Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.108
|
čitano: 13.233.609
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Već kad si kod ljepote BMWa.

Svaki izgleda top izvana, al nikako mi nije jasno zašto se dizajneri ne potrude oko instrument table. Ta tabla što je unutra je po meni na razini dizajna iz sredine 2000.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...

Već kad si kod ljepote BMWa.

Svaki izgleda top izvana, al nikako mi nije jasno zašto se dizajneri ne potrude oko instrument table. Ta tabla što je unutra je po meni na razini dizajna iz sredine 2000.

Mislim da je to individualno :) Meni se recimo BMW interijer sviđa, izuzev nekih volana, ali ajde. Recimo VW mi ima koma untrašnjost, ili pak neki od Audija. Onda pak Mazda mi je ok, Honda katastrofa jer je pre futuristicka i nakrcana, itd, itd. - kuzis poantu. Evo moja 2 interijera trenutnih vozila... meni ne djeluju zastarjelo :)

E92 - 2009. E92 - 2009.
F20 - 2016. F20 - 2016.
It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 12:20 (mrsmith).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema
Meni interijer BMW-a poslije 80ih svaki ruzan, pogotovo upravljac u standardnim modelima. Poslje E46 su mi ruzni izvana isto, izuzev M2 ali to vec rijetkost.
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...
Meni interijer BMW-a poslije 80ih svaki ruzan, pogotovo upravljac u standardnim modelima. Poslje E46 su mi ruzni izvana isto, izuzev M2 ali to vec rijetkost.

Zato i kazem, to je individualno :) Ja imam skroz suprotno mišljenje recimo... osim toga da mi je M2 super autek.

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ja sam si baš malo gledao kaj bi si piknul i malo sam snimao i e92 coupe.. prekrasan mi je izvana, ali iznutra užas.. predosadno.

inače sve poslije e46 prije redizajna i e39 mi je nekako bez veze što se tiče bmw-a, uz rijetke iznimke kao što je e92.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 12:28 (nine).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema
Vozio sam se u E39 i E60 i mogu reći da mi je definitivno sam interijer i kvaliteta interijera u E39 za klasu bolja od E60.

Što se tiče drugih marki, kod Audia mi se sviđa unutrašnjost, Alfe također (159, Giulia)
Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ta tabla od 2016. modela mi je pre ravna. Mislim svatko ima svoj ukus. Dok recimo Golfara ima nekako bolju tablu, tablu koja ima svoju "dubinu", ako kužiš šta ti želim reć.

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

E39, E38, E24 i, naravno, 850CSi - meni najljepši BMW-i i E39 spada među najljepše aute.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema
Opcenito je svim markama interijer losiji nego prije 20 godina.
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...
Opcenito je svim markama interijer losiji nego prije 20 godina.

Općenito je sva proizvodnja lošija, ne samo auti... pogledaj samo elektroniku i uređaju od pred 15-20 godina, to je onda bilo napravljeno da traje.. danas sve samo na količinu, maksimalne uštede za najveću zaradu. Takva su vremena :)

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...
sveupitni kaže...

Sad se nesta doma dvoumimo; mapirati 316d ili prodati njega i dodati 2k eura za 320d s mrvicu vise opreme nego nas i godinu dana stariji 

moj potencijalni

 Meni je ovaj 320d u Silverbrau metallic jako lijep. Vidim da ima dodatno veliki navi, m sjedala i volan. Meni bi to već bilo dovoljno za prelazak. 316d ima potencijala mapiranjem ali ja bih radije kupio tvornički jači auto ukoliko mi treba više snage. Jedino je pitanje kako je održavan. Vidim po VINu da je auto iz DE. Koliko god pisali da su km stvarni, ja im baš i ne bih vjerovao. 

Da sam na tvom mjestu, ipak bih malo pričekao i kupio F30. Po Italiji ih ima za 12k € (316d). Uvoz je cca 8000kn jer ima samo 119g/km CO2. Ja budem vjerojatno jednoga nabavio pa pokušao prodati ovdje kod nas.

 Razmisljao sam o f30, ali kad bi njega uzimao mora bit 320d sa led/xenon,klimatronik,profi navi,tempomat... A takav kosta dosta novaca hh

#fsb
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mrsmith kaže...
ivanzu kaže...
Opcenito je svim markama interijer losiji nego prije 20 godina.

Općenito je sva proizvodnja lošija, ne samo auti... pogledaj samo elektroniku i uređaju od pred 15-20 godina, to je onda bilo napravljeno da traje.. danas sve samo na količinu, maksimalne uštede za najveću zaradu. Takva su vremena :)

Ali elektronika je druga prica, gustoca tranzistora u chipovima se je drasticno povecala i samim time slozenost. A svi znamo da je najjednostavnije najpouzdanije.

Kad gledas interijer, kvaliteta dostupnog materijala je veca, mogucnosti obrade su daleko vece, a koriste se jeftiniji materijali uz pokusaj nadoknadivanja losijeg materijala naprednijom obradom

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 14:22 (CroNk3r).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Meni je E92 odličan izvana,ali da ta tabla iznutra nije nešto.Doduše ja bi si odmah stavio android radio unutra

E46 M3 je meni vrh,ali tko bi to financirao

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ako te mozda zanima imam ti ja solidan f30 za prodati. OGLAS

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
laux kaže...

Ako te mozda zanima imam ti ja solidan f30 za prodati. OGLAS

F30 bez LED/Xenon svjetala je baš grijeh

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Dosta dobra. Stoji na šajbi, ne znam za nju, nemam baš nikakvog kontakta s njom osim ako želim prebaciti neke snimke. Kvaliteta je poprilično dobra, pošaljem ti linkove.

A ne sjećam se koliko me koštala. Sada je poskupila, a uzeo sam još jednu za VTS, 60€. Ima i verzija sa 1440p videom, ali 30FPS za 100€.

 

 jebena je kvaliteta! ja gledam nesto uzet, ali za rejs :D ali mislim da cu ipak morati nesto sta nije fiksno...

evo primjer kvalitete moje kamerice od 200kn

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ruske ubi ta nesipravna žarulja u oči haha, ja je nebi mogao gledati da svijetli.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Je, meni je super. Ja bih htio nešto montirati na zadnji naslon za glavu da snima vožnju, bilo bi fora :D

 

Svaki put kad se blow off čuo, na prvi tren sam pomislio da si nagazio i da gume škripe 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Haker_x kaže...

Ruske ubi ta nesipravna žarulja u oči haha, ja je nebi mogao gledati da svijetli.

 kad bi znao razlog i da za popraviti to moras rastavljati cijeli prednji kraj, a vremena nigdje, pustio bi i ti to...do daljnjega...u planu mi rastaviti sve i srediti...samo treba vremena i garaza sa alatom

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Haker_x kaže...

Ruske ubi ta nesipravna žarulja u oči haha, ja je nebi mogao gledati da svijetli.

 kad bi znao razlog i da za popraviti to moras rastavljati cijeli prednji kraj, a vremena nigdje, pustio bi i ti to...do daljnjega...u planu mi rastaviti sve i srediti...samo treba vremena i garaza sa alatom

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

Je, meni je super. Ja bih htio nešto montirati na zadnji naslon za glavu da snima vožnju, bilo bi fora :D

 

Svaki put kad se blow off čuo, na prvi tren sam pomislio da si nagazio i da gume škripe 

 bravo...motor hladan, nisam ga uopce gazio, blow off se cuje i kad pretisnes gas 30% i pustis iznad 2000 i sitno okretaja...tako da to je neizbjezno...netko ce rec dosadno, netko ce rec da mozda dobijem nesto vise sa forgeom ili nekom markom, umjesto OEM blow offa ili barem sa cijevi koja vraca zrak, a ne ovako da ga reze kao meni, ali meni je ovo vrh i nece dosaditi nikad + nije stetno, a za 1% performansi vise me zaboli dok god ide ovako kako ide :D

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav.

S obzirom da neko vrijeme (čitaj 5.godina) teče ulje iz automobila - VW Passat Karavan 1.9 TD 1996/1997 godina (međulinija), odlučil sam stati tome na kraj. :D

Malo sam čeprkao po haubi i našao da curi iz ovog dijela na slici. E sad, pošto nisam mehaničar, ne znam što je to pa me zanima što to treba kupit/zamijenit da riješim taj problem.

Slike su u prilogu.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

 kad bi znao razlog i da za popraviti to moras rastavljati cijeli prednji kraj, a vremena nigdje, pustio bi i ti to...do daljnjega...u planu mi rastaviti sve i srediti...samo treba vremena i garaza sa alatom

Znači komplikovano auto...

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Sheeva kaže...

Pozdrav.

S obzirom da neko vrijeme (čitaj 5.godina) teče ulje iz automobila - VW Passat Karavan 1.9 TD 1996/1997 godina (međulinija), odlučil sam stati tome na kraj. :D

Malo sam čeprkao po haubi i našao da curi iz ovog dijela na slici. E sad, pošto nisam mehaničar, ne znam što je to pa me zanima što to treba kupit/zamijenit da riješim taj problem.

Slike su u prilogu.

 Nisam ni ja mehaničar, ali mi to izgleda kao vakum pumpa za kočnice i slično, javit će se ubrzo neko ko će 100% znati šta je to.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Haker_x kaže...
RuskeGTT kaže...

 kad bi znao razlog i da za popraviti to moras rastavljati cijeli prednji kraj, a vremena nigdje, pustio bi i ti to...do daljnjega...u planu mi rastaviti sve i srediti...samo treba vremena i garaza sa alatom

Znači komplikovano auto...

 za promjeniti zmigavac relativno komplikovano...ali nekad je bilo lakse, sad je nesto zapeklo i poklopac koji ima grlo u sebi i kontakte nece vise ici van, jednog sam polomio, tako da cekam da nesto napravim...inace svjetla promjenim u 20 sekundi, zmigavce nekad sam znao u 30 sekundi, sad ni da sam bog ih nemogu izvaditi...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Prvo vidi da nađeš rezervni ako ga polomiš da možeš zamijeniti. Ako je prednji to je baš opasno, neko te može udariti na raskrnici(križanju), bočni može čekati.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema
Jel kupio tko onu dizalicu u Kauflandu za 170kn? Hoće li poslužiti za zamjenu seta felgi 2x godisnje?
Ništa ne ostavljam nezavrš
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
ivanzu kaže...
Uvoznik Forda za Hrvatsku je glup ko k*rac. Slicna stvar i kod Fiata.

 Glavni uvoznik fiata za hr je autocommerce, a vlasnici autocommerce-a su slovenci, kako se naši političari svađaju sa slovencima još tamo od 2007 negdje (slovenci nas blokirali za ulazak u eu, pa pirinejski zaljev...itd), tako smo u lošim odnosima, pa su i oni nama smanjili ponudu fiat-ovih vozila kao glavni zastupnici, znam da kad je došao novi fiat 500, kod nas nije bilo ni jednog za kupit novog u salonu, mislim da ni ponude nije dost dugo bilo, došla je sa zakašnjenjem, usto je fca od krize u ku***, lancia je spala na jedan do dva aktivna modela, kod alfe pola modela nema novog nasljednika, a ista stvar je i sa fiat-om, bar 50% modela već preko 10 godina nema nasljednika, mene nebi čudilo da se u skorije vrijeme autocommerce skroz povuće iz hr, jer trenutno jedino šta im ide od prodaje je fiat professional (cargo) vozila za firme i dva modela grande punto/punto evo i bravo, tak da samo je pitanje kad će slovenci reć da im se ne isplati prodaja u hr i povući se...

 

Za forda ne znam, al fiat dok je autocommerce glavni uvoznik totalno u ku***...

Kako da ne, kod malih uvoznika je bilo 500ke odmah, 2 komada u salonu, kad su prodani, opet je nabavio 

 

 

nine kaže...
MatijaZG kaže...

Vidjet ćeš. Najbolja navigacija dostupna za Android. Te akcije imaju uvijek koliko vidim. Neovisno o tome, nikakva lova za tako dobru aplikaciju.

 

ja sam prije koristio don't panic od mirea jer su dugo imali najbolju mapu hrvatske (a i pervanov glas je isto bio bonus).. no zadnjih godina po meni nije potrebno ništa više od google mapsa.

zadnjih 2 godine se već vidi da nitko ne može pratiti korak sa googleom, pogotovo po pitanju traffic info-a.. hint. google zna traffic podatke live jer svaka fufa ima android sa lte-om danas 

 

Google maps je katastrofa za manje sredine. To možda vama u Zg i okolici može bit super, ali nama u malim gradovima i selima, nula bodova, prije 5-7 godina zadnji updejt terena.

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ima li netko od vas suzuki vitaru mozda? Dojmovi? Benzinka 1.6 sa dosta opreme i alu 17" 125k kn

xfact
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
=xfact= kaže...

Ima li netko od vas suzuki vitaru mozda? Dojmovi? Benzinka 1.6 sa dosta opreme i alu 17" 125k kn

 jovo ima, cimni ga na pm

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice