Najbolji program za video

poruka: 30
|
čitano: 33.042
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
najbolji program za video
pitanje

koji je najbolji program za video

tj za pravljenje svoga videa,znači njegovo uređivanje umetanje rezanje,te za pravljenje svojih animacija

 

npr.kada želim napraviti svoj animirani filmić o nečemu

pomoću čega to radim

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji program za video

Adobe Premiere Pro

AMD Duron 800 Mhz, 128 Mb SDRAM, GeForce2 32 Mb, WIN 98 .... Crysis neradi, da je možda problem u konfi, al ja mislim kad bi gore stavio Vistu da bi sve radilo...
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za video
autorov komentar

stvarno može sve ovo a pogotovo

ovo zadnje

da mogu napraviti svoju animaciju

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji program za video

da, samo treba dosta truda i učenja jer nije baš jednostavan

 

AMD Duron 800 Mhz, 128 Mb SDRAM, GeForce2 32 Mb, WIN 98 .... Crysis neradi, da je možda problem u konfi, al ja mislim kad bi gore stavio Vistu da bi sve radilo...
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za video
autorov komentar

jeli mi možeš dat točan link

za skindanje

jer sam nesto skinuo i nije valjalo

ne želim da se to ponavlja

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Najbolji program za video

Windows Movie Maker.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za video

Ako nisi sposoban link naci bolje onda nemoj ni pokusavat s'tim nije to movie maker...

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za video
the_tux kaže...

Windows Movie Maker.

 Čovjek pita za najbolji a ne najlošiji video maker...cccc...
Moji ID-ovi u igrama su: alien2710, A.I.Alien
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za video
autorov komentar

znači neznate

"ako te neka osoba mrko gleda znaj da je pička jer opasni nemaju vremena za zajebanciju"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za video

Adobe Premiere nije besplatan program. Otidji na www.adobe.com i pogledaj o cemu se radi. Mislim da ima trial verzija za skinut.

 

edit: http://www.adobe.com/products/premiere/

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2009 18:12 (Pudge).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najbolji program za video
joza_d kaže...

znači neznate

 pa dobio si odgovor. adobe premiere pro je najbolji. ali kao što si već čuo, ako ne znaš sam naći link, nećeš ga znati ni koristiti.
16 godina
offline
Najbolji program za video

Koji program je najbolji moglo bi se jako dugo rasparavljati.

 

Adobe Premiere je jedan od nekoliko najrazvikanijih. Tu su još Sony Vegas, Pinnacle Studio, Canopus Edius, Final Cut,...

 

Ako traži neki moćan program (ali ne nužno i najbolji), koji je relativno jednostavno naučiti, onda je to Pinnacle Studio.

On je u osnovnoj verziji i znatno jeftiniji od Adobe-a i ostalih.

 

 

 

Ke?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za video

Windows Movie Maker po meni, bolje ne trebam :-P

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji program za video

Meni je najbolji Adobe After Effects, a nisam probao Premiere(mozda i jesam al se nesjećam)!

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2009 18:15 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za video

Moovie Maker baš ne podržava neke formate video-fileova, pa moraš imati i programe za konverziju. Pogotovo, ako svoje uradke želiš gledati na običnom DVD-u. U WMM možeš napraviti solidan "filmić" iz fotografija sa raznim efektima prijelaza uz dodavanje muzike i sl.

Ja inaće rađe koristim Nero Vision jer je vrlo jednostavan i podržava skoro pa sve formate videa.( ako imaš NERO).

poletarac u duši i još sasvim zelen
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za video
markoal kaže...

Meni je najbolji Adobe After Effects, a nisam probao Premiere(mozda i jesam al se nesjećam)!

 Ja mislim da covjek ne trazi software za video efekte nego za obradu videa
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
offline
RE: Najbolji program za video
xxtoni kaže...
markoal kaže...

Meni je najbolji Adobe After Effects, a nisam probao Premiere(mozda i jesam al se nesjećam)!

 Ja mislim da covjek ne trazi software za video efekte nego za obradu videa
 Ma After Effects se koristi za sve, npr. time freeze, ili efekti kao u Smallville ako je neko gleda a i za efekte, ali nije lako bas radit s njim pogotovo za pocetnike!
I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2009 21:41 (markoal).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za video
markoal kaže...
xxtoni kaže...
markoal kaže...

Meni je najbolji Adobe After Effects, a nisam probao Premiere(mozda i jesam al se nesjećam)!

 Ja mislim da covjek ne trazi software za video efekte nego za obradu videa
 Ma After Effects se koristi za sve, nipr. time freeze, ili efekti kao u Smallville ako je neko gleda a i za efekte, ali nije lako bas radit s njim pogotovo za pocetnike!
 Koristim AAE vec 2 godine i znam za sta je,a za sta ne !
Nije za sve,te efekte sto ti spominjes to je tako lako uradit da je apsurd...ali nevazno
Zna se za sta je sta,AAE je za jednostavnije video efekte,a tu je Sony Vegas i Premiere i co...za preradu i pripremu videa za dalju obradu
Sony Vegas,Final Cut Studio moje preporuke
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
offline
RE: Najbolji program za video
xxtoni kaže...
markoal kaže...
xxtoni kaže...
markoal kaže...

Meni je najbolji Adobe After Effects, a nisam probao Premiere(mozda i jesam al se nesjećam)!

 Ja mislim da covjek ne trazi software za video efekte nego za obradu videa
 Ma After Effects se koristi za sve, nipr. time freeze, ili efekti kao u Smallville ako je neko gleda a i za efekte, ali nije lako bas radit s njim pogotovo za pocetnike!
 Koristim AAE vec 2 godine i znam za sta je,a za sta ne !
Nije za sve,te efekte sto ti spominjes to je tako lako uradit da je apsurd...ali nevazno
Zna se za sta je sta,AAE je za jednostavnije video efekte,a tu je Sony Vegas i Premiere i co...za preradu i pripremu videa za dalju obradu
Sony Vegas,Final Cut Studio moje preporuke
 E nisam probao ostale, samo neznam npr. da su ovo lagani efekti:
nesto slicno kao u Smallvillu
heh ovo  je iz DBZ
e ovaj je video isto odlican(malo bolesno ali je dobro)

 A evo nesto i tekstualnih efekata:

Svi videi su odlicni, pogledajte, gledao sam sta ima i za Vegas i Premiere, ali AF mi je najbolji, pa zato i košta 1000$!(Naravno za one koji žele više)

EDIT: Ja mislio da si reka da je AF jednostavniji, lol, sry, al nek stoje videi jer su dosta zanimljivi!
I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2009 22:34 (markoal).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za video
markoal kaže...
xxtoni kaže...
markoal kaže...
xxtoni kaže...
markoal kaže...

Meni je najbolji Adobe After Effects, a nisam probao Premiere(mozda i jesam al se nesjećam)!

 Ja mislim da covjek ne trazi software za video efekte nego za obradu videa
 Ma After Effects se koristi za sve, nipr. time freeze, ili efekti kao u Smallville ako je neko gleda a i za efekte, ali nije lako bas radit s njim pogotovo za pocetnike!
 Koristim AAE vec 2 godine i znam za sta je,a za sta ne !
Nije za sve,te efekte sto ti spominjes to je tako lako uradit da je apsurd...ali nevazno
Zna se za sta je sta,AAE je za jednostavnije video efekte,a tu je Sony Vegas i Premiere i co...za preradu i pripremu videa za dalju obradu
Sony Vegas,Final Cut Studio moje preporuke
 E nisam probao ostale, samo neznam npr. da su ovo lagani efekti:
nesto slicno kao u Smallvillu
heh ovo  je iz DBZ
e ovaj je video isto odlican(malo bolesno ali je dobro)

 A evo nesto i tekstualnih efekata:

Svi videi su odlicni, pogledajte, gledao sam sta ima i za Vegas i Premiere, ali AF mi je najbolji, pa zato i košta 1000$!(Naravno za one koji žele više)

EDIT: Ja mislio da si reka da je AF jednostavniji, lol, sry, al nek stoje videi jer su dosta zanimljivi!
 Izvini ali ti nemas pojma o cemu pricas
Nemozes te programe mijesat !!!
Ti programi se koriste za potpuno razlicite stvari !
AAE je program za video efekte,a ove sto sam ja nabrojao za obradu videa,mozes li ti napravit capture sa AAE (NE !) zato se koriste ovi programi,obradis video,stavis codec-e i ostalo sto hoces,isjeces video itd itd...i onda ga obrađujes jos u AAE
AAE i npr. Shake apple-ovi su ista kategorija
ali ovi ostali ne spadaju u tu vrstu programa,jer se sa njima potpuno nesto drugo radi
To je isto kao kad bi rekao da je Illustrator i Photoshop isto ali po tvojim izjavama mozda bi to i rekao...(nije najbolja metafora ali mozete skontat sta zelim reci)
EDIT:
Mislio sam da je AAE jednostavniji program od ovih za compositing (Shake,Nuke,Flame...)
I da jos jednom kazem
Premiere,Final Cut i Vegas i co...su programi za video editing a ne za compositing i zato ne udi u kategoriju sa After Effects
Nadam se da je to sad jasno
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2009 13:53 (xxtoni).
15 godina
offline
Najbolji program za video

Zdravo...

Ako ti treba stvarno moćan i složen software za PC onda je to definitivno Adobe Premier, zbog podrške za razno razne formate.

Ukoliko se misliš ozbiljno baviti montažom, odma kreni na Premier. Ako si u kojem slučaju na MAC-u, onda tražiš Final Cut Pro (mislim da ne postoji

verzija za windowse, ali nisam siguran).

Animacije i efekte radiš u Adobe After Effects-ima, ako si na Premieru, a ukoliko si na Final Cut  Pro-u onda ti treba Motion.

Ove softvere koristi ako se stvarno misliš baviti time i raditi to za ozbiljno, inaće nema potrebe da uzimaš jedan od ova dva, odnosno četiri, softwarea.

Oba su najmočniji i daleko najbolji, ali i najsloženiji, i definitivno najzahtevniji za naućiti...

Ako ti treba, eto tak, za tu i tam koji video onda uzmi neki od gore navedenih manjih i jednostavnijih alata, pa ih krpaj sa pluginovima po potrebi!

Enjoj...

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji program za video

xxtoni, je u krivu što se tiće kombiniranja softwarea...

Adobe After Effects i Premier se jako dobro daju kombinirati, isto tako i Final Cut Pro i Motion....

Gotovao svaki drugi dan editiram kadrove iz Final Cut-a direktno kroz Motion, a zvuće kanale kroz Soundtrack Pro,

i to bez exporta inporta itd. Neki od tih softwarea su jako dobro povezani, a neki (od različitih developera najčešće) i nisu =)

Mudar ko čovjek-jesetra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za video
Zvekan kaže...

xxtoni, je u krivu što se tiće kombiniranja softwarea...

Adobe After Effects i Premier se jako dobro daju kombinirati, isto tako i Final Cut Pro i Motion....

Gotovao svaki drugi dan editiram kadrove iz Final Cut-a direktno kroz Motion, a zvuće kanale kroz Soundtrack Pro,

i to bez exporta inporta itd. Neki od tih softwarea su jako dobro povezani, a neki (od različitih developera najčešće) i nisu =)

 ne ne ,nisam ja rekao da nisu povezani
i ja koristim Final Cut i AAE
Nego stavjalju After Effects i Premiere i co.. u istu kategoriju što nije...to je to
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
offline
RE: Najbolji program za video
xxtoni kaže...
Zvekan kaže...

xxtoni, je u krivu što se tiće kombiniranja softwarea...

Adobe After Effects i Premier se jako dobro daju kombinirati, isto tako i Final Cut Pro i Motion....

Gotovao svaki drugi dan editiram kadrove iz Final Cut-a direktno kroz Motion, a zvuće kanale kroz Soundtrack Pro,

i to bez exporta inporta itd. Neki od tih softwarea su jako dobro povezani, a neki (od različitih developera najčešće) i nisu =)

 ne ne ,nisam ja rekao da nisu povezani
i ja koristim Final Cut i AAE
Nego stavjalju After Effects i Premiere i co.. u istu kategoriju što nije...to je to
 
A nisam ja baš stavljao u istu skupinu, nego sam govorio općenito, a nisam uopce radio sa tim drugim programima,sa AAE radim dosta dugo, pa ja s njim radim sve, i konvertiravam video i muziku, i flash( i kombiniram sa Flash Pro), i pjesme, ama bas sve, a vidio sam nešto sitno od tim programima, i vidio sam da ima Premiere dosta sličnih stvari kao AAE. De toni, reci mi sve razlike Premiera i After Effecta, da malo vise znam(mozda mi i zatreba)?
I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
Najbolji program za video
autorov komentar

ljudi smirite strasti

 

Ja trebam program u kojemu mogu napraviti svoj video.

Znači da ja sam sve radim, bez ikakvih ubacivanja videa i slika.

Sam crtam.

 

To tražim

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2009 18:38 (Tux Slave).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: najbolji program za video
joza_d kaže...

koji je najbolji program za video

tj za pravljenje svoga videa,znači njegovo uređivanje umetanje rezanje,te za pravljenje svojih animacija

 

npr.kada želim napraviti svoj animirani filmić o nečemu

pomoću čega to radim

 

 Odgovor je jako jednostavan.


To je bez sumnje najbolji, sto neznaci da ce tebi odgovarat.
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2009 13:56 (Escudo).
15 godina
offline
RE: Najbolji program za video
joza_d kaže...

ljudi smirite strasti

 

Ja trebam program u kojemu mogu napraviti svoj video.

Znači da ja sam sve radim, bez ikakvih ubacivanja videa i slika.

Sam crtam.

 

To tražim

 a ti bi crtić napravio? pa lako, nacrtaš par milijuna il koliko već slika u recimo jpg formatu i sa virtual dubom ih spojiš u film. hmm, možda i nije baš tako lako...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za video
dejo6 kaže...
joza_d kaže...

ljudi smirite strasti

 

Ja trebam program u kojemu mogu napraviti svoj video.

Znači da ja sam sve radim, bez ikakvih ubacivanja videa i slika.

Sam crtam.

 

To tražim

 a ti bi crtić napravio? pa lako, nacrtaš par milijuna il koliko već slika u recimo jpg formatu i sa virtual dubom ih spojiš u film. hmm, možda i nije baš tako lako...
 Post je provokativan i potpuno beskorisan
Za to ti je Flash,nemas dalje sta trazit,sto se tice 2D animacije flash ti je najbolja solucija
"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za video
autorov komentar
dejo6 kaže...

 

To tražim

 a ti bi crtić napravio? pa lako, nacrtaš par milijuna il koliko već slika u recimo jpg formatu i sa virtual dubom ih spojiš u film. hmm, možda i nije baš tako lako...

 to i tražim

nisam ni rekao da je lako

"ako te neka osoba mrko gleda znaj da je pička jer opasni nemaju vremena za zajebanciju"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji program za video
joza_d kaže...
dejo6 kaže...

 

To tražim

 a ti bi crtić napravio? pa lako, nacrtaš par milijuna il koliko već slika u recimo jpg formatu i sa virtual dubom ih spojiš u film. hmm, možda i nije baš tako lako...

 to i tražim

nisam ni rekao da je lako

Kupi sebi Adobe Flash CS4

Kakvu dobru knjigu o animaciji u Flashu i polako...

 

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice