Kako ovu liniju spojit na komp ?

poruka: 7
|
čitano: 9.789
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako ovu liniju spojit na komp ?

Imam Quadro liniju i zvučnike koje neznam kako spojiti na kompjuter Plač. Zvučnici se spaja na liniju ovako :  http://img41.imageshack.us/i/08092009.jpg/   ali tako zvučnike nemogu spojiti na kompjuter jer nemam takvog utora ali imam sa strane 2 utora    http://img42.imageshack.us/i/08092009001.jpg/     di bi moga spojiti zvučnike koje trenunto imam ali ne želim jer su mi ovi od linije jači i bolji i njih želim... postoj li ikako mogučnost da spojim liniju na kompjuter Neodlučan

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ovu liniju spojit na komp ?

treba ti ovo:

It's awesome and you know it. Enough said.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2009 9:22 (r420r).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ovu liniju spojit na komp ?

kako se zove to ? i koliko košta ? ima li u hgspota ?

16 godina
offline
Kako ovu liniju spojit na komp ?

Treba ti ovaj kabel sa slike, tako je meni spojena linija na kompjuter. Otiđi u neki PC Shop ili Chipoteku i reci da ti treba kabel za spajanje računala sa audio uređajem i ljudi će odmah znat šta ti treba, a i nemoš fulat (s jedne strane jedan konektor, s druge dva, crveni i bijeli).

 

Bijeli i crveni činčevi idu u ulaze na zadnjoj strani linije, dok crni ide iza u audio izlaz na računalu.

dotore1
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2009 9:38 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ovu liniju spojit na komp ?

puno hvala !!! Osmijeh

15 godina
neaktivan
offline
Kako ovu liniju spojit na komp ?

Ja imam cijelu prašumu tih kablova doma. =)

 

Da ne otvaram novu temu pitati ću tu: zvučnici od linije mi bruje/zuje, probao sam spojiti zvučnike se jedne druge linije i događa se ista stvar. Izgleda da je stvar u izlaznom signalu od linije koji ima neki pozadinski šum. jedan mi je lik rekao da je to zujanje ustvari frekvencija 50 Hz i da mi to linija pušta neki ostatak iz gradske mreže.

Ako normalno puštam muziku nije frka, ali ako hoću nešto tiše puštati onda to brujanje kvari doživljaj.

Jel imate kakav savijet?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kako ovu liniju spojit na komp ?

a kako onda woofer spojit na liniju

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice