Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.152.041
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ma znam da te liste sa puno kanala nisu bas najstabilnije.

razmisljam da imam tvviet kao glavnu listu i jednu od tih sa roma+ doku kao sporednu.

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cekaj, znaci lik pita koje liste imaju te programe, a ti odgovoris da znas jednu koja ima, ali da ti je draza tvviet(za koji nisi napisao jel ima, pa pretpostavljam da nema)... Koja ti je fora u takvom odgovoru, osim reklamiranja tvvieta?
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Cekaj, znaci lik pita koje liste imaju te programe, a ti odgovoris da znas jednu koja ima, ali da ti je draza tvviet(za koji nisi napisao jel ima, pa pretpostavljam da nema)... Koja ti je fora u takvom odgovoru, osim reklamiranja tvvieta?

Sam si sebi odgovorio. Fora je u tome da reklamira tvviet. :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 16:57 (bezimeni).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
bezimeni kaže...
blackeagle29 kaže...
Cekaj, znaci lik pita koje liste imaju te programe, a ti odgovoris da znas jednu koja ima, ali da ti je draza tvviet(za koji nisi napisao jel ima, pa pretpostavljam da nema)... Koja ti je fora u takvom odgovoru, osim reklamiranja tvvieta?

Sam si sebi odgovorio. Fora je u tome da reklamira tvviet. :)

 Tvviet i je dosta kvalitetan. Al brate dugo traje dodavanje neki strani sportski kanala. Prebacivanje SK SR u 50 fps ili ubacivanje SK 4K kanala i onako se puno plaća za listu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tako je! Samo reklama brajo moj ali ste sumnjali u nešto drugo!?

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tvviet ih placa da ga reklamiraju po forumu na takve nacine.
Bush je kriv za 9/11.
I zemlja je ravna ploca.

Neko bi rekao da su ove 3 stvari nabrojane iznad torije zavjere, no ti ljudi nemaju mozga! #obvious

Za vasu informaciju, DokuTV je dostupan na Tvviet #josjednaprikrivenareklama

Uglavnom, smjesni ste..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 19:03 (kameni_zg).
 
1 3 hvala 2
13 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

moje iskustvo imo NexGen skoro pol godine i vise sve radilo uredno dok jedan mjesec nije krenulo prekidat te neradi ovaj program neradi onaj to je do vaseg operatera mjenjaj ovo mjenjaj ono,placo 7eurA,imo Tvviet testno meni nista posebno nema dosta programa koje naviko gledat,imo i reddevil problo bas i nisam nesto odusevljen ,uglavnom da skratim pricu naso sam jednu listu koju placam 5eu ima dosta programa meni dovoljno ,zasad radi ,ne uzimat liniju tj listu na vise mjes nego placat mjesec po mjesec

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Tako i ja plaćam tvvietu samo mjesec po mjesec! Koliko god ja volio i hvalio tvviet iptv nedam nikom pa ni mom tvvietu više od mjesečne pretplate.

Nema cile-mile.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 1 hvala 1
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

u zadnja 2 mjeseca sam probao stvarno puno listi i evo mojih dojmova:

 

ako vas zanima sto vise stranih kanala sirom svijeta: cable guy za vrijeme akcije je samo 40 eura 12 mj. ima najbolji izbor stranih kanala i rade ok vecina. domaci bas i ne i slika nije najbolja.

 

ako vas zanimaju prvenstveno domaci onda svakako tvviet. slika je jako dobra i ima sve najvaznije domace kanale + neke on demand.

 

znaci tvviet je i po meni vrh ponude. ono sto bi ja kod njih popravio, jer ipak su dosta skuplji od ostalih pa bi neke sitnice mogli poboljsati..

 

-on demand full hd kanali ne rade, bzvz stoje u listi pa je onda nepregedno

-on demand bi mogli staviti vise kanala (dokumentarne recimo (doku tv, bbc earth, h2, nat geo i wild, discovery kanale..) i nickelodeon npr.)

-arena 6 je losa slika

-viasat nature nije viasat nature nego onaj viasat history/nature hd, pa ima krivi epg

-outdoor channel je docu box

-mozda da ubace jos neke kanale

-ministra na androidu ne radi on demand

 
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

u zadnja 2 mjeseca sam probao stvarno puno listi i evo mojih dojmova:

 

ako vas zanima sto vise stranih kanala sirom svijeta: cable guy za vrijeme akcije je samo 40 eura 12 mj. ima najbolji izbor stranih kanala i rade ok vecina. domaci bas i ne i slika nije najbolja.

 

ako vas zanimaju prvenstveno domaci onda svakako tvviet. slika je jako dobra i ima sve najvaznije domace kanale + neke on demand.

 

znaci tvviet je i po meni vrh ponude. ono sto bi ja kod njih popravio, jer ipak su dosta skuplji od ostalih pa bi neke sitnice mogli poboljsati..

 

-on demand full hd kanali ne rade, bzvz stoje u listi pa je onda nepregedno

-on demand bi mogli staviti vise kanala (dokumentarne recimo (doku tv, bbc earth, h2, nat geo i wild, discovery kanale..) i nickelodeon npr.)

-arena 6 je losa slika

-viasat nature nije viasat nature nego onaj viasat history/nature hd, pa ima krivi epg

-outdoor channel je docu box

-mozda da ubace jos neke kanale

-ministra na androidu ne radi on demand

 Jel još uvijek umjesto VH1 VH1 classic? ;)

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ma i ja sam takodjer probao puno lista, i nakraju poslusao tu s foruma kolegu "tenac" i uzeo TvViet. Nakon toliko isprobanih lista nisam nikad rekao da nista drugo nevalja, rekao sam da je red devils super, istestirao sam i stvarno radi dobro, no ostajem uz TvViet, jer je usluga, po meni najbolja..

 

Ispricavam se na ranijem sarkazmu u mojem postu iznad, ali eto, smeta mi kad neko govori da se na ovom forumu smije pisat samo o TvViet, da se ovdje TvViet reklamira preko nekih usera etc. Ko voli druge liste, nek izvoli, ja cu i dalje kad ljudi pitaju preporucit TvViet jer najiskrenije mislim da ima najmanje zajebancije s tim.

Ako si user koji se kuzi, radit ce ti i cableguy dobro. Imam cableguy, uzeo iz zajebancije za neke sitne pare na 6mj tak da imam na mobu nesto (ne sjecam se koliko). Ta lista ne radi dok je neka bitnija utakmica, meni osobno ne radi... No ako upalim VPN, radi bez problema, i ucita kanal instantno.

 
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

I ja sam za foru uzeo Cableguy,radi solidno,ali kvaliteta domaćih kanala je u rangu vhs snimaka:).

Strani mi rade dobro,posebno BT sports,Polsat i sl.Kod njih je slika odlična.

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Preko nikakvih kako kažeš“usera” se ovdje ne reklamira TVVIET IPTV nego se samo komentira.Kako kvaliteta tako ponekad i primjedbe. 

Ja večeras sa babom odgledao ples sa zvijezdama na Novoj TV U Full HD bez ikih problema 😋

Zabolile me oči od zuba Marka Grubnića aka modnog mačka kako sjaje preko tvvieta na ekranu.

Na prvom mjestu je stabilnost i kristalno čista slika na TVVIET IPTV.

 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 2 hvala 1
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

@sibica, je, i dalje je drugi vh1

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
shilev kaže...

@sibica, je, i dalje je drugi vh1

 E vidiš,to su one sitne sitnice koje mi smetaju.Tvviet ima stvarno vrhunsku kvalitetu slike u odnosu na neke druge davatelje,ali kad sam pred možda 2.god.prvi put uzeo tvviet i tada je bio vh1 classic na mjestu vh1 i ova kombinacija viasat history/nature..

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

slazem se u potpunosti.

neke od sitnica mogu rijesiti u par minuta vjerojatno (kriva imena kanala pa zato krivi epg, on demand kanali koji ne rade pa tamo stoje bzvz), al nista.

 

bez obzira na to su nr.1, al da moze bolje moze, a i za te novce je malo neozbiljno da imaju te neke greske koje se brzo i lako mogu rijesiti

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ceka se Seki da vas popljuje jer sr ne moze tako govoriti o presvetom tvvietu...
 
4 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Cekamo.....trebali bi šprancu odgovora imati
10 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

nego momci, ima li tko preporuku za dobar EPG, da imam za backup u perfect playeru (koristim reddevils listu)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Nabavio firestick, s obzirom da će koristit samo za iptv dali je svejedno koju zemlju odaberem prilikom aktivacije ili treba neku posebno? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kurjeoko kaže...

nego momci, ima li tko preporuku za dobar EPG, da imam za backup u perfect playeru (koristim reddevils listu)

 Jesi isprobao nextgen epg? Ne znam ako se smiju staviti linkovi,ali proguglaj.

8 godina
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
blackeagle29 kaže...
Ceka se Seki da vas popljuje jer sr ne moze tako govoriti o presvetom tvvietu...

 Nema potrebe za pljuvanjem :) 

Sad sam se popravio malo sa naglaskom na malo, svaka konstruktivna rasprava je dobrodošla pa nije tvviet sveta krava da vi drugi nemožete pljuvat ili prigovarat u svezi njega .

Samo na izvolite :P

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
skroby17 kaže...

Nabavio firestick, s obzirom da će koristit samo za iptv dali je svejedno koju zemlju odaberem prilikom aktivacije ili treba neku posebno? 

 Nema veze, odaberi bilosto, lokacija se koristi za neke Alexa voice komande etc. Neke nisu dostupne u nekim regijama neke jesu, ako ti to nije bitno odaberi bilo sta.

12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

ja sam se regao s hrv accountom, a koliko citam za bbc iplayer osim vpn-a moras imati i uk adresu u accountu.

e sad, ako je prepravim account na uk adresu i logiram se opet u fire stick, da li gubim sve postavke i skinute aplikacije i moram sve ispocetka slagat? tako sam skuzio. ako je tako, onda se necu s tim zezat..

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

jesi probao njihov (reddevils), sredili su ga konacno

EPG

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 18:56 (scylla98).
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav raja. Bio sam nedostupan neko vrijeme zbog poslovnih obaveza... Sutra cu pregledati sta ima novo i odgovoriti na poruke...

 

Evo samo na brzinu sto sam preletio, status bar u app kada se pokrene kanal, skloni se nakon 5 sekundi... jedino ako se klikne da bi se prozvala lista ili dobio dnevni epg, tada stoji 15 sekundi. Ne bi smjelo da je drugacije... Sto se tice outdoor channel i docubox, pisao sam ranije da je to testna verzija,te ako se odluci da ostane tu, reimenovat ce se kanal. Epg koji koristim za ovaj dokumentarni kanal je takav originalno, ispitat cu ima li neki drugi izvor da se sredi. Sto se tice tv na zahtjev i prikazanih full hd kanala, to ce biti ubrzo ispravljeno, na to smo zaboravili jer radimo na brojnim internim poboljsanjima

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2019 19:07 (lucluc).
 
3 1 hvala 3
8 godina
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Daj dodaj 4K UHD kanal jedan sportski a da je stabilan.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Dokumentarne što više u on demand, a pogotovo Doku TV i mirna Bosna ;)

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Seki001 kaže...

Daj dodaj 4K UHD kanal jedan sportski a da je stabilan.

 SK 4K.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Uh bome na SK 4k se nebi bunio :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice