Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.109
|
čitano: 13.238.500
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pa jasno, auto je iz Britanije..

 

ALi kad sam čital, stekao sma dojam da je općenito BMW 1 ilegalan. Pa zato pitam..

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kak bi lijepo bilo imat ovak nekaj

Miš mali, a vrag se vrti prek 12 000

LINK

 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Nije ilegalan nego nikada tamo nije prodavan.

Tako bar piše u komentarima na CT.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
11 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

U Americi je zabranjeno uvesti auto mlađi od 25 godina. Službeni razlog je što oni ne priznaju europske norme za sigurnost pa svaki auto mora biti modificiran prije nego ga proizvođač smije prodavati u Americi. Pravi razlog je taj što su Amerikanci u 80ih kupovali Mercedese od "sivih" dobavljača. Nisu kupovali modele koji su bili na njihovom tržištu (koje su uvezli sami proizvođači) jer su tako mogli uzeti jače motore. Long story short, Mercedes je zajedno s još nekim kompanijama "nagovorio" kongres da dovede taj zakon.

 

Evo što se dogodilo s Miniem kad se saznalo da mu nije 25 godina.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 13:44 (Predator003).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Osobu koja je stavila potpis kod uništavanja vozila treba streljati.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

"The land of freedom"

Tko visoko leti, štedi gorivo.
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Primjetio sma jedino da je Nissan zdrobljen u par poteza, a Mini je bio žilav ko vrag.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 19:47 (kostolomac).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kako ovo, netko dosad nije kupio? 

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel itko kupovao od slovenaca autodjelove?

Kakva su iskustva?

Baš gledam, dost su jeftini neki djelovi, neku su i skuplji, treba uspoređivat...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Jel itko kupovao od slovenaca autodjelove?

Kakva su iskustva?

Baš gledam, dost su jeftini neki djelovi, neku su i skuplji, treba uspoređivat...

 

ja sam u dva navrata kupio plasticnu kadicu za gepek...stiglo u roku 2-3 dana, platio pouzecem...sve super prošlo..

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja sam planirao uzet par djelove sa te stranice.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...
Noviji fordovi imaju ljep interier ali mislim da su zato žrtvovali malo ovjes, fordovi prije 2010 su mi imali ružan interijerinterijer po mom ukusu.

 Novi Focus nema ništ mjest unutra, jednostavno premalo, i gepek isto tako....

Vozim Fiestu 2003. i auto je zabavan za vožnju u zavojima, naravno ne ide nikam sa 70 ks ali ipak...

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Koga preporučate za detaljno pranje izvana i čišćenje šajbe glinom?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...

Kako ovo, netko dosad nije kupio? 

 zato jer je precijenjeno i u kaljuzi :p

inace, za neupucene, to unutra je 2JZ-GE, identican motor koji je isao u Supru atmosferku i isti motor iz Supre turbo (samo bez turba jel).

 

a gle ovo :)

https://www.donedeal.ie/cars-for-sale/stunning-lexus-ls-430/11876561

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema

 

ewwww koja ružna nakupina metala 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

 

ewwww koja ružna nakupina metala 

 stunning!! :p

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nixass kaže...
nine kaže...

 

ewwww koja ružna nakupina metala 

 stunning!! :p

 Meni je najbolji ovaj prst preko kamere.

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...

Kako ovo, netko dosad nije kupio? 

 To je GE verzija, tak da ima vise posla, al blok je blok

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Da ne otvaram topic samo za to, razbio sam stražnje svjetlo na Citroenu C4, valjda se radi o svjetlu za maglu, google mi izbaciva pojam rear fog light, a koliko sam ja shvatio to svjetlo je ustvari nešto kao mačje oko na biciklu, jer ne vidim opcije na volanu da ih upalim, makar ima nekakav kabel dolje koji se spoji u svjetlo. Novo u servisu dođe 280kn, Uglavnom zanima me da taj komad plastike preplatim u servisu ili da nađem neki zamjenski jeftinjak na eBayu?

 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

to ti JE svjetlo za maglu, trebalo bi ti raditi...meni je nosac desnog otisao, pa dok sam skidao sam precvikao kabele, pa mi ne radi desno, ali lijevo radi...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...

Kako ovo, netko dosad nije kupio? 

 3.0 benzinac... I jos nije BMW il Mercedes (ili Audi),ne bude to proslo kod nas.

 

Di2 & EPS FTW!
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

to ti JE svjetlo za maglu, trebalo bi ti raditi...meni je nosac desnog otisao, pa dok sam skidao sam precvikao kabele, pa mi ne radi desno, ali lijevo radi...

 A što kažeš dal da uzmem original ili eBay?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Prince-Arthas kaže...
RuskeGTT kaže...

to ti JE svjetlo za maglu, trebalo bi ti raditi...meni je nosac desnog otisao, pa dok sam skidao sam precvikao kabele, pa mi ne radi desno, ali lijevo radi...

 A što kažeš dal da uzmem original ili eBay?

Ja bi pogledao na njuskalu dal ima koji karambol(za djelove) ili na auto otpadu, najjeftinije ces proci, a ipak orginal je original.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 13:18 (CroNk3r).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

VW u problemima zbog Bosanca

INFO

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

VW u problemima zbog Bosanca

INFO

 Nije VW sto je nekad bio a bome ni Nijemac.. Razbahatili su se jer su bili dugo vodeci proizvodac aka Das Auto dok ih Ameri nisu uhvatili.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
1BIT kaže...

VW u problemima zbog Bosanca

INFO

 Nije VW sto je nekad bio a bome ni Nijemac.. Razbahatili su se jer su bili dugo vodeci proizvodac aka Das Auto dok ih Ameri nisu uhvatili.

 Istina je da nisu sto su nekad bili... No daleko je ta cijela prica oko VW-a zbog dieselgate i sl...

 

Truth in engineering.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Njemacki proizvodac ne postoji od kada su se djelovi poceli proizvoditi u kini i istocno europskim zemljama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 16:02 (ivanzu).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ja111 kaže...
ramzocro-HCR kaže...

Kako ovo, netko dosad nije kupio? 

 To je GE verzija, tak da ima vise posla, al blok je blok

 Nema veze, napravit će milijun(km) kako god okreneš, jedino što bi mene brinulo je to da ga nije pržio onak pošteno, tipa poznati klinci s youtubea 

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 16:57 (ramzocro-HCR).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Njemacki proizvodac ne postoji od kada su se djelovi poceli proizvoditi u kini i istocno europskim zemljama.

 Postoji kontrola kvalitete, tamo idu radi jeftinije radne snage, ne?

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Njemacki proizvodac ne postoji od kada su se djelovi poceli proizvoditi u kini i istocno europskim zemljama.

Ne postoji u EU niti japanski ili neki drugi non  EU od kad mora odredeni postotak djelova biti izraden u EU...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice