Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.108
|
čitano: 13.231.839
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sveupitni kaže...

Jel poklanjas graficku uz auto ? 

 Ma može 

To sam stavio jos prije 1660ti

Ta grafa sad ne vrijedi 1500kn

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

kaj se tice mirisa za auto, do sada koristio parfem aeron gold, ali znaci bas parfem, i od sada koristim aeron black, znaci predobro mirisi...dobi se bočica parfema i ona trakica koja se objesi oko retrovizora i nasprica se i to je to. .  na pocetku je skuplje, ali se isplati dugoročno 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Auto je uredan , mjenjao je felge , ispred je stavljena nova maska . Uglavnom cist i uredan , koliko sam skuzio on to vecinom vozi kao auto za gust . 

Trebas ga pitat jel za zamjenu zato sto redovno mjenja auta , u prosjeku svakih godinu , godinu i pol . 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
kicmabrajker kaže...

kaj se tice mirisa za auto, do sada koristio parfem aeron gold, ali znaci bas parfem, i od sada koristim aeron black, znaci predobro mirisi...dobi se bočica parfema i ona trakica koja se objesi oko retrovizora i nasprica se i to je to. .  na pocetku je skuplje, ali se isplati dugoročno 

 To sam ja imao prij3 par godina....gdje kupis to?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Rucipe kaže...

Auto je uredan , mjenjao je felge , ispred je stavljena nova maska . Uglavnom cist i uredan , koliko sam skuzio on to vecinom vozi kao auto za gust . 

Trebas ga pitat jel za zamjenu zato sto redovno mjenja auta , u prosjeku svakih godinu , godinu i pol . 

 Pitao sam.Odgovara mu zamjena jedino za manji auto,a posto moj to nije onda zamjena otpada

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
kicmabrajker kaže...

kaj se tice mirisa za auto, do sada koristio parfem aeron gold, ali znaci bas parfem, i od sada koristim aeron black, znaci predobro mirisi...dobi se bočica parfema i ona trakica koja se objesi oko retrovizora i nasprica se i to je to. .  na pocetku je skuplje, ali se isplati dugoročno 

 

Valjda Areon, Aeron su uredske stolice. Meni su ti isto prilicno dobri, ali isto tako su mi dobri i borici u bocici.

 

big_guy kaže...

 To sam ja imao prij3 par godina....gdje kupis to?

 

Ne znam kakvi su u obliku "parfema", ali na Amazonu je ocjenjen lose, bar taj "black",

dok ja preferiram bocice koje su sasvim simpaticne.

 

Mall.Hr ih ima jeftinije nego u Austriji na Amazonu.

15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Ja sam imao i ove kristaliće u vrečici od areona,od kokosa mislim...to mi je br1.Trajao je sigurno 2 mjeseca intenzivnog mirisa.

 

 

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Molim preporuku koje ljetne gume dimenzija 225/45 17.Ove 3 mi preporucuju u ducanima.Cijena do 700 kn,moze i 50 kn vise ako se bas isplati.Eto zanima me neko vase misljenje i iskustvo.

0 Uniroyal FR RainSport3
2 Dunlop Sport Maxx RT2
19 Continental ContiPremiumContac
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Auto?

PS4 definitivno.

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Auto?

PS4 definitivno.

 Mazda 6.Vidim i Michelin po 750 kn,isplati li se dat 60 kn vise po gumi?

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Acex kaže...

Molim preporuku koje ljetne gume dimenzija 225/45 17.Ove 3 mi preporucuju u ducanima.Cijena do 700 kn,moze i 50 kn vise ako se bas isplati.Eto zanima me neko vase misljenje i iskustvo.

 PS4 je najbolja u klasi, a razmisli i o asymmetric 5.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Acex kaže...

Molim preporuku koje ljetne gume dimenzija 225/45 17.Ove 3 mi preporucuju u ducanima.Cijena do 700 kn,moze i 50 kn vise ako se bas isplati.Eto zanima me neko vase misljenje i iskustvo.

 Osim ako ne trazis top performanse (sto znaci vise novca, krace trajanje tj meksu gumu) onda ne vidim potrebe za PS4. Svaka od ove 3 gume je okej.  

 

Osobno Continental bi uzeo, ali ima toliko drugih guma koje su jeftinije i bit ce sasvim u redu.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2019 14:38 (ivanoile).
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Uzeo sam Michelin Primacy 4.Nisu imali u skladistu Continental a nisam imao vremena da cekam jer putujem.Valjda nisam puno pogrijesio 720 kn po gumi,dot 2018.

 

I jos jedna stvar.U prometnu su mi upisane 215/50 17 dok sada imam 225/45,koja je procedura za upis u prometnu,kod slijedeceg tehnickog ili mogu i prije?

I hocu li imat problema sa policijom ako me zaustave?

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2019 15:12 (Acex).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
big_guy kaže...
kicmabrajker kaže...

kaj se tice mirisa za auto, do sada koristio parfem aeron gold, ali znaci bas parfem, i od sada koristim aeron black, znaci predobro mirisi...dobi se bočica parfema i ona trakica koja se objesi oko retrovizora i nasprica se i to je to. .  na pocetku je skuplje, ali se isplati dugoročno 

 To sam ja imao prij3 par godina....gdje kupis to?

 ima u vzd zupaniji jedna trgovina sa autodijelovima pa drzi i te parfemcice

Čitatelj kaže...
kicmabrajker kaže...

kaj se tice mirisa za auto, do sada koristio parfem aeron gold, ali znaci bas parfem, i od sada koristim aeron black, znaci predobro mirisi...dobi se bočica parfema i ona trakica koja se objesi oko retrovizora i nasprica se i to je to. .  na pocetku je skuplje, ali se isplati dugoročno 

 

Valjda Areon, Aeron su uredske stolice. Meni su ti isto prilicno dobri, ali isto tako su mi dobri i borici u bocici.

 

big_guy kaže...

 To sam ja imao prij3 par godina....gdje kupis to?

 

Ne znam kakvi su u obliku "parfema", ali na Amazonu je ocjenjen lose, bar taj "black",

dok ja preferiram bocice koje su sasvim simpaticne.

 

Mall.Hr ih ima jeftinije nego u Austriji na Amazonu.

 u pravu si, ispricavam se....parfem ko parfem, subjektivni dojam, nekome se svida,  nekome ne.  gledajuci na ebayu i tim pizdarijama, dosta su skuplji nego kod nas. . black sam platio 48kn

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

sto se tice mirisa, imamo u ducanu jedne borice s okusom visnje i stvarno su brutalni, moram vidjeti kako se zove marka...stavim si 2 u kombi i traju brat bratu 2mj...a mirise odlicno i upecatljivo

 

btw. trazim onaj yt kanal na kojem ima brdo POV testova auta...i covjek koji to vozi ima one vozacke rukavice rupicaste...ugl lako se prepozna taj kanal, prema tim rukavicama, ali nemogu se sjetiti imena ;(

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2019 17:54 (RuskeGTT).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

sto se tice mirisa, imamo u ducanu jedne borice s okusom visnje i stvarno su brutalni

 

kaj ih moraš žvakati da bi mirišali? 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Neki dan sam napisao za problem s Audijem A3 1.6 TDi da mi ne radi otključavanje vozačevih vratiju.

Bio danas u AMK Siget...rekao za problem... simpa majstor odmah izašao u susret..

 

i pitao je "ne radim vam otključavanje a sigurno vam i ne radi žmigavac na retrovizoru?"

ja ono, nemam pojma..nisam gledao... i gle stvarno ne radi ni lijevi žmigavac.

 

kaže da zna u čemu je problem, u žicama u vratima unutar one gume i gle stvarno.

jedna žica je "prescvikana" praktički i tu se izgubio spoj 

 

premostili privremeno..sve radi i otključavanje i žmigavac  

(sad čekam tople dana da to rastavim i prelemim kako spada)

 

 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

 

btw. trazim onaj yt kanal na kojem ima brdo POV testova auta...i covjek koji to vozi ima one vozacke rukavice rupicaste...ugl lako se prepozna taj kanal, prema tim rukavicama, ali nemogu se sjetiti imena ;(

 Automann-TV ?

 

https://www.youtube.com/user/MrPerlenPaula/videos

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ziga kaže...

Neki dan sam napisao za problem s Audijem A3 1.6 TDi da mi ne radi otključavanje vozačevih vratiju.

Bio danas u AMK Siget...rekao za problem... simpa majstor odmah izašao u susret..

 

i pitao je "ne radim vam otključavanje a sigurno vam i ne radi žmigavac na retrovizoru?"

ja ono, nemam pojma..nisam gledao... i gle stvarno ne radi ni lijevi žmigavac.

 

kaže da zna u čemu je problem, u žicama u vratima unutar one gume i gle stvarno.

jedna žica je "prescvikana" praktički i tu se izgubio spoj 

 

premostili privremeno..sve radi i otključavanje i žmigavac  

(sad čekam tople dana da to rastavim i prelemim kako spada)

 

 

 

Čitatelj kaže...
DiRT kaže...

Klasican problem na audijima VAG-u. Dobro je dok trajno ne zeza neg povremeno. A vidi prek dijagnostike pa ponisti gresku, ak se vraca trebalo bi rijesit trajno.

 

Cijela VAG grupa, ne samo Audi. Ja bi provjerio osigurace i kontakte, jer ako se samo povremeno dogadja,

najcesce je problem sa strujom, osiguracima i uzemljenjem. I konektori takodjer, znaju oksidirat i belaj.

 

Nakon toga provjeriti na dijagnostici dali jos javlja negdje greske sa senzorima, i resetirati, i drzat palceve da ce potrajati.

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BORG kaže...
RuskeGTT kaže...

 

btw. trazim onaj yt kanal na kojem ima brdo POV testova auta...i covjek koji to vozi ima one vozacke rukavice rupicaste...ugl lako se prepozna taj kanal, prema tim rukavicama, ali nemogu se sjetiti imena ;(

 Automann-TV ?

 

https://www.youtube.com/user/MrPerlenPaula/videos

 

 

 tocnooooooooooo! FALA

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Čitatelj...dobro sve znaš, trebaš onda i vozit vaga, a ne bježat na ubojice dupina. :)

 

EDIT: Sramotno da u pregibu vrata nisu te jadne žice napravili kak spada.

 

 

 

Ima Automan i ovo, slično.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2019 19:31 (DiRT).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...
kicmabrajker kaže...

kaj se tice mirisa za auto, do sada koristio parfem aeron gold, ali znaci bas parfem, i od sada koristim aeron black, znaci predobro mirisi...dobi se bočica parfema i ona trakica koja se objesi oko retrovizora i nasprica se i to je to. .  na pocetku je skuplje, ali se isplati dugoročno 

 

Valjda Areon, Aeron su uredske stolice. Meni su ti isto prilicno dobri, ali isto tako su mi dobri i borici u bocici.

 

big_guy kaže...

 To sam ja imao prij3 par godina....gdje kupis to?

 

Ne znam kakvi su u obliku "parfema", ali na Amazonu je ocjenjen lose, bar taj "black",

dok ja preferiram bocice koje su sasvim simpaticne.

 

Mall.Hr ih ima jeftinije nego u Austriji na Amazonu.

 Areon Silver u rasprsivacu... Daleko najbolji. Probao sam i gold i black, al niti blizu.

 Kad je frka, dobar je i za jaja

Truth in engineering.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
RuskeGTT kaže...

sto se tice mirisa, imamo u ducanu jedne borice s okusom visnje i stvarno su brutalni

 

kaj ih moraš žvakati da bi mirišali? 

To je za poboljsanje kvalitete vjetrova.

7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
DiRT kaže...

Čitatelj...dobro sve znaš, trebaš onda i vozit vaga, a ne bježat na ubojice dupina. :)

 

Sramotno da u pregibu vrata nisu te jadne žice napravili kak spada.

 

 

 

VAG ima jedan problem, a to je sto dosta zanimljivih modela proizvode izvan EU,

tipa u Africi itd, a zna se da su to "Montagsautos" i "Freitagsautos", zapravo u Africi

je nebitno koji je dan u tjednu, s tim autima jednostavno imas problema, uvijek

nadjes nepravilnosti. Daleko je to od VW-a koji je bio jednostavan,

pouzdan, i iz njemacke.

 

Nekad se i govorilo da "zena mora biti domaca, a kola i ker iz njemacke".

Za "kola" iz njemacke se i dalje slazem, ali puno ih je van njemacke, sto mi ne smeta,

smetaju mi ovi van EU-a, kao sto su Afrika, Brazil, Indinezija itd. Cisti njemacki VW je metak,

ovi radjeni vani (a i drugi imaju svoje tvornice po africi, recimo BMW, serija X se stanca tamo),

oni su kao bumerang - obije ti se o glavu cim na njega bacis pare.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gdje je sklapan auto je najmanje bitno jer uvijek ce biti lose sastavljenih auta, najvise je bitno od cega je sastavljen.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Drugo je sklapanja proizvoda, a drugo razvoj. Razvoja u Africi ima jako malo, ono malo sto ga ima su vecinom strane (EU,USA) tvrtke sa manjim razvojnim centrom, najcesce u JAR. Na EU trzistu nema nesto previse africkih proizvoda za auto industriju. Kada vec spominjes VW za svoja dva govanca (T-Cross i T-Roc) koristi panele proizvedene u Maroku od strane Simoldesa i jos nekih par sitnica iz Alzira, to je to, nema tu dijelova iz Nigerie i sl..

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Kako stoje HR tvrtke s proizvodnjom dijelova? Ijedan veći igrać osim AD plastika?

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima jos par, vecinom kooperanti.

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

slažem se Afrikanci, Indijci su čudni po mentalitetu...ali...

 

u okolici Chennaia (bivši Madras) je oko 40% indijske auto industrije, i osim Mahindre, Tate, Maruti Suzukija imaju tvornice i Audi i BMW - jest da su to uglavnom sklapališta, ali su tvornice...

 

ljudi dobivaju plaće, porez se plaća Indiji...

 

a u mitelojropejskom Rvatistanu? goli quratz...

Ju je je? Je ju je!
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

ExYu je je prica za sebe, a HR em je korumpirana, em rasprodana,

em je birokracija tako spora i jadna (osim kad trebas nesto platiti, onda je sve brzo),

da nitko ne zeli ulagati u HR ekonomiju. Sta da ti kazem, poznanik je zelio

otvoriti KTM poslovnicu sa prodajom i servisom - 7 mjeseci nije uspio rijesiti

pola papira, a potrosio je i vrijeme i novac, bez da je ciglu stavio na zemlju i rekao "e tu gradimo".

 

Naravno, nikad vise nije ni pokusao. U Austriji kad zelis nesto, onda se to rijesi sto prije da mozes

poceti sa gradnjom, da se dovrsi sto prije, jer svima to ide u korist.

 

Makar po mome, ExYu "Jugici" kao radnici su super, ali gazde su im losi gospodari.

Sami sebe sjebu koliko mogu i umiju. Sto se mene tice, da mi kazes "evo dva ista BMW-a,

desni je sklapao afrikanac a lijevi jugic", odabir je jednostavan koji bi uzeo.

 

PS - Hrvatistan nista, al zato oko rvatstana imas svega, od Italije, Slovenije, Madjarske, BiH, Srbije, Rumunjske...

Svi proizvode automobile/motore/radne strojeve.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2019 9:55 (Čitatelj).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice