Audio DVD (glazba u autu preko DVD-a)

poruka: 10
|
čitano: 6.444
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Audio DVD (glazba u autu preko DVD-a)

Pozdrav!

 

Zanima me postoji li nacin da mi svira glazba u autu ako bih nasnimio pjesme na DVD.

Ali pritom ne mislim na mp3 pa da nabacam 300-400 pjesama ili vise nego nesto kao audio CD.

 

Znaci, moglo bi se reci audio cd na DVD-u, postoji li ta mogucnost?

 

HVALA!

Kovačić
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Audio DVD (glazba u autu preko DVD-a)

Ovisi, jedino ako imaš skuplji autoradio (preko 1.400 kn) koji čita DVD-ove, bi trebalo ići.

Sa autoradiom koji ima CD player - nemoguće.

 

EDIT: Koji radio imaš (Marka/model)?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 14:28 (Matozan).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Audio DVD (glazba u autu preko DVD-a)

Ne znam za model, Peugeot 307 - onaj originalni radio koji je bio otpocetka... :/ ne pise mi nigdje...

 

EDIT: 2005' godiste...

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 14:43 (acmilan2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Audio DVD (glazba u autu preko DVD-a)
acmilan2 kaže...

Ne znam za model, Peugeot 307 - onaj originalni radio koji je bio otpocetka... :/ ne pise mi nigdje...

Koja godina i koja oprema?

Pogledaj u uputama za rukovanje (od auta), sigurno je naznačeno koju vrstu medija prima.

 

Pretpostavljam da ima CD player, tako da najvjerojatnije ništa od slušanja DVD-a.

 

U krajnjem slučaju najlakše ti je probati zapržiti jedan DVD i probati - trošak par kuna.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Audio DVD (glazba u autu preko DVD-a)

1. Zašto bi uopće htio .wav na DVD-u slušati? Snimi mp3ce i piči.

2. Postoji takva mogućnost, no na skupljim DVD multimedijalnim jedinicama koje podržavaju FLAC reprodukciju.

[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/680763f317669c2b.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Audio DVD (glazba u autu preko DVD-a)

Jel zna netko kako da spržim preko windows media playera na DVD-R listu pjesama, kolegi treba za auto

mp3 format su sve pjesme

MSC, the greatest ever
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2014 23:00 (isuckatthisgame).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Audio DVD (glazba u autu preko DVD-a)
acmilan2 kaže...

Pozdrav!

 

Zanima me postoji li nacin da mi svira glazba u autu ako bih nasnimio pjesme na DVD.

Ali pritom ne mislim na mp3 pa da nabacam 300-400 pjesama ili vise nego nesto kao audio CD.

 

Znaci, moglo bi se reci audio cd na DVD-u, postoji li ta mogucnost?

 

HVALA!

-problem je standard. Zato se to i naziva Audio CD. Predviđen je i Audio DVD ali ništa od tog, npr vaw-mpeg2-audio..

teoretski može, uz ograničenja i problem da ti neki soft možda neće dozvoliti snimanje van standarda (pogrešan medij).

-audio cd ima ograničenje 99 pjesama (tj trackova), pošto je na normalnom cdu ugl bilo 10-20 pjesama to nije bio problem, ali DVD je 6x veći... i može stati više od 99 trackova. =Greška.

-pravi problem je auto radio-- player. 99% da je CD, čita CD medij, ne DVD. za DVD trebaš DVD player.

-standardi postoje zato da bi razni mediji radili na raznim uređajima, u ovom slučaju ti standard ne dovoljava baš sve...

 

jednostavnije, neki USB player ili transmiter i playaš preko posotjećeg, mp3 ili bilo što što player može (mp2-4-vaw-video..)

 

isuckatthisgame kaže...

Jel zna netko kako da spržim preko windows media playera na DVD-R listu pjesama, kolegi treba za auto

mp3 format su sve pjesme

 

-jednako kao i svaki drugi file...

ali, problem može biti staza (path), npr stari winamp, u folderu gdje su pjesme, otvoriš ih i snimiš.. ne browsati dalje, .. takav path je relativan, sam folder.. ako bi u pathu bilo npr C:\User\Desktop.. tad player nebi pronašao pjesme..

-play lista je zapravo običan text file.. otvoriš notepadom i editiraš.

-ali .. dali CD player podržava liste i dali mp3/m3u.. koji standard. Probaj par kombinacija. Ako ne podržava, moraš koristiti folder npr album i sl.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 0:57 (ihush).
10 godina
neaktivan
offline
Audio DVD (glazba u autu preko DVD-a)

sve pet
ubacim DVD
prebacim u WMP sve pjesme
odem na bottom "start burn"
on mi vrati DVD nazad
i na desktop izbaci ovu sliku:

MSC, the greatest ever
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Audio DVD (glazba u autu preko DVD-a)

jel ti prža DVDRW il CDRW?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Audio DVD (glazba u autu preko DVD-a)
ihush kaže...
..

teoretski može, uz ograničenja i problem da ti neki soft možda neće dozvoliti snimanje van standarda (pogrešan medij).

..

 

isuckatthisgame kaže...

..
i na desktop izbaci ovu sliku:

 -naravno. Jer po standardu mora bit CD medij.. Možda googlanjem nađeš neki soft koji to ograničenje ignorira.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice