Koji je najbolji program za snimanje desktopa

poruka: 42
|
čitano: 85.966
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Koji je najbolji program za snimanje desktopa??

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

ja koristim Gadwin PrintScreen i super sam zadovoljan. preporučam

''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein Danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika.
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

ja imam gadwin printscreen i zadovoljan sam...

sve sta mi treba

 

ako si mislio na video mislim da i to ima ali nisam pogledao :D

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Snagit - može sve što ti padne na pamet u svezi snimanja sadržaja ekrana.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

ako misliš snimat video, onda TipCam

''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein Danas je teško biti glup, konkurencija je prevelika.
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Zna li netko s kojim programom bi mogao snimati u video "više od desktopa". Konkretan primjer - igram jednu igru i htio bih snimiti nekoliko minuta iz nje kao video snimak. Probao sam s TipCamom, ali on snima doslovno samo ono što je na desktopu i to radi sasvim solidno. Međutim, kada pokrenem TipCam, startam igru i odigram taj dio koji želim, te potom zaustavim TipCam sve što poslije dobijem jeste samo video desktopa, a ne igre. Stoga me zanima s kojim programom bi mogao snimati igru u video datoteku?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji program za snimanje desktopa
Zli Brat kaže...

Zna li netko s kojim programom bi mogao snimati u video "više od desktopa". Konkretan primjer - igram jednu igru i htio bih snimiti nekoliko minuta iz nje kao video snimak. Probao sam s TipCamom, ali on snima doslovno samo ono što je na desktopu i to radi sasvim solidno. Međutim, kada pokrenem TipCam, startam igru i odigram taj dio koji želim, te potom zaustavim TipCam sve što poslije dobijem jeste samo video desktopa, a ne igre. Stoga me zanima s kojim programom bi mogao snimati igru u video datoteku?

  To mozes napraviti preko Fraps-a.Program je vrlo jednostavn preko njega mozes i okinuti screenshot te takoder moze prikazat framerate u igrama(fps).Podrzava snimanje videa u mnogim igrama.
[IMG]http://i41.tinypic.com/dz7zmt.jpg[/IMG]
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji program za snimanje desktopa

fraps ftw! daleko najbolji za snimanje :D

15 godina
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

cam studio

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koji je najbolji program za snimanje desktopa
Zli Brat kaže...

Zna li netko s kojim programom bi mogao snimati u video "više od desktopa". Konkretan primjer - igram jednu igru i htio bih snimiti nekoliko minuta iz nje kao video snimak. Probao sam s TipCamom, ali on snima doslovno samo ono što je na desktopu i to radi sasvim solidno. Međutim, kada pokrenem TipCam, startam igru i odigram taj dio koji želim, te potom zaustavim TipCam sve što poslije dobijem jeste samo video desktopa, a ne igre. Stoga me zanima s kojim programom bi mogao snimati igru u video datoteku?

 
Fraps
GameCam
PlayClaw

edit: PlayClaw danas besplatno
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.2.2009 19:57 (jurluk).
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

SnagIt i to verzija 7. Ove nove verzije si previše dozvoljavaju te su natrpane svim i svačim. Sedmica sasvim zadovoljava, ne bih mogao bez nje. Program je namijenjen samo za komercijalnu upotrebu (shareware). Nije skup, no mislim da više ne možeš kupiti verziju 7.

SnagIt 7.1 SnagIt 7.1
SnagIT-2 SnagIT-2
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Isprobao predložene programe i zaključih da mi Fraps najviše odgovara - jednostavan, malen i ne "jede" resurse dok obavlja svoj posao. Snimka posve zadovoljavajuća. Hvala ekipa!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Da li ima neki program s kojim bi mogao snimiti i sliku i zvuk?! Neki streaming bi volio snimiti... Ha?

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me... I'm floatin free on the highway, formulatin plans...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koji je najbolji program za snimanje desktopa
Smooth Operator kaže...

Da li ima neki program s kojim bi mogao snimiti i sliku i zvuk?! Neki streaming bi volio snimiti... Ha?

 FastStone Capture ili Camtasia Studio
15 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Imam Fraps i kad idem snimiti film s njime FPS mi padne na 28-33 i sve šteka zašto?

Area-51 m15x
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji program za snimanje desktopa
Razer_Copperhead kaže...

Imam Fraps i kad idem snimiti film s njime FPS mi padne na 28-33 i sve šteka zašto?

 jer ti jede resurse, stavi half-size da snima i smani broj FPS-a u frapsu
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2009 12:49 (leo_819).
16 godina
offline
RE: Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Za one koji mozda neznaju, u Visti postoji alat koji se zove "Snipping Tool", za staticne slike, puno bolji od PrintScreen-a. Smijeh

Think locally, act globally...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji program za snimanje desktopa
leo_819 kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Imam Fraps i kad idem snimiti film s njime FPS mi padne na 28-33 i sve šteka zašto?

 jer ti jede resurse, stavi half-size da snima i smani broj FPS-a u frapsu
 Vidi opcije koje su postavljene i sve isto provao sam i na 25 FPS i isti rezultat.
Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.10.2011 9:04 (Razer_Copperhead).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Ja sam čuo od prijatelja da je Jing dobar,no ne znam link.

Pogledajte moj profil .
15 godina
offline
RE: Koji je najbolji program za snimanje desktopa
Razer_Copperhead kaže...
leo_819 kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Imam Fraps i kad idem snimiti film s njime FPS mi padne na 28-33 i sve šteka zašto?

 jer ti jede resurse, stavi half-size da snima i smani broj FPS-a u frapsu
 Vidi opcije koje su postavljene i sve isto provao sam i na 25 FPS i isti rezultat.
 a to je normalno. i meni je tako. sve je to ok.

rossoneros kaže...

Ja sam čuo od prijatelja da je Jing dobar,no ne znam link.

 LOOL. za čega postoji google. sad bih ti nešto rekao al bih sto posto dobio crveni. nešto nisam baš dobre volje. Belji se Šutim

ako nisi znao, ideš ovdje. tu upišeš Jing i dobiješ ovo. i prvo na listi se nalazi ovo. jel to stvarno teško napravit?!!

edit: izgleda da ću morat otvorit temu: Tutorijal za uporabu Google-a. hehe Namigiva
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2009 20:12 (jurluk).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Nije,ali ja sam samo dal prijedlog.

 

Pogledajte moj profil .
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji program za snimanje desktopa
jurluk kaže...

ako misliš snimat video, onda TipCam

jer besplatan?

Filip Vuković
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji je najbolji program za snimanje desktopa
vukodlak_031 kaže...
jurluk kaže...

ako misliš snimat video, onda TipCam

jer besplatan?

Da, a imaš i verziju koja se plaća.

Razer_Copperhead
11 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Imaš od besplatnih:Hipercam 3 Ja koristi onaj koji se plaća ,a to je Camtasia 8 više ti neznam sry {#}

 

Svi smo Anonymous
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa
Imam veliki problem oko snimanja desktopa, kada pocnem da snimam desktop pomocu camtasia ili fraps nemogu da udem u igricu uvijek izbaciva neki error ili nece da ude, ako neko zna do cega je mnogo bi mi pomogao
M3VL1D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji je najbolji program za snimanje desktopa
M3VL1D kaže...
Imam veliki problem oko snimanja desktopa, kada pocnem da snimam desktop pomocu camtasia ili fraps nemogu da udem u igricu uvijek izbaciva neki error ili nece da ude, ako neko zna do cega je mnogo bi mi pomogao

probaj smanjiti broj frapsa i stavi half size  jer ti možda jede resurse full

Poželjno je stisnuti HVALA
9 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Ja sam skinuo Fraps al kako da ga pokrenem da počne snimati ??? MOLIM ODGOVOR {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji je najbolji program za snimanje desktopa
MarkoCarxD kaže...

Ja sam skinuo Fraps al kako da ga pokrenem da počne snimati ??? MOLIM ODGOVOR {#}

evo mislim da jednostavnije nemre{#}

LP{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji je najbolji program za snimanje desktopa

tnxx

9 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Znate li neki besplatni program za snimanje igrica na laptopu? Planiram snimati Minecraft i PES 2014. Htio bih da s tim programom mogu snimiti i zvuk.

Unaprijed hvala!

                  #XxXkillXxX

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice