Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.109
|
čitano: 13.238.823
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
picajzla0707 kaže...
CroNk3r kaže...

 Ocito, ja sam do sad u 7 god i 115tkm mjenjao samo ulje i filtere, 1 set zimskih i ljetnih gupa i prednju lijevu zarulju za kratka svijetla.

Sad me cekaju svijecice na 120

 

Osoba s alternatorom anlaserom ima neku 20 godisnju toyotu tako da tamo to nije neki strasni kvar. 

osoba a: ja imam toyotu s pokvarenim anlaserom

osoba b: ne, ja imam toyotu s pokvarenim anlaserom

osoba c: lažu obojica, toyotu s pokvarenim anlaserom imam ja

picajzla0707: 

Nista cudno, sve je to potrosna roba, koja godina je auto? 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...
Ja bi u toj klasi rade gledao BMW Z3/4 ili MX-5.

 

MX5 ili S2000 IMO

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Osoba D: ja imam Toyotu bez alnasera

 Bošnjo A :  ima golfa ne radi mu anlaser 10 godina gurne ga niz brdo 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1950Killer kaže...

Nista cudno, sve je to potrosna roba, koja godina je auto? 

 '98. godište

te četkice na anlaseru su ujedno i jedini kvar zadnjih 4-5 godina otkako je vozim

a dobio sam je zabadava, nije mi se svidjela na prvu i rekao sam - čim cicikrepne nešto skuplje od soma kuna, odmah ide na otpad

zato se jadna i i drži 

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

 

Da imam umjetne zube, ispali bi mi od smijeha

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
CroNk3r kaže...

 Ocito, ja sam do sad u 7 god i 115tkm mjenjao samo ulje i filtere, 1 set zimskih i ljetnih gupa i prednju lijevu zarulju za kratka svijetla.

Sad me cekaju svijecice na 120

 

Osoba s alternatorom ima neku 20 godisnju toyotu tako da tamo to nije neki strasni kvar. 

 Anlaserom kolega bio.

Tak sam i mislio samo mi se zbrikalo u glavi i krivo napisao

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Kao ovaj jedan u Rijeci. Jedino kod parkinga je bitno da parkira na nagibu da ga ne mora gurati. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
6 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Je li bolje za 12 t € kupiti Daciu Stepway ili polovni  Volvo V40 D2 s 87653 km 1.6 84kW (nije na Njuškalu) prvi vlasnik servisna knjižica, nije uvoz 2014.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

samo se vi zajebavajte, ja sam megana vozio skoro god dana sa skinutim anlaserom...malo guranac, malo nizbrdica i tak...

vrhunac je bilo na grobniku (dakle ravna ploha skroz) haltaju me u civilu u nekom suv-u, znacka ovo ono...pita lik mene imate li nesto sta ne biste smjeli imati u autu, a ja ono ko iz topa NE (iz navike) i onda promislim malo, nac ce mi zeljeznu sipku od pol metra, kazem ja njemu e da, imam zeljeznu sipku od nekih pol metra tu u pretincu u vratima i vadim ju, a ovaj se hvata za ganu xD gleda on wtf, ne vjeruje, pocne srat da sta ce mi to, a ja njemu pa eto nisam gasio motor jer me anlaser zajebava (citaj: nemam ga), pa ako treba potuckati malo, evo gospon policajac, mogu ga ugasiti, pa cete onda vi lupat dok ja budem verglao, ili cete me pogurat...a ovaj ne vjeruje sta cuje, pocne nesto mrmljati, nije ocekivao xD pusti me na 2min ode do kolege, vraca se sa prometnom i kaze ajde bjezi da te nisam vidio

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Moglo ti je smece uci u zvono mjenjaca...

Al ajd. Ja sam bez donjeg poklopca zupcastog vozio godinu dana. 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja sam vozio 2 dana bez gumenih tepiha.

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CroNk3r kaže...

Ja sam vozio 2 dana bez gumenih tepiha.

 

Zaboravio na pranju? Tak i baba kad je B-Maxa prala, izbacila tepihe i odvezla se kuci.

Dosao sam 3h poslije - nema ih. Nadjem ih na Shpock oglasniku dan poslije za 1€, nazovem i kazem

da su moji, da je baba zaboravila na pranju i da bi dosao po njih - kaze zenska da radi u trgovini kraj autopraonice

i da ih je zato i stavila, jer tako ih ljudi najlakse nadju - jer traze u blizini najpovoljnije - platio kavu i donio cokoladu,

uzeo tepihe i kuci. A babi sam rekao da sam kupio nove za 160€, pa da mi refundira - nikad nije lose dobit dodatni dzeparac.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2018 14:54 (Čitatelj).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...
CroNk3r kaže...

Ja sam vozio 2 dana bez gumenih tepiha.

 

Zaboravio na pranju? Tak i baba kad je B-Maxa prala, izbacila tepihe i odvezla se kuci.

Dosao sam 3h poslije - nema ih. Nadjem ih na Shpock oglasniku dan poslije za 1€, nazovem i kazem

da su moji, da je baba zaboravila na pranju i da bi dosao po njih - kaze zenska da radi u trgovini kraj autopraonice

i da ih je zato i stavila, jer tako ih ljudi najlakse nadju - jer traze u blizini najpovoljnije - platio kavu i donio cokoladu,

uzeo tepihe i kuci. A babi sam rekao da sam kupio nove za 160€, pa da mi refundira - nikad nije lose dobit dodatni dzeparac.

Nakon ciscenja auta(dona na dvoristu) sam skuzio da sam ih zaboravio oprati, a vec sam sve pospremio, tako da mi se nije dalo vuci opet miniwash van, a bili su blatni tako da su 2 dana bili u garazi.

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

samo se vi zajebavajte, ja sam megana vozio skoro god dana sa skinutim anlaserom...malo guranac, malo nizbrdica i tak...

vrhunac je bilo na grobniku (dakle ravna ploha skroz) haltaju me u civilu u nekom suv-u, znacka ovo ono...pita lik mene imate li nesto sta ne biste smjeli imati u autu, a ja ono ko iz topa NE (iz navike) i onda promislim malo, nac ce mi zeljeznu sipku od pol metra, kazem ja njemu e da, imam zeljeznu sipku od nekih pol metra tu u pretincu u vratima i vadim ju, a ovaj se hvata za ganu xD gleda on wtf, ne vjeruje, pocne srat da sta ce mi to, a ja njemu pa eto nisam gasio motor jer me anlaser zajebava (citaj: nemam ga), pa ako treba potuckati malo, evo gospon policajac, mogu ga ugasiti, pa cete onda vi lupat dok ja budem verglao, ili cete me pogurat...a ovaj ne vjeruje sta cuje, pocne nesto mrmljati, nije ocekivao xD pusti me na 2min ode do kolege, vraca se sa prometnom i kaze ajde bjezi da te nisam vidio

 hehe, takvom šipkom sam i ja palio auto - staru peglicu koju sam dužio kao dostavljač pice prije nekih 25 godina

auto je imao paljenje na ručicu pored mjenjača, koja je sajlom bila vezana za anlaser na motoru straga, a sajla pukla davno prije 

kasnije sam saznao da pegla nije niti registrirana, ali to je već neka druga priča (također uključuje pandure, nevjericu s obje strane i hrpu pizdarija) 

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Au to je vec gadno, al jos bolju pricu koju sam cuo je ta, da je jedan tip iz VG vozio dostavni kombi do Maribora,

jos za vrijeme Juge, al nije znao da je zena od koje je kupio kombi, bila u procesu razvoda, i da je sudskom nagodbom

kombi pripao muzu. Ona je izjavila da je kombi "nestao", jer bi inace pare trebala dat bivsem, te kad je lik bio na kontroli,

rekli su mu da izadje iz ukradenog vozila. E sad, kako je to dalje bilo, ne znam, meni je pricala osoba iz "trece ruke",

tako za detalje i istinitost dogadjaja ne mogu tvrditi, al vjerujem da je bilo veliko sranje, al da je moguce da se to desi, svakako je.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Anđeo bez falinge kaže...

Je li bolje za 12 t € kupiti Daciu Stepway ili polovni  Volvo V40 D2 s 87653 km 1.6 84kW (nije na Njuškalu) prvi vlasnik servisna knjižica, nije uvoz 2014.

 Ako je provjeren Volvo i s tom kilometražom, ja se ne bi dugo mislio. 

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...

 koji motor ti je bio zivlji u niskim okretajima, 1.8 tdci ili 1.6? vidim idu po 3500-4000 eura sto nije lose 

 1.8tdci je tenk naspram 1.6 tdcia. jedina mana 1.8tdci je veca potrošnja od 1-2l i nešto grublji rad. 

1.6 se ne buni na niske okretaje ko 1.8 ali ubrzanje ispod 2000 okretaja je nikakvo dok ne zavrti turbinu.

jedina prednost 1.6 je ta kaj fakat troši ko upaljač. da malo pazim vozio se bi ispod 5l/100km na posao. ovak mi je prisjek 5.5.

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Anđeo bez falinge kaže...

Je li bolje za 12 t € kupiti Daciu Stepway ili polovni  Volvo V40 D2 s 87653 km 1.6 84kW (nije na Njuškalu) prvi vlasnik servisna knjižica, nije uvoz 2014.

 Daciu ni u snu i ludilu ne kupovati.

Imam novu Stepway sa ful opremom...koja kršina od auta, čak šarafi na dijelovima fale, nisu pola unutrašnjosti završili, a košta 116.000 kn. O plastici i kvaliteti materijala da ni ne govorim.

6 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Gman kaže...

 Ako je provjeren Volvo i s tom kilometražom, ja se ne bi dugo mislio. 

 

Jarvan kaže...

 Daciu ni u snu i ludilu ne kupovati.

Imam novu Stepway sa ful opremom...koja kršina od auta, čak šarafi na dijelovima fale, nisu pola unutrašnjosti završili, a košta 116.000 kn. O plastici i kvaliteti materijala da ni ne govorim.

 Hvala.

Onda nemam što više razmišljati.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Od danas sam i sluzbeno vlasnik golfa 3 . Nakon duge potrage auta za sezonu na njega sam slucajno naletio. Motor 1.9 tdi 66kw i 322000 km original. Od opreme ima klimu i el podizace, el retrovizore. Stavio sam felge 15 cola i nove gume. Uzet od 2. vlasnika kod kojeg je auto bio 12 godina. Iznutra je skoro ko nov. But still haterz gonna hate hahah

edit: zacrnjenje je iznosilo 0.07 danas na tehnickom, svi u soku bili 

#fsb
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 11:06 (sveupitni).
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Daj još koju sliku, čak izgleda kulturno kakvi se sve kotrljaju

In the name of tragedy...
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Šta je Dacia stvarno tako loša

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Koliko para, toliko muzike. Dacia nova jeftinija nego polovno vozilo staro 10 godina. Uvijek bi radije polovno vozilo staro 10 godina koje je puno kvalitetnije nego novu Daciu.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 18:05 (Haker_x).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

A gle, izvana je super fina. Probao sam novi Duster, u najboljem paketu opreme je solidan,

ali naspram najpovoljnijeg i najslabijeg paketa Forda je i dalje pre-jeftin. Plastika je jeftina,

konzola je jeftina, radio i sve drugo djeluje jeftino. Al zato je i auto jeftin za svoju klasu.

Motor bi trebao biti dobar i izgurat jamstvo od 5 godina, a nakon toga je sve stvar odrzavanja.

11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Haker_x kaže...

Koliko para, toliko muzike. Dacia nova jeftinija nego polovno vozilo staro 10 godina. Uvijek bi radije polovno vozilo staro 10 godina koje je puno kvalitetnije nego novu Daciu.

 Koje ti to polovne aute gledaš?

Ova koju vozim je 116.000 kn.

Košta ko pravi, za te novce kupiš normalni novi auto.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

a o kojem stepwayu se radi? sandero, logan, docker ili lodgy?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jarvan kaže...

 Koje ti to polovne aute gledaš?

Ova koju vozim je 116.000 kn.

Košta ko pravi, za te novce kupiš normalni novi auto.

 Ima do 15000€ dosta dobrih automobila za odabrat do 10 godina starosti. Uvijek bi radije neku polovnu stariju Toyotu, Audi, Bmw, Mercedes, VW koji su uredno očuvani i održavani nego novu Daciu.

 

Kada je dobro održavan on je i nakon 10-11 godina bolji od nove Dacie, a jeftiniji je. Primjer ovaj Mercedes sa preko 296 hiljada pređenih kilometara, ja se zjanio kada sam vidio u kakvom je stanju, nebi rekao ni da je prešao 100 hiljada km.




E sada, Daciu novu možeš uzeti na rate, dok ovako polovno vozilo moraš gotovinom, to je prednost novog vozila, kao i garancija, mada sve dok se uredno održaje šanse da se desi neki veliki kvar su male.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 18:45 (Haker_x).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Haker_x kaže...

... a jeftiniji je. Primjer ovaj Mercedes sa preko 296 hiljada pređenih kilometara, ja se zjanio kada sam vidio u kakvom je stanju..

 

taj mercedes je puno skuplji za održavanje od neke jeftine dacia-e.

 

i ja bi svako doba radije kupio novu dacia-u, nego nekaj sa 300tkm kaj košta istu lovu 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovaj je koštao oko 11000 € ako se ne varam što je oko 81000 kn i to je poprilično jeftinije od Dacie.
Ima dosta drugih vozila koji su manje prešli i mlađi su. Ja lično nebih kupovao džipa jer nemam potrebe za njim već bi neku limuzinu.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 19:09 (Haker_x).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bio u daciji sa kolegom, plastika jeftina, mjenjac kao u FAP-a., cini mi se da neke matice i vijci fale, itd.. Na kraju covjek kupio Focusa bussines plus za 15k vise kn. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.6.2018 19:13 (ivanzu).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice