Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.181.620
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

A jbga to si mozes priustiti sa recimo prosjecnom hr placom cak je i to overkill nazalost. To ti je hr realnost.

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 15:40 (omomomomoomm).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TheMenstalist kaže...
Pozdrav dečki, došlo je vrijeme kupiti i prvi auto. Mogu izdvojiti za njega oko 5k eura, ali bi si ostavio za servis i ako bude kakvih dodatnih troškova.
Što biste preporučili, znači prvi auto, ne mora biti ništa specijalno.
Može 3 i 5 vrata, dizel (ako je dobar auto, može i benzinac).

Hvala, lp!

 Golf 2 1.6TD ili 1.8 gti za 2t€ a ostalo sacuvaj.

Evo ovaj, abs, servo... s ovim motorom operes ove nove golfove 1.6... i turbo na ovom motoru bez problema ide 500tkm jer je dimenzioniran za 2.5TDI motore i stavljen na ovaj i smanjem pritisak tako da ide to ohoho. 

 

http://www.index.hr/oglasi/vw-golf-ii-1-6-gtd-intercooler-special/oid/524969

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 16:25 (Fake_Alert).
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Što je ovo? Je li ovo tvornicki? (+ sto je u dacia kategoriji)

http://www.njuskalo.hr/auti/dacia-logan-1.4-1-vl-65000-km-oglas-23580553


http://luka-ivankovic.from.hr/
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Luka Ivanković kaže...

Što je ovo? Je li ovo tvornicki? (+ sto je u dacia kategoriji)

http://www.njuskalo.hr/auti/dacia-logan-1.4-1-vl-65000-km-oglas-23580553


 To ti je renault twingo objavljen u krivoj kategoriji proizvođaća, a ovi hitler brčići nisu tvronički ako na njih misliš, nego je netko bio malo maštovit

(i krivi motor je upisan, po kilovatima je to 1.2 8V, pouzdan motor još iz starog clia... nema šanse da 1.4 ima 58Ks...)

 

BTW: šta twingo dok je novi ima ovako kuplung u zraku, kočnicu u sredini i gas na podu, tj svaka pedala na svojoj visini?

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 16:42 (1BIT).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TheMenstalist kaže...
Pozdrav dečki, došlo je vrijeme kupiti i prvi auto. Mogu izdvojiti za njega oko 5k eura, ali bi si ostavio za servis i ako bude kakvih dodatnih troškova.
Što biste preporučili, znači prvi auto, ne mora biti ništa specijalno.
Može 3 i 5 vrata, dizel (ako je dobar auto, može i benzinac).

Hvala, lp!

 Toyota

 

 I nece ti trebat za servis nista*

 

Di2 & EPS FTW!
14 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
Luka Ivanković kaže...

Što je ovo? Je li ovo tvornicki? (+ sto je u dacia kategoriji)

http://www.njuskalo.hr/auti/dacia-logan-1.4-1-vl-65000-km-oglas-23580553

BTW: šta twingo dok je novi ima ovako kuplung u zraku, kočnicu u sredini i gas na podu, tj svaka pedala na svojoj visini?

 Nema ne, bez brige :)

I taj twingo nije dolazio sa 1.4 motorom.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Evo i mene s malog servisa, svi filteri (kombinirao Mahle,Champion, Purflux i Bosch) i 5L 5/40 Totala9000 400kn, blažene vw kram-čađare.. 

In the name of tragedy...
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

 Pa bolja je Karlekova Fiesta stara godinu, dvije, nego 20 godina star(pardon, 15) izraubani benbač, makar imao 200 konja i čopor ukrajinki na zadnjem sicu.

Po čemu je racing auto dobar auto? Po čemu je bolji od ne-racing auta? A po čemu je, molim te, stara serija 3 racing auto?

 Ne bi se slozio s tobom, 15 godina stara serija tri se nosi izvrsno sa itekakvim autima 2010+, 2015+ ... vlasnik sam izvrsnog primjerka 2002. M3.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
xerox19 kaže...
 Ne bi se slozio s tobom, 15 godina stara serija tri se nosi izvrsno sa itekakvim autima 2010+, 2015+ ... vlasnik sam izvrsnog primjerka 2002. M3.

 I garantiraš da su ostali u oglasniku isto tako u dobrom stanju kao tvoj, hoćeš reći kupnja 15 godina starog bmw-a je sigurna kupnja, nema dodatnih ulaganja, svi redom u pic pic stanju

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
xerox19 kaže...
chutac kaže...

 Pa bolja je Karlekova Fiesta stara godinu, dvije, nego 20 godina star(pardon, 15) izraubani benbač, makar imao 200 konja i čopor ukrajinki na zadnjem sicu.

Po čemu je racing auto dobar auto? Po čemu je bolji od ne-racing auta? A po čemu je, molim te, stara serija 3 racing auto?

 Ne bi se slozio s tobom, 15 godina stara serija tri se nosi izvrsno sa itekakvim autima 2010+, 2015+ ... vlasnik sam izvrsnog primjerka 2002. M3.

 Znači ako je tvoj oke, da su i svi ostali? Baš logično

 

Sigurno je i po potrošnji i svemu drugome tu negde ko moderan auto, baš me zanima dal se ti Vž-Zg i natrag dovezeš za 75-80kn benzina

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...
RuskeGTT kaže...

 

AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU koenigsegg <3

 Za cijenu jednog Chirona možeš kupiti ~4 obične Agere....

 

iskreno taj hyper kič mi uopće nije napet...

 

ja sam "horny" na karavane s hrpetinom konja npr. Audi RS6 

 

 https://scontent.fzag2-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/22181448_1833101926718699_6948008540697172538_o.jpg?oh=44435f3f22f693c46e767f1b22169b93&oe=5A4387A7

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Malo Fusso Coat efekta. Nanio sam ga prošlu subotu. Probao sam djelić namazati na staklu da vidim kako će se ponašati. Vidi se kako se voda skuplja u kapljice, tj bolje reći kuglice tu gdje je premazano, dok na suprotnoj strani se voda ljepi po staklu. Zanimljivo je gledati kako kiša pada po boku automobila (površinama koje su kose), a kapljice se doslovno odbijaju od površine u cijelosti kao da su kamenćići, tj u krutom stanju.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

 Old but gold

 
 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Karlek_19 kaže...
xerox19 kaže...
chutac kaže...

 Pa bolja je Karlekova Fiesta stara godinu, dvije, nego 20 godina star(pardon, 15) izraubani benbač, makar imao 200 konja i čopor ukrajinki na zadnjem sicu.

Po čemu je racing auto dobar auto? Po čemu je bolji od ne-racing auta? A po čemu je, molim te, stara serija 3 racing auto?

 Ne bi se slozio s tobom, 15 godina stara serija tri se nosi izvrsno sa itekakvim autima 2010+, 2015+ ... vlasnik sam izvrsnog primjerka 2002. M3.

 Znači ako je tvoj oke, da su i svi ostali? Baš logično

 

Sigurno je i po potrošnji i svemu drugome tu negde ko moderan auto, baš me zanima dal se ti Vž-Zg i natrag dovezeš za 75-80kn benzina

 

Karlek, 

iznenadio bi se potrošnjom tog auta, pogotovo na takvoj relaciji koju si naveo iako je i to nebitno s obzirom na to da taj auto koristim kad je lijepi sunčan dan

i idem do Opatije ili do Zadra na kavu, za dnevne uvijete kakve si naveo imam drugo vozilo. 

Al tebi sad ic nesto objasnjavat takodjer nema smisla vjerovatno jer si se u svom postu postavio kao da ti sve znas, uz nepotrebna podsmjehivanja.

 

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Uopce je smijesno usporedivati ford fiestu sa bmw m3 nebitno kojeg je godista. 

PSN:Tomislav025
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...

Uopce je smijesno usporedivati ford fiestu sa bmw m3 nebitno kojeg je godista. 

 

Ma sve ok, netreba ni po Fiesti pljuvat, za cijenu po kojoj se prodaje to je izvrstan auto,

da se prodaje po cijeni M3 onda bi mogli razgovarat o tome.

 

Ono sto zelim reci je da BMW star tolike godine uzima mjeru mnogim danasnjim autima koji imaju 15 godina tehnoloske prednosti. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 10:46 (xerox19).
8 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Fordulja dovezena kuci, 400kn me izaslo sredjivanje oguljenog laka.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ti imas M3 u dobrome stanju. Ako se dobro sjecam, bila je rasprava da Dex kupi stari BMW.

Jedno je kad trazis M3 i isprsis se za njega, a drugo kad "kupujes stari BMW".

 

Losa ti je usporedba, osim ako si se samo htio pohvaliti. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
xerox19 kaže...
omomomomoomm kaže...

Uopce je smijesno usporedivati ford fiestu sa bmw m3 nebitno kojeg je godista. 

 

Ma sve ok, netreba ni po Fiesti pljuvat, za cijenu po kojoj se prodaje to je izvrstan auto,

da se prodaje po cijeni M3 onda bi mogli razgovarat o tome.

 

Ono sto zelim reci je da BMW star tolike godine uzima mjeru mnogim danasnjim autima koji imaju 15 godina tehnoloske prednosti. 

 

 

 Ma sve pet. Nisam ni rekao da je fiesta los auto vjerujem da je to solidni gradski autic (iako danas je vec svaki novi auto solidan) nego mi je bilo smijesno sto je karlek napisao to sto je napisao. Referirao se na potrosnju sto je najmanje vazno na M3. Taj auto kad upalis netrebas ni krenut vec imas smjesak od uha do uha od samog zvuka motora na leru. Barem je meni tak 😊

PSN:Tomislav025
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav

 

imam jedno pitanje u vezi prepisa vozila.

 

Dakle prodavatelj mi je poslao kupoprodajni ovjeren kod biljeznika..i sada ja trebam na poreznu platit porez i onda na policiju ...zanima me da li ja to morem napravit u nekom roku i da li s autom mogu preko granice?

Može
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Ti imas M3 u dobrome stanju. Ako se dobro sjecam, bila je rasprava da Dex kupi stari BMW.

Jedno je kad trazis M3 i isprsis se za njega, a drugo kad "kupujes stari BMW".

 

Losa ti je usporedba, osim ako si se samo htio pohvaliti. 

 

Ti si napisao da je Fiesta stara godinu dana bolja od bilo kojeg BMW-a starog 15 godina uz posprdni dodatak sa Ukrajinkama.

Ne radi se o hvalisanju nikakvom, ionako je to 15 godina star auto, jel? :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
xerox19 kaže... 

Ti si napisao da je Fiesta stara godinu dana bolja od bilo kojeg BMW-a starog 15 godina uz posprdni dodatak sa Ukrajinkama.

Ne radi se o hvalisanju nikakvom, ionako je to 15 godina star auto, jel? :)

 " Pa bolja je Karlekova Fiesta stara godinu, dvije, nego 20 godina star(pardon, 15) izraubani benbač"

Izraubani benbač nije očuvani M3. Izraubani benbač je 320d sa 350 tisuća, poderanim sicom, interijerom požutjelim od cigareta i krunicom oko retrovizora.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ante, 

 

Imas 15 dana ako se ne varam, preko granice bi trebao bez problema ako prijasnji vlasnik nije bila firma.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 13:25 (xerox19).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...
xerox19 kaže... 

Ti si napisao da je Fiesta stara godinu dana bolja od bilo kojeg BMW-a starog 15 godina uz posprdni dodatak sa Ukrajinkama.

Ne radi se o hvalisanju nikakvom, ionako je to 15 godina star auto, jel? :)

 " Pa bolja je Karlekova Fiesta stara godinu, dvije, nego 20 godina star(pardon, 15) izraubani benbač"

Izraubani benbač nije očuvani M3. Izraubani benbač je 320d sa 350 tisuća, poderanim sicom, interijerom požutjelim od cigareta i krunicom oko retrovizora.

 A tako, pa falila je ta definicija izraubanog beNbača :D

 

Sad kad imamo definiciju je sve jasno :D

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
omomomomoomm kaže...
xerox19 kaže...

 

 

 Ma sve pet. Nisam ni rekao da je fiesta los auto vjerujem da je to solidni gradski autic (iako danas je vec svaki novi auto solidan) nego mi je bilo smijesno sto je karlek napisao to sto je napisao. Referirao se na potrosnju sto je najmanje vazno na M3. Taj auto kad upalis netrebas ni krenut vec imas smjesak od uha do uha od samog zvuka motora na leru. Barem je meni tak 😊

 Ljude različite stvari vesele.   Uživaj u zvuku.

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

uzivam kad god imam priliku bez brige.  svaki petrolhead uziva u v8 atmosferskom visokoturaznom benzincu. ove nase  turbo puhalice sa 4 cilindra su igracke prema tome a da ne pricam o trocilindricnim motorcekima. bez ljutnje.

PSN:Tomislav025
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
xerox19 kaže... 

Ono sto zelim reci je da BMW star tolike godine uzima mjeru mnogim danasnjim autima koji imaju 15 godina tehnoloske prednosti.  

 Kolega, ja se slažem sa svim napisanim od tvoje strane, ali lako ćemo za raspravu..daj ti nas počasti nekim slikama.

Meni ko fanatiku nikad dosta benđoli, pogotovo ako su M

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Zin8 kaže...
xerox19 kaže... 

Ono sto zelim reci je da BMW star tolike godine uzima mjeru mnogim danasnjim autima koji imaju 15 godina tehnoloske prednosti.  

 Kolega, ja se slažem sa svim napisanim od tvoje strane, ali lako ćemo za raspravu..daj ti nas počasti nekim slikama.

Meni ko fanatiku nikad dosta benđoli, pogotovo ako su M

 

A imam slika na imgur-u dosta al mi je na poslu blokiran pa nemogu do linkova, jedino da uploadam nekamo, moram vidjet... 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Zin8 kaže...
xerox19 kaže... 

Ono sto zelim reci je da BMW star tolike godine uzima mjeru mnogim danasnjim autima koji imaju 15 godina tehnoloske prednosti.  

 Kolega, ja se slažem sa svim napisanim od tvoje strane, ali lako ćemo za raspravu..daj ti nas počasti nekim slikama.

Meni ko fanatiku nikad dosta benđoli, pogotovo ako su M

Evo, za fanatike uvijek :)

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 15:20 (xerox19).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice