Gledanje TV programa preko Interneta izdvojena tema

poruka: 25.513
|
čitano: 7.151.807
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

daj više složite da možemo brisati svoje postove ,pozdrav svim moderatorima

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 12:54 (fukavac).
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Molim na PM da mi se javi netko tko ima listu sa nasim Arenama (skoro nista drugo nije bitno) i da lista radi na Kodiju (m3u ili addon - ne Android!). Vidim koji se spominju ali kako ih se par njih predstavlja kao tvviet i nova, ne znam kome da dam svoje eurice a da to na kraju i radi.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

Ovo ti je user za tvviet: https://www.bug.hr/forum/user/lucluc/92616.aspx

A ovo za red devil: https://www.bug.hr/forum/user/red-devils-iptv/103812.aspx

 

to ti iz prve ruke mogu rec da su ok, ja koristim tvviet a sogi koristi reda. obe su ok.

 

ako hoces jeftinije, od nasih jedino znam za nova iptv, ako je sve po starom to ti je 5eu mjesec, al ne koristim njih vec dugo tak da necu komentirati

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 15:36 (kameni_zg).
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta

evo ja uzeo prije 10 dana NOVA iptv i mogu rec s obzirom na cijenu od 5e sasvim zadavoljavajuce , RD bolja slika ali 10e ,a tvviet nisam probo

ima jos par listi koje bi htio ponovno probat pa da sad usporedim, new line ,zigi iptv ,max-web i tvviet

11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

arena sport hr1 totalno šteka na red devil listi

Moj PC  
1 1 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
dar01 kaže...

arena sport hr1 totalno šteka na red devil listi

 Gledam na RD isto i radi bez greške 

4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

aha

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

meni su javili da ne šteka ništa ali da HNTV pokušavaju riješit. Mene samo derbi interesira.

 

već se interesiram za tvviet

 

 

edit:

mislim da je problem s mojim vpn-om na dedicated ip radi ok

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 18:07 (dar01).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Zanima me da li vama koji koristite RD listu rade titlovi na filmskim FHD kanalima (Cinemax 1/2 FHD RS/HR /SLO /MK,

HBO 1/2/3 FHD RS /HR /SLO /MK, FOX Movies FHD RS /HR /SLO /MK) 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...

Zanima me da li vama koji koristite RD listu rade titlovi na filmskim FHD kanalima (Cinemax 1/2 FHD RS/HR /SLO /MK,

HBO 1/2/3 FHD RS /HR /SLO /MK, FOX Movies FHD RS /HR /SLO /MK) 

 rade

11 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...

Zanima me da li vama koji koristite RD listu rade titlovi na filmskim FHD kanalima (Cinemax 1/2 FHD RS/HR /SLO /MK,

HBO 1/2/3 FHD RS /HR /SLO /MK, FOX Movies FHD RS /HR /SLO /MK) 

 Kod mene najbolje rade na TiviMate IPTV Player aplikaciji.

15 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...

Zanima me da li vama koji koristite RD listu rade titlovi na filmskim FHD kanalima (Cinemax 1/2 FHD RS/HR /SLO /MK,

HBO 1/2/3 FHD RS /HR /SLO /MK, FOX Movies FHD RS /HR /SLO /MK) 

 Ne rade ni meni. Odnosno ne rade na smart TV-u (smart IPTV aplikacija). Na PC-u (VLC media player) rade ali tek kada ih uključim.

6 godina
neaktivan
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Moram stvarno da pohvalim NOVA IPTV,radi bez greske a popravili su i dosta kvalitet.

Ima dosta HD i FHD kanala i sto meni treba to je Svedski kanali koji rade kao doxa.

Imam i ove ostale ali NOVA IPTV za 5 eura nerazlikuje se puno od ostalih.Sto je najbitnije kad su utakmice nista nekoci a slika je super.

Samo toliko da ipak malo kazem o ovoj vrlo povoljnoj i kvalitetnoj IPTV jer ipak su zasluzili da se spominju pored ovih ostali...mislim nema tu ostali to su samo TvVIET i RD :)

 

 
7 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...

Zanima me da li vama koji koristite RD listu rade titlovi na filmskim FHD kanalima (Cinemax 1/2 FHD RS/HR /SLO /MK,

HBO 1/2/3 FHD RS /HR /SLO /MK, FOX Movies FHD RS /HR /SLO /MK) 

 

Mene zanima jel to sve radi na ministra playeru. Ako netko zna. Hvala

8 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mashke kaže...
mrvica12 kaže...

Zanima me da li vama koji koristite RD listu rade titlovi na filmskim FHD kanalima (Cinemax 1/2 FHD RS/HR /SLO /MK,

HBO 1/2/3 FHD RS /HR /SLO /MK, FOX Movies FHD RS /HR /SLO /MK) 

 

Mene zanima jel to sve radi na ministra playeru. Ako netko zna. Hvala

 na telefonu u Ministri playeru imam isprobano, radi

 za druge uredjaje ne znam

5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
scylla98 kaže...
Mashke kaže...
mrvica12 kaže...

Zanima me da li vama koji koristite RD listu rade titlovi na filmskim FHD kanalima (Cinemax 1/2 FHD RS/HR /SLO /MK,

HBO 1/2/3 FHD RS /HR /SLO /MK, FOX Movies FHD RS /HR /SLO /MK) 

 

Mene zanima jel to sve radi na ministra playeru. Ako netko zna. Hvala

 na telefonu u Ministri playeru imam isprobano, radi

 za druge uredjaje ne znam

 Mene zanima na smart tv samsung. Ali ako rade na telefonu trebalo bi i na tv.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
NOVA IPTV i jos dva servera imaju drugi izvor strimova nego ovi ostali zato im sada radi super i koliko mi gazda pricao ima sad mogucnosti stavljat vrhunske strimove ali kaze da ova cijena u buducnosti nece ostat za sad je jos uvijek 5 eur
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Može link ili e-mail adresu za NOVA IPTV

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

RD je totalno zajebo način sortiranja na IPTV apikaciji. Već sam se žalio...jer nema smisla da uz podkategorije programa postoji i podkategorija fillmov po godinama i onda to izgleda cirkus

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 15:22 (R36).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...

Zanima me da li vama koji koristite RD listu rade titlovi na filmskim FHD kanalima (Cinemax 1/2 FHD RS/HR /SLO /MK,

HBO 1/2/3 FHD RS /HR /SLO /MK, FOX Movies FHD RS /HR /SLO /MK) 

 Mislim da da., samo ih moraš uključit jel su po difoltu isključeni.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Ja cu vam rec koja vam je najbolja i najslada lista onu koju ne placate a gledate nema meni slade.
 
1 3 hvala 1
5 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

puno ljudi gleda balkan green kodi ,jučer ih neko prijavio zbog serije senke nad balkanom i ljudima ugasili server ,evo vidim na fejsu se dižu ,puno ljudi gleda i tako programe i daj luksa nemoj ljudima bezveze davat dislike

sve radim samo da ne radim
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 16:53 (fukavac).
 
4 1 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Počea je imitirat ursusc355 ali nemere luksa to dostić za milju godina 

 
3 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
fukavac kaže...

puno ljudi gleda balkan green kodi ,jučer ih neko prijavio zbog serije senke nad balkanom i ljudima ugasili server ,evo vidim na fejsu se dižu ,puno ljudi gleda i tako programe i daj luksa nemoj ljudima bezveze davat dislike

 a ovaj luksa je tenkre..., to je jedan od onih kojima je ovo već 5 account i koji konstantno hvali Tvvieta

 

To što se kako bi rekli Srbi šlihtaš pojedinicma - pogotovo Tvvietu - to nije naš problem.

 

Ja RD imam zadnje 2 godine i kao što ga hvalim tako ga i kudim kad nešto nije dobro.

 

A ako kreneš ljudima davat dislike bez razloga - osobno ću tu zamolit forumaše koji prate ovu temu da tebi na svaki komentar daju dislike. 

 

Osobno me zaboli broj likova i dislajkova, ali sad se ovdje radi o principu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 19:11 (R36).
5 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
ciperca kaže...

Moram stvarno da pohvalim NOVA IPTV,radi bez greske a popravili su i dosta kvalitet.

Ima dosta HD i FHD kanala i sto meni treba to je Svedski kanali koji rade kao doxa.

Imam i ove ostale ali NOVA IPTV za 5 eura nerazlikuje se puno od ostalih.Sto je najbitnije kad su utakmice nista nekoci a slika je super.

Samo toliko da ipak malo kazem o ovoj vrlo povoljnoj i kvalitetnoj IPTV jer ipak su zasluzili da se spominju pored ovih ostali...mislim nema tu ostali to su samo TvVIET i RD :)

 

 Vidio sam kod kolege tu listu. Sa kanala za ex yu područje nabroji mi molim te te full HD kanale ? Koliko sam ja vidio kod hrvatskih kanala ima ih 0. Kod filmskih na toj listi ih je 0. Kod dokumentarnih 2 su HD, ostalo SD, FHD 0 itd... Nekakvu stabilnost lista doduše ima, epg nema vlastiti niti za jedan tv kanal. Liste ne daju, nego android app (bez epg) windows app (bez epg) ili ti oni ukucaju listu u SIPTV app za smart tv pa se koristi epg od aplikacije. Slika je vrlo mutna, boje blijede, na tih 5€ ide taksa na paypal malo veća jer se obavezno mora navesti slanje novca prijatelju, kolegu je izašlo blizu 7€ za jedan uređaj... Nedavno je kolega forumaš ovdje naveo da uzima listu isključivo zbog videoteke s crtanim fimovima, a ja sam ih izbrojao ukupno 16?! Sve u svemu, mogu se složiti da svaka roba ima svog kupca ...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
Mashke kaže...
mrvica12 kaže...

Zanima me da li vama koji koristite RD listu rade titlovi na filmskim FHD kanalima (Cinemax 1/2 FHD RS/HR /SLO /MK,

HBO 1/2/3 FHD RS /HR /SLO /MK, FOX Movies FHD RS /HR /SLO /MK) 

 

Mene zanima jel to sve radi na ministra playeru. Ako netko zna. Hvala

 I mene bi to zanimalo,naročito ako netko koristi RD listu na ministri.Uštedio bi 600 kn da ne moram kupovati MAG. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 23:10 (mrvica12).
9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Netko je već načeo ovu temu, ali nisam siguran da je bio generalno neki zaključak.

Radi se o kanalima sa područja bivše Jugoslavije i titlovima na streamanim kanalima. Dakle, ja sam iz HR. Nije problem pogledati neki film ili emisiju sa SRB ili BiH titlovima, ali bilo bi u redu da ima mogučnost odabrati vlastiti jezik. To vrijedi i za kolege koji su iz SRB, a kanal ide npr. sa HR titlovima.

 

Pitanje za providere, koliko je to komplicirano za složiti, i da li bi u tome slučaju trebalo kemijati sa 2 izvora, i može li se to uopće složiti, a da ne zahtijeva ogromno ulaganje u dodatne resurse?

Ovdje prvenstveno mislim na "filmske i serijske" kanale koji se dosta gledaju.

 
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

Samo citam komentare i ne mogu da verujem. Nemam preca posla nego da klikcem dislajkove. Molim vas, zaobidjite me tih gluposti. Nisam ulazio dva dana i svi dislajkovi su moji. Ahahaha

 

Tvviet je best of the best i tu nema sumnje. Mozete vi da pricate sta hocete, ali RD tapka u mestu vec godinu dana i sve losije radi kada se uporedi sa tvviet listom. Hteli vi to da priznate ili ne. Zao mi je vas koji mislite da se neko slihta ako iznese svoje misljenje o listi koju koristi i uporedi je sa drugima koje je koristio. Sada cu sam sebi da silajkujem post. :D Dosta vas ovde ima mrznju prema tvviet, jer nece da vam spusti cenu na 10e. To se vidi.

 
0 10 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gledanje TV programa preko Interneta
mrvica12 kaže...
Mashke kaže...
mrvica12 kaže...

Zanima me da li vama koji koristite RD listu rade titlovi na filmskim FHD kanalima (Cinemax 1/2 FHD RS/HR /SLO /MK,

HBO 1/2/3 FHD RS /HR /SLO /MK, FOX Movies FHD RS /HR /SLO /MK) 

 

Mene zanima jel to sve radi na ministra playeru. Ako netko zna. Hvala

 I mene bi to zanimalo,naročito ako netko koristi RD listu na ministri.Uštedio bi 600 kn da ne moram kupovati MAG. 

 Titlovi rade za gore navedene programe...sad provjerio na mobitelu - Iptv aplikacija.

9 godina
offline
Gledanje TV programa preko Interneta

E da nema Lukse89, ova tema nebi imala smisao, majke mi! 

 
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice