Snimanje mp3 cd-a

poruka: 24
|
čitano: 48.945
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Snimanje mp3 cd-a
pitanje

Kako napraviti mp3 cd! Postoji li neki besplatni program koji snima mp3 glazbu na cd?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Snimanje mp3 cd-a

CDburnerXP

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Snimanje mp3 cd-a

nero, ashampoo, svaki program za snimanje cd, dvd,,,

16 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje mp3 cd-a
prihvaćeno rješenje
Boky kaže...

Kako napraviti mp3 cd! Postoji li neki besplatni program koji snima mp3 glazbu na cd?

 Windows media player, winap ----- freeware
16 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje mp3 cd-a

zelis li napravit audio cd > nero...

 

mp3 > nero, a besplatno ti cak i windowsi to mogu zapisat na cd

16 godina
offline
Snimanje mp3 cd-a

Ak si na Visti onda Ashampoo 7.

Jadni Nero je nepodržan i pun bugova, barem nova verzija!

Neka pati koga smeta.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Snimanje mp3 cd-a

znam točno kakav imaš problem.....jednom frendu sam već pomogao....

znači otvoriš Nero(naravno ako ga imaš), kao da ideš snimat bilo kakav cd, i onda označiš kao na slici, stisneš na new i stavljaš stvari koje želiš da budu ne tom cd-u

nakon toga ti se otvori novi prozor-> Klikni na link za sliku di je sve objašnjeno

nakon toga odaberi brzinu prženja i pritisni na Burn i prženje počinje

usput, ja koristim nero 6,a na novijima ili starijima ti je slično

 

naravno ima i drugih načina, al mislim da večina ljudi koristi ovaj......ovi svi gore navedeni ti rade istu stvar,kao i ovaj mojOsmijeh....jedina razlika je, što nitko nije objasnio kako to napraviti

 

javi dal sam pomogao i ako još imaš kakvih pitanjaOsmijeh

Moj laptop:HP Compaq 6715b, procesor Sempron 3600+(dosta se grije,jel to uobičajno???)
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.5.2008 23:40 (mali.ivica87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Snimanje mp3 cd-a
autorov komentar

Ne bavim se baš prženjem cd-a pa ne koristim nero itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje mp3 cd-a
autorov komentar
Verbatim kaže...
Boky kaže...

Kako napraviti mp3 cd! Postoji li neki besplatni program koji snima mp3 glazbu na cd?

 Windows media player, winap ----- freeware
 Winamp ne koristim, a Windows Media Player mi napravi audio cd, a ne mp3! Ja želim napraviti mp3 cd koji mogu slušati na cd playeru koji podržava mp3!
16 godina
offline
Snimanje mp3 cd-a

Skineš si besplatan program za konvertiranje glazbe u mp3 format, i svu glazbu što imaš na audio cd-ovima prvo prebaciš preko tog programa u mp3 format

i tada ti je dosta te mp3-ce povući na pržilicu koja ti se nalazi pod my computer i kada prebaciš na pržilicu jednostavno imaš sa strane burn to disc ili tako nešto i to je to.

Ako već imaš mp3 na kompu samo ih prebaciš na pržilicu i rokaj. naravno moraš ubaciti u pržilicu prazan cd....

Ako hočeš napravim ti tutorial, jedini je problem što ja imam Vistu pa ako imaš XP i ovo ti je sve novo malo teže češ se snaći, premda je to sve isto samo malo drugačije sučelje (pod istim podrazumjevan prečace,

nazive, itd....)

Javi za tutorial ako trebaš pa napravim....

 

Evo besplatan program za konvertiranje glazbe:

http://www.freedownloadsplace.com/Download-DbpowerAMP-Music-Converter-Free-15833.htm

 

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400, Sapphire HD3870 512MB GDDR4, 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz, Asus M2R32-MVP, HDD Segate 250Gb, 16Mb, Chieftec power supply 650W Turbo Series
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.5.2008 19:19 (Branimir2412).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Snimanje mp3 cd-a
autorov komentar

Jednom sam imao na kompu glazbu u .cda formatu, to je format za audio cd i samo sam je kopirao preko my compurera na isti način i nije se ništa čulo na cd playeru! Poslije sam uspio pomoću Windows Media Playera pa sam mislio da i za mp3 treba neki program! Pokušati ću kopirati pa ću vidjeti da li je sve ok!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Snimanje mp3 cd-a

Ma ako imaš mp3 format na kompu raditi će ti ako ga direktno spržiš na cd.... netreba ništa kemijati kao kada pržiš audio cd-ove

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400, Sapphire HD3870 512MB GDDR4, 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz, Asus M2R32-MVP, HDD Segate 250Gb, 16Mb, Chieftec power supply 650W Turbo Series
16 godina
offline
Snimanje mp3 cd-a

mislio sam da će biti lakše....al dobro

pa probaj malo goooglati, pa nađi neki turtorijal kak se prži cd evo link (10 sekundi mi je trebalo da ga neđem)

uvijek kad ideš pržit cd, pjesme ti moraju biti u mp3 formatu (ko što su već ljudi napisali)

pa uživaj u prženju

 

Usput: probaj malo tražiti po internetu rješenja,a ne se držati ovog foruma kao "pijan plota"(za one koji neznaju: plot => ograda).....kad si nađeš sam neko rješenje, nema ti boljeg filinga(govorim iz vlastitog iskustva)

Moj laptop:HP Compaq 6715b, procesor Sempron 3600+(dosta se grije,jel to uobičajno???)
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.5.2008 20:49 (mali.ivica87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Snimanje mp3 cd-a
autorov komentar

Sprižio sam cd ručno tako da sam kopirao mp3 glazbu u my computer na prazan cd! Kada sam stavio glazbu u cd player (liniju) piše: CD ERR. Znači ne radi, a na kompjuteru radi! Sve je pretvoreno u mp3! Usput imam Vistu a ne XP.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.5.2008 20:57 (Boky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Snimanje mp3 cd-a
autorov komentar

Našao sam neke korisne informacije: Ovdije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Snimanje mp3 cd-a

Si ti siguran da taj uređaj na kojemu hočeš slušati mp3-ce podržava mp3 format. jer ako ti radi na kompu treba raditi najnormalnije na bilo kojem uređaju koji ima

podršku za mp3 format...

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400, Sapphire HD3870 512MB GDDR4, 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz, Asus M2R32-MVP, HDD Segate 250Gb, 16Mb, Chieftec power supply 650W Turbo Series
16 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje mp3 cd-a

dragi, idemo od pocetka.

 

zalis li mp3 format ili Audio format??

 

1. razlika je velika! Ako imas stariju liniju ili auto cd-player koji ne podrzavaju mp3 format tada ga trebas konvertirat u audio format.

Zato ces s neretom odabrati NEW > Audio CD , i tamo bodnuti mp3, flac, wma... fajlove s kompa.

 

2. Ako zelis snimiti mp3 za noviju liniju koja ga podrzava tada u 98% slucajeva mozes fajlove bodnuti s neretom na novi ISO i sve ce raditi.

 

PS: nije mi jasno zasto ljudi ne koriste google za ovakve banalne stvari, ovo je osnovno gradivo koje svatko treba znat.

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje mp3 cd-a
prihvaćeno rješenje
Boky kaže...
Verbatim kaže...
Boky kaže...

Kako napraviti mp3 cd! Postoji li neki besplatni program koji snima mp3 glazbu na cd?

 Windows media player, winap ----- freeware
 Winamp ne koristim, a Windows Media Player mi napravi audio cd, a ne mp3! Ja želim napraviti mp3 cd koji mogu slušati na cd playeru koji podržava mp3!
 Ok, očito si početnik kad se ne znaš služiti Help-om.

Otvoriš Windows Medija Player (WMP)
1.Lijevi klik na Burn
- Označiš Data CD (mala točkica)
Lijevi klik na More Options
Odabereš Burn
1.Burn speed- slow
2.označi Apply volume......
3.ad a list....... MU3
4.do not convert
Ako želiš 7sati muzike ili više(10..12..) u mp3 formatu na CD tada označiš konvert i odabereš kbps
5.Apply i Ok.


Koristeći funkciju Drag & Drop (potegni-povuci) uvućeš mape u WMP(drag items here) ili pojedinačno uvlačiš pjesme.
Možeš kreirati play liste
Ubaciš u svoju pržilicu CD blank(prazni CD) , aktivira ti se dugme prži i to je to.

I am a Bad Motherfucker You fuck with me, you fuckin' with the best!
16 godina
neaktivan
offline
Snimanje mp3 cd-a
autorov komentar

100% sam siguran da linija podržava mp3 format jer imam jedan mp3 cd. Probat ću ovo s Windows Media Playerom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje mp3 cd-a

ma gledaj. Imas nero skinuti na svakom koraku.

Ako bas oces free program za snimanje, http://cdburnerxp.se/

a mislim da su ti ljudi gore naveli i jos par ostalih.

 

Tebe u svim tim programima zanimaju samo ISO kompilacije

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
Snimanje mp3 cd-a

U ovoj se temi gadno zakompliciralo, a ustvari postoji jednostavno riješenje koje je gore već navedeno. Ako ti linija ili cd-player citaju mp3-ice onda jednostavno uzmes nero i ides na data cd i sprzis pjesme i to ti radi 100%, naravno ako su ti uređaji preko koji slušaš ispravni.

Ja sebi za auto stalno pržim mp3-ice na tu foru i nikad problema nisam imao, ne znam ni zašto bi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Snimanje mp3 cd-a

Ja bih isto želio snimiti mp3-e na CD i to bez datoteka ali problem je što Nero uvijek poreda pjesem po abecedi a ja bih želio da budu po redosljedu kakav sam ja zadao. Kako da to postignem? Koristim xp.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Snimanje audio cd

znali ko kako mogu napraviti audio cd jer imam citroena i kada ja skinem pjesme koje zelim nece da ocita trazi audiio ced

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Snimanje audio cd
zakiii kaže...

znali ko kako mogu napraviti audio cd jer imam citroena i kada ja skinem pjesme koje zelim nece da ocita trazi audiio ced

Ja radim preko Windows media playera ili Ashampoo Burning studio 10 ima razni programa.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice