Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.151.557
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, vidim da se ovdje bavite večinom plaćenim listama, e sad meni ne treba cijela lista i svi sportovi i filmovi. Mene zanimaju samo glazbeni programi. Pa ako netko zna neku free listu sa glazbenim programima a da bar malo duže potraje (iako vjerojatno ne postoji ništa takvo) bio bih zahvalan za info.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ej ljudi

Ima li tko kakvu preporuku za nekakav uređaj koji bi se koristio samo za iptv?

Trebam za tasta a njemu je MAG preskup, razmisljao da kupim amazon stick ali on nema Lan konektor nego se mora zasebno kupit a to onda opet povecava cijenu. 

Tako da razmisljam o nekom Android uređaju tipa https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.de%2Fulk%2Fitm%2F113795906828

 

Ima li tko kakvu ideju do nekih 30-35€?

Tnx

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja imam takva dva s 2 gb rama i s perfectplayerom mi vrte iptv i to na wirlessu perfektno....uzeo sam ih za 20 dolara na popustu i mogu reci da sam prezadovoljan...vrte i filmove s mreze ili stika u 4k samo ih onda ne treba previse prebacivati iz moda u neki drugi mod...mkzda ovaj s 4 gb rama se moze....uglavnom preporuka
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Inace malo sam proucavao brzine koje box-ovi trebaju doduse radio sam test na iptv listi red devil na tri telke istodobno...svi box-ovi tj 2 i android tv trebaju brzi internet samo kada se prebacuje kanal tj. treba mu momentalni buffering a onda ga ajmo reci cicaju polako....
Evo radit cu test s tri fhd kanala na tri telke pa javim koliko je prosjecan traffic real na routeru....a to kad budem solo doma
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 22:36 (Blackcastle).
7 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dal se meni cini il je preko android boxova losija slika nego preko smart os tizen i webos?
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Najbolja je slika na mag425a novom čudovištu iz Infomira kojeg planiram nabavit uskoro što prije dođe oko 120eura! To će bit zvijerčina za IPTV-ije!!!

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
pixa11 kaže...
...Ima li tko kakvu ideju do nekih 30-35€?

 Ja sam nedavno uzeo nešto slabiji X96 mini (2/16 GB). 31 € s dostavom (Italija). Stiglo mi za nekoliko dana. Zadovoljan sam sa omjerom uloženo-dobiveno. Preporučujem i kupnju ovakve tipkovnice sa osvjetljenjem i touchpadom. Puno je spretnija nego daljinski.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Tako je Micek, bravo na preporuci, bez tog daljinca na touch na tim kineskim boxevima zaboravite navigirati kroz netflix app ako ga planirate koristiti, to me je osobno najvise raspizdilo jer ja sam uzeo malo skuplji x96 max, sad stoji i koristi se firestick, i iskreno nisam bio zadovoljan sa ulozeno-dobiveno sto se tice x96 max, trebao sam uzeti isto tako nesto za 30tak eura. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Dakle da zaboravim mijenjanje kanala sa Ch+ Ch- na daljinskom ako koristim IPTV app u Kodiju?

Pitanje za sve, oni koji imaju recimo LiveTVSerbia addon, kako mijenjate kanale kako bi isli po listi istih?

Zar se svaki puta moram stisnuti stop button ili escape pa cursor pa enter, ili se moze neapravit neki macro ili jednostavno rade za to predbidjeni gumbi na daljinacu koji je dosao sa Android TV boxom?

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ja osobno nisam imao problema sa Kodijem na android boxu + obicni daljinski. Ovo sto sam rekao, rekao sam samo za netflix, aplikacija ne reagira na tipke gore/dolje ljevo/desno, ali ako ne planiras koristiti nista osim IPTV i Kodija na android boxu nebus imao problema ni s obicnim daljinskim, al pozeljno je uzet ovo ko tipkovnicu i touch, jer si brzi kad pises i lakse se navigiras jer imas i mis (touch).

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 11:08 (kameni_zg).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cesnjovka kaže...

Najbolja je slika na mag425a novom čudovištu iz Infomira kojeg planiram nabavit uskoro što prije dođe oko 120eura! To će bit zvijerčina za IPTV-ije!!!

 To je moja sljedeca investicija,izgleda odlicno. Trenutno se mucim sa smart iptv na androidu.

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Meni je amazon stick zakon za siptv a i kodi
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 12:03 (vide).
11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav, koliko treba obično tvvietu da odgovore na mail.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

za IPTV na webOSu sam dobio preporuku da koristim smart IPTV aplikaciju. što se tiče kodija i nekih drugih streaming apliakcija (za gledanje filmova i serija), to je nemoguće instalirati, jel tako (osim ovih par defaultno instaliranih, amazon, netflix)? jel tko uspio sto "sideloadati" na webOS što od drugih streaming aplikacija? mislio sam da sam se riješio android box-a, kad ono, nisam znao da LG store ima tako malo aplikacija i da se ne da instalirati 3rd party aplikacije koje nisu u LG store-u...(na starom LG TV sam to mogao - bio je android TV, a ne webOS ;)).

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cro11 kaže...

Pozdrav, koliko treba obično tvvietu da odgovore na mail.

 Sibni mu poruku na viber, puno je brzi tako. Na mailu je malo spor, na fejsu bi mogao dobiti odgovor isti ili drugi dan, al zato viber najbrze.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 14:01 (kameni_zg).
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
cro11 kaže...

Pozdrav, koliko treba obično tvvietu da odgovore na mail.

 Dugo nekad, čudi me malo to od njih stvarno bi trebali malo poboljšat taj support rekao sam to milijun puta lucluc-u ovdje a i privat ali đaba, nisu se tu još pomakli.U globalu sam pre-zadovoljan sa tvviet-om ali taj support zeza naspram njihove IPTV usluge. Jesi probao preko Vibera ili si samo išao preko e-maila?

4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
cro11 kaže...

Pozdrav, koliko treba obično tvvietu da odgovore na mail.

 Sibni mu poruku na viber, puno je brzi tako. Na mailu je malo spor, na fejsu bi mogao dobiti odgovor isti ili drugi dan, al zato viber najbrze.

 Pa je nikako više nemogu naći TVVIET FB stranicu onu njihovu sa par tisuća članova imam osjećaj da im je opet ugašena.Doduše uvijek imaju rezervu pa sad ima ona druga sa oko 600 članova.

Sjećam sa kad su jednom davno prije 4-5 godina imali na FB oko 10000 pratitelja pa su im i tu ugasili.

11 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Narucen A95x F2 za 33€ sa Aliexpresa sa 4/32 Gb Dual WiFi.

E sad me zanima preporuka za iptv android app koji je dobar i jednostavan za koristenje

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kupi Formuler Z8... best buy :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Jesu ovi mecool boxevi jos uvijek best buy? Trabam za punicu nesto uzeti

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Mecool m8s pro w ima katastrofa daljinski.Moraš baš direktno ciljati u box.Inače je solidan.

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zelim da pohvalim clana i vlasnika mreze tvviet. Uspesno testirwo nove kanale i sve radi besprekorno. Samo nastavi tako. Ono sto mi se svidja, a to je dobar odziv kanala. Nema ni sekunde cekanja, sem ako bamestite da hdmi sam prebacuje refresh rate, pa kada prelazi sa 50 na 60 herca i obratno, onda sekunda cekanja. 

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
koji novi kanali?
battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dado16 kaže...
koji novi kanali?

 Meni najvažniji Laudato TV je došao onda RTL Crime taj me malo manje zanima i još jedan ili dva kojima se nemogu sjetit imena.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Da li Tvviet ima koji program u 4K?
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dan1234567890 kaže...
Da li Tvviet ima koji program u 4K?

 Zasad ne, pričalo se o onom SK 4K Kanalu koji postoji trenutno u srbiji kod njihovih ISP-ova ali zasad jako relativno malo sadržaja.Rekao je lucluc jednom ovdje kad bi na njem npr. prenosli komplet premier ligu ili Laligu uz F1 naravno 4K da bi ga 100% ubacio.

Zasad samo prenose neke utakmica tipa jačih derbija u 4K.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 19:36 (cesnjovka).
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Postovanje svim znalcima ovdje, ja sam neznanica u vezi gledanja iptv televizije i trebat cu jako puno pomoci.

Ja sam novi ovdje, spremam se za odlazak u Njemacku pa sam trazeci nacin kako gledati tv u novoj domovini naisao na ovu temu.

Planiram ici linijom manjeg otpora, za pocetak ce biti dobar i vlc player jer cu u pocetnom smjestaju imati wifi pristup internetu a laptop vec imam, posto idem na polu-slijepo ne smijem si dozvolit puno troskova dok ne pocnem zaradjivati dovoljno da mogu sam placati sebi stan i sve ostale rezije koje idu uz to.

Poslusao sam neke savjete pa sam da budem siguran da se ne bih slucajno spojio na neki torent ponovo instalirao windowse, da li je gledanje iptv-a uopce legalno tj postoji li nacin da me netko uhvati da gledam ilegalni iptv sadrzaj?

Mozete li mi preporucit nekakav besplatni nacin gledanja iptv televizije ili to ipak ne ide besplatno?

 

Hvala unaprijed na svim korisnim savjetima.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Gle ja sam ti u Njemackoj i gledanje iptv-a je svugdje ilegalno ali ti nece stic nikakva kazna jer ide sve pod streamanje.Besplatno nemoj ni gledat jer nema te besplatne liste koja ne steka nakon dan-dva.Uostalom u Njemackoj si pa tih 10-tak eurica ti nije nista ako npr,kutija cigareta je par centi manje od 7eura,Uostalom od besplatne iptv liste koju trazis po meni ti je bolji kodi.Imas live tv filmovemserije itd.E sad ako se odlucis za placat iptv tu imas nekoliko njih,sve zavisi sta te zanima.Samo vecinom nasi kanali sa boljom slikom,sve i svasta iz cjelog svijeta sa losijom,itd itd.Sretno ti u "nasoj Njemackoj"
5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Dud kaže...

Pozdrav, vidim da se ovdje bavite večinom plaćenim listama, e sad meni ne treba cijela lista i svi sportovi i filmovi. Mene zanimaju samo glazbeni programi. Pa ako netko zna neku free listu sa glazbenim programima a da bar malo duže potraje (iako vjerojatno ne postoji ništa takvo) bio bih zahvalan za info.

 ima nesto takvo.

javi se na PM pa ces dobiti muziku.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
GreenBoy kaže...

Postovanje svim znalcima ovdje, ja sam neznanica u vezi gledanja iptv televizije i trebat cu jako puno pomoci.

Ja sam novi ovdje, spremam se za odlazak u Njemacku pa sam trazeci nacin kako gledati tv u novoj domovini naisao na ovu temu.

Planiram ici linijom manjeg otpora, za pocetak ce biti dobar i vlc player jer cu u pocetnom smjestaju imati wifi pristup internetu a laptop vec imam, posto idem na polu-slijepo ne smijem si dozvolit puno troskova dok ne pocnem zaradjivati dovoljno da mogu sam placati sebi stan i sve ostale rezije koje idu uz to.

Poslusao sam neke savjete pa sam da budem siguran da se ne bih slucajno spojio na neki torent ponovo instalirao windowse, da li je gledanje iptv-a uopce legalno tj postoji li nacin da me netko uhvati da gledam ilegalni iptv sadrzaj?

Mozete li mi preporucit nekakav besplatni nacin gledanja iptv televizije ili to ipak ne ide besplatno?

 

Hvala unaprijed na svim korisnim savjetima.

 javi se na PM .

dobices besplatno iptv  listu od mene.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice