Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.522
|
čitano: 7.166.092
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ja sad ovaj zadnji vikend uzeo na tu kako sad velite "kung-fu" listu na test mislim da joj je naziv HomeBee.

To je meni svaku tekmu prek vikenda trokiralo i buferiralo da mi je žao da sam i test uzeo.

A u recenzijama ima najviše onih ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ zvijezdica 

I još k tome pola ex-yu kanala im ne radi!

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Sto se tice tvvieta kanali su vise manje ok, ima sve ono sto me zanima ali stvar koja me iritira je njihova android aplikacija koja nije prilagodena koristenju daljinskog upravljaca
i nogom u guzicu je korak naprijed
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 11:31 (crodrot).
 
3 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Hexfire kaže...
Koristi opciju "citiraj". Dostupna je samo u desktop verziji.

 Hvala puno,,,, evo sada imam na mob app, “jabuka” 😁

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Slipdrone kaže...
Slipdrone kaže...
Evo tko hoće za malo novaca imati odličnu listu
US $5.20 35%OFF | World IPTV subscription 10000+Live Europe IPTV Nederlands Sweden Israel Finland Belgium UK IPTV m3u android tv box x96 mini
https://s.click.aliexpress.com/e/ninsftgU

 Ova

 Meni se taj kinez uopce ne javlja na upite.

4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako moze probati test od ovi kinezi preko alia? Jel moram platiti listu najpre primer 5 eura za mesec ili ne mora? Ajde molim vas ko noze da mi pomogne kako moze najpre testiratu listu pa onda da je platim.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Aleksandaraleks kaže...

Kako moze probati test od ovi kinezi preko alia? Jel moram platiti listu najpre primer 5 eura za mesec ili ne mora? Ajde molim vas ko noze da mi pomogne kako moze najpre testiratu listu pa onda da je platim.

 Posalji im poruku i zatrazi test. Vrlo jednostavno. Dear friend, bla bla..

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Kako su se pokazali ti kinezi sa alija? Da li imaju arene, sport klubove i ostale nase kanale? Zanima me poredjenje sa tvviet i red devils? Sto se tice broja kanala i sto se tice kvaliteta sportskih i filmskih? Kako da nadjem njihovu mejl adresu i zatrazim test? Veoma su jeftini, a ako nude ovo sto pricaju da je kvalitet slike dobar, onda su definitivno presisali ove nase... :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 11:40 (Luksa89).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Slipdrone kaže...
Slipdrone kaže...
Evo tko hoće za malo novaca imati odličnu listu
US $5.20 35%OFF | World IPTV subscription 10000+Live Europe IPTV Nederlands Sweden Israel Finland Belgium UK IPTV m3u android tv box x96 mini
https://s.click.aliexpress.com/e/ninsftgU

 Ova

Na ovom selleru sa gornjeg linka isprobano DIVA ne radi isto tako i na slicnom kung-fu od drugog selleru cija je IPTV lista indeticna ovoj sa tvog linka, tako da nerade isti linkovi na obje liste (ocito koriste iste linkove) pa tako i DIVA link.

Kako tebi DIVA radi a meni NE na IPTV listi iz gornjeg linka ne kuzim.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 12:00 (Bugov moljac).
14 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Koristi li netko ovdje Serious IPTV? Radi li kome? Meni ne radi odkad je bio onaj pad IPTV-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Bugov moljac kaže...
Slipdrone kaže...
Slipdrone kaže...
Evo tko hoće za malo novaca imati odličnu listu
US $5.20 35%OFF | World IPTV subscription 10000+Live Europe IPTV Nederlands Sweden Israel Finland Belgium UK IPTV m3u android tv box x96 mini
https://s.click.aliexpress.com/e/ninsftgU

 Ova

Na ovom selleru sa gornjeg linka isprobano DIVA ne radi isto tako i na slicnom kung-fu od drugog selleru cija je IPTV lista indeticna ovoj sa tvog linka, tako da nerade isti linkovi na obje liste (ocito koriste iste linkove) pa tako i DIVA link.

Kako tebi DIVA radi a meni NE na IPTV listi iz gornjeg linka ne kuzim.

 Da, zato nisam ni odgovarao pojedinačno za liste, imao sam te koje se spominju i ni meni ne radi, a druga ju ni nema. Tako da definitivno odustajem, jer mi se neda sad pola alija slati zamolbe za test.

 

Hebiga, žena se sjeća da su prošle godine imali na DIVA hr dobre stare božićne, blagdanska filmove, pa meHebe" da kak sad ona to nema 

No, da se zna da je moja zadnja riječ!

Ovoga puta sam zadnji rekao:"Da draga. Pronaći ći ti DIVA HR"  

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ma na listi samo krivo piše SLO:Diva, a zapravo je sa hr prijevodom
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Neko piše je li IPTV ilegalan. Ja npr. koristim Tvviet i prezadovoljan sam. Kanala ima taman kolko treba i slika je super kvalitete, stekanja je sve manje i brzo odgovore na mail. Kad vidim koliko "legalne" tvrtke kolko naplaćuju sve programe i pakete muka mi dođe. To bi usporedio sa npr. kupiš krumpir od nekog koga je proizveo sam i ne dobiješ račun ili ga kupiš u supermarketu s PDV - om. Kako god svi zadovoljni i sretni. 

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
goran022 kaže...

Neko piše je li IPTV ilegalan. Ja npr. koristim Tvviet i prezadovoljan sam. Kanala ima taman kolko treba i slika je super kvalitete, stekanja je sve manje i brzo odgovore na mail. Kad vidim koliko "legalne" tvrtke kolko naplaćuju sve programe i pakete muka mi dođe. To bi usporedio sa npr. kupiš krumpir od nekog koga je proizveo sam i ne dobiješ račun ili ga kupiš u supermarketu s PDV - om. Kako god svi zadovoljni i sretni. 

 Ne, usporedba ti apsolutno ne stoji. To ti je više ovako... Pero proizvodi krumpire (recimo HBO), dođe Ivo (legalni provider) kupi krumpire i onda ih prodaje. S druge strane, dođe Jozo... Ukrade krumpire Ivi i onda tebi prodaje po manjoj cijeni. :D

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
15 godina
online
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Slipdrone kaže...
Ma na listi samo krivo piše SLO:Diva, a zapravo je sa hr prijevodom

 Jucer sam kliknuo na SLO DIVA i bio je slovenski titl (steta sto nisam snimio da vidis), sad je na obje SLO DIVA kod razlicitih sellera HR titl, imam osjecaj da saraju sa titlovima malo SLO malo HR.

14 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
partwish kaže...
goran022 kaže...

Neko piše je li IPTV ilegalan. Ja npr. koristim Tvviet i prezadovoljan sam. Kanala ima taman kolko treba i slika je super kvalitete, stekanja je sve manje i brzo odgovore na mail. Kad vidim koliko "legalne" tvrtke kolko naplaćuju sve programe i pakete muka mi dođe. To bi usporedio sa npr. kupiš krumpir od nekog koga je proizveo sam i ne dobiješ račun ili ga kupiš u supermarketu s PDV - om. Kako god svi zadovoljni i sretni. 

 Ne, usporedba ti apsolutno ne stoji. To ti je više ovako... Pero proizvodi krumpire (recimo HBO), dođe Ivo (legalni provider) kupi krumpire i onda ih prodaje. S druge strane, dođe Jozo... Ukrade krumpire Ivi i onda tebi prodaje po manjoj cijeni. :D

 Ispravak netočnog navoda. Dođe Jozo... Klonira krumpire Ivi i to prodaje po manjoj cijeni (Ivo i dalje ima svoje krumpire ali kod njega kupuju samo oni koji ne znaju da Jozo ima jeftinije).

nemam za potpis
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 13:55 (tenac).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Kakogod opet svi imaju svog kupca. I iphone, i huawei i xiaomi. 

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Znaci, tvviet prodaje ovde nekome uslugu... Ajde razmislite kome? Ja vec znam. :D Znaci, da ne poverujes. Zasto uzimati od tog drugog provajdera, kada moze direktno od tvviet. Samo sto je malo skuplje.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
partwish kaže...
 Ne, usporedba ti apsolutno ne stoji. To ti je više ovako... Pero proizvodi krumpire (recimo HBO), dođe Ivo (legalni provider) kupi krumpire i onda ih prodaje. S druge strane, dođe Jozo... Ukrade krumpire Ivi i onda tebi prodaje po manjoj cijeni. :D

ma da je ivo normalan ne bi bilo potrebe za jozom. to je poanta.

9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
U Ivinoj cijeni se nalazi PDV te pola iznosa koji placas Ivi ode dizniju, diskaveriju, ejdz-bi-ou, arenama, klubovima. Velik dio ide na infrastrukturu i reklame. Ostaje malo profita.

Jozo ima samo infrastrukturu. Reklamira se na fejsu ili forumu tipa bug
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Reedy kaže...

Koristi li netko ovdje Serious IPTV? Radi li kome? Meni ne radi odkad je bio onaj pad IPTV-a.

 I kod mene crnilo

5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

hahaha,najjači ste sadomazo iptv forum,koji krvavi kinezi ??hahha tvviet usporedba s kinezima ili bilo koja malo bolja domaća lista ..pročitajte si zadnjih godinu dana ,sve vam piše o domaćim listama,stranim,programima..mene bi bilo sram kupovat listu od kineza zbog 30 -50 kuna ..lucluc bi vam sigurno odgovoril ,ali čovjek je fin i kulturan pa si ne smije dopustit zbog imiđa koji sočniji komentar ,ali sigurno se puno puta smijal od vaših gluposti...red devils je tu sve manje s komentarima,jer lupate takve gluposti koje nemaju veze s vezom..danas preporučujem listu pod imenom kamionđije..

sve radim samo da ne radim
 
1 2 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Vidim da svi hvale te kineze sa alija, pa sam zato pitao kakvi su? Cena je povoljna, a ako neko koristi neka podeli kakvi su kanali? Veceras je fuzbal i najverovatnije ce biti zagusenja na nekim kanalima. Da ne bude da nismo na vreme najavili. :D Sto bi neki rekli, visa sila. hahahahahahhaa

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Ovo malo oko ovih pera, joza, iva... Prilicno se igraju svakakve prljave igre kod legalnih provajdera - da ih tako nazovemo... Recimo hbo vi doplacujete u paketu recimo 5eur... Hbo dobija 2eur. 3eur od same te aktivacije ide ovom legalnom... Onda za vecinu kanala koji imaju reklame, oni ne placaju prava distribucije... dobijaju ih besplatno... Porez placaju, ali naravno tu je dosta zamisljenih troskova odbijeno... Onda jako im je stalo do korisnika, znate i sami koliko... Onda ogromne investicijske kuce su vlasnici tih legalnih provajdera i svi se utrkuju za monopol... Pokupovali su kljucne kanale i nadmudruju se... infrastruktura im je u nasim zemljama u najmanju ruku kaznjiva... Cisto onako komentarisem da ne bude mi katastrofa, oni jadni i fini. hahaha

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
hbo je do prije par godina kostao kao dvije kinoulaznice u pojedinoj zemlji. U HR je to bilo 52 kune. U zadnje vrijeme si ga mogao dobiti za 5 kuna, dok je najnovija najniza cijena 29,5 kuna.
Discovery je jedno vrijeme postavio nerealno visoke cijene za svoje pakete pa je ispao bio iz ponude. Nemam pojma je li se vratio.

Ne preferiram korporative usluge, samo komentiram ;-)
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
matteo.st kaže...
U Ivinoj cijeni se nalazi PDV te pola iznosa koji placas Ivi ode dizniju, diskaveriju, ejdz-bi-ou, arenama, klubovima. Velik dio ide na infrastrukturu i reklame. Ostaje malo profita.

Jozo ima samo infrastrukturu. Reklamira se na fejsu ili forumu tipa bug

Slazem se (ajde da se i s tobom slozim u necemu), tv kuca zasluzuje neku zaradu, al nacin na koji to rade je zaostao s vremenom.

Ja bi to usporedio sa nekim youtuberima, ciji video mozes pogledat prije na patreonu nego na youtube, na patreonu zarada ide njima + neki % patreonu, i nemas addova, ako se pak odlucis ne platiti content, isti mozes pogledati na youtube kanalu za djabe ali s reklamama. Oba slucaja creatoru pasu, jer je zaradio bar nesto. Netflix takodjer, platis pretplatu i gledas bez reklama.

 

Zato mislim da su malo zaostali, jer imaju to cisto korporacijsko razmisljanje, naplati sve sto se naplatiti da, i ako nadjes jos nesto, naplati i to. Znaci ako sam platio 40kn HBO paket, necu reklame jer placam pretplatu. 

Arena recimo, gledam forumulu i svako malo reklame - jesu kratke, ali od koga god da su uzeli prava, taj daje cisti stream, znaci arena dodatno zaradjuje na reklamama.

Drzavna televizija isto, placam 80kn za tv u kuci licencu, a niti ima sadrzaja na HRT, niti se ulaze u infrastrukturu, i reklame su masovno duge.

 

E i da ne pricam o nogometu, cim je utakmica gotova, odma na reklame, a hocu pogledat diskusiju poslje utakmice, al sport klub to ne prenosi, cim sudac oznaci kraj komentator nekad ne stigne ni pozdravit gledatelje, ko gleda znat ce o cemu pricam...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 16:47 (kameni_zg).
15 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

discovery se jako ubezobrazio kad su kupili eurosport pa su tražili 34 kn po korisniku (!?!) za njihov paket eurosport i discovery kanale... pa je tu t-com malo kemijao i rekli su da može, platit će iz svog džepa bez dizanja cijene krajnjim korisnicima, ali hrv. komentatori na eurosportu 1 i 2 kao ekskluziva njima na godinu dana zbog te bundes lige i tenisa kojeg je komentirao dušanović... discovery grupa je to odbila pa je t-com odbio njih i tako je počeo njihov kraj, odletjeli su redom od svih, evotv i mislim a1 (nisam siguran za a1) da ih samo imaju, ostali su raskinuli ugovore a projekt hrvatske lokalizacije je propao ili pred propadanjem

Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Lucluc hvala na pomoci i ako zapnem kod instaliranja testne liste, javim se, ali ne ide na pp!? Neznam zasto...

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 17:40 (Aussie1).
 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...

 

Arena recimo, gledam forumulu i svako malo reklame - jesu kratke, ali od koga god da su uzeli prava, taj daje cisti stream, znaci arena dodatno zaradjuje na reklamama.

Drzavna televizija isto, placam 80kn za tv u kuci licencu, a niti ima sadrzaja na HRT, niti se ulaze u infrastrukturu, i reklame su masovno duge.

 

E i da ne pricam o nogometu, cim je utakmica gotova, odma na reklame, a hocu pogledat diskusiju poslje utakmice, al sport klub to ne prenosi, cim sudac oznaci kraj komentator nekad ne stigne ni pozdravit gledatelje, ko gleda znat ce o cemu pricam...

 

 

 

Slažem se s tobom. Platio si doživljaj, a oni te istrzaju s reklamama. Ovo što oni kopiraju je čisti američki model

 

Ono što mi želimo je prijenos kao na PPV kanalima.

 

 

Što se boldanog tiče evo jedan citat koji sve objašnjava:

 

"HRT prostojba NIJE PRETPLATA za televizor ili HRT program! HRT pristojba je državni porez na radio i AV signal." Jedino po čemu se TV pristojba razlikuje od poreza na aparate koji mogu primati radio i audiovizualne signale je u tomu što pristojbu plaćate izravno HRT-u. Porezi se pak uplaćuju u državni proračun, odnosno proračune županija, gradova ili općina.

 

Tako je HRT pristojba čisti porez i nije vezana za sadržaj.

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 16:58 (matteo.st).
15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
kameni_zg kaže...
 

...

Arena recimo, gledam forumulu i svako malo reklame - jesu kratke, ali od koga god da su uzeli prava, taj daje cisti stream, znaci arena dodatno zaradjuje na reklamama.

Drzavna televizija isto, placam 80kn za tv u kuci licencu, a niti ima sadrzaja na HRT, niti se ulaze u infrastrukturu, i reklame su masovno duge.

...

 

 

 

 Malo skratih, da ne bude predugačko... O tim reklamama za vrijeme F1 se pričalo i prije na raznim mjestima. Od kad je prijenosa reklame su išle zato što F1 nije toliko popularan sport kod nas. Nemamo ni stazu na kojoj se utrkuje a kamoli vozača na gridu ili kakav bolid. Ja sam za reklame, dok je njih gledat ćemo f1 na hrvatskom kakvi god komentatori bili. A reklama mora biti jer su još uvijek prava legalnog prijenosa jako skupa. Svi pljuju po našem prijenosu i dižu u nebesa sky sport... Da, prijenosi su im super, bez daljnjeg... Imaju utrku, bolid, svjetskog prvaka koji je englez... Šta mislite, da je ono hodanje po gridu 5 minuta prije starta i guranje mikrofona pod nos svima redom džaba i gratis? Plati to sky masno, plati... zato su ušli u deal sa omrženim bbc-jem prije par godina da rade zajedno prijenose, svaku drugu...

 

A htv... Plaćaš porez državi što posjeduješ tv prijemnik a oni te pare daju htv-u, čisto i jasno... Sadržaja nema jer su se pojavili veći igrači koji su dali više para od htv-a nositeljima prava i samo na osnovu toga kupili nešto... vip je za ligu prvaka npr dao toliko para da je menadžment t-coma procijenio da je to tržišno neisplativo i digli su ruke od toga, da je to t-com htio uzet nebi im to vip oteo 1001 godinu... zato se sad dogodilo ovo povećanje od 20 kn na fiksne usluge, usfalilo love...

 

A infrkastruktura nema veze sa htv-om... to rade odašiljači i veze (OiV) koji se prije iha-ha godina odvojio od htv-a i u državnom je vlasništvu, postavlja, upravlja i održava sve odašiljače i tržišno naplaćuje cijenu emitiranja ovisi o dodjeljenoj koncesiji - nacionalna, lokalna i sl.

12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Sve stoji Ico, kuzim kaj oces reci, al svejedno sam misljenja da uz pretplatu na odredjeni paket, u ovom slucaju "sportski" u tcomu recimo, mislim da to daje dosta sredstava da se osigura nesmetani prijenos bez reklama. Kazem, tokom eventa meni osobno smeta, nakon eventa mi ne smeta (vodim se logikom ako vec mora daj barem nakon eventa) - makar osobno volio bi cut i diskusiju poslje eventa, e tu dolaze u igru sky sports koji imaju para da to mogu platit. A sport klub/arena to ni ne prenosi jer nije na nasem jeziku vjerovatno, pa rokaju odma reklame, al daleko od toga, ja isto radije pogledam na nasem programu nego na stranom.

 

Sky sports nakon tekme mi je vise radi emisije, to je vise comedy show pogotovo kad je duo Carragher i Neville - al to su sad vec osobne preference bez kojih se moze...

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2019 17:26 (kameni_zg).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice