Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.178.819
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Batista kaže...

 Prosam sam danas pored tog... Iskrenom uzivo goru nesrecu nisam vidio. Pojma nemam kako su to izveli no 3 auta su se spucala, kucicu su odmaknuli s mjesta. Najgore je prosla Skoda, kao sto pise idiot u BMW je najvjerojatnije doletio i satrao sve pred sobom - ne znam kak drugacije bi ova Skoda tako izgledala... Novi A7 je ostao bez zadnjeg kraja, neokrznut je prosao novi A6, BMW se zabio u sve njih... Lici da su se trojica natjeravala i Skodilak zesce najebo...

 

gamer34 kaže...

Koja trojica mislis da su se ganjala?

 

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Muskarac, zena i dijete su zavrsili u komi 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dex.pwn kaže...

Ma ništa od toga

Budem 3D printer upregnio. 

 PLA ti nije dobar za uporabu u voziliama jer ce se otopiti po vecim temperaturama ili kada upalis grijanje, samo koristi ABS.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 0:30 (ivanzu).
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
gamer34 kaže...

Koja trojica mislis da su se ganjala?

 A6, A7 i BMW

Truth in engineering.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

jebemti... treba majmune uškopit motornom pilom na predstavi na središnjem gradskom trgu... druge nema...

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 8:56 (Stric_Jura).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

A trebalo je to biti obiteljsko ljetovanje... Eto kako je lako unistiti mnoge zivote...

 

Jel se provode jos psiho-testovi prije polaganja vozacke dozovole, i tko ih provodi?

 

I koji je veci dokaz da su vozaci BMW-a najveci krdjani uopce - nizak IQ, nekultura, cesta je moja, moj tata je ministar.

 

Svaka cast iznimkama, ali evo, 90% fatalnih nesreca iz hrvatske stampe su uzrokovali vozaci BMW-a, Audija i Mercedesa.

I najtuznije od svega - tim konjinama ne bude nista - izadju iz bolnice i na slobodi su, dok su zivoti mnogih ubitelji promjenjene i unistene u sekundi.

 

Bar vozaci Alfe nisu idijoti - znaju da voze lijepo vozilo - i voze umjereno - jer nikad se ne zna kad ce crknut, pa bolje polako ali sigurno.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

A trebalo je to biti obiteljsko ljetovanje... Eto kako je lako unistiti mnoge zivote...

 

Jel se provode jos psiho-testovi prije polaganja vozacke dozovole, i tko ih provodi?

 

I koji je veci dokaz da su vozaci BMW-a najveci krdjani uopce - nizak IQ, nekultura, cesta je moja, moj tata je ministar.

 

Svaka cast iznimkama, ali evo, 90% fatalnih nesreca iz hrvatske stampe su uzrokovali vozaci BMW-a, Audija i Mercedesa.

I najtuznije od svega - tim konjinama ne bude nista - izadju iz bolnice i na slobodi su, dok su zivoti mnogih ubitelji promjenjene i unistene u sekundi.

 

Bar vozaci Alfe nisu idijoti - znaju da voze lijepo vozilo - i voze umjereno - jer nikad se ne zna kad ce crknut, pa bolje polako ali sigurno.

 Vozači alfe čuvaju osjetljive vilice pa polako 

6 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

 

 

Jel se provode jos psiho-testovi prije polaganja vozacke dozovole, i tko ih provodi?

 

 

 da, Medicina rada u sklopu liječničkog pregleda.

ne moraš imati ni prosječni IQ da bi prošao psiho test...problem je što se ne provode psiho testovi koji ocrtavaju karakterne osobine budućeg vozača... IQ test sam po sebi ne znači ama baš ništa. možeš imati IQ 160 a biti budala za volanom...

 

no po mome mišljenju je najveći problem što se liječnički pregledi za SVE vozače ne provode bar svakih deset godina, napravio ti prekršaj, alkohol, droge ili ne...

osoba nije ista s 18 godina i s 40...ako te nisu ufatili pod utjecajem alkohola ne moraš od 18-ste godine do 65-e na liječnički.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 9:28 (Anđeo bez falinge).
6 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

 

 

Bar vozaci Alfe nisu idijoti - znaju da voze lijepo vozilo - i voze umjereno - jer nikad se ne zna kad ce crknut, pa bolje polako ali sigurno.

 

domac5 kaže...

 Vozači alfe čuvaju osjetljive vilice pa polako 

 ponekada o Alfi treba pročitati i poneko stručno mišljenje....

 

https://autostart.24sata.hr/magazin/je-li-istina-ili-mit-da-se-alfa-romeo-najvise-kvari-7313

 

 

No ako se izuzmu poneki modeli poput Giuliette, rezultati se potpuno mijenjaju, odnosno Alfa Romeo bi se mogla svrstati među najpouzdanije aute.  c/p

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 9:35 (Anđeo bez falinge).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Cuj, u moje doba nije bio samo IQ test, nego i test osobnosti te psiho-test,

isti kakav se provodi i za vojsku. IQ test nije ni potreban, svaka budala zna stisnut gas,

al ne zna svatko drzati pravilan razmak, voziti defenzivno i pratiti malo dalje od svog nosa.

 

Po meni to nije dobro. U AT se ne provodi IQ test, ali zato detaljniji lijecnicki i psiho-test.

 

https://www.oeamtc.at/thema/fuehrerschein/b-fuehrerschein-l17-die-vorgezogene-lenkerausbildung-16180072

 

Takodjer, mozes as 17 polagat - ali moras odraditi sa roditeljem 3 bloka od 1000km (najcesce se vozi tokom par mjeseci 5x 1000km),

i onda ti mladi ljudi uz roditeljske savjete imaju osjecaj za promet, a i dobiju kulturu ponasanja od svojih roditelja (uglavnom pozitivna kultura),

dok recimo talijani nemaju takav sistem - i vidi se da voze ko najvece seljacine (HR vozaci su za njih izmislili voznju automobila),

vozi po sredini na obje trake, zmigavci se ne koriste, kisa, magla, sta bi on palio svjetla, strasno nesto. Slicno i kod njemaca,

al oni su navikli voziti 250 na autoputu, i cim je malena krivina, odmah 40, tako da su i oni veliki govnari.

 

A nasi jednostavno voze vani kako spada, dok kod kuce, gdje znaju staze, voze kao manijaci, bez kulture, jer tu se "moze",

i onda se desi ovako nesto. Probaj proci na IGL-100 sa 150, kod slijedeceg ukljucenja na autoput ce te docekati patrola i ispratiti te na odmaraliste.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 9:37 (Čitatelj).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Previše generaliziras

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
6 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Anđeo bez falinge kaže...

 ponekada o Alfi treba pročitati i poneko stručno mišljenje....

 

https://autostart.24sata.hr/magazin/je-li-istina-ili-mit-da-se-alfa-romeo-najvise-kvari-7313

 

 

No ako se izuzmu poneki modeli poput Giuliette, rezultati se potpuno mijenjaju, odnosno Alfa Romeo bi se mogla svrstati među najpouzdanije aute.  c/p

Koja logika U pouzdanosti proizvođača se ne izuzimaju oni modeli koji se više kvare. Sva sreća.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 9:39 (love2ml86).
7 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
sstrmi kaže...

Previše generaliziras

 

15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav,

uzimam novo auto (rabljeno) do 60 000kn (poželjno malo i manje)

 

U najuži izbor upao mi je Clio Grandtour dCi 90 za 58 000kn

 

- 2015. godište

- 130 000km

- Vozilo iz leasinga

 

Auto je iz salona i može se ugovoriti garancija..

 

Što mislite je li ponuda dobra? Inače volim dizajn clia, touch screen, senzore koje ima i tako i zato mi je nekako po guštu auto.

 

 

http://dogadaji.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 10:04 (joze).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Izgubio si me nakon "novo auto" (mozda novo vozilo, ili novi auto[mobil], ali nikako "novo auto").

 

Dakle, "novo vozilo" do 60.000km, i onda stavis rabljeno vozilo sa 130.000km.

 

Cekaj, sto tocno trazis? Novo vozilo? Rabljeno do 60.000km (ili manje), ili rabljeno sa 130.000km ili vise?

 

Ne kuzim tocno sto pisac zeli reci. 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Izgubio si me nakon "novo auto" (mozda novo vozilo, ili novi auto[mobil], ali nikako "novo auto").

 

Dakle, "novo vozilo" do 60.000km, i onda stavis rabljeno vozilo sa 130.000km.

 

Cekaj, sto tocno trazis? Novo vozilo? Rabljeno do 60.000km (ili manje), ili rabljeno sa 130.000km ili vise?

 

Ne kuzim tocno sto pisac zeli reci. 

 Da malo sam se krivo izrazio.

Trazim za sebe "novo" auto ali ne novo ko novo (s 0km) nego polovno

 

Do 60 000 kuna*

 

A ovaj primjer koji sam stavio je najuzi izbor trenutno

http://dogadaji.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 10:24 (joze).
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Ah novije rabljeno vozilo - tako nesto, ako sam skuzio?

 

Pa gledaj si dvogodisnjake, tu ti je najveca usteda, odnosno trogidisnjake sa leasinga,

jer njihovu vrijednost je korisnik vec dobrano isplatio - najcesce jos imaju garanciju.

 

Primjerice do 8.000€ se nadje i Auris sa sitno kilometara.

 

https://www.autoscout24.hr/ponude/toyota-auris-cool-usb-klimaauto-cd-benzin-bijela-bfab11c8-29c0-47d5-92f1-702c39a4f0e7?cldtidx=7

 

Uglavnom sa 1.33VVTi i hibridima ne mozes fulati sto se trajnosti tice.

Infotainmaint nije u razini drugih, ali zato sigurnost i pouzdanost top.

 

Takodjer i C-Max benzinac je veoma fin za voziti u toj klasi:

https://www.autoscout24.hr/ponude/ford-c-max-ambiente-start-stop-benzin-bijela-421d62ab-a6ea-4e20-934b-f37b2170dda8?cldtidx=2

 

Nisu "sprotska" vozila, tako da je manja vjerojatnost da su jako gazeni. Uglavnom to vozimo mi penzici,

a onda znas da se to vise pazi, odrzava itd. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 10:24 (Čitatelj).
11 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Preporuka majstora za reparaciju turbine?

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

A trebalo je to biti obiteljsko ljetovanje... Eto kako je lako unistiti mnoge zivote...

 

Jel se provode jos psiho-testovi prije polaganja vozacke dozovole, i tko ih provodi?

 

I koji je veci dokaz da su vozaci BMW-a najveci krdjani uopce - nizak IQ, nekultura, cesta je moja, moj tata je ministar.

 

Svaka cast iznimkama, ali evo, 90% fatalnih nesreca iz hrvatske stampe su uzrokovali vozaci BMW-a, Audija i Mercedesa.

I najtuznije od svega - tim konjinama ne bude nista - izadju iz bolnice i na slobodi su, dok su zivoti mnogih ubitelji promjenjene i unistene u sekundi.

 

Bar vozaci Alfe nisu idijoti - znaju da voze lijepo vozilo - i voze umjereno - jer nikad se ne zna kad ce crknut, pa bolje polako ali sigurno.

Ima idiota za volan bilo koje marke, u istom omjeru kao i u navedenim. Koliko sam puta vidio da vozaci npr. dacie voze opasno po zivot pa ne mislim da su svi vozaci dacie takvi. Ovo je prezalosno sta se dogodilo i kriv je vozac a ne auto

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dacia je opasna ak ju vozi moj stari... ali ni izdaleka kao bembare na HR cestama

 

BMW mi se sviđa style (5 na više) ali jebaj ga, da pogodim EuroJackpot, mislim da bi odustao od BMWa zarad tih balavih krkana koji kupe rabljeni BMW i misle da su Boga za bradu primili, nit brige, nit pameti, a odgovornosti nimalo...

 

ali da se svaka tjelesna ozljeda treba kažnjavati zatvorom i financijskom odgovornošću za oporavak i liječenje lkjudi koje mulci unesreće, treba, samo treba sucima skinut svima plaću na 50% postojeće i reći, ovo vam je plaća 3 mj. a mi vam gledamo kako presuđujete, onda možemo govoriti o povišici...

Ju je je? Je ju je!
7 godina
protjeran
offline
Auti - ultimativna tema

Bas zbog tih smrkavaca, i da dobijem na lotu, nebi vozio BMW, ne zelim u kos sa takvim

ljudima, jednostavno su takve stigme iza tih vozila, koje se protive mojem stavu, i guraju me kilometrima daleko od njih.

 

Ista stvar kao i kad su bili popularni "baloner" sakoi do koljena - tvrdilo se da ih samo mafijasi nose,

da bi ispod njih sakrili oruzje. Meni to nije nista znacilo, al svatko na cesti kad te vidi u njemu,

za njega si mafijas. Ili ako imas koznu jaknu, onda si bajker narkoman.

 

Dakle, stigme su takve. Ne potvrdjuju pravilo, ali ne zelim biti u tom kosu. 

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Poštovanje, brzinsko pitanje jer nisan sa auton dobija knjigu sa featursima... Ili jesan al san je izgubija sta je više vjerojatno. 

 

Ugl blutooth mi više neće spaja na mobitel, prije je islo automatski čin ukljucin na mob auto mi se spajalo damo san lupnija lozinku i eto ga, vise nece da ga pripozna... Sad po interfaceu ne mogu nac nigdi jel mi bt ukljucen ili ne, samo da prominin lozinku.. Neznan jel riknija il nije, ako uopce tp moze riknit nez ni kako da provjerin to... I jel moguce da auto nema niti jedan usb ulaz i postoji li kalva alternativa usbu

 

Audi a4 2008

Not funny dude
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Bas zbog tih smrkavaca, i da dobijem na lotu, nebi vozio BMW, ne zelim u kos sa takvim

ljudima, jednostavno su takve stigme iza tih vozila, koje se protive mojem stavu, i guraju me kilometrima daleko od njih.

 

Dakle, stigme su takve. Ne potvrdjuju pravilo, ali ne zelim biti u tom kosu. 

 Ako razmisljas sto ce drugi mislit o tebi i tvom autu, onda ostani doma igrat Gran Turismo... 

 

BMW radi dobre aute, stovise drze zadnji pogon zivim u nizim klasama, 2.0 i 3.0 motori su im sasvim pristojni, da ih se pronaci za okej cijenu kad su rabljeni, djelova ima i dizajn je manje vise aktualan kod vecine modela.

 

Kao sto sam vec napisao, ni jedan auto u klasi Serije 2 coupe ne postoji, niti ima takvu liniju i nema dana kad me bilo briga sto netko misli da ja predstavljam u tom autu. Kad mi ga ta osoba kupi i pokloni onda bi pitao za misljenje.

Di2 & EPS FTW!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Čitatelj kaže...

Bas zbog tih smrkavaca, i da dobijem na lotu, nebi vozio BMW, ne zelim u kos sa takvim

ljudima, jednostavno su takve stigme iza tih vozila, koje se protive mojem stavu, i guraju me kilometrima daleko od njih.

 

Ista stvar kao i kad su bili popularni "baloner" sakoi do koljena - tvrdilo se da ih samo mafijasi nose,

da bi ispod njih sakrili oruzje. Meni to nije nista znacilo, al svatko na cesti kad te vidi u njemu,

za njega si mafijas. Ili ako imas koznu jaknu, onda si bajker narkoman.

 

Dakle, stigme su takve. Ne potvrdjuju pravilo, ali ne zelim biti u tom kosu. 

 Ja zivim svoj zivot, radim stvari koje zelim i dok god ne ugrozavam druge sa tim, nikoga nebi trebali biti briga i stvarati predrasude. A sad ako netko bas zeli suditi mene po mom autu, mojim tetovazama, mojem mobitelu protiv toga nemogu niti zelim, ali znam da su takvi isfrustirani i puni kompleksa

6 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...
Čitatelj kaže...

Bas zbog tih smrkavaca, i da dobijem na lotu, nebi vozio BMW, ne zelim u kos sa takvim

ljudima, jednostavno su takve stigme iza tih vozila, koje se protive mojem stavu, i guraju me kilometrima daleko od njih.

 

Dakle, stigme su takve. Ne potvrdjuju pravilo, ali ne zelim biti u tom kosu. 

 Ako razmisljas sto ce drugi mislit o tebi i tvom autu, onda ostani doma igrat Gran Turismo... 

 

BMW radi dobre aute, stovise drze zadnji pogon zivim u nizim klasama, 2.0 i 3.0 motori su im sasvim pristojni, da ih se pronaci za okej cijenu kad su rabljeni, djelova ima i dizajn je manje vise aktualan kod vecine modela.

 

Kao sto sam vec napisao, ni jedan auto u klasi Serije 2 coupe ne postoji, niti ima takvu liniju i nema dana kad me bilo briga sto netko misli da ja predstavljam u tom autu. Kad mi ga ta osoba kupi i pokloni onda bi pitao za misljenje.

 Upravo tako, mogu misliti kako je briga za tuđe misljenje onoga u npr. aventadoru ili laferrariu i kako ljubomorni pljuju po njima a oni uzivaju

11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
BabyDriver420 kaže...
Čitatelj kaže...

Bas zbog tih smrkavaca, i da dobijem na lotu, nebi vozio BMW, ne zelim u kos sa takvim

ljudima, jednostavno su takve stigme iza tih vozila, koje se protive mojem stavu, i guraju me kilometrima daleko od njih.

 

Ista stvar kao i kad su bili popularni "baloner" sakoi do koljena - tvrdilo se da ih samo mafijasi nose,

da bi ispod njih sakrili oruzje. Meni to nije nista znacilo, al svatko na cesti kad te vidi u njemu,

za njega si mafijas. Ili ako imas koznu jaknu, onda si bajker narkoman.

 

Dakle, stigme su takve. Ne potvrdjuju pravilo, ali ne zelim biti u tom kosu. 

 Ja zivim svoj zivot, radim stvari koje zelim i dok god ne ugrozavam druge sa tim, nikoga nebi trebali biti briga i stvarati predrasude. A sad ako netko bas zeli suditi mene po mom autu, mojim tetovazama, mojem mobitelu protiv toga nemogu niti zelim, ali znam da su takvi isfrustirani i puni kompleksa

 Sve dok ti je mjerilo auto, tetovaže ili mobitel, ništa pametno nemože normalna osoba ni očekivati od tebe.

Budala koja je skucala obitelj u autu isto tako je mislila. Živim kako ja hoću ... a kad se desi sranje onda suze i plač pred sucem.

Hrpa takvih je uvjerena da nikog ne ugrožava, jer su prearogantni i smatraju da su presposobni da će zeznuti ... i 200 km/h za njih je ništa, imaju sve pod kontrolom i tu ne vide ništa loše ili krivo.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 14:39 (Jarvan).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Zasto ne bi uzivao u necemu sto sam zaradio? Zato jer ti ne volis to ili zato jer netko sedmi misli da je to bezveze? 

 

Kao da nitko ovdje nikad ne vozi 200 na sat, pa koliko forumasa se "hvalilo" da ganja auto po lokalnim cestama, koliko ih je imalo sudar itd itd. A ne voze bjesne aute,  ne voze nekakve C63, M5 ili RS6

 

Onaj tko je lud ce napravit sranje i u Cliu i u RS6, samo u Cliu ce vjerovatno i on poginut, a i vozi Clio pa je to valjda "okej".

 

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 14:43 (ivanoile).
11 godina
protjeran
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...

Zasto ne bi uzivao u necemu sto sam zaradio? Zato jer ti ne volis to ili zato jer netko sedmi misli da je to bezveze? 

 

Kao da nitko ovdje nikad ne vozi 200 na sat, pa koliko forumasa se "hvalilo" da ganja auto po lokalnim cestama, koliko ih je imalo sudar itd itd. A ne voze bjesne aute,  ne voze nekakve C63, M5 ili RS6

 

Onaj tko je lud ce napravit sranje i u Cliu i u RS6, samo u Cliu ce vjerovatno i on poginut, a i vozi Clio pa je to valjda "okej".

 

 I?

Neki dan sam takvom žvalji oderao facu, i vidi čuda, vozio je Audi ... ne BMW.

Jer ok je jebati ljude na cesti, zato jer to je uživanje u vašoj zaradi?

 

Znaš kaj je meni uživanje u autu?

Vožnja, putovanje selcima i uživanje u svijetu oko mene dok kruzam sa autom koji volim ... a ne maltretiranje ljudi na cesti, zebri, semaforu.

Samo jednom u životu sam vozio bezveze ko luđak, i to da vidim kak ide auto, ostale slučajeve vožnje preko 160 je bilo vraćanje na mjesto idiota koji misle da voze formulu.

Nisam jednom sprdnuo sa bivšom Alfom vlasnike deset puta skupljih i duplo jačih auta ... e to je gušt kad žvaljo od plakat tati da mu 200 KS nije dosta jer ga netko ošinuo sa autom čije ime nije u stanju izgovoriti jer nezna pročitati dalje od 2-3 suglasnika.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 14:48 (Jarvan).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanoile kaže...

Onaj tko je lud ce napravit sranje i u Cliu i u RS6, samo u Cliu ce vjerovatno i on poginut, a i vozi Clio pa je to valjda "okej".

 svaki dan putujem na posao s vira do zadra, na više mjesta ograničenje 40 ili 50, jbga, umjesto da imamo obilaznice na glavnim pravcima, mi imamo krkljanac od prometa

međutim, od 10 kretena koji se voze preko stotke na tim mjestima, koji bijesno pretiču kolonu iako znaju da je ista od zatona do zadra i da ne mogu uštedjet niti dvije minute, njih 9 ne vozi clia i slične autiće

 

kako god okreneš, čast izuzecima, najveći kreteni na cesti su viozači bembura i sličnih bijesnih auta

nije to ništa čudno, doduše, većina takvih su neki poduzetnici, ljudi koji su se snašli ovako ili onako, opet čast izuzecima, a kad znamo kako se većina takvih odnosi prema svojim radnicima, prema ljudima oko sebe, nije čudno niti njihovo ponašanje na cesti

 

i opet, čast izuzecima, no njih je tako malo da (nažalost) čine razliku koliko i pahuljica snijega u paklu

 

EDIT:

i ne, nemam ništa protiv poduzetnika - sam sam bio poduzetnik skoro 20 godina i samovoljno prestao biti

ali imam protiv tzv. novopečenih bogataša koji sve oko sebe smatraju stokom sitnog zuba, sebe nadmoćnima i povlaštenima, svoje radnike modernim robljem, a cestu poligonom za isprobavanje krajnjih mogućnosti njihovih jurilica

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 14:53 (picajzla0707).
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Jarvan kaže...
ivanoile kaže.. I?

Neki dan sam takvom žvalji oderao facu, i vidi čuda, vozio je Audi ... ne BMW.

Jer ok je jebati ljude na cesti, zato jer to je uživanje u vašoj zaradi?

 

Znaš kaj je meni uživanje u autu?

Vožnja, putovanje selcima i uživanje u svijetu oko mene dok kruzam sa autom koji volim ... a ne maltretiranje ljudi na cesti, zebri, semaforu.

Samo jednom u životu sam vozio bezveze ko luđak, i to da vidim kak ide auto, ostale slučajeve vožnje preko 160 je bilo vraćanje na mjesto idiota koji misle da voze formulu.

Nisam jednom sprdnuo sa bivšom Alfom vlasnike deset puta skupljih i duplo jačih auta ... e to je gušt kad žvaljo od plakat tati da mu 200 KS nije dosta jer ga netko ošinuo sa autom čije ime nije u stanju izgovoriti jer nezna pročitati dalje od 2-3 suglasnika.

 Ah, jedan od onih frustriranih na cesti koji obozava "ponizavat" vlasnike skupljih auta, on je otisao plakat tati itd. Kao da je njega briga za tebe, radi takvih koji mu daju povoda postaju jos gori i onda se navuku i pocnu utrkivat i naprave sranje. Jer mu je jedan dan netko "oderao facu" i "otisao plakat tati", pa je tata kupio Audi kojim je za par mjeseci ubio nekog, bravo "Jar(v)ane"

 

 

Di2 & EPS FTW!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice