Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.064
|
čitano: 13.203.537
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Ne vjerujem da Astra H cca. 2006g. nema diskove straga, wtf?! Meni kao bubnjevi izgledaju..moguće?

Faith divides us. Death unites us.
16 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Moguće, ove slabije verzije sa 1.4 i 1.6 motorima imaju bubnjeve.

13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Po vasem misljenju, ima li do 4500eura kaj bolje od Golf IV 1,9TDi ? 

Znaci rijec je o mladom vozacu tak da limuzina ne treba, dizelas obavezno :)

Fine su mi i ove male Corse od 2002. godista nadalje ......

16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova

ja da sam na tvom mjestu nebi uzimal golfa IV. razlog je kaj su ti vecinom ti auti oko 1999-2000 godista. znaci sad ti imaju 13-14g staza. k tome dodaj da ga hoces min voziti par godina i on bude punoljetan {#}. nemoj me krivo svatiti dobri su to auti i sve to skupa stima ali rjetko koji ima ispod 200tkm. k tome dodaj da neznas kak je vozen/odrzavan=rizik. jedino da znas covjeka od koga uzimas. 

rađe bi uzel novijeg benzinca nek starijeg dizela.

11 godina
offline
Vaš Auto Snova

Koji vi auto preporučujete ima nas 5 u obitelji da je velik prostran stari ćemo prodat (mazda 323 sedan za 3000 eura)ako toliko dobijemo i još možemo dodati 2500 eura jedini uvjeti su da je dizel i da malo troši

 

može i neki novi auto ako uzmemo na kredit

 

(moj tata je mislio citroen c eleyse 1.6 hdi 90 konja troši 4.5 litara sa full opremom 113000 kn)

 

hvala

 

{#}

16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
hrčak kaže...

Koji vi auto preporučujete ima nas 5 u obitelji da je velik prostran stari ćemo prodat (mazda 323 sedan za 3000 eura)ako toliko dobijemo i još možemo dodati 2500 eura jedini uvjeti su da je dizel i da malo troši

 

može i neki novi auto ako uzmemo na kredit

 

(moj tata je mislio citroen c eleyse 1.6 hdi 90 konja troši 4.5 litara sa full opremom 113000 kn)

 

hvala

 

{#}

http://www.njuskalo.hr/auti/skoda-octavia-1.9-tdi-classic-oglas-7996178 

- Psiho246
11 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Psiho246 kaže...
hrčak kaže...

Koji vi auto preporučujete ima nas 5 u obitelji da je velik prostran stari ćemo prodat (mazda 323 sedan za 3000 eura)ako toliko dobijemo i još možemo dodati 2500 eura jedini uvjeti su da je dizel i da malo troši

 

može i neki novi auto ako uzmemo na kredit

 

(moj tata je mislio citroen c eleyse 1.6 hdi 90 konja troši 4.5 litara sa full opremom 113000 kn)

 

hvala

 

{#}

http://www.njuskalo.hr/auti/skoda-octavia-1.9-tdi-classic-oglas-7996178 

Neki drugi auto???

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
hrčak kaže...
Psiho246 kaže...
hrčak kaže...

Koji vi auto preporučujete ima nas 5 u obitelji da je velik prostran stari ćemo prodat (mazda 323 sedan za 3000 eura)ako toliko dobijemo i još možemo dodati 2500 eura jedini uvjeti su da je dizel i da malo troši

 

može i neki novi auto ako uzmemo na kredit

 

(moj tata je mislio citroen c eleyse 1.6 hdi 90 konja troši 4.5 litara sa full opremom 113000 kn)

 

hvala

 

{#}

http://www.njuskalo.hr/auti/skoda-octavia-1.9-tdi-classic-oglas-7996178 

Neki drugi auto???

Megan grandtoure 1.5dci http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.5-dci-oglas-7439938

13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
1BIT kaže...

Taj Pininfarina fakat ima čudan ukus {#}

 

Meni se osobno većina toga sviđa.

 

Taj Pežo 406 Coupe mi je predivan auto. Jedan od ljepših coupea.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wTzMhtVX-NA
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova

a

BMW
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2013 23:06 (HP4520s).
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
HP4520s kaže...

Moze jedna mala pomoc, jel postoji negdje gdje je zapisano kako prometni znakovi moraju biti postavljeni tijekom rada na cesti, gdje,koliko udaljeno, s cim treba biti osiguran, ovo boldanje mi je najbitnije jer su neki kraljevi stavili stijene koje su iskopali na to pa je netko bacio na cesti i udrio sam u taj kamen..... nisam ga nikako mogao izbjeci naime sutra idem na osiguranje na procjenu stete pa mi recite sto bi bilo najpametnije da ucinim jeli netko imao slicnih iskustva, da trazim od cestarine nekakvu odstetu ili nesto?

 

Sve to pada u vodu ako nisi zvao policiju

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
hrčak kaže...

Koji vi auto preporučujete ima nas 5 u obitelji da je velik prostran stari ćemo prodat (mazda 323 sedan za 3000 eura)ako toliko dobijemo i još možemo dodati 2500 eura jedini uvjeti su da je dizel i da malo troši

 

može i neki novi auto ako uzmemo na kredit

 

(moj tata je mislio citroen c eleyse 1.6 hdi 90 konja troši 4.5 litara sa full opremom 113000 kn)

 

hvala

 

{#}

Ova Zafira bez puno razmišljanja, još ako stvarno ima 100.000km. Taman za vas 5, prostrano, sigurno, možete svugdje s njim. Što se uzimanja na gotovinu tiče, najuži izbor.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/opel-zafira-2.2-dti-oglas-7475292

Faith divides us. Death unites us.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
Ziga kaže...
HP4520s kaže...

Moze jedna mala pomoc, jel postoji negdje gdje je zapisano kako prometni znakovi moraju biti postavljeni tijekom rada na cesti, gdje,koliko udaljeno, s cim treba biti osiguran, ovo boldanje mi je najbitnije jer su neki kraljevi stavili stijene koje su iskopali na to pa je netko bacio na cesti i udrio sam u taj kamen..... nisam ga nikako mogao izbjeci naime sutra idem na osiguranje na procjenu stete pa mi recite sto bi bilo najpametnije da ucinim jeli netko imao slicnih iskustva, da trazim od cestarine nekakvu odstetu ili nesto?

 

Sve to pada u vodu ako nisi zvao policiju

 

 

 

a

BMW
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2013 23:06 (HP4520s).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
fakEEE kaže...

Po vasem misljenju, ima li do 4500eura kaj bolje od Golf IV 1,9TDi ? 

Znaci rijec je o mladom vozacu tak da limuzina ne treba, dizelas obavezno :)

Fine su mi i ove male Corse od 2002. godista nadalje ......

Smiješ vozit, i po meni nemjerljivo bolji izbor.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/peugeot-406-st-2.0-hdi-oglas-8244179

 

Udobniji, prostraniji, ide jako lijepo, manji stupanj krađe, potrošnja slična. Odličan auto.

 

Naravno, pitanje jedino kilometraže i primjerka, ali o autu općenito govorim vs. Golf 4 kakav se često danas i preko 5000e prodaje sa 200.000km.

Faith divides us. Death unites us.
13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
thedream kaže...
fakEEE kaže...

Po vasem misljenju, ima li do 4500eura kaj bolje od Golf IV 1,9TDi ? 

Znaci rijec je o mladom vozacu tak da limuzina ne treba, dizelas obavezno :)

Fine su mi i ove male Corse od 2002. godista nadalje ......

Smiješ vozit, i po meni nemjerljivo bolji izbor.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/peugeot-406-st-2.0-hdi-oglas-8244179

 

Udobniji, prostraniji, ide jako lijepo, manji stupanj krađe, potrošnja slična. Odličan auto.

 

Naravno, pitanje jedino kilometraže i primjerka, ali o autu općenito govorim vs. Golf 4 kakav se često danas i preko 5000e prodaje sa 200.000km.

 

Točno to. Puno bolji izbor od Golfa.


Vozio sam se podosta puta u Pežu 406. Auto je stvarno jako udoban, nisko se sjedi, dosta opreme, a i lijepo ide. Ako fali snage, chipira se.

Znam vlasnika jednog i nema nikakvih većih problema. Jedino struja zna malo zezati. Žarulje često crknu, ali većih problema nema.

http://www.youtube.com/watch?v=wTzMhtVX-NA
13 godina
offline
Vaš Auto Snova
stvarno? jer znam covjeka koji mjenja pumpe za gorivo na njemu cesce nego ja čarape... a mjenjam čarape redovito
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Da se i Focus i Mondeo naći za 4500.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/ford-mondeo-2.0-tdci-2003god-reg-god-dana-4500eura-oglas-8116008

 

Naravno, ne mora taj primjerak biti, pregledaj malo njuškalo, sajmove i žice.

 

Nisu toliko traženi ni popularni na našem tržištu kao Golf, tim je veća šansa za dobrim i jeftinim primjerkom, 2004+ godište, manje kilometara, a odličan motor 2.0 TDCi.

Faith divides us. Death unites us.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2013 13:56 (thedream).
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
thedream kaže...

Da se i Focus i Mondeo naći za 4500.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/ford-mondeo-2.0-tdci-2003god-reg-god-dana-4500eura-oglas-8116008

 

Naravno, ne mora taj primjerak biti, pregledaj malo njuškalo, sajmove i žice.

 

Nisu toliko traženi ni popularni na našem tržištu kao Golf, tim je veća šansa za dobrim i jeftinim primjerkom, 2004+ godište, manje kilometara, a odličan motor 2.0 TDCi.

nesmije voziti tog tdci-a

 

13 godina
offline
Vaš Auto Snova

evo slikice sa 1. Show cars eventa u Novom Vinodolskom

13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

O, ovako pari da imaš 200ks unutra. {#} Najs.

Faith divides us. Death unites us.
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova

priznaj! krov si malo kamufliral sa zastavom! {#}{#}{#}

13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...

malo smo se igrali sa bojama danas :)

aj daj malo detalja...si dao pjeskarit i farbat, plastificirat ili..? kolko love te ispalo? {#}

13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
thedream kaže...

O, ovako pari da imaš 200ks unutra. {#} Najs.

  kada bude se moglo, ic ce unutra motor iz clia 2 RS... 172 ili 182, za sad cemo ovako

Lord_Marko kaže...

priznaj! krov si malo kamufliral sa zastavom!  {#}{#}{#}

  a jbg :/ ima jos posla na tom autu...ovo je bilo provizorno

reebeech kaže...
RuskeGTT kaže...

malo smo se igrali sa bojama danas :)

aj daj malo detalja...si dao pjeskarit i farbat, plastificirat ili..? kolko love te ispalo?  {#}

  nista od toga, ovo je provizorno, da vidim kako stoji zlatna boja na ovu nijansu plave karoserije

samo spricnuo prajmera par slojeva, 3 ili 4 slojeva boje i isto toliko bezbojnog...koliko traje traje...iduce cu napraviti kako spada, mozda malo svjetliju nijansu zlatne, pjeskariti i plastificirati

ispalo me ovako 200kn materijala sve skupa, s time da je ostalo oko 30% svega, tako da jos manje para ispalo

 

plus 100kn turtle wax plavi i 3-4 sata poliranja ja i kolega milkman (neka se javi ovdje i on xD)

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2013 21:06 (RuskeGTT).
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova

Ruske ma znam pa tek imas mjesec- dva taj auto. No hard feelings... ali ideja odlicna {#}

14 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
RuskeGTT kaže...
thedream kaže...

O, ovako pari da imaš 200ks unutra. {#} Najs.

  kada bude se moglo, ic ce unutra motor iz clia 2 RS... 172 ili 182, za sad cemo ovako

Lord_Marko kaže...

priznaj! krov si malo kamufliral sa zastavom! {#}{#}{#}

  a jbg :/ ima jos posla na tom autu...ovo je bilo provizorno

reebeech kaže...
RuskeGTT kaže...

malo smo se igrali sa bojama danas :)

aj daj malo detalja...si dao pjeskarit i farbat, plastificirat ili..? kolko love te ispalo? {#}

  nista od toga, ovo je provizorno, da vidim kako stoji zlatna boja na ovu nijansu plave karoserije

samo spricnuo prajmera par slojeva, 3 ili 4 slojeva boje i isto toliko bezbojnog...koliko traje traje...iduce cu napraviti kako spada, mozda malo svjetliju nijansu zlatne, pjeskariti i plastificirati

ispalo me ovako 200kn materijala sve skupa, s time da je ostalo oko 30% svega, tako da jos manje para ispalo

 

plus 100kn turtle wax plavi i 3-4 sata poliranja ja i kolega milkman (neka se javi ovdje i on xD)

super je ispalo, sto je najvaznije {#}

Gamers dont die, they respawn! :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2013 23:26 (MilkMan).
13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova

aha...znaci privremena opcija.. {#} 

 

ne znam jel to novo ili ja kasnim al vidio sam fora stvar...

....neka vrsta folije, ali u spreju...full jednostavno za koristenje, lako se "prefarba" bilo kakav dio na autu...trajnost je upitna, ali ako se spusti cijena, moglo bi bit zanimljivo...

ono, mjesec dana imat crne felge, pa zelene, pa ofarbat haubu na mjesec dana...igrat se stalno {#}

 

gledam 2 megana ispred zgrade, iste boje i otprilke godista ko tvoj...oba imaju katastrofalan lak na krovu i haubi...ocito neka tvornicka greska il koji vrag...na drugim bojama nisam skuzio da se to dogada...

13 godina
offline
Vaš Auto Snova

to ti je pastidip...razmislit cu i o tome...

 

a vidam i ja plave sa tim problemom...ocito je tako tvornicki sfusano...ali boja je predivna...bas ta nijansa plave...ima tamnija i nije mi nesto

13 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova

i ja sam razmisljao...ali zasad nista od toga...za set kotaca treba nekih 600 kn, a to je preskupo za to sta nudi...prelako se izguli i osteti..

eventualno ako padne cijena...

14 godina
offline
Vaš Auto Snova

Neznam jel smijem, ali AKO netko zna nekoga...

da je razbijo Opel Astru classic i želi prodati rezervnu gumu sa felgom, a guma je:

Dunlop sport 2020 E   195/ 60R15 ne voženu. neka mi se javi. Hvala.

 

Ontopic: 
Moja auto snova.. ima ih puno, ali gledam to realnije, nikad u životu neću imati za ferrarija, tako da se nadam nekom Audiju, ili Bmw-u, makar i rabljenom.. za 10-tak godina.

Inace ima puno dobrih auta.. teško se i odlučiti. 

 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice