Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.193.081
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...

U toku generalke jel bilo ono tipa - "Dal da mijenjamo pumpu ili ne?" 

 ma ne, pumpa je bila ok, međutim nismo gledali tu osovinu koja se spušta od razvodnika paljenja skroz dolje do pumpe ulja

jbga, kako će ti pasti na pamet da se ta osmerokutna osovina može poglodati/istrošiti i da će se vrtit u prazno u pumpi

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...
ivanzu kaže...

Sava sranje po mokrom totalno, ubrzao iz mjesta malo jace u prvoj i prednji kotaci krenu bocno proklizavat

 Koja?

 HP2 prvu godinu je bila Ok, sada je vec bezveze.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Sava sranje po mokrom totalno, ubrzao iz mjesta malo jace u prvoj i prednji kotaci krenu bocno proklizavat

Identično sam doživio na poliću 55kw. Naprijed bile nove savine..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

 HP2 prvu godinu je bila Ok, sada je vec bezveze.

 Aha

Meni je slično sa UG9. Čim malo brže krenem pali TC, a za razliku od tebe imam atmo benzinca, što znači još manji moment. Općenito mi se zimske lako provrte, nebitno koji je auto i koje su gume.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Preporucujete li neki servis/mehanicara koji moze pregledati vozilo prije kupnje?

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
chutac kaže...

nebitno koji je auto i koje su gume.

 

meni ne vrte 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ShadoW kaže...

Preporucujete li neki servis/mehanicara koji moze pregledati vozilo prije kupnje?

 

Scotty Kilmer:

https://www.facebook.com/scottymechanic/

https://www.youtube.com/user/scottykilmer

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Lagani upgrade polakisa  Kovane klipnjače, karike, leteći i bank ležajevi, BBT turbo, glava komplet uređena, bregaste druge, Ferrea competition plus race ventili, oversized usis, Milltek DP skinuo i napravio novi fi76, Siemens Deka 668cc injektori, home made štelajuča remenica i još par sitnice Sada razrada još 300-400 km, mjenjanje ulja i to bi bilo to

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 10:02 (ARazer).
5 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
vrinho kaže...

Dok je zdimio pita ona ženska kaj snima ''Možda imamo nekakvi problem''. Well, no shit

Fascinira me kako netko ko ispadne takav debil (ima ih više na ovom videu) ide to stavljati na net pa da svi to vide.

 Kad mu se ovo dogodi odmah je unaprijeđen u "Debila 1 klase", a takav onda može svoju sramotu bez problema staviti na YT?!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
chutac kaže...

nebitno koji je auto i koje su gume.

 

meni ne vrte 

 Kad golf ima beskonačnu trakciju 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...
ShadoW kaže...

Preporucujete li neki servis/mehanicara koji moze pregledati vozilo prije kupnje?

 

Scotty Kilmer:

https://www.facebook.com/scottymechanic/

https://www.youtube.com/user/scottykilmer

 odustao sam i tako na kraju jer mi je covjek prvo rekao da nije udaren i onda kada sam rekao "ovdje je udaren" se kao sjetio da motor ili skuter zaletio u njega dok je neko drugi vozio, check engine lampica se pali jer je jedan grijac otisao i slicno.

 

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

I bolje. Kupit macka u vreci je gore nego ici pjesice.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

ajmeeeeeeeee ovo je 5v ja zaboravio skroz...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ARazer kaže...

Lagani upgrade polakisa 

 

kad bu upgrade iz shopping carta u auto?  

 

chutac kaže...

 Kad golf ima beskonačnu trakciju 

 

odnosno beskonačno malo snage 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
10 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav. Ima li neko iskustva sa mazdom 323f 2.0 ditd 1998, odnosno dosta jakom bukom u kabini kad je auto u leru,pogotovo kad se prozor otvori? cudno mi je jer motor tiho i mirno radi kad sam izvan auta.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Provjeriti nosace motora, moguce je da motor dolazi u kontakt sa karoserijom pa prijenosi buku unutra, druga teorija je da je hrda pojela vatrozid i sada imas rupu prikrivenu tepihom pa se motor cuje kao da je hauba otvorena ili da imas lufta tamo gdje ozicenje ulazi u kabinu. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 19:16 (ivanzu).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
ARazer kaže...

Lagani upgrade polakisa 

 

kad bu upgrade iz shopping carta u auto?  

 

 Dosta shopping carta za ovu god 😆😆 sada ću vidjet kako će se ovaj turbo ponašat i koliko ćemo izvuć ali wmi ide ubrzo na auto da spustim egt 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ljudi iz PGZ, pumpa Rijeka Trans...ima li tko kakva iskustva sa njihovim benzinom? Od koga oni nabavljuju benzin? Zasto je toliko jeftiniji?

Nova pumpa je kod Metisa, gledam 100tka je 56lp jeftinija nego na Croduxu...nije mala razlika, samo neznam koliko je kvalitetno gorivo, al barem je cisto radi novih tankova...

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

Ljudi iz PGZ, pumpa Rijeka Trans...ima li tko kakva iskustva sa njihovim benzinom? Od koga oni nabavljuju benzin? Zasto je toliko jeftiniji?

Nova pumpa je kod Metisa, gledam 100tka je 56lp jeftinija nego na Croduxu...nije mala razlika, samo neznam koliko je kvalitetno gorivo, al barem je cisto radi novih tankova...

 S obzirom da im zadnja recenzija glasi: "Jeftinije od ostalih, ali sumljam u kvalitetu, jer sam nakon 30 primjetio reakciju na motoru."

 

I  da na web stranici ne navode da imaju 100-ku vec samo 95, ne hvala. Iako pretpostavljam da je INA, mozda Crodux.

Di2 & EPS FTW!
8 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Jel ima netko Suzuki Vitaru, kupio sam nedavno, no nikako da skužim kako da sa mobitela navigaciju povežem na ovaj ekran u autu, traži da bude navigacija na SD kartici a google masp ne može na karticu izgleda, wtf

 

edit: mob je Samsung Note 8 i povezan je sa autom, ide preko njega glazba pozivi, al ovo neće.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 11:15 (Glavas_ZG).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jesi instalirao Android auto na mob?
Ne znam podržava li ta Vitara uopće takvo što.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mali od foruma kaže...
Jesi instalirao Android auto na mob?
Ne znam podržava li ta Vitara uopće takvo što.

 Nisam, prvi puta čujem za to.

 Provjerit ću, tnx

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

Prodajem bubreg.

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Za android auto moras imati instaliran android auto, posto zivimo u pripizdini morati ces preko apka. 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...
RuskeGTT kaže...

Ljudi iz PGZ, pumpa Rijeka Trans...ima li tko kakva iskustva sa njihovim benzinom? Od koga oni nabavljuju benzin? Zasto je toliko jeftiniji?

Nova pumpa je kod Metisa, gledam 100tka je 56lp jeftinija nego na Croduxu...nije mala razlika, samo neznam koliko je kvalitetno gorivo, al barem je cisto radi novih tankova...

 S obzirom da im zadnja recenzija glasi: "Jeftinije od ostalih, ali sumljam u kvalitetu, jer sam nakon 30 primjetio reakciju na motoru."

 

I  da na web stranici ne navode da imaju 100-ku vec samo 95, ne hvala. Iako pretpostavljam da je INA, mozda Crodux.

 neznam sta rec...u cemu bi bila uopce razlika, nije mi jasno...a eto, prosao pored nove njihove pumpe i pisalo 100tka...neznam

 

itko drugi iskustva iz prve ruke?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

 

Prodajem bubreg.

 Zar samo jedan?

BTW: baš dobre rukavice ima lik, di ih ima za kupit ili pod kojim nazivom da tražim taj tip? zna netko?

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
dv14 kaže...

 

Prodajem bubreg.

 Zar samo jedan?

BTW: baš dobre rukavice ima lik, di ih ima za kupit ili pod kojim nazivom da tražim taj tip? zna netko?

 Ne mozes ih vise kupiti. Ima po aliexpressu kineskih ali ne znam kakve su.

http://www.automann.tv/amtv-gloves/

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ima na petrolicious kvalitetnih ali takva im je i cijena.Vidio sam u areni u nekoj trgovini(ali se nesjećam koja točno) da je bilo nekih sličnih samo su bile od one tanke jeftine lažne kože i koštale su nekih 200 kn. 

12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Jel postoji nekakav križanac SUV-a i karavana?

Dali je Volvo bolji od BMWa?

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...

Jel postoji nekakav križanac SUV-a i karavana?

Dali je Volvo bolji od BMWa?

Ovisi sto trazis...

Funkcionalan auto?

Performanse? na ravnom? u zavojima?

Razmnozavanje? 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice