Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.510
|
čitano: 7.151.109
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
jabooka kaže...
Slipdrone kaže...
Evo tko hoće za malo novaca imati odličnu listu
US $5.20 35%OFF | World IPTV subscription 10000+Live Europe IPTV Nederlands Sweden Israel Finland Belgium UK IPTV m3u android tv box x96 mini
https://s.click.aliexpress.com/e/ninsftgU

 Za vikend isprobao ovu listu i mogu reći da je do sada najbolja aliexpress lista koju sam probao (od 10ak koje sam imao priliku isprobati).

 

Dojmovi nakon pol dana testiranja (btw. seller daje 36h test listu):

 

1.šaltanje programa je brzo...isprobano na androd mobu i android tv-u preko IPTV Sparters aplikacije;

2. Rade svi planet sportovi i arene...sad nisam previše obraćo pažnju na njihovu kvalitetu jer ne pratim nogomet, al reklo bi se da su većinom 720p 25 ili 50fps;

3. Sky Sports F1 radi odlično i bio je FHD, isto i DE Sky Sports F1, većina europskih sportskih kanala je 720p ili 1080p, i imaju EPG;

3. Američki sportski programi su većinom u 720p 60FPS (da, nije greška...60fps prijavljuje sama aplikacija i dosita je fluidna slika), dosta je FHD programa;

4. Naši progami rade ok samo za njih nema epg-a;

5. videoteka radi brzo i da se premotavat (šta VEĆINA stranih i domaćih lista ne može). Nema previše sadržaja u videoteci, ali aktualni filmski i tv hitovi su tu.

 

Budem još danas istestirao popodne pa ako bude radilo ok kao i sinoć, uzmem za probu na kraće jer je trenutno 3mj. oko 11eur.

 

 

 i ja isprobao ovu listu i stvarno je jedna od boljih. rekao mi dear frend kinez da ce u 11mj. imat veliki popust. 

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

samo info kome treba - na Amazon.de fire stick na popustu (4k  - 35€, običan 25€)

 
3 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Koja je razlika jer vidim imaju 2. i 3. generacija sticka?
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

2 generacija ne podržava 4k (osim ostalog) dok 3. podržava. Onome kome ne misli da mu treba 4k biti će ok i  model 2. generacije.

10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...

... 

 i ja isprobao ovu listu i stvarno je jedna od boljih. rekao mi dear frend kinez da ce u 11mj. imat veliki popust

 Najs...budem ga držo na oku...al brijem da ću svejedno uzet bar mjesec dana za početak po trenutnoj cijeni...za nas šta pratimo koji američki sport ovo je dušu dalo...a i žena je oduševljena sa puno "ženskih" programa :)

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Znaci 4k ako je to je 3.g.Ma ja imam obicni za tv u mojoj sobi a uzeo bi i 4k kad vec imam qled uhd4k65zoll tv u dnevnom b.pa pitam.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2019 13:16 (vide).
4 godine
protjeran
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Slevin Kelevra kaže...

samo info kome treba - na Amazon.de fire stick na popustu (4k  - 35€, običan 25€)

 Dobra ponuda samo šteta što ne dostavljaju u HR.

Moraš imat nekog gori da bi uzeo.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bjelouška kaže...
Slevin Kelevra kaže...

samo info kome treba - na Amazon.de fire stick na popustu (4k  - 35€, običan 25€)

 Dobra ponuda samo šteta što ne dostavljaju u HR.

Moraš imat nekog gori da bi uzeo.

 Mozes uzet preko mailbox.de no ispadne nekih 10 eura skuplje.

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc, daj promjeni izvor streama na HR Nova tv.

 

tvoj stream je 720p, ali slika je lošija nego 576p

 

EDIT: Nogomet se gleda, pa zato...    :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2019 18:28 (ZdravacVZ).
 
0 0 hvala 1
4 godine
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ZdravacVZ kaže...

lucluc, daj promjeni izvor streama na HR Nova tv.

 

tvoj stream je 720p, ali slika je lošija nego 576p

 

EDIT: Nogomet se gleda, pa zato...    :)

 I meni je bila slika lose protiv slovacke...

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zato je na SK1 slika odlična, gledajte utakmicu na njemu.

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
torpedooo kaže...

Zato je na SK1 slika odlična, gledajte utakmicu na njemu.

 hahaha kakav odgovor

 nego jesu krenuli hrvatski kanali u 1080p50 il jos ne? na dvbt2

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hvar75 kaže...
ZdravacVZ kaže...

lucluc, daj promjeni izvor streama na HR Nova tv.

 

tvoj stream je 720p, ali slika je lošija nego 576p

 

EDIT: Nogomet se gleda, pa zato...    :)

 I meni je bila slika lose protiv slovacke...

 Na krivom kanalu gledate, NovaTVPlus se zove, slika bila odlična 

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
torpedooo kaže...

Zato je na SK1 slika odlična, gledajte utakmicu na njemu.

 hahaha kakav odgovor

 nego jesu krenuli hrvatski kanali u 1080p50 il jos ne? na dvbt2

 da, sa sljemena.

nemam za potpis
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

 

Hvar75 kaže...
ZdravacVZ kaže...

lucluc, daj promjeni izvor streama na HR Nova tv.

 

tvoj stream je 720p, ali slika je lošija nego 576p

 

EDIT: Nogomet se gleda, pa zato...    :)

 I meni je bila slika lose protiv slovacke...

 Na krivom kanalu gledate, NovaTVPlus se zove, slika bila odlična 

 

 

Da, baš tako. Pod natpisom NovaTVPlus nalazi se kanal Nova TV HD i emitira 720p ali i 50fps i slika je bila fantastična  Moj prijedlog je da lucluc stavi pravi naziv tog kanala Nova TV HD, da se kod korisnika ne bi događali ovakvi nesporazumi. Pod natpisom Nova TV nalazi se kanal koji je od koristi nekome tko ima vrlo slab internet.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2019 22:03 (tuškanac07).
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Taj SD kanal za novu bi mogao izgubiti opce smisao da ga se ima jer luc planira napravit da bude adaptive bitrate (da se mjenja ovisno o korisnikovom internetu)  al taj me feature malo brine da budem iskren. Jer znam kad gledam twitch nekad me baca na 720p (Auto) a net mi je i vise nego dovoljan za 1080p, pa ga manualno stavim i radi sve ok. Pa mozda eto mali prijedlog, volio bi da u postavkama ima taj neki override, da forcea najbolji moguci bitrate ili da je podeseno, ne znam tipa 2-4-8-10-15-20 i tako kako bi vec koraci isli da si to u nekoj picklisti mozes odabrat. Nezz, eto samo razmisljam na glas (dok se jos radi na tome).

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.9.2019 22:15 (kameni_zg).
 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dmanz kaže...

 Na krivom kanalu gledate, NovaTVPlus se zove, slika bila odlična 

 E, ali stvaaarno! Pa mislim...   

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

Taj SD kanal za novu bi mogao izgubiti opce smisao da ga se ima jer luc planira napravit da bude adaptive bitrate (da se mjenja ovisno o korisnikovom internetu)  al taj me feature malo brine da budem iskren. Jer znam kad gledam twitch nekad me baca na 720p (Auto) a net mi je i vise nego dovoljan za 1080p, pa ga manualno stavim i radi sve ok. Pa mozda eto mali prijedlog, volio bi da u postavkama ima taj neki override, da forcea najbolji moguci bitrate ili da je podeseno, ne znam tipa 2-4-8-10-15-20 i tako kako bi vec koraci isli da si to u nekoj picklisti mozes odabrat. Nezz, eto samo razmisljam na glas (dok se jos radi na tome).

 možda da na url možeš dodat nastak neki da forsira određen bitrate

nemam za potpis
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Da, promijenit cu sad naziv u nova tv hd da se ne ljutite vise :-))

 

Adaptive bitrate kad pustim, morat cu dodati postavke da netko tko hoce uvijek povlaci najvisu kvalitetu.

 
2 0 hvala 4
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sta samo radi toga(hoce li jos skoro bit novosti) mi sa siptv moramo nove liste trazit?
4 godine
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ima li tko iskustvo sa Energy IPTV?

uzeo sam Test listu i moram reci na prvi pogled zakon. e sad neznam kako je kad su tekme.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Stula kaže...
jabooka kaže...
Slipdrone kaže...
Evo tko hoće za malo novaca imati odličnu listu
US $5.20 35%OFF | World IPTV subscription 10000+Live Europe IPTV Nederlands Sweden Israel Finland Belgium UK IPTV m3u android tv box x96 mini
https://s.click.aliexpress.com/e/ninsftgU

 Za vikend isprobao ovu listu i mogu reći da je do sada najbolja aliexpress lista koju sam probao (od 10ak koje sam imao priliku isprobati).

 

Dojmovi nakon pol dana testiranja (btw. seller daje 36h test listu):

 

1.šaltanje programa je brzo...isprobano na androd mobu i android tv-u preko IPTV Sparters aplikacije;

2. Rade svi planet sportovi i arene...sad nisam previše obraćo pažnju na njihovu kvalitetu jer ne pratim nogomet, al reklo bi se da su većinom 720p 25 ili 50fps;

3. Sky Sports F1 radi odlično i bio je FHD, isto i DE Sky Sports F1, većina europskih sportskih kanala je 720p ili 1080p, i imaju EPG;

3. Američki sportski programi su većinom u 720p 60FPS (da, nije greška...60fps prijavljuje sama aplikacija i dosita je fluidna slika), dosta je FHD programa;

4. Naši progami rade ok samo za njih nema epg-a;

5. videoteka radi brzo i da se premotavat (šta VEĆINA stranih i domaćih lista ne može). Nema previše sadržaja u videoteci, ali aktualni filmski i tv hitovi su tu.

 

Budem još danas istestirao popodne pa ako bude radilo ok kao i sinoć, uzmem za probu na kraće jer je trenutno 3mj. oko 11eur.

 

 

 i ja isprobao ovu listu i stvarno je jedna od boljih. rekao mi dear frend kinez da ce u 11mj. imat veliki popust. 

Takodjer kao i ostale kolege oprobao listu i ne mogu virovat da radi sve bez problema.

Sinoc ciliu vecer sam vrtio po njoj,geldam je preko Kodija,nikakvih problema,a cijena je smisna.

Origin_Steam: hrka11
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Kakva je kvaliteta Planetsport , Arena i Sportkubova HR?
9 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Pozdrav ,

 

Treba mi IPTV lista u kojoj postoji mogucnost snimanja ,nesto kao snimalice na maxtv-u. Koristio sam nextgen ,I sve preporuke , ali nemaju tu opciju.

 

Lp

 
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
heyHOOO kaže...

Pozdrav ,

 

Treba mi IPTV lista u kojoj postoji mogucnost snimanja ,nesto kao snimalice na maxtv-u. Koristio sam nextgen ,I sve preporuke , ali nemaju tu opciju.

 

Lp

 jel moze neki kontakt za nextgen ako nije problem

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zanima me, pa ako neko zna neka mi odgovori. Dali taj tvviet moze da se gleda a da se ne plati? Mislim danas su svi lopovi, svi kradu, i gazde svih tih listi rade nelegalan posao, ako njima krademo nismo lopovi valjda. Samo glasno razmisljam, izvinjavam se ako se neko nasao uvredjen. Svako dobro ljudi.

 
0 5 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
heyHOOO kaže...

Pozdrav ,

 

Treba mi IPTV lista u kojoj postoji mogucnost snimanja ,nesto kao snimalice na maxtv-u. Koristio sam nextgen ,I sve preporuke , ali nemaju tu opciju.

 

Lp

 

 

 

 


Ako gledas preko android boxa skini aplikaciju iptv extreme na njoj imaš opciju snimanja i apk je odlična za gledanje iptv-a.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 22:11 (prole).
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
djordje iz dzungle kaže...

Zanima me, pa ako neko zna neka mi odgovori. Dali taj tvviet moze da se gleda a da se ne plati? Mislim danas su svi lopovi, svi kradu, i gazde svih tih listi rade nelegalan posao, ako njima krademo nismo lopovi valjda. Samo glasno razmisljam, izvinjavam se ako se neko nasao uvredjen. Svako dobro ljudi.

 Bolje da ne razmišljaš uopće. Pun mi k ovih hakerića i njihove spike o free listama, krađi i lopovima.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
x18x05x kaže...
djordje iz dzungle kaže...

Zanima me, pa ako neko zna neka mi odgovori. Dali taj tvviet moze da se gleda a da se ne plati? Mislim danas su svi lopovi, svi kradu, i gazde svih tih listi rade nelegalan posao, ako njima krademo nismo lopovi valjda. Samo glasno razmisljam, izvinjavam se ako se neko nasao uvredjen. Svako dobro ljudi.

 Bolje da ne razmišljaš uopće. Pun mi k ovih hakerića i njihove spike o free listama, krađi i lopovima.

 Ne znam cime sam te uvredio pa si vulgaran, kao prvo nisam nikakav haker, niti znam ista oko toga, postavio sam jednostavno pitanje. Ako moze neko da me demantuje i dokaze da ti prodavci listi rade legalan posao ja se najiskrenije izvinjavam svima.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
djordje iz dzungle kaže...
x18x05x kaže...
djordje iz dzungle kaže...

Zanima me, pa ako neko zna neka mi odgovori. Dali taj tvviet moze da se gleda a da se ne plati? Mislim danas su svi lopovi, svi kradu, i gazde svih tih listi rade nelegalan posao, ako njima krademo nismo lopovi valjda. Samo glasno razmisljam, izvinjavam se ako se neko nasao uvredjen. Svako dobro ljudi.

 Bolje da ne razmišljaš uopće. Pun mi k ovih hakerića i njihove spike o free listama, krađi i lopovima.

 Ne znam cime sam te uvredio pa si vulgaran, kao prvo nisam nikakav haker, niti znam ista oko toga, postavio sam jednostavno pitanje. Ako moze neko da me demantuje i dokaze da ti prodavci listi rade legalan posao ja se najiskrenije izvinjavam svima.

 Uuuh, kad još ovako nešto napišeš bez da prvo razmisliš o tome.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice