Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.167.521
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
daj boze dokutv,docubox i planet earth :)
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Virusulja jesi probao staviti VPN ja od kada sam ga stavio nemam problema do tada stalno?

 Koliko placas VPN?

 

I uz vpn ti uvijek sve radi tijekok peak sati, LP-a i vecernje tekme vikendom?

 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Oko 700kn ti je NordVPN 3 godine.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Uzeo sam Private VPN za probu tri mjeseca 14,63 dolara.....
Kod mene ima jedan veliki paradoks a to je da mi open VPN koji je noviji standard radi jako sporo dok je L2TP koji je stariji standard radi ko zmaj na London 3 serveru....nije logično al tako je...

Ne znam dali ovdje na forumu mogu s nekim popričati oko protokola na VPN-u jer ovo kod mene je okrenuto naopačke....dakle stari protokol (L2TP) drži brzinu u najopterećenijem vremenu na cca 35 mbs dok novi protokol (open vpn) na bilo kojem serveru neide preko 15 mbs....


Ne trza ništa niti kad je bilo koja tekma.....jedino mislim da onima koji imaju slabije brzine jedino će pomoći ako imaju spojeno preko žice....preko wi-fi-ja se puno gubi al nije problem ako je brzina na routeru dobra i ako je server dobar...

Asus RT-58U je u pitanju
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 14:21 (Blackcastle).
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
virusulja kaže...
bumbumzvonko kaže...
Kako sam hvalio tvviet tako sad mogu pohvaliti i cableguy, za te novce prezadovoljan, sinoc real vs barca, nema stekanja. Na iskonu sam, down17 up0.8. A zanimljivo, na iatoj adresi mi zivi i brat, i on je na tcom-u, imamo istu paricu i njemu zna stekati, nove su instalacije i ima identicnu brzinu. Probat cu mu u box ubaciti neki vpn, cisto da isprobamo. Da napomenem, i on ima cableguy i svoju listu posebno placenu. Nismo htjeli ciganciti za 20 eur 6 mjeseci(bila akcija).

Jedino sto me smeta je velik broj kanala, spremio sam si neke favorite ali me zanima jel postoji nacin da potpuno izbacim one silne arapske, nizozemske itd....
Negdje sam naletio da se moze u notepadu ili tako nesto?

 Meni je jucer na cableguy El Clasico na svakom FHD programu stekao.

 

Imam t-com 30 mbit internet.

 

Popizdio sam sinoc jer sam na kraju gledao na arapskom bein hevc kanalu, a ti arapi melju li ga melju. Mourinho baca analizu u tv studiju al nemos nista cut od arapa.  :)

 

Pitanje za ostale koji koriste cableguy, jeste li mogli normalno pratiti utakmicu na FHD programima?

 Ista prica i kod mene, tcom, 50 mbit, ostali kanali bili ok

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2019 14:57 (jaZey).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
A VPN...jesi ja imao...?
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
nisam, al ne razumijem kako vpn moze pomoc ukoliko steka zbog opterecenosti
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jaZey kaže...
nisam, al ne razumijem kako vpn moze pomoc ukoliko steka zbog opterecenosti

 DSL? Kako može biti opterećeno?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torrente kaže...

Znači od svih lista nigdje nema Dokutv?  📺

 Evo malo sam prigleda liste i od svih lista koje sam prigleda na brzinu najviše dokumentarnih filmova je imala lista naziva: BITKA NA NERETVI i skoro svi sa titlovima.Ima 50 dokumentarnih kanala.Ima i taj kanal Dokutv.

Malo se potrudi i nađi nekako kontakt jer Bitka nije nepoznata na ovim prostorima.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
oliol kaže...

 Evo malo sam prigleda liste

 Cijenim neizmjerno...hvala.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
jaZey kaže...
nisam, al ne razumijem kako vpn moze pomoc ukoliko steka zbog opterecenosti

 DSL? Kako može biti opterećeno?

mislio sam na program od provajdera kada se svi zakace odjednom, tipa sada kad je bio el clasico

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Blackcastle kaže...
Uzeo sam Private VPN za probu tri mjeseca 14,63 dolara.....
Kod mene ima jedan veliki paradoks a to je da mi open VPN koji je noviji standard radi jako sporo dok je L2TP koji je stariji standard radi ko zmaj na London 3 serveru....nije logično al tako je...

Ne znam dali ovdje na forumu mogu s nekim popričati oko protokola na VPN-u jer ovo kod mene je okrenuto naopačke....dakle stari protokol (L2TP) drži brzinu u najopterećenijem vremenu na cca 35 mbs dok novi protokol (open vpn) na bilo kojem serveru neide preko 15 mbs....


Ne trza ništa niti kad je bilo koja tekma.....jedino mislim da onima koji imaju slabije brzine jedino će pomoći ako imaju spojeno preko žice....preko wi-fi-ja se puno gubi al nije problem ako je brzina na routeru dobra i ako je server dobar...

Asus RT-58U je u pitanju

 Da i ?? Ja koristim najstariji PPTP pa ne vidim problem s time... Slobodno se ti koristi L2TP protokolom kad ti radi ok.

Pozz

7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jaZey kaže...
nisam, al ne razumijem kako vpn moze pomoc ukoliko steka zbog opterecenosti

ima veze..  podesiju ISP-ovi QoS tako da routeri analiziraju promet koji kroz njih ide pa "prioritete" daju nekim vrstama prometa da bi druge vrste prometa radile bolje i nesmetano. a streaming bas nije visoko na listi prioriteta i zato steka.

 

kad uspostavis VPN onda je sav promet izmedju tebe i VPN providera kriptiran pa to onda tvoj ISP ne vidi kaj ima unutra i kaj se dogadja i ne moze prioritizirat i ne moze primjenit QoS

 

vide samo "skremblirani" promet izmedju tebe i VPN providera, a kurca ne vide i ne znaju kaj kroz to ide.

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kad ste već kod VPN-a, danas mi spojili OPTIMA Internet. za sada nema problema sa trzanjem, ali da li netko zna kako složiti VPN na routeru od optime (onaj Innbox V45 Home Gateway AnnexB) ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
vidis nisam to znao, a kako slozit vpn ako gledam na smart tvu?
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Kad ste već kod VPN-a, danas mi spojili OPTIMA Internet. za sada nema problema sa trzanjem, ali da li netko zna kako složiti VPN na routeru od optime (onaj Innbox V45 Home Gateway AnnexB) ?

 Pa nemoze se u svaki ruter stavit vpn ako si na to mislio. Cisto sumjnam da se moze na to innbox smece stavit.

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet - nakon ArenaSport 2 HR i  ArenaSport 3 HR, koje su prije nekoliko dana prešle u 50fps, lucluc je prije nekoliko minuta pustio i ArenaSport 1 HR i ArenaSport 4 HR u 50 fps 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Evo malo testiram internet, danas mi spojili optimu, a paralelno imam i Tele2.

 

Ljudi moji, vidim da neki kritiziraju optimu, ali meni su se liste preporodile pod optimom. Čak i bez VPN-a, lista BEAST IPTV (američka lista) niti jedan kanal nije zastao.

Pod Tele2 to je bilo negledljivo...

 

I sad opet imam slatke brige, koje liste dalje produžiti   :)

 

 

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Evo malo testiram internet, danas mi spojili optimu, a paralelno imam i Tele2.

 

Ljudi moji, vidim da neki kritiziraju optimu, ali meni su se liste preporodile pod optimom. Čak i bez VPN-a, lista BEAST IPTV (američka lista) niti jedan kanal nije zastao.

Pod Tele2 to je bilo negledljivo...

 

I sad opet imam slatke brige, koje liste dalje produžiti   :)

 

 

I ja imam optimu i moram priznat da je situacija zadnjih 2-3 tj. Osjetno bolja. El clasico gledao bez vpn i sve ok bilo. Kaj imas od tele 2.. ono pokucno govno. 

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pa da, ono sranje, pokučno govno. Prodali su na tone te usluge, i sad po noći brzina ok, a u normalno vrijeme jedva 2 Mbs navučem.

Onda sam prebacio na 3G, i tu imam 10-ak Mb, ali nije to to. Latencija je velika, uglavnom, izrazito sam nezadovoljan s njima, i mislim da za sada ostaje optima, dok bakar ne zamjene nečim boljim, ili bar uvedu VDSL po mjestu...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tuškanac07 kaže...

Tvviet - nakon ArenaSport 2 HR i  ArenaSport 3 HR, koje su prije nekoliko dana prešle u 50fps, lucluc je prije nekoliko minuta pustio i ArenaSport 1 HR i ArenaSport 4 HR u 50 fps 

 Neki to imaju vec od prije i to u FHD, i to svih sest arena  

7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

tko hoce dobre liste nek dode na forum pozitive ;)

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Večeras gledati B.D - T.H na BT Sport 2. FHD 50 FPS na Reddevil listi. Javim dojmove, na tom još nisam gledao.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

Pa da, ono sranje, pokučno govno. Prodali su na tone te usluge, i sad po noći brzina ok, a u normalno vrijeme jedva 2 Mbs navučem.

Onda sam prebacio na 3G, i tu imam 10-ak Mb, ali nije to to. Latencija je velika, uglavnom, izrazito sam nezadovoljan s njima, i mislim da za sada ostaje optima, dok bakar ne zamjene nečim boljim, ili bar uvedu VDSL po mjestu...

  ma znam.. ja uzeo to govno za probu i drugi dan spakirao i vratio. 

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bero666 kaže...
tuškanac07 kaže...

Tvviet - nakon ArenaSport 2 HR i  ArenaSport 3 HR, koje su prije nekoliko dana prešle u 50fps, lucluc je prije nekoliko minuta pustio i ArenaSport 1 HR i ArenaSport 4 HR u 50 fps 

 Neki to imaju vec od prije i to u FHD, i to svih sest arena  

 Možda ti nemaju SRB/BIH FHD Arene u 50fps?  Ali ne zanima me. Moj post je samo bio obavijest tvviet pretplatnicima, ne znam zašto se ti miješaš? Kada je Reddevil, koji isto slovi kao premium lista, prije dva mjeseca objavio post da je uveo HBO kanale u FHD zaprepastio sam se, ali mogao sam tada napisati da ja to kod tvviet imam pune 2 godine, ili recimo da je prije mjesec dana uveo Cinemax u FHD... To su postovi koji služe kao obavijest pretplatnicima koje to zanima, jako malo koga zanima što ti imaš ili nemaš.

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ova naša dva komentatora na Planet Sport kanalima toliko su iritirajuće beskrvni da sam morao prebaciti na srbijanske Arene  Svaka čast Jeličiću i Pletikosi u studiju,uživam ih slušati, ali komentatori su im van svakih kriterija.

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jaZey kaže...
virusulja kaže...
bumbumzvonko kaže...
Kako sam hvalio tvviet tako sad mogu pohvaliti i cableguy, za te novce prezadovoljan, sinoc real vs barca, nema stekanja. Na iskonu sam, down17 up0.8. A zanimljivo, na iatoj adresi mi zivi i brat, i on je na tcom-u, imamo istu paricu i njemu zna stekati, nove su instalacije i ima identicnu brzinu. Probat cu mu u box ubaciti neki vpn, cisto da isprobamo. Da napomenem, i on ima cableguy i svoju listu posebno placenu. Nismo htjeli ciganciti za 20 eur 6 mjeseci(bila akcija).

Jedino sto me smeta je velik broj kanala, spremio sam si neke favorite ali me zanima jel postoji nacin da potpuno izbacim one silne arapske, nizozemske itd....
Negdje sam naletio da se moze u notepadu ili tako nesto?

 Meni je jucer na cableguy El Clasico na svakom FHD programu stekao.

 

Imam t-com 30 mbit internet.

 

Popizdio sam sinoc jer sam na kraju gledao na arapskom bein hevc kanalu, a ti arapi melju li ga melju. Mourinho baca analizu u tv studiju al nemos nista cut od arapa.  :)

 

Pitanje za ostale koji koriste cableguy, jeste li mogli normalno pratiti utakmicu na FHD programima?

 Ista prica i kod mene, tcom, 50 mbit, ostali kanali bili ok

 Cableguy veceras opet ocajan, sve zivo zapinje.

 

Zanima me kako je kod ostalih, vpn i bez vpna.

14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Na Reddevil BT Sport radi savršeno.

 

Koja lista ima Bein Sport US i Sky F1 UK al da su u FHD-u?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mozda nekoga interesira, od jednog Rusa na ebayu uzeo sam NordVPN licencu na 2 godine za samo 8$. Vec skoro mjesec dana funkcionira super. Pa ako tko treba VPN neka razmisli. Mislim da se isplati rizik. Covjek je naveden kao top rated seller.

Inace sam na Optimi. VPN mi je stalno ukljucen i ne sjecam se kad mi je zadnji put  trznula slika.

 
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
virusulja kaže...
jaZey kaže...
virusulja kaže...
bumbumzvonko kaže...
Kako sam hvalio tvviet tako sad mogu pohvaliti i cableguy, za te novce prezadovoljan, sinoc real vs barca, nema stekanja. Na iskonu sam, down17 up0.8. A zanimljivo, na iatoj adresi mi zivi i brat, i on je na tcom-u, imamo istu paricu i njemu zna stekati, nove su instalacije i ima identicnu brzinu. Probat cu mu u box ubaciti neki vpn, cisto da isprobamo. Da napomenem, i on ima cableguy i svoju listu posebno placenu. Nismo htjeli ciganciti za 20 eur 6 mjeseci(bila akcija).

Jedino sto me smeta je velik broj kanala, spremio sam si neke favorite ali me zanima jel postoji nacin da potpuno izbacim one silne arapske, nizozemske itd....
Negdje sam naletio da se moze u notepadu ili tako nesto?

 Meni je jucer na cableguy El Clasico na svakom FHD programu stekao.

 

Imam t-com 30 mbit internet.

 

Popizdio sam sinoc jer sam na kraju gledao na arapskom bein hevc kanalu, a ti arapi melju li ga melju. Mourinho baca analizu u tv studiju al nemos nista cut od arapa.  :)

 

Pitanje za ostale koji koriste cableguy, jeste li mogli normalno pratiti utakmicu na FHD programima?

 Ista prica i kod mene, tcom, 50 mbit, ostali kanali bili ok

 Cableguy veceras opet ocajan, sve zivo zapinje.

 

Zanima me kako je kod ostalih, vpn i bez vpna.

 Da, cableguy lista radi ocajno, svaki kanal se buffa svakih 5 sekundi. Gledam na NovaIPTV listi radi bez greške, jedino šteta je da je planet sport u 25 fpsa

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice