Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.063
|
čitano: 13.201.053
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...
chutac kaže...

Znači nije se bilo čulo? Ležaj kotača onda?

Ovo je isto mogucnost, znam za slucaj kod hyundai-a di su ispod 100k km promjenjeni lezajevi. I to kod prethodnika i20 tako da je moguce da su isti lezajevi.

 Na autu od 50000km ? Hmm

Black Spider
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
crni pauk kaže...
CroNk3r kaže...
chutac kaže...

Znači nije se bilo čulo? Ležaj kotača onda?

Ovo je isto mogucnost, znam za slucaj kod hyundai-a di su ispod 100k km promjenjeni lezajevi. I to kod prethodnika i20 tako da je moguce da su isti lezajevi.

 Na autu od 50000km ? Hmm

ovaj je bio nekih 70, stvarno zalosno...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...
crni pauk kaže...
CroNk3r kaže...
chutac kaže...

Znači nije se bilo čulo? Ležaj kotača onda?

Ovo je isto mogucnost, znam za slucaj kod hyundai-a di su ispod 100k km promjenjeni lezajevi. I to kod prethodnika i20 tako da je moguce da su isti lezajevi.

 Na autu od 50000km ? Hmm

ovaj je bio nekih 70, stvarno zalosno...

 Ali da je lezaj onda bi se jace odnosno manje cuo na zavoju ali zvuk je konstantnu isti eventualno kad se brzina povecava (140, 150 ) je jaci 

Black Spider
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ako je sve glasniji, ili su gume, ili su ležajevi.

Osim ako ti buku auspuha ne smatraš anomalijom.

Obori zadnje siceve, izvadi tepih pa vidi jel glasnije. Ako je, ili neki aftermarket lonac ili izolacija podnice gepeka.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
NisamNormalan12 kaže...
BORG kaže...

Koju si uzeo, koliko je koštala?

Btw, koja godina je Audi?

 Uzeo sam neke Philipsove D3S sijalice, koštale su me 55€ dvije. Audi je A4 kraj 2011 godine. :)

Uopce nije velika cijena, znaci orginalne su izdrzale 7 god.

Nije lose, hvala za info

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jučer sredio kuplung, danas još malo šrafao poslje posla... gušti su gušti

 
 
 
 
 
  

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

dakle koristio si ove 2 tube i mokru krpu? u slucaju da se koristi i vodobrusni, kakva bi mogla bit povrsina nakon toga? mislim pretpostavljam da on ne skine farbu sad bas...

 Samo te dvije tube... Iako čak mislim da ova druga za sjaj nije bila ni potrebna pošto je auto skoro pa novi...

Repair tuba, dobro protrljati, nakon toga sa krpom uklonio, još jednom repair tuba + krpa i eto...

 

Mislim da za vodobrusni imaš na yotubeu demonstraciju od nekog tipa...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 22:22 (doktor1).
6 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

zašto mi je toyota supra jedan od omiljenih automobila:

 

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Samo da se ispravim, onaj polir nisam platio 57 kn već 80!
Vidio sada na netbankingu...
Nemam pojma zašto sam mislio da je 57
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Pa to je i dalje povoljnije nego u EU.

 

U BH-u se moze dobiti za 16.99€, dakle ca 127kn.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

I onda nek netko kaze da Hrvatska nije drzava iz snova.

6 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

I onda nek netko kaze da Hrvatska nije drzava iz snova.

 

zemlja iz snova da, kao drzava se tek trebamo dokazati, i maksimalno smo loshe startali...mogli smo biti shvica da nije lopina...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
8 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ekipa, mala pomoć, odnosno procjena ako može.

Honda civic 8. gen( ona svemirska), 2010. godište, oko 70 000km. Motor 1.8, 140 ks, benz. Super stanje, ljetne gume na alu felgama 17" i zimske gume na alu 16".

Cijena je 10 000 eura, odnosno u nekoj konverziji 75 000kn.

Previše, premalo, kolko ponuditi?

PS. auto je u hrvatskoj, od prvog vlasnika, kupljen tu kod nas.

6 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

8 godina stara honda des keka? To mosh uzet jedino ako josh drkash tri puta dnevno...usput, mini cooper mi je vishe cool za nekoga tih godina...i vjerojatno je nesto vecha sansa da ces dozivjet starost...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 10:10 (Gorstak79).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Gorstak79 kaže...

8 godina stara honda des keka? To mosh uzet jedino ako josh drkash tri puta dnevno...usput, mini cooper mi je vishe cool za nekoga tih godina...i vjerojatno je nesto vecha sansa da ces dozivjet starost...

 Savjete pruža 'čovjek' koji se izražava kao napaljena tinejdžerica 2008. godine..

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Hacker002 kaže...
Gorstak79 kaže...

8 godina stara honda des keka? To mosh uzet jedino ako josh drkash tri puta dnevno...usput, mini cooper mi je vishe cool za nekoga tih godina...i vjerojatno je nesto vecha sansa da ces dozivjet starost...

 Savjete pruža čo'ek koji se izražava kao napaljena tinejdžerica 2008. godine..

 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Cijena je Ok, mozda cak i niska kada usporedim koliko likovi traze po njusci. 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
theJurke kaže...

Ekipa, mala pomoć, odnosno procjena ako može.

Honda civic 8. gen( ona svemirska), 2010. godište, oko 70 000km. Motor 1.8, 140 ks, benz. Super stanje, ljetne gume na alu felgama 17" i zimske gume na alu 16".

Cijena je 10 000 eura, odnosno u nekoj konverziji 75 000kn.

Previše, premalo, kolko ponuditi?

PS. auto je u hrvatskoj, od prvog vlasnika, kupljen tu kod nas.

 cijena je ok, spustis koliko mozes i kupuj

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Gorstak79 kaže...
CroNk3r kaže...

I onda nek netko kaze da Hrvatska nije drzava iz snova.

 

zemlja iz snova da, kao drzava se tek trebamo dokazati, i maksimalno smo loshe startali...mogli smo biti shvica da nije lopina...

 Dok jednom kupis nov novcat auto iz salona( ako do sad nisi ) , cijenit ćeš ga kod prodaje, ovako lako govoriš da ne vrijedi navedeni te pare....

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
6 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
kostolomac kaže...
 Dok jednom kupis nov novcat auto iz salona( ako do sad nisi ) , cijenit ćeš ga kod prodaje, ovako lako govoriš da ne vrijedi navedeni te pare....

 

Nisam nigdje napisao da ne vrijedi, nego da je honda jurilica za tinejdzere, bar po mojim saznanjima...za divljanje po cesti i mozebitnu pogibiju, pogotovo ako se radi o mladom vozachu bez iskustva, a pretpostavljam da jest...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovo je Hrvatska, ovdje je golf 4 1.9tdi jurilica za pogiblju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 12:04 (ivanzu).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ovo je Hrvatska, ovdje je golf 4 1.9tdi jurilica za pogiblju.

 (samo par sekundi)

edit: eh, kad bi jos htio ovdje kreniti sa pravog vremena; prebaciti na 31. sekundu

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 12:59 (ShadoW).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gledajući cijenu kao kupac to je sve samo ne dobra cijena.

Gledajući kao prodavač, naravno da ćeš nabiti više nego što očekuješ i možeš realno dobiti da si ostaviš prostora.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doktor1 kaže...
RuskeGTT kaže...

dakle koristio si ove 2 tube i mokru krpu? u slucaju da se koristi i vodobrusni, kakva bi mogla bit povrsina nakon toga? mislim pretpostavljam da on ne skine farbu sad bas...

 Samo te dvije tube... Iako čak mislim da ova druga za sjaj nije bila ni potrebna pošto je auto skoro pa novi...

Repair tuba, dobro protrljati, nakon toga sa krpom uklonio, još jednom repair tuba + krpa i eto...

 

Mislim da za vodobrusni imaš na yotubeu demonstraciju od nekog tipa...

 

 Doktore. Moze li se taj proizvod koristiti na bijelom laku? Tj auto je bijel.Obicna bijela, nikakve perle, metalike i to. 

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Kod kupnje postoje paste za odredjene boje, za metalik boje, za srebrne varijante, crne i bijele nijanse,

te postoje i univerzalne za sve tipove (neke su univerzalne i za metalik boje). Pa pripazi kod kupnje.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
solaris kaže...

 Doktore. Moze li se taj proizvod koristiti na bijelom laku? Tj auto je bijel.Obicna bijela, nikakve perle, metalike i to. 

Ja mislim da je to klasicno poliranje di dobijes fini vodobrusni i 2 vrste paste za poliranje(grubu i finu).

 

Ako sam u pravu, boja auta nema nikakve veze jer si radis samo na bezbojnom laku.

Samo trebas biti pazljiv da ne skines save bezbojni jer onda dobijes zamagljenu boju.(onda ti ostaje samo lakiranje)

 

Objasnjenje:

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
bmwM kaže...
"old fords never die. they just become faster!!!"

-je, ali to vrijedi za pravi americki ford, a ne europsko kineska vozila. brzo sam procital tekst da vidim sliku, kad ono c ili b max..auto ko i svaki drugi

 tebi auto ko i svaki drugi. meni auto kojem mogu zahvalit kaj sam iz prometne izašel nepovrijeđen kao i mojih 4 putnika. isto tak auto koji je imal preko 300tkm. mapiran. a pouzdan kao tenk. tak da tu pricu o kineskom vozilu okini macku o rep. a i vidim da si friški na temi pa ti i nije za zamjerit za takvu izjavu...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Gorstak79 kaže...

Nisam nigdje napisao da ne vrijedi, nego da je honda jurilica za tinejdzere, bar po mojim saznanjima..

 

8th gen civic nije crx vti iz 90tih.. to su dva dijametralno suprotna svijeta 

 

ali dobro, većina ljudi još uvijek vuče većinu saznanja i ideala o autima na osnovu nekih priča iz kraja 80tih - početka 90tih..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Kak vi s Fussom perete auto?
Stajao mi je par dana, na praoni sam ga čistom vodom saprao, ali još je zmazan nekakav, kao da na vosku ima sloj smeća.

Mogu ga smočiti i jelenjom kožom prebrisati?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

1. pokvasim vodom auto

2. nasapunam auto spuzvom

3. isperem

4. obrisem mikrofibrom

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice