Verzija Androida (2 din radio)

poruka: 4
|
čitano: 2.677
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Verzija Androida (2 din radio)

Ima li način da saznam koja točno verzija androida je na uređaju? Radi se o kineskom 2 din android radiju, a Kinezi znaju fejkat da piše novija verzija a zapravo nije.
Pa me zanima kako doći do info prave verzije androida ili API levela, jer čisto sumnjam da su stavili Oreo, pretpostavljam da je znatno niža verzija petica ili slično.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Verzija Androida (2 din radio)

Instaliraš neki program poput droid info ili instaliraš neki program koji traži taj api level i vidiš oće raditi.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
10 godina
offline
Re: Verzija Androida (2 din radio)
MrBlc kaže...

Instaliraš neki program poput droid info ili instaliraš neki program koji traži taj api level i vidiš oće raditi.

Zahvaljujem, isprobat ću.

 

Edit:

Ako znaš koji program traži api level za android 7 ili osmicu, možeš preporučiti.

Vidim da ima i api level checker app, testirat ću.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 16:11 (kiki_b).
10 godina
offline
Re: Verzija Androida (2 din radio)
MrBlc kaže...

Instaliraš neki program poput droid info ili instaliraš neki program koji traži taj api level i vidiš oće raditi.

Može mi netko potvrditi moju sumnju...

Programi za detekciju kažu kao Android 8.1 Go, ali odmah u zagradi stoji Marshmallow, i još k tome API level je 23, znači Android šestica je. A ovaj "8.1 Go" je zato što je Kinez to očito mijenjao kako bi u settingsima (about) zamaskirao koji je zapravo android.

 

Kako sam i pretpostavljao da Oreo nije sigurno.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice