Problem s Odys video playerom

poruka: 2
|
čitano: 1.114
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Problem s Odys video (mp4) playerom
pitanje
prihvaćeno rješenje

Ovako,imam problem s Odys video playerom(mp4 malo veći od mp3 playera),koji mi se dogodio jučer kad sam ga čistio...naime otvorio sam kučište sa zadnje strane i priklučio player na računalo...obrisao sam svu muziku koja je bila gore,ali sam ga poslije i formatirao....nakon toga mi više računalo ne prepoznaje player,ko da ga nisam uštekao,niti se player da upaliti....

pa me zanima kakav bi problem bio i gdje mogu servisirati ovaj playerčić?;jer mi ga je žao,ima 2 GB memorije a mogu i na njemu pregledavati video

 

Oko za oko, četkica za zube.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2008 20:53 (mali.ivica87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem s Odys video (mp4) playerom
autorov komentar
prihvaćeno rješenje
mali.ivica87 kaže...

Ovako,imam problem s Odys video playerom(mp4 malo veći od mp3 playera),koji mi se dogodio jučer kad sam ga čistio...naime otvorio sam kučište sa zadnje strane i priklučio player na računalo...obrisao sam svu muziku koja je bila gore,ali sam ga poslije i formatirao....nakon toga mi više računalo ne prepoznaje player,ko da ga nisam uštekao,niti se player da upaliti....

pa me zanima kakav bi problem bio i gdje mogu servisirati ovaj playerčić?;jer mi ga je žao,ima 2 GB memorije a mogu i na njemu pregledavati video

 

 ok....vidim,ne odgovarate na moje pitanje.....nema veze,problem se rješio sam od sebe....danas sam probao uštekat player na računalo i radi ko da se ništa nije dogodilo
problem rješen.....moderatori možete zaključati temuOsmijeh

Oko za oko, četkica za zube.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice