Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.182.289
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Prince-Arthas kaže...
RuskeGTT kaže...

to ti JE svjetlo za maglu, trebalo bi ti raditi...meni je nosac desnog otisao, pa dok sam skidao sam precvikao kabele, pa mi ne radi desno, ali lijevo radi...

 A što kažeš dal da uzmem original ili eBay?

 njuskalo auto hrvoje...ja sam uzeo haubu za 700kn kompletnu, dok su na otpadu me trazili 250€ za haubu koja je bila udubljena na vrhu kod znaka

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nekom je prekipjelo s alfom 

 

 

 

EDIT:  Gif vezan za onu sliku od prije par stranica

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 17:10 (ja111).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Prokuvao motor pa ga malo hladi.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Prokuvao motor pa ga malo hladi.

 salje ga natrag u italiju

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Čuo da SeaFoam čuda radi sa motorom.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kupujem auto i zapeo sam na ova dva: alfa romeo 156 1.9 jtd multijet 2005.god i  renault megane 1.9 dci 2003,što mislite koji bi bio bolji odabir?

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 20:40 (tinchy199).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Stvarno si zapeo.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Malo Refresh...

 


Nova bobina, svječice, filter goriva - ovo troje sam u dva dana mjenjao, prvo bobinu, danas ujutro svječice dok je auto bio hladan, i prije posla filter goriva; te ulje i filter koji će u auto tek idući vikend upošto mi nije gotova brtva kartera koju sam posebno naručio malo deblju. Ciak ftw!

 

Stari filter goriva sam otvorio, da vidim situaciju, i nasprem prijašnjeg kojeg sam u istom vremensku intervalu mjenjao, prezadovoljan sam, nažalost nemam slika, budem drugi put uploadao slike od obadva.

 


Ispričavam se za shitty slike, iShit4 dobiva sav kredibilitet za to.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 21:38 (ramzocro-HCR).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
tinchy199 kaže...

kupujem auto i zapeo sam na ova dva: alfa romeo 156 1.9 jtd multijet 2005.god i  renault megane 1.9 dci 2003,što mislite koji bi bio bolji odabir?

 Megan jedino sto mu je ovjes los pa podupravlja na ravnom.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Razmišljam kupiti jeftini, a dobar auto (da ne moram starog žicati octaviu cijelo vrijeme) bez da dižem kredu (čitaj do 20K). Nisam u životu vozio benzinca, ali dizeli zbog troškova kratkih relacija otpadaju iz igre.

Gledam si nešto tipa Megane 1.6 16v; malo troši, dosta jak i udoban, a nije glomazan. Kakvi su inače za održavanje, ima netko od vas iskustva? Tnx.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bobine se sjebu, kartica ona isto, i standardne mušice sa elektronikom koje se poprave same od sebe.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Joj te kartice, frend je s lagunom poludio, odveo do električara i složili da ju baypassa, samo sjedne i stisne gumb >.<

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ja111 kaže...

Nekom je prekipjelo s alfom 

 

 

EDIT:  Gif vezan za onu sliku od prije par stranica

 Baš čitam za tog lika na fejsu, lik 49 godina ima, neoženjen, prodaje drogu po partyima uglavnom na plažama, već je bio priveden i u zatvoru, dosta bahate komentare ima, to je ista alfa koja je bila među kupaćima, a nije mu prvi put da sa autom ide na plažu, uglavnom, lik nije baš normalan...

 
 
 
 
 
 
Prkosi+policiji+=) Prkosi+policiji+=)
 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 23:51 (1BIT).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ramzocro-HCR kaže...

Malo Refresh...

 


Nova bobina, svječice, filter goriva - ovo troje sam u dva dana mjenjao, prvo bobinu, danas ujutro svječice dok je auto bio hladan, i prije posla filter goriva; te ulje i filter koji će u auto tek idući vikend upošto mi nije gotova brtva kartera koju sam posebno naručio malo deblju. Ciak ftw!

 

Stari filter goriva sam otvorio, da vidim situaciju, i nasprem prijašnjeg kojeg sam u istom vremensku intervalu mjenjao, prezadovoljan sam, nažalost nemam slika, budem drugi put uploadao slike od obadva.

 


Ispričavam se za shitty slike, iShit4 dobiva sav kredibilitet za to.

 Ne znam tko ti je preporucio topran da kupis. Iako pise Made in Germany, ali su toliko losi sa kvalitetom na vecini stvari ( neke su cak i dobre ), ali sve ovisi sta zelis od auta da je jeftino ili kvalitetno. Jedan od osobnih primjera je cep od ulja mi curi nakon 3eg dana ugradnje.. Nazalost tada nisam znao sta je topran, samo su mi ga uvalili u tokicu.

 

Vidim na slikama da bi bobina mogla biti topran? Ako da sretno nadam se da neces problema imati. 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 23:54 (Fake_Alert).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Našao sam nekakve stare slike, radi se o prvom registriranom autu na struju u Zagrebu još za doba jugoslavije, moglo bi zanimati kolegu @Jakovp, a vjerujem i druge forumaše.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

EDIT:

Al smanji sliku ovaj bugov uploader...

Evo veće:

 

Slika 1

 

Slika 2

 

Slika 3

 

Slika 4

 

Slika 5

 

Slika 6

 

Slika 7

 

Slika 8

 

Slika 9

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 0:09 (1BIT).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
ja111 kaže...

 Baš čitam za tog lika na fejsu, lik 49 godina ima, neoženjen, prodaje drogu po partyima uglavnom na plažama, već je bio priveden i u zatvoru, dosta bahate komentare ima, to je ista alfa koja je bila među kupaćima, a nije mu prvi put da sa autom ide na plažu, uglavnom, lik nije baš normalan...

       

 

 

 Sad čitam i gledam mu profil, no comment

Slika

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 3:12 (ja111).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

Našao sam nekakve stare slike, radi se o prvom registriranom autu na struju u Zagrebu još za doba jugoslavije, moglo bi zanimati kolegu @Jakovp, a vjerujem i druge forumaše.

 

EDIT:

Al smanji sliku ovaj bugov uploader...

Evo veće:

 

Slika 1

 Hvala :) Vidio sam to prije par godina, zanimljivo je kako se čovjek snašao za neke stvari i kako su pravila za atest bila u osnovi dosta slična današnjima...

Svi smo mi Mentalist.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da vam netko da auto i kaže da za 6 sekundi sa njim razbite 5 drugih vozila i još se na kraju prevrnete na bok, dobro bi razmislili kako napravit takav pothvat, ali ako date auto ženi, bez imalo razmišljanja je to u stanju učiniti

 

Ovo je samo još jedan dokaz da se znanje nemože kupiti novcem, a ova glupost je još u toliko veća što se radi o automatiku...

INFO

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima i muških takvih.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zagrebcani, jel to svakodnevna pojava da se na zaobilaznici pronade biciklist ili je to bilo samo danas(izmedu popovca i sesveta)?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Zagrebcani, jel to svakodnevna pojava da se na zaobilaznici pronade biciklist ili je to bilo samo danas(izmedu popovca i sesveta)?

 Ima ih bisera, cak idu preko jankomirskog mosta i prema samoboru. Jednom je jedan kreten na sred trake za skretanje prema Tempo betonari bio i nece se maknut.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Krepao mi je transmiter sa jackom i sad gledam ipak onaj koji se ukljuci u auto (2 razloga, puno jaci signal i nema zajebancije oko toga jesi li napunio bateriju). Sad neznam jel postoji neki bestbuy ili su svi isti?

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ja111 kaže...

Krepao mi je transmiter sa jackom i sad gledam ipak onaj koji se ukljuci u auto (2 razloga, puno jaci signal i nema zajebancije oko toga jesi li napunio bateriju). Sad neznam jel postoji neki bestbuy ili su svi isti?

Ja sam za clio uzeo neki ispod 10 dolara i radi ok, s aliexpressa.

Samo gledaj review i to je to.

Jedini problem su im kucista kod jeftinjaka, moj vise nema prvu maskicu jer je pukla kad sam s 10 cm udaljenosti ubacil mobitel u onu rupu u sredini.

Kvaliteta zvuka solidna, ali i radio je los (stock) tako da nisam primjetio nikakvu degradaciju u kvaliteti zvuka.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2016 1:05 (CroNk3r).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

 Ne znam tko ti je preporucio topran da kupis. Iako pise Made in Germany, ali su toliko losi sa kvalitetom na vecini stvari ( neke su cak i dobre ), ali sve ovisi sta zelis od auta da je jeftino ili kvalitetno. Jedan od osobnih primjera je cep od ulja mi curi nakon 3eg dana ugradnje.. Nazalost tada nisam znao sta je topran, samo su mi ga uvalili u tokicu.

 

Vidim na slikama da bi bobina mogla biti topran? Ako da sretno nadam se da neces problema imati. 

 Imao sam takvu bobinu već na Vectri s istim motorom, i nije bilo nikakvih problema... Tvornička je izdržala 298 tisuća km na Astri, sumljam da će njemački kinez toliko izdržati.

 

Bitno mi je da izdrži do tehničkog, poslije tehničkog stavljam 2.0 16v koji stoji složen već dva mjeseca u garaži, palim ga jednom tjednom da sve bude spremno kada dođe na red. A ovaj 1.6 16v ide u Corsu B koja se upravo ovih dana priprema za ugradnju istoga. 

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
8 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lovac kaže...

Razmišljam kupiti jeftini, a dobar auto (da ne moram starog žicati octaviu cijelo vrijeme) bez da dižem kredu (čitaj do 20K). Nisam u životu vozio benzinca, ali dizeli zbog troškova kratkih relacija otpadaju iz igre.

Gledam si nešto tipa Megane 1.6 16v; malo troši, dosta jak i udoban, a nije glomazan. Kakvi su inače za održavanje, ima netko od vas iskustva? Tnx.

 Dizel benzinac, sasvim svejedno u vožnji. 

 

Malo troši? Ne znam od kud si, odnsono gdje ćeš voziti, al računaj između 9-10 litara gradske i 7 otvorene.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Koliko kosta ulje za servo pumpu?

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja mislim da je litar Mobil ulja oko 80kn ali to je inace ATF ulje za getribu koje ide i za servo pumpu. ( bar je na Opelu tak za ostale ne znam sigurno )

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Bobine se sjebu, kartica ona isto, i standardne mušice sa elektronikom koje se poprave same od sebe.

 

voditelj u firmi mi ima takvog 1.6, jednom godišnje sve 4 bobine mijenja, greška u dizajnu..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

jucer ugurao 2 bajka (26" i 29") u bunker, a danas oprao malo auto :)

16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
ivanzu kaže...

Bobine se sjebu, kartica ona isto, i standardne mušice sa elektronikom koje se poprave same od sebe.

 

voditelj u firmi mi ima takvog 1.6, jednom godišnje sve 4 bobine mijenja, greška u dizajnu..

Bolje neka promijeni servisera...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice