašto se mene uhvatio kada nikada s njim nisam imao nikakvu komunikaciju, ali OK.

 

1. Nije točno da sam "dobio par upozorenja" i da sam "mislio da je svemocan". Prvo mi nije jasno kako kako kolega uopće može znati koliko sam ja upozorenja dobio kada je to informacija koju samo administratori i korisnik znaju? Odakle njemu takve informacije, a ne vidim ga među adminima? Dakle, istine radi, dobio sam jedno jedino upozorenje zbog facebook stranice u potpisu i to prije otprilike godinu dana. ODMAH sam izmijenio potpis i ostavio samo kontakt mail u potpisu (kao što imaju i mnogi drugi, a koji nisu sankcionisani.) Nakon toga, NIKADA više nisam dobio nikakvo upozorenje. S obzirom da nemam više pristup inboxu, ostavljam mogućnost da je možda nakon onoga bilo najviše jedno upozorenje koje sam previdio, ali ODGOVORNO TVRDIM da u zadnjih najmanje 6 mjeseci nikakvih upozorenja nije bilo. Također sam pokušao izmijeniti nick da uklonim ono IPTV iz nicka, ali kao što znate nick se ne može mijenjati.

 

2. Tvrdnja kolege s4m3m4n: "Cak je i meni pretio na drugim forumima i u PM ovde" je još jedna BEZOČNA LAŽ. Prvo, jer uopće nisam aktivan na drugim forumima, drugo jer sa dotičnim kolegom NIKADA nisam razmijenio niti jednu privatnu poruku, a treće (i najvažnije) jer to nije moj način komunikacije, kao što većina ovdje na forumu i zna.
Mogu razumijeti da se neke stvari krivo shvate i neke rečenice krivo protumače, ali ovakva izjava je čista LAŽ sa JEDINIM ciljem diskreditiranja osobe koja nije više u mogućnosti braniti se i odgovoriti na takve laži. Ovim putem dajem kolegi s4m3m4n dopuštenje da javno objavi svaku poruku gdje ima i bilo kakva naznaka prijetnje ili barem nepristojnosti sa moje strane na bilo kojem forumu.

 

3. Što se "reklamiranja" tiče, priznajem. Kriv sam. Ali mislim da nisam ništa više kriv od većine ostalih članova ovog foruma. Meni bi bilo puno jednostavnije da sam podijelio nekoliko besplatnih lista po forumu pa da drugi "neutralno kao korisnici" pričaju u moje ime, a ja da se niti ne javljam. No, nikada to nisam radio, pa neću ni sada. Ako sam i spominjao svoju listu to je uvijek bilo u cilju neke konstruktivne rasprave vezano za servere, kanale, streamove ili radi ispravka nekakvog netočnog navoda. Za to sam, priznajem, kriv. Ali nikada nisam otvoreno reklamirao svoje "usluge". U potpisu mi je samo stajao kontakt mail, jer sam se rijetko ulogivao na forum, pa nisam gledao privatne poruke, a ako se to smatra za reklamiranje onda je, kao što već rekoh, čudno da je nekima dopušteno, nekima nije.


Ukoliko je cilj mog baniranja da se obeshrabri "prodaja" lista, onda je čudno da je samo jedan "prodavač" baniran, a ostali nisu. Ako je bio cilj da se obeshrabi "reklamiranje" određenih lista, onda mislim da ovdje ima članova koji puno više od mene agitiraju za određene liste, pa niti oni nisu sankcionisani, a ako je cilj da se obeshrabri ikakva rasprava o "ilegalnim" uslugama, onda ne vidim ni svrhu ove teme.

Ali ne želim se više uopće vraćati na sve to. Poštujem odluku administratora, samo bi bilo u redu da pravila važe jednako za sve, a ne da se primjenjuju selektivno. Ali vaš forum, vaša pravila. Quod licet Iovi, non licet bovi, zar ne?

 

U jednome se ipak slažem sa kolegom s4m3m4n. Stavimo točku na moje banovanje i idemo dalje. Nema potrebe za daljnjom raspravom na tu temu. Forum ide dalje, ja idem dalje, samo ne u istom pravcu. Zahvaljujem se svim kolegama forumašima koji su mi zadnjih 2 dana dali podršku na mail, a svima želim sreću, puno dobrih lista, što manje štekanja i naravno žena i para. ;)
Vaš bivši kolega NextGen

 
9 1 hvala 5
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na kraju ispalo da je jedino next-gen nesto nudio sto nije smio,a mi svi ostali kao pali s Marsa i ovdje smo eto tako,bzvz..

I onda se javi opet tko,bizarni s3m4c2 i izjavi da je tvviet ok,a next-gen nije jer nudi listu.A tvviet prodaje sto,maglu?

A i admin je cudan,jer jedne pusta da rade ono sto brani drugima.

A i to je ilegalno ako zna za sto mu sluzi platforma.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 18:37 (minix neo).
 
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
AlbinoTV Club kaže...

Ja rijetko pratim ovaj forum, ali kolega Nextgen me zamolio da ovo objavim u njegovo ime. Dakle, ovo je samo copy-paste mejla iz usluge. Ja nemam ništa s time:

 

S obzirom da nisam u mogućnosti da se sam "branim", zamolio sam jednog kolegu forumaša da ovo objavi u moje ime. Nadam se da neće biti banovan zbog toga:

 

Iako sam se uvijek trudio biti kulturan i pristojan u komunikaciji, ovo moram reći otvoreno: s4m3m4n bezočno laže! Točka. Ne znam zašto se mene uhvatio kada nikada s njim nisam imao nikakvu komunikaciju, ali OK.

 

 

 2. Tvrdnja kolege s4m3m4n: "Cak je i meni pretio na drugim forumima i u PM ovde" je još jedna BEZOČNA LAŽ. Prvo, jer uopće nisam aktivan na drugim forumima, drugo jer sa dotičnim kolegom NIKADA nisam razmijenio niti jednu privatnu poruku, a treće (i najvažnije) jer to nije moj način komunikacije, kao što većina ovdje na forumu i zna. 

Mogu razumijeti da se neke stvari krivo shvate i neke rečenice krivo protumače, ali ovakva izjava je čista LAŽ sa JEDINIM ciljem diskreditiranja osobe koja nije više u mogućnosti braniti se i odgovoriti na takve laži. Ovim putem dajem kolegi s4m3m4n dopuštenje da javno objavi svaku poruku gdje ima i bilo kakva naznaka prijetnje ili barem nepristojnosti sa moje strane na bilo kojem forumu.

 

 

 Eto vam s4m3m4n...covijek je toliki lazov i manipulator da ovo nema vise smisla da mu se dopusta da pise svasta i indirektno reklamira TVVIET.Ako mi se dopusti da postavim screenshot privatni poruka sto mi je slao i sto sam ja proslijedio administratorima i dobio je za to samo 7 dana suspenzije.

5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Nevjerovatno da je banan Next-gen....svi pričaju o listama cijenama i sad kao on se reklamira...ma daaaj nemojte me.....
Onda se pojavi netko ko jednu listu progovara i ocrni drugu jer se reklamira....
Pa gospodo admini....postavlja se pitanje imate li i vi besplatne liste pa čekate da netko napravi krivi korak da ga banate???

i još nešto ......kad bi sve liste bile na nivou dotičnog bananog člana foruma....odgovaranja na mail....primanja sugestija....relnih kritika prema njemu.....pričali bi da su svi super a dobro znamo ko i kako odgovara na sugestije korisnika ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 20:52 (Maldini-CRO).
 
6 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kokošarenje i sitni interesi....ali na koji način....i to na I.T forumu bug-a...
 
0 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja ću samo zadnji put reć Next-Gen je bez ikakve veze baniran sve se je to moglo mirno rješit da se je htjelo siguran sam da bi on sa svoj strane ispoštovao da nešto ispravi ako nije sa pravilima foruma i teme ako su mu moderatori to sugerirali! Meni je osobno puno pomogao sa nekim savjetima i prjedlozima nevezano za njegovu listu i uslugu što javno a nešto i u PM al eto sad je tako kako je.

Neću više o tome dosta bi bilo i sa moje strane nek forum  ide dalje i raspravlja o "Gledanju TV programa preko Interneta" 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2018 20:56 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ciperca kaže...

Evo sta se dopusta nasem kolegi s4m3m4n iz inozemstva.

 za pokazivanje pm poruka dobiva se ban...pripazi

battletag:MasnaKrvavic#2275
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Sad ćeš i ti dobit kaznu jel iznošenje poruka je zabranjeno. Uglavnom Next gen je nepravedno baniran ali nije jedini bilo je još puno članova u drugim temama koji su bili dobri pa su opet dobili ban dok neki dobiju karton samo tu i tamo recimo garfild na temi o za odabir TVa reklamiravPhilips godinama i širi lažne informacije i ništa mu nije.

 

Da moj post ne bude totalni off-topic. Koji je legalan način praćenja naših kanala u inozemstvu? 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
ciperca kaže...

Evo sta se dopusta nasem kolegi s4m3m4n iz inozemstva.

 za pokazivanje pm poruka dobiva se ban...pripazi

 ma nek dobijem ban ali nek se vidi kome se dopusta da bude na forumu

8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zbog ove poruke i pokazivanja šta mu onaj miš piše u pm bi po mom trebao dobit onaj drugi napasnik ban.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
CroVandal kaže...

Sad ćeš i ti dobit kaznu jel iznošenje poruka je zabranjeno. Uglavnom Next gen je nepravedno baniran ali nije jedini bilo je još puno članova u drugim temama koji su bili dobri pa su opet dobili ban dok neki dobiju karton samo tu i tamo recimo garfild na temi o za odabir TVa reklamiravPhilips godinama i širi lažne informacije i ništa mu nije.

 

Da moj post ne bude totalni off-topic. Koji je legalan način praćenja naših kanala u inozemstvu? 

 nema legalnog, i t-com i vip blokiraju izvan hr

battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
CroVandal kaže...

 Koji je legalan način praćenja naših kanala u inozemstvu? 

 

Kupis neku pretplatu koja ide preko satelita i poneses receiver (ili samo CI modul sa karticom koji onda ustekas u tv) sa sobom i instaliras si satelitsku antenu i gledas, unutar EU dozvoljeno.

 

Ali, prvo budi siguran da smijes namontirati satelitsku antenu.

dennis the menace
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
 nema legalnog, i t-com i vip blokiraju izvan hr

 Naravno da ima leglno, preko satelita.

dennis the menace
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Denis757 kaže...
dado16 kaže...
 nema legalnog, i t-com i vip blokiraju izvan hr

 Naravno da ima leglno, preko satelita.

 tema je gledanje tv programa preko interneta.....ne preko satelita

battletag:MasnaKrvavic#2275
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Daj mi reci zasto je samo taj rijecanin kaznjen? Nije jedini koji je imal takvu stranicu. Jel kma uopce zakon vezan za piratstvo? I kak su mogli dokazati da je on dijelil te filmove, kolko znam on ih je embedal, nije ih drzal na svojem serveru i samim tim blokiranje njegove stranice nije nis napravilo, filmove nisu mogli obrisati, a i ne vjerujem da bi mogli samo zatrazit da ih se obrise bez icije prijave. Na jednom drugom forumu se pisalo da je zbog utaje poreza uhvacen, a i kaznjen, jer je primal pare od reklama direkt na racun, a navodno je i na fb oglasaval da prodaje mjesta za oglasavanje na toj stranici... U svakom slucaju, da je zbog piratstva, nebi bio ni prvi, a ni zadnji...
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može li se igdje saznati program prikazivanja filmova na Albino Club i Max Select kanalima? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jel mozete preporucit neku dobru listu, uglavnom me zanimaju sportski programi. I sto mi sve treba za to osim dobre internet veze? Apsolutni sam neznalica sto se ovog tice pa mi objasnite ko glupanu :D moze i u inbox da ne spamamo. Hvala unaprijed :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za dobru listu i po pitanju sporta pročitaj zadnjih pet stranica ovog foruma i sve ti piše.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Polulegalan nacin gledanja nasih programa iz inozemstva je VPN prema Hrvatskoj i gledanje HRTi i play.rtl.hr

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koliko znam, legalan je nettv. Samo tanki su sa HR programima

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc tvviet je ozbiljna usluga jel ima kakvih novosti o uvođenju Planet Sportova u vašu ponudu? Drugi svi uveli i bolje i gore i srednje liste samo vi niste zanima nas zašto se odugovlači toliko?

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nazalost jos uvijek nema nista novo oko planet sport. Cim budem imao konkretne info, javit cu

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

U dvoboju najboljih lista po pitanju Planet sporta :Red Devils-Tvviet=1:0

 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pitanje za vlasnike reddevils liste.Ima li u ponudi glazbenih Narodnu tv i DMC tv,a kako od sportskih rade Arene i SkySport F1 (britanski)?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Zatrazi njegovu test listu pa ces i sam videti kako radi i kakvog je kvaliteta.Njegov mail je reddeviliptv@gmail.com

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...

U dvoboju najboljih lista po pitanju Planet sporta :Red Devils-Tvviet=1:0

 

To nisu najbolje liste, da jesu ne bi se ovdje reklamirali.

dennis the menace
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice