Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.109
|
čitano: 13.234.363
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ne znam za je.beniju limuzinu. Ta serija RS6 mi je - Over the top...

Pogle sam taj interijer... Jedina mi je bedastoca tih 700ks, mislim - serijskih 580 kao nije dosta :/

 

Rute s tim autom bi bile sastavljene od Crodux i Petrol checkpointova, al nema veze, da mogu, iznajmil bi ga na jedan dan, samo jedan dan...

Truth in engineering.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
thedream kaže...

A ništa, taman onda imam love za M5 E34 .

 

samo šteta što će vjerojatno pasti neki traktor karavan 

 

Ne mora ni to biti dosadno.. 

Klik..

Ništa ne ostavljam nezavrš
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Pa daj me zamisli jbt, čak i u zajebanciji. Još da ne znam da mu motor traje kakvih 100tkm i to ako imaš sreće..

In the name of tragedy...
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...

Pa daj me zamisli jbt, čak i u zajebanciji. Još da ne znam da mu motor traje kakvih 100tkm i to ako imaš sreće..

 Hmmmm... kaj veliš dream? Da mu ponudim svoj gnoja? Ključ za ključ. I tako navodi da želi diesela, a kud bolji diesel od mog gnoja.

11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Nitko mi nije javio da je garaža dobila novi raspored i sinoć sam se zabio u rođenu kosilicu.

 

Kao što znate, laik sam u vezi auta i ovo se ne može obrisati. Šta da radim? Hoće li zauvijek ostati ovako?

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Onjegin kaže...

Nitko mi nije javio da je garaža dobila novi raspored i sinoć sam se zabio u rođenu kosilicu.

 

Kao što znate, laik sam u vezi auta i ovo se ne može obrisati. Šta da radim? Hoće li zauvijek ostati ovako?

 Pastom za poliranje za bijeli lak

 

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
thedream kaže...

Pa daj me zamisli jbt, čak i u zajebanciji. Još da ne znam da mu motor traje kakvih 100tkm i to ako imaš sreće..

To je idealan auto za preraditi u elektricni, nije pretezak, dobro izgleda, ima ih puno kojima je otisao motor za male novce, di ces bolje.

Ocekujem TU od Jakova 

:D
14 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

TU :)

 

Ali svaki auto je dobar za preraditi, samo su neki bolji.

Svi smo mi Mentalist.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

To je idealan auto za preraditi u elektricni, nije pretezak, dobro izgleda, ima ih puno kojima je otisao motor za male novce, di ces bolje.

Ocekujem TU od Jakova 

 Wankela u elektricni??? 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Da, nakon što se samounušti

Svi smo mi Mentalist.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
CroNk3r kaže...

To je idealan auto za preraditi u elektricni, nije pretezak, dobro izgleda, ima ih puno kojima je otisao motor za male novce, di ces bolje.

Ocekujem TU od Jakova 

 Wankela u elektricni??? 

 Može, ali samo ako Rimac da svoje baterije i motor. Na to bi jedino pristao kod pretvaranja. Inače... samo Wankela nutra kako krepavaju, stari van, novi nutra

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

To je idealan auto za preraditi u elektricni, nije pretezak, dobro izgleda, ima ih puno kojima je otisao motor za male novce, di ces bolje.

 

pa nije baš ni lagan 1300-1400kg - 120kg motor  još jedan bed ti je što ima servo što ti stvara novi kompromis.. ili se napatiti složiti da nema servo, ili imati gubitke dometa zbog istog 

 

moj kandidat bi bila preluda 1  900kg teška sa 1.6 motorom, znači na motor bar još 120kg dolje, nema servo..

bila je jedna narančasta u odličnom stanju za 6k kn prije više od god. dana.. razmišljao sam ali ju na kraju nisam uzeo  ...trebao sam

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
CroNk3r kaže...

To je idealan auto za preraditi u elektricni, nije pretezak, dobro izgleda, ima ih puno kojima je otisao motor za male novce, di ces bolje.

 

pa nije baš ni lagan 1300-1400kg - 120kg motor  još jedan bed ti je što ima servo što ti stvara novi kompromis.. ili se napatiti složiti da nema servo, ili imati gubitke dometa zbog istog 

 

moj kandidat bi bila preluda 1  900kg teška sa 1.6 motorom, znači na motor bar još 120kg dolje, nema servo..

bila je jedna narančasta u odličnom stanju za 6k kn prije više od god. dana.. razmišljao sam ali ju na kraju nisam uzeo  ...trebao sam

Takve aute je jako tesko naci s dobrom limarijom sto je jedina bitna stvar za aute koji se preraduju.

Nije samo motor kilaza dolje, izbacis sve sta ti netreba, ispuh, tank za gorivo, ako imas dobar el motor onda i getribu bacis.

 

EDIT:

Uzmes starog swifta i to je to 

:D
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 15:21 (CroNk3r).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Onjegin kaže...

Nitko mi nije javio da je garaža dobila novi raspored i sinoć sam se zabio u rođenu kosilicu.

 

Kao što znate, laik sam u vezi auta i ovo se ne može obrisati. Šta da radim? Hoće li zauvijek ostati ovako?

 Ako je samo lak ostecen moze se ispolirat bez problema

 

Ziga Kakva je to polir pasta za bijeli lak?

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jakovp kaže...

Da, nakon što se samounušti

 

 

Grijeh na takav zvuk. 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
Jakovp kaže...

Da, nakon što se samounušti

 

 

Grijeh na takav zvuk. 

 Motorka . 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Xperiax1 kaže...

Ziga Kakva je to polir pasta za bijeli lak?

 Ona s slike, treća po redu 

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Koliko ja znam bijeli lak ne postoji,samo boja ako na to mislis  

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Rucipe kaže...
Lord_Marko kaže...
Jakovp kaže...

Da, nakon što se samounušti

 

 

Grijeh na takav zvuk. 

 Motorka . 

 je lijep je auto i jeftin.. al kad krepa bolje od njega napravit eRx-8 nego wankela opet.. muke isusove.

poznaniku je nedavno crkla, nakon mazenja i pazenja..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Rucipe kaže...
Lord_Marko kaže...
Jakovp kaže...

Da, nakon što se samounušti

 

 

Grijeh na takav zvuk. 

 Motorka . 

 Meni više na flaksericu vuće..   Husqarna motorka ima dublji zvuk i dotaktni..

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ma flakserica ima ljepši zvuk od toga.

 

Jedva čekam predstavljanje u Genevi. fapfapfapfapfap

 

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
14 godina
offline
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

 Grijeh na takav zvuk. 

 svrš.. to je to 

nixass kaže...

poznaniku je nedavno crkla, nakon mazenja i pazenja..

 frendu isto crkla, ne znam točnu cirfu, ali nije bilo velike štete pa je napravio generalku.. baš ću ga pitati kada ga vidim..

ja111 kaže...

Da

 check engine ti se javlja i kad skineš katalizator, tako da to ne znači ništa 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

zakaj fejspalm?

 

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...

zakaj fejspalm?

 

Naziv oglasa:

"Peugeot Citroen 1,4 i Dijelovi" ako se odnosi na mene, ajd jos ok ako je motor ispravan, al ovaj nije.

:D
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

CroNk3r Da ti bude jasnije,isti samo druga marka..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 21:54 (Xperiax1).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Xperiax1 kaže...

CroNk3r Da ti bude jasnije,isti samo druga marka..

 

 

 Al opet na vratima pise citroen i takve sitnice...

:D
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pa skines lajsnu i ubacis od puga..

12 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

I Fiat je u igri sa Citroenom i Peugeotom ako se ne varam, potpuno ista dostavna vozila samo se drugačije zovu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice