Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.192.768
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...

 Jer to ne rade vani? Samo u Hrvatskoj se to dogada?

Naravno, vani su sve posteni ljudi.

7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Samo kod novog automobila znate sta kupujete, ostalo je lutrija.

Mozda je macak u vreci, mozda je stvarno super vozilo,

ali jedno je sigurno - nikad ne kupujte od rodbine i prijatelja - jer prijateljstvo

nije na cijeni - mozda su vozilo odrzavali savrseno, a vama nakon 5000km nastane

nepredvidjen kvar - i onda bezveze ljutnja i bijes. Naravno ima slucajeva

da vas rodjena rodbina zeli zayebat, ali idem na to da normalna rodbina to ne zeli uciniti namjerno.

 

Ako imate nekog dilera kod kojeg uvijek kupujete, pogledajte sta ima u katalogu

iz uvoza, sjednite ko ljudi zajedno, dogovorite rabat, i kasnije

tu osobu mozete preporuciti dalje. To mu recite osobno,

jer tko vas jednom zajebe - tu vise nejdete, a los glas se duze pamti od bilo cega dobrog.

 

Osobno sam do sad uvijek uspio dogovoriti dobar deal sa trgovcima,

bilo kod rabljenog bilo kod novog vozila. I trazite dilere koji ne rade

na proviziju - njima je samo u cilju da isporuce odredjen broj vozila,

nebitno po kojoj cijeni. Dok dileri s provizijom vam zele progurat

vozilo po sto visoj cijeni sa sto manje opreme.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Samo kod novog automobila znate sta kupujete, ostalo je lutrija.

BUAHAHAHAHAHA.

Ak na novo misliš da si naručio vlastitu konfiguraciju, pa čekaš pol godine pa znaš dan kad je krenuo iz tvornice, dan kad je stigao u salon i sljedeći dan papiri i vozi. I tad nisi siguran.

Šta misliš zaš kod određenih trgovaca određeni salonski auti koštaju i 30-40% manje a svega stari par mjeseci? Možda zato jer su ih upravo vratili u život iz karambola. 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovo se zove reklama.

 

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mladi moraju pomagati starijima

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Mala pomoc, gume prednje su 225/40r18, straznje dvije su 255/35r18. Na koliko bara koju napumpati?

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Mladi moraju pomagati starijima

 Nešto je krezub ovaj stariji

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Na dva vjv
Sami zašto različita širina?
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...
Na dva vjv
Sami zašto različita širina?

 BMW uvijek ima sire gume iza

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
maxy0 kaže...

Mala pomoc, gume prednje su 225/40r18, straznje dvije su 255/35r18. Na koliko bara koju napumpati?

 Pa zar ne pise 2.0 i 2.4. Ova "desna" tablica ima za 18" ako dobro vidim.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
maxy0 kaže...

Na koliko bara koju napumpati?

 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Preporuka H4 žarulja? Našao sam ovo...

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
INCOGNITO99 kaže...

Preporuka H4 žarulja? Našao sam ovo...

 Ja imam takve ali H7 , za tu lovu nista posebno , ne vidim neku veliku razliku izmedju tih i osram original line .

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
INCOGNITO99 kaže...

Preporuka H4 žarulja? Našao sam ovo...

 Imao jedno vrijeme na prošlom autu.

 

 Meni se dopale, ali ja sam onda uložio 500kn i složio si bixenon leću i led žarulje i bilo mi puno bolje.

12 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Lege, šta vi mislite o ovome autu?

Ovako mi djeluje kao dobar izbor, 1.5 turbo benzinjara, dobar paket opreme za manje ok 200k kuna.

No jel motor pouzdan? Kaže da je to novi model motora. Također šta mislite o izgledu? Malo mi je ružan, a opet djeluje dobar

 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ruznjikav i dosadan dizajn, 200k kn ne bi dao, oko 180k je Ok. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Pa oko 180 i je, bar taj s videa.

I ja mislim da je lijepši auto da bi baš vrijedilo dat(naravno ako je pouzdan, da nije kao Alfa kak se kaže :D)

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pa onda kupi ljepši auto i gotovo. Bar je po svima apsolutno sve ljepše od VAGa, pa onda imate široki izbor između ljepotana iz Opela, Renaulta, Peugeota, Kia, Hyundai, neće biti teško. Također su svi navodno daleko bolji izbor cijenom pa onda dobijete više za manje love. 

Uostalom, nema razloga kupiti 1.5TSI u Octaviji za istu cijenu 2.0TSIja s 40KS više. 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...
Fake_Alert kaže...

Mladi moraju pomagati starijima

 Nešto je krezub ovaj stariji

 Moja duja ide na lakiranje u tornado red boju a drugu duju pokupio. Ni trunke hrde. Pula...nema snijega 

Vozim se prema kuci

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Pa onda kupi ljepši auto i gotovo. Bar je po svima apsolutno sve ljepše od VAGa, pa onda imate široki izbor između ljepotana iz Opela, Renaulta, Peugeota, Kia, Hyundai, neće biti teško. Također su svi navodno daleko bolji izbor cijenom pa onda dobijete više za manje love. 

Uostalom, nema razloga kupiti 1.5TSI u Octaviji za istu cijenu 2.0TSIja s 40KS više. 

 Tebe teski kompleksi rokaju, a 2.0TSI se vise ne moze kupiti. 

 

 

@Fake_Alert Dobrodosao u klub crvendaca. 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...
mystik kaže...

Pa onda kupi ljepši auto i gotovo. Bar je po svima apsolutno sve ljepše od VAGa, pa onda imate široki izbor između ljepotana iz Opela, Renaulta, Peugeota, Kia, Hyundai, neće biti teško. Također su svi navodno daleko bolji izbor cijenom pa onda dobijete više za manje love. 

Uostalom, nema razloga kupiti 1.5TSI u Octaviji za istu cijenu 2.0TSIja s 40KS više. 

 Tebe teski kompleksi rokaju, a 2.0TSI se vise ne moze kupiti. 

 

 

 

 Ma daj?

 

Ovo je iluzija?

https://cc.skoda.at/sl-hr/hr_HR_SKODA/C/detail/C20180729591HR?mgb=355_Octavia

 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pojma nemas o cemu se prica, prije se mogla kupiti obicna octavia sa 2.0TSI od 190ks koja je kostala slicno kao 1.5TSI.

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Rijesit ce se i ta sranja s ekologijom pa se nece forsat samo ta litrena i litru i pol govna...

 

Vidio sam ja sta je napisano gore, ali ti si napisao da se 2.0tsi ne moze kupit vise. Moze moze, samo ne taj priguseni nego ovaj kak treba od 245ks, i kod vwa i kod škode.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To je slican motor ali nije isti i ne ide na 300ks kao iz sportskih modela, a razlika u cijeni je ogromna. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 16:59 (ivanzu).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Najjaci mi je bio frend, kad vec spominjes razliku u cijeni.

Kupuje on novu karavan octaviu, tamo 2013e, i kupi 1.6tdi.

Reko zasto pobogu nisi doplatio za 2.0tdi? Njegov odgovor je, pa zato sto je 1000e skuplja, radije sam tu lovu dao u opremu...

 

Ono, covjek kupuje NOVI auto, kojeg planira imat 5-10 godina, daje 25.000€ i onda gleda na 1000€ za uzet motor kak spada ili uzet govno u toliko velikom autu. Imho, to je sića za doplatit u odnosu na cijelu cifru i ono sto se dobije s tim.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Znam lika koji je uzeo 1.6TDI umjesto 2.0TDI-a jer je cuo price da VW ima vise snage nego deklarirano, pa bi mu 1.6TDI kao bio jaci, a jeftiniji motor od 2.0TDI-a. Nakraju mu je crknuo EGR pa kasnije dizna, da je uzeo 2.0 to mu se ne bi dogodilo, sada se kaje

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

1.6TDI imam u Trulji 6 (Golf 6), taj motorćić se jedva nosi s golfom tako da mogu zamislit koliko stenje u težoj Octaviji.

Ako misliš da na 2.0 ne crkava EGR tu se grdno varaš. 

 

***********
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

105-110 ks u automobilu od 1200+ kg je baš glupost. Razlika u potrošnji nije velika, mada u praksi će 1.6 tdi čak i više trošiti jer će se više opterećavati nego 2.0 tdi. Nebi Octaviu ni limuzinu sa 1.6 tdi, a kamo li karavana.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Crkava kod svih dizela, samo je 2.0TDI imao manje sranja od 1.6 koliko sam primjetio. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 17:42 (ivanzu).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Meni je EGR propiša nakon ~260k km i 11 godina. Moj je valjda među prvima iz VAG grupe koji su imali EGR i to neki mali, vidija san na Golfu 7-ici je bar duplo veći nego na mom Passatu. S tim da "original" u Auto kreše košta 800kn pa i nije neki trošak ispa na kraju.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice