Program za rezanje videa

poruka: 24
|
čitano: 26.533
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Program za rezanje videa

Ljudi trebo bi neki program za izrezat dio iz nekog videa!Koristio sam virtual dub i jucer je ljepo radio al danas iz nepoznatog razloga mi neradi kak spada!Tj.nece krenut od tamo dje sam mu ja reko nego on krece od kud si on sam prohtije a stane tocno tamo dje sam ja reko:S Neznam zasto to radi.I s power cutterom isto imam problema!Ima li koji drugi program za rezanje?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Program za rezanje videa
Tole1710 kaže...

Ljudi trebo bi neki program za izrezat dio iz nekog videa!Koristio sam virtual dub i jucer je ljepo radio al danas iz nepoznatog razloga mi neradi kak spada!Tj.nece krenut od tamo dje sam mu ja reko nego on krece od kud si on sam prohtije a stane tocno tamo dje sam ja reko:S Neznam zasto to radi.I s power cutterom isto imam problema!Ima li koji drugi program za rezanje?

Probaj to napravit preko PotPlayer, to je inače video player ali ima opciju Video Capture a to je u praksi zapravo izrezivanje videa kaj drugo.Dole na linku imaš Portabilnu verziju u 32bit i 64bit verziji, tamo imaš upute na hrvatskom za taj program pa i za tu Video Capture opciju normalno i nema frke.{#}

 

http://www.box.com/s/6s6x1eb10qxxxqr4v31q

 

http://www.box.com/s/nedtdrnp3qcpoqij0hgd

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
offline
Re: Program za rezanje videa

Ako si to radio bez enkodiranja, moraš odabrati početni kadar na key frame-u (ikona

Ako to ne uradiš program obično odabere početak kadra na ranijem keyframeu. Naravno ovo nije bitno ako misliš taj kadar reenkodirati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 0:30 (Ord Mantel).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za rezanje videa

Hmm,mislim da si nesto skonto:) Jel ja ucitam video u program i pomaknem misom onaj kursor na zeljeno mjesto i stisnem onu tipku da odaberem pocetak di zelim rezat (vodoravna kvacica) i onda odaberem kraj s vodoravnom kvacicom i stisnem direct stream copy i f7 i onda to spremi i uvjek ispadne isto ko kak sam prvi dan rezo,jel prvi dan sam rezo i ispalo je tocno sam sto sam ja malo vise odredio i sad sam taj dio htio preciznije izrezat i on opet izreze ko prvi put!Sad neznam sta radim krivo nego prvog dana? Ucitam video,odaberem pocetak,odaberem kraj,direct stream copy i stisnem f7 to napravim a brijem da sam i prvi dan isto tak,neznam koji korak nedostaje?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za rezanje videa

To je to stari moj:)Ljepo radi i skonto sam odmah sve!Sam mi nije jasno zasto se svi ti programi ne instaliravaju?Uvjek su u raru i netreba ih instaliravat nego samo pokrenut?:)Al nema veze to mi je trebalo i to sam dobio,hvala!

16 godina
offline
Re: Program za rezanje videa
Tole1710 kaže...

To je to stari moj:)Ljepo radi i skonto sam odmah sve!Sam mi nije jasno zasto se svi ti programi ne instaliravaju?Uvjek su u raru i netreba ih instaliravat nego samo pokrenut?:)Al nema veze to mi je trebalo i to sam dobio,hvala!

Ak misliš na ovaj PotPlayer, pa mora bit zapakiran u Rar tj 7zip tak to ide pa nije to jedan folder jel več više toga u tom folderu pa onda moraš zapakirat.{#}

 

Kod drugo zakaj bi moral neki program instalirat ak ne treba, samo ga pokreneš i gotovo lako brzo i jednostavno tak to ide s Portabilnim programima ne služe oni samo zato da ih se nosi na USB Stick kaj drugo.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za rezanje videa

E imam samo jos jedan problem!Treba mi program s kojim mogu skidat s youtube-a filmice i slagat ih u windows movie makeru!Ako skinem s youtube downloaderom moram convertat u drugi format i tu mi gubi na kvaliteti pa to ruzno izgleda!A vdownloader mi non stop radi probleme i njemogu s njime!

14 godina
offline
Re: Program za rezanje videa
Tole1710 kaže...

Hmm,mislim da si nesto skonto:) Jel ja ucitam video u program i pomaknem misom onaj kursor na zeljeno mjesto i stisnem onu tipku da odaberem pocetak di zelim rezat (vodoravna kvacica) i onda odaberem kraj s vodoravnom kvacicom i stisnem direct stream copy i f7 i onda to spremi i uvjek ispadne isto ko kak sam prvi dan rezo,jel prvi dan sam rezo i ispalo je tocno sam sto sam ja malo vise odredio i sad sam taj dio htio preciznije izrezat i on opet izreze ko prvi put!Sad neznam sta radim krivo nego prvog dana? Ucitam video,odaberem pocetak,odaberem kraj,direct stream copy i stisnem f7 to napravim a brijem da sam i prvi dan isto tak,neznam koji korak nedostaje?

Problem je u ovome što sam rekao; Direct stream copy precizno fercera samo po keyframeovima, pa je moguće da si ranije pogodio baš u njega.

12 godina
neaktivan
offline
Program za rezanje videa

Decki hvala na odgovorima!Naso sam sve sto mi je potrebno!Koristim free youtube downloader za skidanje s youtube-a u kojem hocu formatu,pot player za rezanje videa i audia-odlican program i windows movi maker za sklapanje svega toga.Nema vise nikakvog konvertanja hvala bogu sve ide iz istog formata!Sad imam samo jos jedno pitanje!Svi moji isječci su avi formata i kad stavim u movi maker recimo dio od jednu minutu on ostane u komadu,medutim kad stavim neki drugi video istog formata on mi ga razreze na 5 komada i totalno bezveze.Ja si sam rezem u pot playeru sta mi treba i on sad poceo se pravit pametan i reze kak mu padne napamet!:)Kak da to iskljucim?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Program za rezanje videa

Odavno ne koristim MM (ustvari nikad ozbiljno ni koristio), ali koliko se sjećam on video isječe na kadrove.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2012 23:39 (Ord Mantel).
12 godina
neaktivan
offline
Program za rezanje videa

Sad kad sam zavrsio video i sve je super sad me malo trta to stavit zbog muzike!:)Napocetku me to nije brinulo al sad me strah da nebi nagrabusio:)Skino pjesmu s youtubea i stavio u filmic pa ma zanima sta treba napravit da se zakonski ogradim da me nebi mogli tuzit za kradu pjesme?Treba sam napisat da neposjedujem tu pjesmu ili sta?Nerazumijem se tu bas ni malo!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Program za rezanje videa

molio bi nekoga tko zna i ima volje da mi pomogne imam neke stare video kasete sa filmovima to prebacim sa analogne kasete na kompjuter na digitalno tada mi je video prevelik i neide na dvd skinuo sam program ConvertxtoDVD 6 za rezanje datoteka samo mi ima nasred filma  kupi kljuć ,možda zna netko neki drugi besplatni program za rezanje datoteka i da je jednostavan za windows 10 unapred hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Program za rezanje videa

Nu ovo, ako nisi dosad riješio.

vocap, bičz?
11 godina
neaktivan
offline
Program za rezanje videa

hvala za program Wonderrshare DVD Creater instaliro sam ga ,ali ga neznam pokrenuti da mi konvertira video da ga mogu staviti na dvd 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Program za rezanje videa

freemake video converter..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
neaktivan
offline
Program za rezanje videa

već koristim vremake video converter za skidanje pjesama probao sam sanjime velike datoteke konvertirati on radi ,ali bude slika poslije u prekidu pa mi taj posao ne radi dobro moram tražiti neki drugi 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Program za rezanje videa

tvoji problemi nisu konkretan program, nego neznanje za taj posao ili bilo koja druga greška, neispravan file, loša postavka, kvar..

da bi bilo što radio, moraš nešto znati ili imati malo sreće i kliknextom dobiti željeno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
odjavljen
offline
Re: Program za rezanje videa
franjom19 kaže...

hvala za program Wonderrshare DVD Creater instaliro sam ga ,ali ga neznam pokrenuti da mi konvertira video da ga mogu staviti na dvd 

 Nitko ti nije preporučio to sranje od programa.

vocap, bičz?
11 godina
neaktivan
offline
Program za rezanje videa

hvala na dobrom savjetu ja jesam neznalica to je točno kad bi znao nebi vas pito za pomoć

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Program za rezanje videa

Pro trebas precizirati sta znaci staviti na DVD... Na DVD mozes staviti bilo sta sto ukupne ne prelazi 4,3 GB. Da li mislis konvertovati u bilo koji codec pa da ti DVD sluzi kao medij ili mislis napraviti DVD video koji ima chaptere i koji mozes gledati u bilo koje DVD playeru. TO nije isto....

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2017 11:31 (Torent).
15 godina
offline
Re: Program za rezanje videa
franjom19 kaže...

hvala na dobrom savjetu ja jesam neznalica to je točno kad bi znao nebi vas pito za pomoć

 -nešto ne znaš? Želiš znati? Koje pitanje si postavio? To je problem početnika, onih koji ne znaju, ali tad imaš druge teme, imaš internet, učiš, pitaš ono što ti nije jasno ono što tražiš pomoć.

Tvoj problem je što nemaš dovoljno osnovnog znanja-razumijevanja za jednostavne video zadatke. U ovoj temi pitaš za program. Razmisli, uči.. nema preskakanja. Ili se ostavi toga.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: Program za rezanje videa
franjom19 kaže...

... imam neke stare video kasete sa filmovima to prebacim sa analogne kasete na kompjuter na digitalno tada mi je video prevelik i neide na dvd ...

možda zna netko neki drugi besplatni program za rezanje datoteka i da je jednostavan za windows 10 unapred hvala

Avidemux

Ako imaš digitaliziran video (ako si koristio ConvertXtoDVD onda imaš), s avidemux možeš: splitati video u komadiće željene veličine (ili re-enkodirati video u neki drugi format).

Program je besplatan za korištenje.

Poslije, zaprži na dvd sa nekim drugim programom (imgburn)

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
8 godina
odjavljen
offline
Re: Program za rezanje videa

Moj prijedlog je ili da kupi samostalni dvd rekorder ili da plati nekome da to napravi jer ko zna u kojem je to formatu. Ako je neki looslless format ti komadciji mozda budu po 15 min ili pola sata na 4gb a to znaci da ce trebati more dvdova...A ako pokusa smanjit a ne zna sta radi to ce biti negledljivo.... U svakom slucaju samostalni dvd recorder za neznalice je najbolej rjesenje... Play rec i to je to....

11 godina
neaktivan
offline
Program za rezanje videa

niste me uopšte svatili nisam ja tolika neznalica kako je sada ispalo došlo je do nesprazuma ili sam ja na krivom sajtu ja sam to već riješio ili sam možda postavio pogrešno pitanje svejedno izvinite ako sam se krivo postavio

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice