Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.060
|
čitano: 13.200.868
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Cak je premalo i da motor bez nekog prevelikog napora dode na velebit.

 Malo je, no premalo sigurno nije... barem ne za normalnu, prosjecnu voznju... ovome sto goni staru krntiju preko 200 sve je premalo

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Prošetao se 3 sata, naletio na susjeda sa mora i dva frenda, poslikao i otišao, moram priznati da je ovaj meet najveći do sada, navodno više nisu puštali aute na krov gardena, jer nije bilo mijesta, sve u svemu zanimljivih vozilica se može vidjeti, meni najzanimljiviji su honda civic FN2 type R, sličan kakav kolega tu na forumu ima, samo slovenskih tablica, te mazda mx5, taj auto mi se sve više sviđa, nije nešto pretjerano snažan, nije brz, al navodno je vrhunski gušt je vozit, te jedna preludica bila, ista kao od kolege tu na forumu, samo sa Šibenskim tablicama, za svoje godine, ima dobre linije, te mazda sa wankelom...

Golfić od susjeda sa mora, piše gti, al je 1.6 dizlo

 

I hondice od frendova

Ova+je+od+frenda+sa+faksa,+B16+pod+haubom Ova+je+od+frenda+sa+faksa,+B16+pod+haubom
 
Ova+je+od+frenda+iz+srednje,+D16+pod+haubom Ova+je+od+frenda+iz+srednje,+D16+pod+haubom
 

Evo dva videa, uletio taman pred turiranje

Fiat Bravo sa nekim alfinim swapanim turbo motorom, nisam skužio o kojem se motoru radi, al fino se čuje

Te alfica 156 sa V6 busso motorom, al kolko sam čuo, nije nešto u redu sa njom, nije ju baš turirao, kod ispuha se fino čuje, a kod motora isti moj 1.2 iz punta zvuk, klackavi (valjda je to tak kod talijana)

I par slikica

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.10.2017 23:27 (1BIT).
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ovaj lik je ljubomoran jer nema auto pa kenja. 

Don't feed the troll :) 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema
odmor za živce...
OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ta vectra iz druge slike je bila na "Nikad nebu gotovo" kanalu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.10.2017 17:46 (ivanzu).
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema
odmor za živce...
OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Ovaj lik je ljubomoran jer nema auto pa kenja. 

Don't feed the troll :) 

 

A jesi bolid... ako cemo iskreno ti nemas auto jer ovaj francuski dizajnerski promasaj je sve samo ne auto, prije bi reko da se radi o 4-kotačnim tačkama

6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ovaj prvi je astra gtc? drugi izgleda ko moj, tigra twintop

koje su to felge gore? koje bi ja mogao staviti? planiram druge godine staviti vece felge a trenutno imam ove dimenzije koje su na slici.
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U ovoj temi 1BIT, Ruske su jedni od rijetkih koji pisu realne i dobre postove. Citati kako pljujete po Alfama i BMWima mi je stvarno postalo totalno jadno i pateticno. Kako sami sebi niste dosadili? Postoje tako dobri i uscuvani E39 i E46 da bi razne nove gradske zujalice o kojima se ovdje razglaba moglo komotno pod prešu. Slicno vrijedi i za Alfe. Imao sam 4 komada u par godina i potrosio hrpu love. Pojeo g*vno i hvatao tuđi nemar i neodrzavanje. To nije razlog da pljujem po određenoj firmi koja ima stvarno bogatu povjest.

 

1BIT, ona bijela 156 je složenac. 3.0 V6 je ispod haube. Tip ju slaze godinama i nikako da to dovede u neko ispravno stanje. Do te bijele je bila 147ica od njegove zene a doma ima jos 159 SW 1.9. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Otvaro haubu više od vrata 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Matija, vidiš, tak se kenja i po Citroenu, a ne znaju koliko je firma bitna u povijesti i koliko dobre aute su radili i rade. :)



Nego, zna netko nekoga da prodaje ili mijenja xenon farove za c4 prve generacije? Ili da zna gdje bih mogao potražiti?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U ovoj temi se najvise sere po VW

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ovdje svi seru po svemu 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Bemve smece voze ga pederi, mercedes sranje voze ga lopovi, porse ropotarija voze ga slijepi, CITROEN NAJBOLJI UAUAUAUAUA

 

sve je smece osim francuza, vi svi ostali ste budale ehehe 

 

 

Sad mi je lakse kad sam rekao sto mislim. Tako. 

 

Nemoj mi dirat BMWa ni u šali.

Zgromit ću te s njim jednog dana haha 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Samo nemoj sa E46 da ti se karoserija ne raspadne.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

U ovoj temi se najvise sere po VW

Zasluzeno 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Samo nemoj sa E46 da ti se karoserija ne raspadne.

 

Testirano po ko zna koji put

 

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...

Testirano po ko zna koji put 

 

googlaj e46 rear subframe crack  učestali problem, pogotovo kod jačih verzija..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Cekaj, kakve su to fotke bez barem dva primjerka golfa 3?

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

benvej rodžaki

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Umalo crkoh od smijeha.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ja111 kaže...

benvej rodžaki

 

samo pežot u sredini 

 

@ivanzu

ma taj kompletan film je za plakati 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.10.2017 13:20 (nine).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Čeka me mali servis, a ja budala nisam ni gledao koje filtere naručujem. Ali mislim da su u svakom slučaju novi bolji od starih. 

 

Nego, koliko često mijenjati filter goriva na dizelima? Svaki drugi servis ulja je ok? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Čeka me mali servis, a ja budala nisam ni gledao koje filtere naručujem. Ali mislim da su u svakom slučaju novi bolji od starih. 

 

Nego, koliko često mijenjati filter goriva na dizelima? Svaki drugi servis ulja je ok? 

 Ja ga iskreno mijenjam na svakome servisu,nije mi za 150-200 kn pogotovo ako vozis dizelasa sa 4 dizne koje su osjetljive na kakvocu goriva iako je pravila svakih 30.000 km.

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Čeka me mali servis, a ja budala nisam ni gledao koje filtere naručujem. Ali mislim da su u svakom slučaju novi bolji od starih. 

 

Nego, koliko često mijenjati filter goriva na dizelima? Svaki drugi servis ulja je ok? 

 Ja sam svakih 10/15 k km mijenjao sve filtere. Nije to trosak koji bi nekoga mogao dovesti u financijske probleme 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ima tko iz zg da je voljan pogledati jedan auto za mene? :) 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Je li u pitanju citroen?

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Je, jedan u dijelovima 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Je, jedan u dijelovima 

Znaci klasican francuz 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Treba mi netko vidjeti jesu farovi za prodaju izgrebani ili nisu. :)

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice