Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.109
|
čitano: 13.236.661
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Fino, steta sto nisu karirana. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 17:33 (ivanzu).
14 godina
moderator
online
Re: Auti - ultimativna tema

Može se staviti.

 

Za taj auto nije propisana ta dimenzija gume, te ako ih staviš auto ti se smatra tehnički neispravnim. Osim ako ih daš atestirati (vjerojatno bi prošlo atest), ali nisam siguran da ti se to isplati plaćati.

 

Oznaka 7J ne znači da je širina 7 jota jer ne postoji mjerna jedinica koja se tako zove. Felga je širine 7 incha (7''), a J označava oblik onog dijela felge gdje guma guma sjeda.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Možda su karirana na nižem dijelu sica. :)

Ali da me zanima šta je, zanima!

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja sam sebi ubacio kozno sjedalo neki dan, ali ne znam spojiti grijanje :(

Trebalo bi i dovesti u red mjesto di prekidaci stoje

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ShadoW kaže...

Ja sam sebi ubacio kozno sjedalo neki dan, ali ne znam spojiti grijanje :(

Trebalo bi i dovesti u red mjesto di prekidaci stoje

 Budem sebi spajao pa kada odgonetnem i spojim ti javim. Ako ne skuzis do tad.

 

chutac kaže...

Možda su karirana na nižem dijelu sica. :)

Ali da me zanima šta je, zanima!

 Ful koza. Grijanje, struja gore dolje, bubrezi, naslon.

Trenutni najveci problem je ugurati recaro konzole u golf 2 šine...

Bit ce kemijanja i varenja.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 21:04 (Fake_Alert).
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

a ja nekako mislio da buš ovako nazad u hr. 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...

a ja nekako mislio da buš ovako nazad u hr. 

 Jos da carinu platim

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

 Ful koza. Grijanje, struja gore dolje, bubrezi, naslon.

Trenutni najveci problem je ugurati recaro konzole u golf 2 šine...

Bit ce kemijanja i varenja.

 How to iz s3 u g2 by vw club croatia? :D

A mene hebe golf 7 i can sabirnica :D

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2018 10:52 (Lord_Marko).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

sutra mi ističe rega, kolika je kazna ako me zaustavi policija u ponedjeljak , 700kn ? 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lord_Marko kaže...
Fake_Alert kaže...

 Ful koza. Grijanje, struja gore dolje, bubrezi, naslon.

Trenutni najveci problem je ugurati recaro konzole u golf 2 šine...

Bit ce kemijanja i varenja.

 How to iz s3 u g2 by vw club croatia? :D

A mene hebe golf 7 i can sabirnica :D

 Hej spoilas mi iznanadenje za temu 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
loky4i4 kaže...

sutra mi ističe rega, kolika je kazna ako me zaustavi policija u ponedjeljak , 700kn ? 

 do 7 dana prekoračenja 700Kn, preko 7 dana.. i do 20.000 Kn

 

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

jel ima tko iskustva sa touch up paintom? imam par točkica od kamečića što su odletjeli na haubu i skinuli malo boje, pa sam to razmišljao zakrpati

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Zna netko što zakon kaže o studded zimskim gumama i kako bi se to kod nas uopće reklo?

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

jebale vas studded gume - to su ti "čavlerice" i koliko znam nisu dozbvoljene u RH

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Sjela je nova pila 

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

Sjela je nova pila 

 pazi zaspat haha.. cestitam, kaj na kraju e46 ide u dijelove? inace jel ti bio ok taj auto? sve mi se vise svida kad ga vidim u dobrom stanju s opremom.. 

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

Sjela je nova pila 

 645i? 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ekipa jesu Goodyear Ultragrip 9 ok gume?
Jučer išao mijenjati i kaže mi vulkanizer da su mi ove stare dosta loše. DOT je iz 2011., na nekih 4.5mm su, ima još malo do one oznake za potrošenost. Nisam ni gledao kolike su stare, mislio sam da su još ok, al očito su te došle s autom, prvi vlasnik ih nije ni mijenjao...
Obično volim istražiti takve stvari prije al malo sam brzopleto jučer uzeo te nove...
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jesu.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Conti WCTS860, Dunlop WS5 i Goodyear UG9 su top 3 gume.

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...

jebale vas studded gume - to su ti "čavlerice" i koliko znam nisu dozbvoljene u RH

 Ma samo pitam koliko znam od njih nema nikakve koristi na snijegu već samo na ledu što je kod nas rijetko.

Pošto budem išao na infogamer vjerojatno u srijedu ima li kakav besplatan ili jeftin parking tamo oko velesajma, kad je bio autoshow onda sam parkirao u avenue mall tamo je 3 sata besplatno pa onda 10 kn, tako da sam gledao kad će tih 3 sata proći pa sam samo izašao i ponovno ušao u garažu, ali zbog karata za info onda nemogu više uči. Čak sam razmišljao da auto ostavim na onom parkingu u strojarskoj tamo je cijeli dan mislim oko 10 kn. Ako ima netko bolju ideju napišite.

16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Istočni parking ZV, 5 kn dan?
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
domac5 kaže...
sstrmi kaže...

Sjela je nova pila 

 pazi zaspat haha.. cestitam, kaj na kraju e46 ide u dijelove? inace jel ti bio ok taj auto? sve mi se vise svida kad ga vidim u dobrom stanju s opremom.. 

 Ma nema spavanja,neda mi zvuk zaspati 

E46 sam prodao drugi dan od nesreće.Dosad je vjerojatno već u pogono barem tjedan dana,jer zadnji put kad sam se čuo s likovima što su uzeli a to je bilo krajem desetog - sve je bilo sastavljeno,samo su branici falili,i to su imali ali su tražilli m branike

A gle,ja sam naletio na E46 koji je imao odličan motor i mjenjač,ostatak nikako.Ja sam upucao 10 000kn u 5mjeseci da sredim tog E46 i onda je bio pošten.Tako da treba paziti kad se kupuje

Recimo ja nisam gledao amortizere,a na njemu bili originalni 16god stari.I to sam u biti najviše i platio jer sam bio uzeo original bilstain za BMW

U svemu taj 320D redizajn je vrhunski auto

Za 16 god star auto i 270tkm je išao 9.07 najbrže do 100,prosječno 9.2.Posrami današnje novije aute do 15-20k eura(nove) a potrošnja bila 7-8 (automatic i nisam štedio).Osim kad je stari vozio,njemu resetiram on to spusti na 6L

I dan danas drži dobru cijenu,ako hoces baš pošteni E46 320D

Recimo redizajn 2003-2005 da je onak lijep,očuvan treba jedno 5-6k

MatijaZG kaže...
sstrmi kaže...

Sjela je nova pila 

 645i? 

 Ipak sam morao biti realniji za svoj đep.V8 je van budžeta,pogotovo jer nije tako pouzdan.Iako  prije nego što sam uzeo ovog , bio sam gledati E60 545i sa brdo opreme,apsolutno cijeli M (vani,unutra,podvozje) imao je i plin ali to je previše za održavanje,pogotvo što je bio SMG a to nije pouzdano,isto kao problemi s vanosom i potrošnjom ulja.Taj 545i ako radi u leru duže počne dimiti koliko je vukao ulja,što je normalno pošto im se gumice ventila pojedu,a na ovom nisu nikad promjenite tako da sam odusta od njega i uzeo ovaj E63.

OVaj 630i je održavan,mijenjač šalta bez problema,motor vuče.NIkad u udaru nije bio,još na njemu folija bila zadnjih 6-7 godina tako da je tvornička boja brutalno očuvana (samo je treba isplirati zbog folije).Sve radi.Dovezao se iz ZG kući(250km) bez stajanja i problema.Bez neke štednje na gasu,kombinirane vužnje točno 10L potrošnja.Evo danas se malo vozio opušttenije i 9L.Ništa prestrašno,s obzirom da prelazim 800-1000km mjesečno ni ne budem plin stavljao

I najbitnije meni - provjereni redni šestak 190kw i deri

Sve što moram zamijeniti je jedna ili dvije svijećice,ali budem svih 6 kad to ionako nije skupo pa sam miran par godina.

NGK američka je 60kn za njega,tj 6 komada 360kn

 

Evo još malo slika

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 13:34 (sstrmi).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ako je netko u potrazi za autom

Peugeot 307 Break 2.0 HDi, 16v 100kw, Fap Sport..

2005 , 202tkm - veliki + mali servis napravljeni u drugom mjesecu ove godine

Dva seta felgi i guma

Od opreme znam da ima tempomat,dvozonsku automatsku klimu,središnje putno računalo,prednji i zadnji PDC.

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

 Ipak sam morao biti realniji za svoj đep.V8 je van budžeta,pogotovo jer nije tako pouzdan.Iako  prije nego što sam uzeo ovog , bio sam gledati E60 545i sa brdo opreme,apsolutno cijeli M (vani,unutra,podvozje) imao je i plin ali to je previše za održavanje,pogotvo što je bio SMG a to nije pouzdano,isto kao problemi s vanosom i potrošnjom ulja.Taj 545i ako radi u leru duže počne dimiti koliko je vukao ulja,što je normalno pošto im se gumice ventila pojedu,a na ovom nisu nikad promjenite tako da sam odusta od njega i uzeo ovaj E63.

OVaj 630i je održavan,mijenjač šalta bez problema,motor vuče.NIkad u udaru nije bio,još na njemu folija bila zadnjih 6-7 godina tako da je tvornička boja brutalno očuvana (samo je treba isplirati zbog folije).Sve radi.Dovezao se iz ZG kući(250km) bez stanja i problema.Bez neke štednje na gasu,kombinirane vužnje točno 10L potrošnja.Evo danas se malo vozio opušttenije i 9L.Ništa prestrašno,s obzirom da prelazim 800-1000km mjesečno ni ne budem plin stavljao

I najbitnije meni - provjereni redni šestak 190kw i deri

 

Evo još malo slika

 Pametna odluka. N62B44 se nije baš pokazao kao pouzdan motor, kao što i sam znaš. SMG također nije neka sreća, iako je sam po sebi (kada je ispravan) odličan mjenjač. 

Ovo je super kombinacija. Provjereni kultni redni šestak i Steptronic. Auto izgleda veliko ali realno ima nešto sitno ispod 1500kg, tako da je tih 190kW u stvari jako dobra brojka. Za zavojitu cestu daleko bolje od V8ice koja se osjeti u nosu.

Čestitam na prinovi. E46 mi nije bio nešto. Onakvog bijelog sa fake M detaljima i fake branicima ja ne bih nikada nabavio. Na E63 bih ja promjenio felge. Ove Style 433 su mi premoderne i agresivne za ovu liniju šestice. Style 121 su mi najbolje za E63. Ako želiš otvorenu felgu, onda provjerene Style 167 koje jedino na kockici još nisam vidio . Kada je izašao M6 E63 sa tim felgama, izgledao je baš brutalno. Sada ih ne mogu smisliti. Još jednom čestitke i neka te dobro služi. 

 

 

CLA prodan za dobru cifru. Sebi još nisam našao auto ali sam zato neki dan dovukao još jednog iz Italije za prodaju. Renault Captur 1.5 dCi 90ks automatic 2015, 90.000km, prvi vlasnik, pun opreme. Kupljen od privatnika. Auto je sam po sebi g*vno ali lakše ću ga prodati nego jednoga iz više klase. Nisam ga prebacivao na sebe u IT nego smo išli na odjavu, tako da mi je trebala šlepa. Auto se je nalazio u Milanu, pa sam krenuo oko 1:30 u noći da izbjegnem jutarnju gužvu koja je u MI strašna. Nakon par kilometara autoceste iznad Trsta, nosači rotirke koja je naknadno složena su popucali kao da ih je netko otpilio, kabel ju je potegnuo pa se je zabila u zadnje staklo koje se je naravno razbilo u 1000 komada. Udarac je bio takav da sam pomislio da je netko pucao iz pištolja. Ta rotirka je široka skoro kao krov šlepe i ima u sebi cca 20ak kg. Nakon što je razbila staklo, odvojila se od žice i pala na utovarni prostor. Frend koji je išao samnom se je usrao 

Nakon 4 stajanja smo našli otvorenu benzinsku gdje sam nabavio duct tape i vreće za smeće, pa smo zatvorili otvor. Naravno da smo onda uletili u gužvu. Od sjeveroistočnog do sjeverozapadnog dijela Milana preko zaobilaznice nam je trebalo sat i pol. Dalje je sve teklo kao po planovima. Spojio 40 sati bez spavanja ali računam na autu zaradici 1500/2000€ pa nije frka.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 14:26 (MatijaZG).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

.

 Iz S3 8L? Na šaraf ili je bilo kemije?

8 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

.

Odlično izgleda, svaka čast. Samo ne mogu ne primjetiti kamen kod zadnjeg lijevog kotača .  

To je ručna ili slučajno?

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Old Iggy kaže...
Istočni parking ZV, 5 kn dan?

 https://www.google.hr/maps/@45.7816671,15.979732,3a,90y,274.78h,83.2t/data=!3m6!1e1!3m4!1sbjy8Zb3POA2Kjulvw_PdjA!2e0!7i13312!8i6656

Na ovo misliš?

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
MatijaZG kaže...
Fake_Alert kaže...

.

 Iz S3 8L? Na šaraf ili je bilo kemije?

 Pod konstrukciju vario. Stavim slike ako te zanima

theJurke kaže...
Fake_Alert kaže...

.

Odlično izgleda, svaka čast. Samo ne mogu ne primjetiti kamen kod zadnjeg lijevog kotača .  

To je ručna ili slučajno?

 Rucna radi ali dodatne sigurnosti jer je nagib a stalno smo po autu mrdali

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice