Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.508
|
čitano: 7.150.781
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

zao mi je zbog neugodnosti, ali ovo nitko nije mogao predvidjeti... Poklopilo se nekoliko nesretnih slucajeva odjednom...

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vecina ljudi uzima listu zbog lige prvaka i sporta i utorkom uvijek neko sranje. 

Prosli tjedan A1 problemi. Tjedan dana lista nije radila kako spada. Rekao si tim korisnicima nekako izac u susret ali nista od toga.

Danas dobijem dokaz kako ni jedna ilegalna lista nije stabilna i ne moze se racunat da ces u miru pogledat jednu jbnu tekmu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Problem je u ddos napadu i tu ja nista ne mogu prije ujutro... Sto se tice a1, da je opcenito a1 mreza na svim routama ok kako bi trebala biti, ne bi bilo potrebno ni raditi novo routiranje.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Jasno mi je to da si imo napad na sustav al mi kao krajni korisnici za 12 eura ipak trazimo stabilnu uslugu onda mozemo i za manje para uzet bilo koju drugu listu koja ce isto tako padat kao sto se dogada i kod tebe u zadnje vrijeme 

13 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Mislim da je najmanje što mozes ponuditi korisnicima je produžit pretplatu za toliko kolko smo uskraćeni. Kad treba ugasit to ide u sekundu.

 

Makar, meni LP nitko ne može vratit. Plaćam isključivo zbog LP kod tebe čisto da sam siguran hoće li radit i eto.. to je sve manje slučaj.

 

A kod debila od lokalne konkurencije koji ddosaju također ne mislim uzimat. Možda najbolje uzet od nekog vani?

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja razumijem u potpunosti frustracije i nezadovoljstvo... Ali ruku na srce, koliko je to puta pao tvviet i kada... Ne bih rekao da se usluga pokvarila u zadnje vrijeme... Tacno je da je bio probelm sa a1, ali nije svakom korisniku, kao niti samo kod tvviet taj problem... Mi nismo mogli nista uraditi po pitanju a1 dok se nije pronasla prava ruta i to je potrajalo 3 dana... Imam dokaze da nije direktno bilo ni do naseg datacentra... Smatram i da se primjeti koliko se ulaze u kvalitet, ali nepredvidivi problemi se svakome mogu desiti... Da ne postoji ddos zastita, da recimo serveri i infrastruktura nisu kvalitetni, pa hajde, ali kad je visa sila u pitanju, smatram da se moze desiti bilo kome...

 

Kad god je bio neki problem, to je korisnicima i nadoknadjeno... Tako ce biti i ovaj put sto se tice toga...

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2019 23:58 (lucluc).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
miner kaže...

A kod debila od lokalne konkurencije koji ddosaju također ne mislim uzimat. Možda najbolje uzet od nekog vani?

 
Ja ostajem uz tvviet, ko zna bar malo o ddosu, zna da stvarno osoba nemoze nista uvezi toga osim recimo, ako je naravno moguce, da se plati neka ddos zastita. A sad ne znam jel to jedna od opcija za lucluc-a.

Ako ga stvarno ddosaju domaci (eto on nije nikoga okrivio koliko sam vidio) ali ako je tako, onda je to stvarno jadno, nista vise, al mene to za sad nece natjerat da kupim nesto drugo. Vec sam par puta ovdje rekao,

kad nebude tvvieta, mozemo komotno uplatiti maxtv, jer probao sam i bitku, i kojekakve razvikane liste na balkanu, bolje da sam uzeo 10 eura novcanicu i obrisao s njom supak nego sto sam to kupio :)

Nije mi zao 10 eura, ali bolje da sam to napravio.

Kad gledam koliko koristim tvviet + problemi koje su imali, jos nije ni blizu problemima koje sam znao imati s listama u samo tjedan dana. Na prste jedne ruke mogu nabrojati koliko sam puta na tim raznim listama

pogledao utakmicu do kraja bez da je zastekalo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2019 0:32 (kameni_zg).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jučer sam brijao da me netko zajebava kad se nisam mogao ulogirat u tvviet a 5min prije toga je sve radilo...i sve se to dogodilo 5min prije tekme.

 

Sva sreća da sam imao reddevil. Evo koristim tvviet jedan mjesec. Prvih tjedan dana nije radilo zbog A1, pa je onda tjedan dana radilo i sad opet ne radi. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

evo malo informacija s jednog finog foruma ,dobra ova narodna ima 1600 usera
APP Subscribers

Devices Status

Total: 10 STB

0 STB
ON-LINE

10STB
OFF-LINE

6 STB
ACTIVE
MAG Subscribers
Subscribers Status

Total: 1249STB

540STB
ON-LINE

538STB
OFF-LINE

882STB
ACTIVE
Payments
All Payments

Total: €111,349.00

€2,342.00
APRIL

€2,342.00
THIS WEEK

€257.00
TODAY

 Pitate se zašto su se dogodili ti ddos napadi. Pa samo kad vidiš iznose koji se vrte, jasno ti je da tu u igri nije mala lova.

5 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Svi mi koji uzimamo od lucluca listu placamo tolko jel zelimo kvalitet i stabilnost...svi znamo da je naskuplji provajder i da ima najmanje kanala ali nam to ne smesta ako za pare koje dajemo dobijemo to sto smo trazili. Ja do sada nisam imao probleme sa tvvietom nikada, ali ovo od sinoc je katastrofa..znam da je visa sila i da je ovo moglo da se desi bilo kome, ali za pare koje placamo ocekujemo da se problem resi relativno brzo, tj, da on ima bolju zastitu od ostalih i neki back up.  Da nisam imao neku poklonjenu listu sinoc ne bih mogao da gledam utakmicu a iptv uzimam iskljucivo zbog sporta, sve ostalo imam vec preko kablovske.

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Malo ste se razmazili.!
Ako vam je važno stabilnost zašto si uzeo Iptv?
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zastita postoji naravno. Nije prvi put da sam pod ddos. Bilo je vec 20 puta, a vi to niste primjetili naravno. Sada je drugaciji problem jer je napad drugacijih i vecih razmjera. Za 15-ak minuta sistem ce proraditi, a mi cemo nastaviti razradjivati drugaciji sistem zastite... NIje opravdanje neko jer korisnici nisu mogli gledati ligu prvaka, ali i firme poput IBM, microsoft-a i slicno su imali slicne probleme... Mi cemo korisnicima na neki nacin u znak izvinjenja napraviti neki mod da budu sto manje osteceni...

 
3 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Drzi se lucluc,ja ostajem uz tebe i u dobru i u zlu :) Kao sto je netko gore rekao i ja sam sve i svasta isprobao i vecina ima tisuce programa ali kvalitet slike (nekome nije bitan) je daleko najjaci kod tvviet-a.Drzim fige da ubuduce nemas ovakvih problema.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
lucluc kaže...

Zastita postoji naravno. Nije prvi put da sam pod ddos. Bilo je vec 20 puta, a vi to niste primjetili naravno. Sada je drugaciji problem jer je napad drugacijih i vecih razmjera. Za 15-ak minuta sistem ce proraditi, a mi cemo nastaviti razradjivati drugaciji sistem zastite... NIje opravdanje neko jer korisnici nisu mogli gledati ligu prvaka, ali i firme poput IBM, microsoft-a i slicno su imali slicne probleme... Mi cemo korisnicima na neki nacin u znak izvinjenja napraviti neki mod da budu sto manje osteceni...

 

 

Ako mozes u znak izvinjena da nam stavis Srpske Arene u FHD   Bar Arenu 1 molim te, stavi je u 1080 bas je losa slika na 720....

8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, to cu staviti, ali ne mogu brzo. Tek za 10-15 dana... Svi korisnici po isteku njihovih pretplata se mogu javiti da im se produzi po 7 dana u znak izvinjenja. Znam da to ne moze nadomjestiti propustenu utakmicu, ali 99% sam siguran da se nece ponoviti, a isto tako, svi smo ljudi. tvviet nije neki kapitalisticki gigant kojemu je samo profit u cilju, znate dobro da se jako trudimo i brinemo o zadovoljstvu korisnika...

 

Naravno, smatram da je napad stigao od nekog konkurenta jer to naravno treba dobro i platiti da se ovoliki napad uopste napravi. Posto netko ne moze parirati kvalitetom, tada pokusava unistiti. Kada sakupim sve info i dokaze o tome tko je narucio i platio napad, normalno je da necu mirno sjediti nakon toga :-))

 
10 0 hvala 1
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Trebam preporuku za listu koja sadrži Planetsport. Ili netko drugi tko prenosi Ligu prvaka (može engleski komentator i barem FHD). Drugi programi mi nisu bitni.

Uzeo sam jučer popodne za test Tvviet, pa je neslavno završilo. Onih par minuta dok je radilo malo sam pretraživao kanale, no slika mi nije baš nešto.

 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

cableguy ti ima planetsport kao i mnostvo drugih sportskih kanala. 

 

kaj se tice tvvieta i ovog jucer. mogli bi se svi malo smirit. ako je stvarno pod ddos napadom nema se tu kaj puno za napravit. dogodi se.. malo je nezgodan trenutak, ali zato uvijek moras imati backup listu spremnu. 

 
3 0 hvala 2
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Hvala. Ako netko zeli dokaz da je bio ddos napad, kao i dokaz o najnovijoj preventivnoj mjeri i detaljima, neka mi se javi. Moze poslati ovdje pm. KOrinsicka sluzba nece moci odgovoriti na to jer ja necu biti prisutan da odgovaram na mail i fb. mozda na viber jedino... Moram raditi na drugim stvarima :-))

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

liga prvaka je

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2019 20:39 (Splićanin).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Može preporuka liste,najvažnije exyu,arene,planet sport..
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
tvviet,javi se lucluc-u
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Za razliku kad je to u Utorak stvarno bilo na tvvietu negledljivo (zbog opravdanih razloga DDoS attack) ono sinoć je bilo čisto savršenstvo! Gledao sam  jednu i drugu utakmicu istovremeno na dva uređaja slika na Planet Sportu 1 FHD puno bolja nego kad je tek došao taj kanal na tvviet.

Ajax:Juve kristalno čista i stabilna slika. Dok je vrlo dobra dapače odlična bila i na HRT 2 FHD kanalu Manu:Barca sve bez ijednog trzaja.

E to se traži da tako bude!

Ako nemože 100% vremena a ono bar 99% stabilno.

Inače otkad je došao ovaj Doku TV HD kanal na Tvviet stalno visim na njemu toliko dobrih dokumentaraca dugo nisam odgledao.

Zapustio samo zbog toga i Nat geo Wild,Animal,Discovery Science itd... dok je sad na meniju ovaj Doku TV HD i Docubox HD jedan i drugi su odlični samo trenutno malo bolju sliku ima ovaj Doku Tv HD zanimljivi i jedan i drugi.

Bravo lucluc 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Inače otkad je došao ovaj Doku TV HD kanal na Tvviet stalno visim na njemu toliko dobrih dokumentaraca dugo nisam odgledao.

Zapustio samo zbog toga i Nat geo Wild,Animal,Discovery Science itd... 

 strava program. kvalitetan i pametan sadržaj..a slika perfekcija.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torrente kaže...
Seki001 kaže...

Inače otkad je došao ovaj Doku TV HD kanal na Tvviet stalno visim na njemu toliko dobrih dokumentaraca dugo nisam odgledao.

Zapustio samo zbog toga i Nat geo Wild,Animal,Discovery Science itd... 

 strava program. kvalitetan i pametan sadržaj..a slika perfekcija.

 Je, al se dosta cesto ponavljaju, mislim da sam kroz 5 dana pogledao sav sadržaj i sad je vecinom repriza dok ne dode novi mj sa novim emisijama

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...

 Je, al se dosta cesto ponavljaju, mislim da sam kroz 5 dana pogledao sav sadržaj i sad je vecinom repriza dok ne dode novi mj sa novim emisijama

 Tako svi funkcioniraju. Večernji se ponove sutradan popodne i slično, tako da ljudi uspiju uhvatiti jedno od 2-3 ponavljanja. Tako je, ciklusi serijala se mijenjaju na mjesečnoj osnovi.

Sve u svemu..pored ovoga gledam dosta manje filmove i ona masiranja sa serijama S16 E05.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Neznam jeste čuli ali šuška se nešto na Satelitskom forumu od tamo ozbiljnijh ljudi znači ne tamo od nekih "padobranaca" koji stalno provociraju sa lažnim vijestima na forumu da se vode ponovo ozbiljni pregovori između HT i Discovery grupacije o vraćanju ekskluzivno njihovih kanala samo u hrvatskoj na maxtv platformu, naravno da su nama među njima najzanimljiviji Eurosport 1 i 2 HD kanali.

To bi kao trebalo bit kroz par mjeseci,živi bili pa vidjeli. 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Evo jedan dobar članak o legalnosti IPTVa...mislim da većina nas to tu i zna i zapravo ako dokažemo da ne znamo da je dotični IPTV koji koristimo ilegalan, mi kao krajnji korisnici smo zaštićeni...
Evo i link:
https://www.makeuseof.com/tag/what-is-iptv-legal/
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2019 10:56 (Dan1234567890).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ajde dokaži da ne znaš...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja npr. mogu vrlo lako dokazat

Imam "žuti" karton kod dr.opće prakse i ako budu mene maltretirali samo se izvadim na tu činjenicu i mogu mi lagano duvat hhh...samo kažem da su mi ovdje na BUG-u rekli da je ovo šta koristim potpuno legalno.

Isti takav slučaj je i sa torrentima :-))

Ja se tih stvari nimalo neplašim posebno u ovom udbaško-mafijaškom apsurdistanu.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
zeky1990 kaže...

Vecina ljudi uzima listu zbog lige prvaka i sporta i utorkom uvijek neko sranje. 

Prosli tjedan A1 problemi. Tjedan dana lista nije radila kako spada. Rekao si tim korisnicima nekako izac u susret ali nista od toga.

Danas dobijem dokaz kako ni jedna ilegalna lista nije stabilna i ne moze se racunat da ces u miru pogledat jednu jbnu tekmu.

 

J2222 kaže...

Jasno mi je to da si imo napad na sustav al mi kao krajni korisnici za 12 eura ipak trazimo stabilnu uslugu onda mozemo i za manje para uzet bilo koju drugu listu koja ce isto tako padat kao sto se dogada i kod tebe u zadnje vrijeme 

 

miner kaže...

Mislim da je najmanje što mozes ponuditi korisnicima je produžit pretplatu za toliko kolko smo uskraćeni. Kad treba ugasit to ide u sekundu.

 

Makar, meni LP nitko ne može vratit. Plaćam isključivo zbog LP kod tebe čisto da sam siguran hoće li radit i eto.. to je sve manje slučaj.

 

A kod debila od lokalne konkurencije koji ddosaju također ne mislim uzimat. Možda najbolje uzet od nekog vani?

 

"Ipak za 12 eura" (80-90 kn) ocekujes maksimalnu stabilnost sto ti nemoze pruzit ni sluzbeni maxtv ili bnet uvijek koji ti pruzaju te kanale kroz zaTvoreniji sustav, cije bi sportske i prosirene pakete placao svaki po 150 kn svaki i opet ne bi imao sve ove kanale koje imas kod iptv providera..  Daj malo se skulirajte, ocito je sranje, evo i kod reddevilla se dogodilo sinoc i danas da ne rade sad neki kanali (arena1, sporklubovi) covjek se javio veli da trazi rjesenje i otklanjanke problema i to je to. Kad je sranje, nades stream preko acestreama i gledas stabilno tu utakmicu..  Ovi provideri kojoma se da to radit za 10-12 eura po korisniku s obzirom na rizik koji preuzimaju i mailbox koji im je sad pun ovog kukanja i plakanja, kapa dolje. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice