Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.521
|
čitano: 7.163.977
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...

U traženju kvalitetnih lista svašta sam doživija ,ali ovo je biser.Naš dragi beni111 je nabrojija kvalitetne liste i među najkvalitetnije je spomenija diogen tv.Pošaljem upit i dobijem odgovor:

 

1 mjesec  22 €

spajanje i ukljućenje  50€

test listu ne nudimo jer vjerujemo da kad ste već došli do ovog maila da ste i testirali našu listu

 

 

 

Pa recite da nisu najbolji.

 I onda je puno sto moj dobavljac trazi cak 120€ za godisnju pretplatu??

dennis the menace
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Rođenom bratu ne bi platio 1 godinu unaprijed.

 

Max 3 mjeseca.

HZV
 
9 0 hvala 2
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja vjerujem da postoje ljudi koji nekom plate 120 eura za iptv godišnju pretplatu ali moja osobno preporuka svakom kako ovdje javno ili kad su me pitali privat da plaćaju mjesec po mjesec ili max 3.mjeseca. 

 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...

U traženju kvalitetnih lista svašta sam doživija ,ali ovo je biser.Naš dragi beni111 je nabrojija kvalitetne liste i među najkvalitetnije je spomenija diogen tv.Pošaljem upit i dobijem odgovor:

 

1 mjesec  22 €

spajanje i ukljućenje  50€

test listu ne nudimo jer vjerujemo da kad ste već došli do ovog maila da ste i testirali našu listu

 

 

 

Pa recite da nisu najbolji.

 Nisi jedini i ja u traženju lista probao sam masu test lista.Od svakakvih odgovora do drskosti i bezobraznosti pojedinaca koji su znali svakako i svašta odgvoriti kada  nešto ne radi.Kasnije  sam skužio da su to isti ljudi samo druga imena ili mi se samo cini ha.

Zato pametno odabrati i nikome platiti unaprijed eventualno 3 mj a godinu dana to nebi nikada .

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 10:33 (TonyM).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Molim naše iptv operatere da je večeras liga prvaka i da su najbolje utakmice večeras u 21h. na planet sport 1 i planet sport 2 pa da osiguraju stabilnost kanala.
Liverpool-Napoli...........C.Zvezda-PSG
To je najzanimljivije većeras.Moja Barca je na planet sport 3,ali kako je osigurala plasman dalje,pratit ću Liverpool-Napoli planet sport 1.
 
3 0 hvala 2
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja bi bio slobodan nadopunit prijatelja Oliol-a također da se osigura visoka kvaliteta i stabilnost sutra na HRT 2 FHD jerbo igraju Ajax i Bayern vrlo bitnu utakmicu i borbu za prvo mjesto u skupini 

 

A slažem se da je večeras The No.1 utakmica Liverpool : Napoli 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 11:57 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 2
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Šuška se nešto još nije sigurno da bi moglo bit nešta dogovora između A1 i HT oko nastavka UEFA Champinos League na Arena Sport HD PPV kanalima i na istim bi se jedna utakmica naplaćivala oko 30kn to bi sve krenulo u Veljači jer je i tad nastavak lige prvaka.

E sad treba bit strpljiv jer bi se po najavama ta objava trebala pojavit osvanit od 1.1.2019 znači kroz siječanj bi i bile reklame na maxtv platformi u svezi toga.

Živi bili pa vidjeli jel ovo istina ili velika laž 

 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sumnjam u to ....preskup je to ugovor da bi se na PPV kanalima na kojema se uzima malo novaca da bi bio isplativ...
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Sumnjičav sam i ja 

ja sam samo objavio citate sa satelitskog foruma a tamo dok onaj  @MAXtvS nešto neobjavi i potvrdi ja ovim drugim mutikašama drugim nevjerujem.

A on nije ovo objavio ali nije ni dematirao (još) a doduše i on isto najavljuje neke novitete i velike novosti u 2019. 

Neznam treba vidjet nije to više toliko daleko meni se osobno ta ideja PPV baš i pretjerano nesviđa rađe bi neki drugačiji način da se dogovore nego to preko PPV.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Pričalo se puno na SAT forumu oko suradnje T-coma i Vipa prije samog početka LP.
Možda je i nekakva komunikacija i suradnja moguća ali puno je tu stvari koji "mali" čovjek ne razumije....pisao sam o tome na sat foumu

Iz vrlo pouzdanih izvora iz Vipa znam da su zagrizli tvrd orah kupovinom LP jer nije samo kupiti sadržaj ima puno toga što traba platiti...produkcija....voditelji...satelit... puno je tu kunića u igri....bit će zanimljivo za gledati nakon dvije godine tko će što imati...utakmica se zaštrila oko sporta na TV-u u HR što se tiče samih provajdera.Izgleda da sami provajderi nositi glavnu ulogu u mnogo čemu na samom TV-u-

Ali jedna mala digresija pošto Vas sve volim na ovom forumu....koliko je prosječna cijena IPTV usluga koje mi koristimo...? ..... a koliko u A1 košta mjesečno na 24 mj ugovoru paket Planetsport kanala koji emitiraju uživo marginalan dio satnica utakmica uživo......

Zato živjeli IPTV s ovog foruma jer samo to pokazuje da se sve može za ne puno nego rekao bi badave cijene za ono što nam tobože pružaju legalna dva diva u HR


Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 18:59 (Maldini-CRO).
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dobro ti sad uspoređuješ nešta šta nije baš usporedivo službeni ISP-ovi plaćaju velike iznose za TV prava.

Ali ja volim svog IPTV Tvviet-a jer nevjerujem da će ovi službeni imat ikad to sve objedinjeno i sa ovako ipak povoljnijom cijenom 

 

A i nesviđa mi se ta PPV ideja.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 19:05 (Seki001).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Šuška se nešto još nije sigurno da bi moglo bit nešta dogovora između A1 i HT oko nastavka UEFA Champinos League na Arena Sport HD PPV kanalima i na istim bi se jedna utakmica naplaćivala oko 30kn to bi sve krenulo u Veljači jer je i tad nastavak lige prvaka.

E sad treba bit strpljiv jer bi se po najavama ta objava trebala pojavit osvanit od 1.1.2019 znači kroz siječanj bi i bile reklame na maxtv platformi u svezi toga.

Živi bili pa vidjeli jel ovo istina ili velika laž 

 

 Nama koji imamo maxtv nije to loša ideja.Utakmica od 30 kuna ,znači mogu 3 utakmice pogledat za 90 kn,2 utakmice prenosi HRT to je znači 5 utakmica misečno.Tv viet platim 90 kuna tako da mi dođe isto , jer nema više skupne lige prvaka i sve je manje utakmica.Ostale programe gledam na maxtv.Oni koji nemaju maxtv najbolje je i dalje tv viet i red devils.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
Seki001 kaže...

Oni koji nemaju maxtv najbolje je i dalje tv viet i red devils.

 I mi sa jeftinijim listama nova-iptv  gledamo veceras na  PlanetSport 1 i 2 super nogomet sa super slikom.Za sada nema ni trzanja i prekida slike.Za 5 e  radi savršeno.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TonyM kaže...
oliol kaže...
Seki001 kaže...

Oni koji nemaju maxtv najbolje je i dalje tv viet i red devils.

 I mi sa jeftinijim listama nova-iptv  gledamo veceras na  PlanetSport 1 i 2 super nogomet sa super slikom.Za sada nema ni trzanja i prekida slike.Za 5 e  radi savršeno.

 Pošta sam proba dosta lista i samo virujem u tv viet i red devils,uzet ću 1 misec nova-iptv pa da imam i to iskustvo gledanja još jedne liste i usporedbe sa ostalim listama.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...
TonyM kaže...
oliol kaže...
Seki001 kaže...

Oni koji nemaju maxtv najbolje je i dalje tv viet i red devils.

 I mi sa jeftinijim listama nova-iptv  gledamo veceras na  PlanetSport 1 i 2 super nogomet sa super slikom.Za sada nema ni trzanja i prekida slike.Za 5 e  radi savršeno.

 Pošta sam proba dosta lista i samo virujem u tv viet i red devils,uzet ću 1 misec nova-iptv pa da imam i to iskustvo gledanja još jedne liste i usporedbe sa ostalim listama.

 Za traži test pa da vidš kao ce ti raditi meni radi ok na t-com sam ako zapne na viberu im se javi i odmah poprave..probaj pa javi utiske ..

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

NEXT-TV IPTV isto pod ddos napadom,liste su u blokadi!

 

jel tvviet napadnut?

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nije i najperfektnije odlično savršeno radi i šljaka punom parom 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Na redditu ima stremova koji su u brutalnoj kvaliteti, samo treba imat dobru propustnost parice.

All truly great thoughts are conceived by walking.
8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...

Na redditu ima stremova koji su u brutalnoj kvaliteti, samo treba imat dobru propustnost parice.

 Daj jedan link u PM ne ovdje pa da probam ak ti nije teško....

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
volegradele kaže...

NEXT-TV IPTV isto pod ddos napadom,liste su u blokadi!

 

jel tvviet napadnut?

 Na nova-iptv dok je bila utakmica na planetsport 2 malo zatrznula slika i ništa više .Javili su mi i na viber da prate strim pa ako dođe do bilo kakvog trzanja da ce da odamh riješe.

Za sada nema trzanja ostaje da vidmo kasnije ostale utakmice.

 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TonyM kaže...
volegradele kaže...

NEXT-TV IPTV isto pod ddos napadom,liste su u blokadi!

 

jel tvviet napadnut?

 Na nova-iptv dok je bila utakmica na planetsport 2 malo zatrznula slika i ništa više .Javili su mi i na viber da prate strim pa ako dođe do bilo kakvog trzanja da ce da odamh riješe.

Za sada nema trzanja ostaje da vidmo kasnije ostale utakmice.

 

 meni slika stane svakih par sekundi... (nova iptv), neovisno o kanalu, svaki se buffera jako dugo sad

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 20:11 (dmanz).
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo dok čekam utakmicu Liverpool-Napoli ,gledam GAL-POR na planet sport 1.E sad šta ti je prokletstvo .Nemogu se odlučit di da pogledam Liverpool-Napoli.Toliko je dobra slika i na tv viet i red devils i sve to lipo radi da se nemogu odlučit kome dati prednost.Malo okrećem na jednog malo na drugog i nikako nekome dat prednost.Blago onima koji netraže puno.

 
2 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Meni TVVIET upaljen non-stop skoro 24h na dan ni malo problema nemam, bilo je nešto sitno ono kad je t-com zezo sa brzinama prema Frankfurtu ali od tada ništa sve 10+

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 20:24 (Seki001).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...
   meni slika stane svakih par sekundi... (nova iptv), neovisno o kanalu, svaki se buffera jako dugo sad

 Nisam primjetio cjelo vrijeme pratim nova iptv  na Planetsport 1 i 2 nema  buffera sve radi glatko.I meni neki kanali lokalni i nebitni znaju duže da se otvaraju ali ti mi kanali nisu toliko bitni.

Koristim vlc player na window7 možda je do tebe neki problem  najbolje im se javi na viber da vidš što  je problem .

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
TonyM kaže...
dmanz kaže...
   meni slika stane svakih par sekundi... (nova iptv), neovisno o kanalu, svaki se buffera jako dugo sad

 Nisam primjetio cjelo vrijeme pratim nova iptv  na Planetsport 1 i 2 nema  buffera sve radi glatko.I meni neki kanali lokalni i nebitni znaju duže da se otvaraju ali ti mi kanali nisu toliko bitni.

Koristim vlc player na window7 možda je do tebe neki problem  najbolje im se javi na viber da vidš što  je problem .

 ma evo sad je proradilo kak spada... vec sam se pobojao da je i A1 ko Tcom počeo neš muljati s internetom za iptv, i ja gledam na kompu (vlc)

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 20:49 (dmanz).
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Red Devils isto ima odlicnu sliku na sport kanalima , ali brate mili hrvatski kanali su mu katastrofa!

Ne kvaliteta slike nego sto od 6 hrv kanala ( hrt 1i2, rtl 1i2 i Novatv i doma ) minimalno dva prograna dnevno imaju problema sa slikom ili tonom. 

Rtl i Rtl2 svakodnevno + nova ili doma, dok jedino Hrt programi rade dobro kolko sam primjetio...

Vec sam pomalo umoran od tih svih slinih mailova o kvarovima na kanalima...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I stranica smart iptv aplikacije je pod ddos napadom, ne moze se ni obrisat ni ubacit lista.

dennis the menace
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

T-Com opet jebe stvar, 3mbit download iz Franfurta, TVVIET FHD kanali trzaju.  

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma meni šteka nonstop se buffera, sve ostalo mi radi bez problema, nebre bit onda do mojeg interneta 

 

edit: sad sam i ja probao na neki frankfurtov server i tamo mi je samo 3.6 download (A1)

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 21:20 (dmanz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

 

Sve u redu, a ne radi ništa

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice