Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.053
|
čitano: 13.179.146
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jedno pitanjce. Da vam netko stavi na stol kljuceve od ovih auta i kaze biraj, koji bi izabrali, kao auto koji cete voziti sljedecih 10 godina?

2 Golf R
11 Civic Type R
3 i30 N
4 Focus RS
13 A45 AMG
13 RS3
9 M140i
1 Megane RS
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2019 8:16 (3dfx).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kaj nisi stavio 1M ili M2? Jer nisu hatchevi?

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
14 godina
online
Auti - ultimativna tema

Pa na listi je M140i.

Ipak, izbor mora biti RS3. Iako je interijer lošiji(bolje rečeno ružniji) od Golfa, prevaga ide radi motora.

 

Btw. anketa bi trebala biti u 2 djela. Audi, BMW i Merc su ipak kategorija iznad ostatka liste.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da, pošto ima i A45S koji je zvijer i bolji od RS3, iako sam Audi fan, vozio bi RS3 zbog motora i zato kaje Audi, al nova meca je stvarno privlačna.

 

 

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Nema do rednog sestaka, godinama jedan od najpouzdanijih motora i u Americi i u Europi, tako da za sljedecih 10 godina definitivno 140i (ili jos bolje 240i). Ostatak nije nesto posebno, no Audi baca modele svaku godinu - dvije, a ovo ostalo nije u istoj klasi kao Audi i BMW po pitanju motora.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2019 10:59 (ivanoile).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nijedan

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
3dfx kaže...

Jedno pitanjce. Da vam netko stavi na stol kljuceve od ovih auta i kaze biraj, koji bi izabrali, kao auto koji cete voziti sljedecih 10 godina?

 Znao sam da sam ovo već negdje vidio 

 

 

So basically all cars finished in the exact same order as theirs bhp and torque numbers... Well that was odd! 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2019 16:34 (CyberDemonVZ).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

 Kad će više kažnjavat presporu vožnju u lijevoj traci brze ceste (cesta namjenjena isključivo za promet motornih vozila)/autoputa...


BTW: par friških:

 
 

Danas opet gužva na zaobilaznici...
 
 
Uhvatio plavušu u toyoti mr2, a zajedničko nam je crvena boja
 
 

14 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
CyberDemonVZ kaže...

 Znao sam da sam ovo već negdje vidio 

 

 

So basically all cars finished in the exact same order as theirs bhp and torque numbers... Well that was odd! 

Nije relevantno, Golf je s ručnim mjenjačem. 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kao sto je Focus RS te Civic. DSG je dosta brzi. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2019 19:11 (ivanzu).
14 godina
online
Auti - ultimativna tema

Kakve ima veze? 

Jel Focus RS najbolji Focus? Jest.

Jel Type R najbolji Civic? Jest.

Jel RS3 najbolji A3? Jest.

Jel A45 najbolji A? Jest.

Jel Golf R non DSG najbolji Golf? Nije.

 

 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

DSG je nadoplata, po tome M2 sa rucnim mjenjacem nije top model za BMW u svojoj klasi jer nije svaka moguca opcija odabrana. Neka ih posalju sve na brdo pa da vidimo. 

14 godina
online
Auti - ultimativna tema

Opet, kakve ima veze jel nadoplata? I dalje je tvrdnja da nije najbolja verzija točna.

Kako kod VWa, tako onda i kod BMWa.

Svejedno, i manual R je na 13.6, što je brže od Civica i jednako ko Focus s 50KS više. 

 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Znao sam da sam ovo već negdje vidio 

 

 

So basically all cars finished in the exact same order as theirs bhp and torque numbers... Well that was odd! 

Nije relevantno, Golf je s ručnim mjenjačem. 

 Valjda su mislili da nitko neće gledati Golfa, pa su ga tek reda radi ubacili da imaju više imena na popisu.

 

 

 

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Svejedno, i manual R je na 13.6, što je brže od Civica i jednako ko Focus s 50KS više. 

 

 

Koliko vidim na videu je Civic pobijedio Golfa za dlaku, sto je samo po sebi dosta impresivno prema tome da u 1/4 milje puno vise znaci AWD nego par konja vise.

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
mystik kaže...

Opet, kakve ima veze jel nadoplata? I dalje je tvrdnja da nije najbolja verzija točna.

Kako kod VWa, tako onda i kod BMWa.

Svejedno, i manual R je na 13.6, što je brže od Civica i jednako ko Focus s 50KS više. 

 

To je trka izmedu hothatch modela, nigdje u videu nisam cuo da moraju biti top modeli sa max. nadoplatama.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 Kad će više kažnjavat presporu vožnju u lijevoj traci brze ceste (cesta namjenjena isključivo za promet motornih vozila)/autoputa...


Ako otvore bugov forum, ti ides u dozivotni zatvor zbog mobitela 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2019 20:32 (CroNk3r).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jel itko isao na 2CV meet?

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Nisam isao, ali ih je pun ZG zadnjih dana. Bas ih je lijepo za vidjet, ima svakakvih primjeraka.

14 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

To je trka izmedu hothatch modela, nigdje u videu nisam cuo da moraju biti top modeli sa max. nadoplatama.

Nisi čuo. Jel ti to mene jbeš malo lik a? 

Znači doslovce svaki auto u videu osim Golfa je top model. AKA, max performance nadoplata. Ali tebi je to ok i relevantna usporedba. 

Na stranu nesposobni likovi u Golfu pa i Civicu.

 

 

 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 


EDIT2:
Nisam već dugo ništa fotkao, tj jesam, ali nisam postao...
maserati ghibli

 
singing driver:
  
Kia stinger:
  

Pošto su mobiteli zabranjeni tjekom vožnje, poćet ću nosit fotoaparat sa sobom, on je dozvoljen

"Ne može čovjek ni u k....nje pošteno da ga se ne ulovi". Ghibli je od frenda, ovo je rekao kad sam mu pokazao sliku.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
next'24 kaže...
Sve preporuke za kameru, koristim dvije vec pola godine i super sam zadovoljan, wifi spajanje, aplikacija odlicno radi, nocni mod dobar... i jos ima zvucnik i mikrofon na sebi, a mikrofon hvata ljudski glas sa 15-20m daljine(kad je vani tiho bez vjetra) dok zvucnik nije nesto jak
https://banggood.app.link/VIh5xPtLKY

 zvuk mi apsolutno ne treba

najvise me zanima posto se ne moze rotirati tijelo kamere preko app (ako sam dobro skuzio), da li se moze zumirati slika i kretati lijevo/desno/gore/dolje preko app na slici?

iliti da uperim na parking, zasarafim tako kako je i onda po potrebi sa aplikacije priblizujem kameru i pomicem kadar na auto, tamo gdje je parkiran u tom trenutku?

snima na karticu i onda kad dode do kraja, pocne brisati stare fajlove ispocetka, ako sam skuzio? da li bi stalo recimo tjedan dana video materijala na karticu 32/64? napajanje ide preko adaptera, kojeg ne dobijes kao sta vidim...si kupio preko njih s linka u opisu ili neki random kod nas 12V 2A?

ako ti nije problem, dal moze screenshot aplikacije i slike videa? vidim da je samo 20 fps, pa dal ti to smeta?

 
nema rotiranje , fiksira se polozaj kamere i preko aplikacije se moze zumirati softverski slika tj live video i to je to (mada vidim od istog proizvodjaca postoje i neke sa mogucnosti rotiranja glave kamere preko aplikacije pa pogledaj)


da, snima na karticu fajlove po 10-20 min i kad se memorija napuni stare fajlove brise i tako u krug. Meni na 32gb stane 6dana i 12 sati video materijala. Napajanje ne dobijes, jedan adapter  sam kupio sa tog linka, a jedan sam imao kod sebe od 3A pa sam njega iskoristio. Postoji i mogucnost pohrane na cloud ali se placa mjesecno, samo je prvi mjesec free. Takodjer radi i bez kartice i clouda ali samo onda imas live prenos, bez mogucnosti vracanja unazad

20fps nije strasno, nisu to neki brzi pokreti da se vidi manjak tih 5-6 fps


kad sam narucivao i ova mi je upala u oko, oko 50$ je bila https://www.mydigoo.com/1080p-full-color-night-vision-wifi-smart-ip-camera-p-147.html

a ova sto je u mene je w01f night vision version, a postoji i malo stariji model koji je na izgled skoro isti bez "night vision version" u nazivu

za 35$ je odlicna, naravno neces sa 20m u 2 ujutru prepoznati neciju facu
, a naravno ima i boljih kao sto su gore kolege preporucile za vise $$






Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2019 22:44 (next'24).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Lik popij Normabel. 

6 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
1BIT kaže...

 Kad će više kažnjavat presporu vožnju u lijevoj traci brze ceste (cesta namjenjena isključivo za promet motornih vozila)/autoputa...

 Je li vožnja lijevom stranom 10 km/h iznad dopuštene prespora?

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2019 15:39 (love2ml86).
16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
love2ml86 kaže...

 Je li vožnja lijevom stranom 10 km/h iznad dopuštene prespora?

Nije bitna brzina već postupak, je li vožnja u svrhu pretjecanja ili samo vožnja.

Lijevom trakom nije dozvoljeno voziti već samo pretjecati.

6 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.8.2019 17:44 (love2ml86).
6 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
@Old Iggy
Da preformuliram onda, ukoliko desna traka vozi 10 km/h ili 10% više od ograničenja (dakle u toleranciji), lijevom stranom se ne smije voziti osim u hitnim slučajevima?
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
love2ml86 kaže...

 Je li vožnja lijevom stranom 10 km/h iznad dopuštene prespora?

 I zabranit preticanje šleperima po lijevoj strani!!!







Ovisi...
Ako se iza nas nalazi najmanje tri vozila, onda se to smatra kolonom, tj kolona je nastala zbog onoga na početku, a on se ili nije maknuo iz lijeve trake ili nije ubrzao i stvaraju se nepotrebne gužve...to je stvar kulture...
(Nije bit da definiramo koja se brzina smatra presporom...bit je da u lijevoj traci nikada nikoga ne štopamo svojom trenutnom brzinom...)
Ljudi se uglavnom drže ograničenja u desnoj traci (osim ako se u desnoj ne nalazi šleper koji je limitiran na 90km/h, onda su i ispod ograničenja), a lijeva služi za preticanje, pa je malo bedasto preticati sa samo 10km/h razlike od vozila koje pretićemo iz desne trake...

16 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
love2ml86 kaže...
@Old Iggy
Da preformuliram onda, ukoliko desna traka vozi 10 km/h ili 10% više od ograničenja (dakle u toleranciji), lijevom stranom se ne smije voziti osim u hitnim slučajevima?

I opet, ne smije se nikad voziti, smije se samo pretjecati.

Brzine nisu uopće bitne.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice