Auto za oko 25.000 eura?

poruka: 172
|
čitano: 48.730
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
benko kaže...
nixass kaže...

i onda gume, amortizere, kočnice i ostali potrošni materijal će kupovat na kredit.. bježat od toga.

merc je precijenjen danas.. a i nije za mlade ljude, imidž im se prebacio na stare penzionere koji bi malo guštali u miru i tišini.

po tom pitanje je bmw puno zahvalniji (mlad vozač)

Ti se ocigledno nisi vozio u Mercedesu C AMG.....

a ti si očigledno promašia temu jer se govori o automobilu do 25000€ a ne nečemu što je nekoliko puta skuplje.

I jedna stvar koja mi je stvarno glupava, a to je što po Splitu kruži mišljenje o tome kako Mercedese voze samo seljačine, doduše većinom ga i voze takvi tipovi ovdje.

Kako bi rekao TBF: Svi Hrvatine, a svaki skače ka klokan Čin čuje Cecu il neki hit turbo folka. 

16 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Opet, u Hercegovini vlada misljenje da je to jedini auto na svijetu, u Slavoniji da ga voze samo cigani... Svugdje ima tih "religija".

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
14 godina
protjeran
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Sta je vama???

 

Dobro, ne mora biti Mercedes, ja se vozam u jednom (C220 CDI Esprit) i ostala auta su stvarno drugacija (ne u dobrom smislu, a ne i u toliko losem).

 

 

Ali, zasto, zasto covjeku preporucujete te male zenske autice, golfovice i renoice, male hondice??

 

Imam jednog rodjaka idiota, kupio je Golf 5 za cijenu vrlo dobrog Audi-a A4.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
14 godina
protjeran
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Pudge kaže...

Opet, u Hercegovini vlada misljenje da je to jedini auto na svijetu, u Slavoniji da ga voze samo cigani... Svugdje ima tih "religija".

 

Vjeruj mi, ja zivim u malom gradu, od oko 25 000 stanovnika. Tu su vlasnici ogromnih firmi. Moj tata projektuje za njih pa sam bio u top modelima.

 

Cigani vozaju Mercedese stare 25 godina... To je isto kao da kazem da je Golf 6 auto cigana jer svaki put kad jedinica prodje pored mene (obicno idiot u njoj) bojim se da me ne ubije neki dio koji ce otpasti.

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Mentalist kaže...

Sta je vama???

 

Dobro, ne mora biti Mercedes, ja se vozam u jednom (C220 CDI Esprit) i ostala auta su stvarno drugacija (ne u dobrom smislu, a ne i u toliko losem).

 

 

Ali, zasto, zasto covjeku preporucujete te male zenske autice, golfovice i renoice, male hondice??

 

Imam jednog rodjaka idiota, kupio je Golf 5 za cijenu vrlo dobrog Audi-a A4.

jednog dana ces se probudit i shvatit da nije sve u velicini auta.... puno je ljepse sa malim lakim autom otići na planinsku cesticu i sjuriti se dolje, ne nekom velikom brzinom, a opet ces biti ukljucen u voznju i vrhunski se zabaviti.

15 godina
protjeran
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Jednu stvar svi zaboravljate (godine su razlog tome).

Auto treba ko prvo održavat, redovite servise plaćati (jedno je platit za Opel ili slično, drugo za mercedes), treba ga točiti i treba brigu voditi o njemu.

Mercedes je precijenjen...za cijenu jedne mečke kupiš 2 odlična auta koji su čak i bolji...al nemaju šugavo ime "mercedes".

 

Na dalekom istoku ima jedan proizvođač...ne želim imenovat jer mi se neda ulazit u rasprave s fanboyevima i djecom, koji proizvodi mercedesove motore, i ima ugovoreno da ih za svoju marku auta ugrađuje u svoje aute. Riječ je o SUV i terencima i motorima iz ML linije.

Znači imaš "mercedes" ispod haube, njegove materijale i DOSLOVCE SVE osim izgleda i imena za 3x manje novaca. Nema razlike osim u imenu, ali fanboyevi i dalje pljuju ne znajući da pljuju svog miljenika mečku.

 

Ako ti kupuješ nekaj do 25000 eura znači da nisi pri tolikom novcu da možeš godišnje izdvajati oko 20 000 kn za redovne servise.Kupuj isplativo (Opel, Honda, Kia, Hyundai).

Zanima me jel znate cijenu REDOVNOG servisa za VW touarega? Ja umro od smijeha kad sam čuo. Za 2 i pol servisa kupiš normalan auto iz salona.

 

EDIT:

Da se nadopunim...ja redovni servis platim oko 1200-1500 kn. Frend s Audi A4 2.0 TDI mislim oko 9000. Dalje sami računajte.

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2010 16:07 (doxy).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

ma kompa uzmi si punto za 2 soma eura i ostalo potrosi na kurve! =D

Proud to be adicted to WoW
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
doxy kaže...

Na dalekom istoku ima jedan proizvođač...ne želim imenovat jer mi se neda ulazit u rasprave s fanboyevima i djecom, koji proizvodi mercedesove motore, i ima ugovoreno da ih za svoju marku auta ugrađuje u svoje aute. Riječ je o SUV i terencima i motorima iz ML linije.

Znači imaš "mercedes" ispod haube, njegove materijale i DOSLOVCE SVE osim izgleda i imena za 3x manje novaca. Nema razlike osim u imenu, ali fanboyevi i dalje pljuju ne znajući da pljuju svog miljenika mečku.

 

Ssangyong Smijeh

13 godina
protjeran
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
doxy kaže...

Jednu stvar svi zaboravljate (godine su razlog tome).

Auto treba ko prvo održavat, redovite servise plaćati (jedno je platit za Opel ili slično, drugo za mercedes), treba ga točiti i treba brigu voditi o njemu.

Mercedes je precijenjen...za cijenu jedne mečke kupiš 2 odlična auta koji su čak i bolji...al nemaju šugavo ime "mercedes".

 

Na dalekom istoku ima jedan proizvođač...ne želim imenovat jer mi se neda ulazit u rasprave s fanboyevima i djecom, koji proizvodi mercedesove motore, i ima ugovoreno da ih za svoju marku auta ugrađuje u svoje aute. Riječ je o SUV i terencima i motorima iz ML linije.

Znači imaš "mercedes" ispod haube, njegove materijale i DOSLOVCE SVE osim izgleda i imena za 3x manje novaca. Nema razlike osim u imenu, ali fanboyevi i dalje pljuju ne znajući da pljuju svog miljenika mečku.

 

Ako ti kupuješ nekaj do 25000 eura znači da nisi pri tolikom novcu da možeš godišnje izdvajati oko 20 000 kn za redovne servise.Kupuj isplativo (Opel, Honda, Kia, Hyundai).

Zanima me jel znate cijenu REDOVNOG servisa za VW touarega? Ja umro od smijeha kad sam čuo. Za 2 i pol servisa kupiš normalan auto iz salona.

 

EDIT:

Da se nadopunim...ja redovni servis platim oko 1200-1500 kn. Frend s Audi A4 2.0 TDI mislim oko 9000. Dalje sami računajte.

To si ti samo ljubomoran na nas koji imamo mercedese!!!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Smooth Operator kaže...

Evo jedan za te pare, nažalost još i PDV treba... ja bi ovakog...

http://www.tomic.hr/hr/en/insights/special_editions/akcija_serija318D_IO.html

Gledo sam prijatelju, taj auto je san snova, samo košta još gore 10 soma eura, ispalo je oko 34 nakraju. Auto malo troši, ide dobro, odlično izgleda + dodaš još soma eura i imaš m opremu(akcija) + soma eura za 17'' felge (akcija). Na kaju te auto ispadne oko 15 soma eura manje zbog akcije, ali jbg...

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2010 16:37 (crash11).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
crash11 kaže...
Gledo sam prijatelju, taj auto je san snova, samo košta još gore 10 soma eura, ispalo je oko 34 nakraju. Auto malo troši, ide dobro, odlično izgleda + dodaš još soma eura i imaš m opremu(akcija) + soma eura za 17'' felge (akcija). Na kaju te auto ispadne oko 15 soma eura manje zbog akcije, ali jbg...

 Odlican je auto, pogledaj nekog polovnog - istu liniju starog 2 g, do 50000 km - ako razmatras i kupnju polovnog.

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Pudge kaže...
crash11 kaže...
Gledo sam prijatelju, taj auto je san snova, samo košta još gore 10 soma eura, ispalo je oko 34 nakraju. Auto malo troši, ide dobro, odlično izgleda + dodaš još soma eura i imaš m opremu(akcija) + soma eura za 17'' felge (akcija). Na kaju te auto ispadne oko 15 soma eura manje zbog akcije, ali jbg...

 Odlican je auto, pogledaj nekog polovnog - istu liniju starog 2 g, do 50000 km - ako razmatras i kupnju polovnog.

Loša iskustva sa polovnim, tako da rađe novog.

16 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Onda pogledaj Opel Insigniu, mozes dobar paket opreme i dobar motor dobit za te novce. Osnovni model sa 1.6 16V motorom kosta 159.000 kn s PDV-om. Mozda da se odlucis za 2.0 cdti i neki prigodan paket opreme.

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
16 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Ivan1902 kaže...
Prepucavate se oko gluposti, ni jedan auto nije sranje, ići pješke je sranje, a ako netko misli da će dobiti dobar auto za male novce grdno se vara, sve je to koliko para toliko muzike... Našli ste uspoređivati Hondu i Renault, po čemu se molim vas ta dva auta mogu uspoređivat kad Honda košta min 5k € više od Renaulta kad bi gledali isti tip auta sa približno istom opremom...

za početak, kvalitetnija mehanizacija..

a i dosta stvari imaš već u serijskoj opremi koje se kod drugih plaćaju..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
benko kaže...
nixass kaže...
perkoxcar kaže...
Mentalist kaže...

Mercedes.

 

The best or nothing.

 

To mu je slogan.

Za 25000 eura. LOL

i onda gume, amortizere, kočnice i ostali potrošni materijal će kupovat na kredit.. bježat od toga.

merc je precijenjen danas.. a i nije za mlade ljude, imidž im se prebacio na stare penzionere koji bi malo guštali u miru i tišini.

po tom pitanje je bmw puno zahvalniji (mlad vozač)

Ti se ocigledno nisi vozio u Mercedesu C AMG.....

joj e kako mrzim ovako debilne postove pogotovo u ovakvoj temi.

uvijek, ALI UVIJEK, možeš nać iznimku.. al iznimka NIJE pravilo.

od, karikiram, 15 modela ti nabrojiš jednog ili dva i od toga se radi pravilo..

 

renault je drek marka, s odvartnim dizajnom i nikakvom osobnošću.. pa im sport odjel ima jedne od najboljih jurilica.. i zbog toga moram glorificirat renault? naravno da ne, niti budem..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Mentalist kaže...

Sta je vama???

 

Dobro, ne mora biti Mercedes, ja se vozam u jednom (C220 CDI Esprit) i ostala auta su stvarno drugacija (ne u dobrom smislu, a ne i u toliko losem).

 

 

Ali, zasto, zasto covjeku preporucujete te male zenske autice, golfovice i renoice, male hondice??

 

Imam jednog rodjaka idiota, kupio je Golf 5 za cijenu vrlo dobrog Audi-a A4.

zato jer vožnjom u mercedesu NIŠTA ne dobijaš.. ako ti takav auto zbilja i ne treba, i ako nemaš viška novca za održavanje.

od svih kaj si još nabrojao.. čemu nastavak -ice? prepotentnost i uzvišeno držanje.. to dolazi s autom?

 

 

 

 

EDIT:

ispričavam se na ovolko postova

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2010 17:24 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?

ova tema je postala prepiranja mercedes fanova, a ozbiljno da vam kažem sve fanove mercedesa možete se slobodno ohladit jer je došao netko tko je protiv njih ( svaka čast tehnologiji, ali postoji puno bolji njemački auti za manju cijenu) zato preporučite čovjeku auto koji traži, a ne AMG serije za koje dijelovi koštaju ohoho, te održavanje + benga ...

 

Inače ja bih ti preporučil kia pro ceed sw, predivan auto s 5 vratiju ( karavanac naravno, mjesta ima ), a dobiš dugoročno jamstvo, a cijena se kreće od 15 soma eura do 24 soma eura ovisi koji paket uzmeš...

Dompa
16 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Mitsuoka kaže...
benko kaže...
nixass kaže...

i onda gume, amortizere, kočnice i ostali potrošni materijal će kupovat na kredit.. bježat od toga.

merc je precijenjen danas.. a i nije za mlade ljude, imidž im se prebacio na stare penzionere koji bi malo guštali u miru i tišini.

po tom pitanje je bmw puno zahvalniji (mlad vozač)

Ti se ocigledno nisi vozio u Mercedesu C AMG.....

a ti si očigledno promašia temu jer se govori o automobilu do 25000€ a ne nečemu što je nekoliko puta skuplje.

I jedna stvar koja mi je stvarno glupava, a to je što po Splitu kruži mišljenje o tome kako Mercedese voze samo seljačine, doduše većinom ga i voze takvi tipovi ovdje.

Kako bi rekao TBF: Svi Hrvatine, a svaki skače ka klokan Čin čuje Cecu il neki hit turbo folka. 

Covjek je reka opcenito za Mercedese da su za penzionere, ja sam ga samo ispravioSmijeh

doxy kaže...

Jednu stvar svi zaboravljate (godine su razlog tome).

Auto treba ko prvo održavat, redovite servise plaćati (jedno je platit za Opel ili slično, drugo za mercedes), treba ga točiti i treba brigu voditi o njemu.

Mercedes je precijenjen...za cijenu jedne mečke kupiš 2 odlična auta koji su čak i bolji...al nemaju šugavo ime "mercedes".

 

Na dalekom istoku ima jedan proizvođač...ne želim imenovat jer mi se neda ulazit u rasprave s fanboyevima i djecom, koji proizvodi mercedesove motore, i ima ugovoreno da ih za svoju marku auta ugrađuje u svoje aute. Riječ je o SUV i terencima i motorima iz ML linije.

Znači imaš "mercedes" ispod haube, njegove materijale i DOSLOVCE SVE osim izgleda i imena za 3x manje novaca. Nema razlike osim u imenu, ali fanboyevi i dalje pljuju ne znajući da pljuju svog miljenika mečku.

 

Ako ti kupuješ nekaj do 25000 eura znači da nisi pri tolikom novcu da možeš godišnje izdvajati oko 20 000 kn za redovne servise.Kupuj isplativo (Opel, Honda, Kia, Hyundai).

Zanima me jel znate cijenu REDOVNOG servisa za VW touarega? Ja umro od smijeha kad sam čuo. Za 2 i pol servisa kupiš normalan auto iz salona.

 

EDIT:

Da se nadopunim...ja redovni servis platim oko 1200-1500 kn. Frend s Audi A4 2.0 TDI mislim oko 9000. Dalje sami računajte.

Nisu to isti auti, cak i pravi Mercedesi nisu isti, drugaciji idu za Njemacku, a drugaciji za Europu!

 

Istina je da su Mercedesi skupi, al kad ga kupis, samo ga vozis, nema svako malo trcanja u servis, osim zbog onih redovnih servisa.

 

Previse OFF-Topica..al kad je bal nek je balCool

Full HD Addict :)
14 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Zašto dat 25000€za auto? To je puno, jedino ako nisi bogat :) Kupiš neko od par tisuća eura i ostatak staviš sa strane nikad neznaš kad će zatrebat

Ja sam fan BMW-a, nemolim Mercedes

I nekako mi je neozbiljno da na BUG forumu pitaš za auto od 25000€

 

14 godina
protjeran
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
nixass kaže...

zato jer vožnjom u mercedesu NIŠTA ne dobijaš.. ako ti takav auto zbilja i ne treba, i ako nemaš viška novca za održavanje.

od svih kaj si još nabrojao.. čemu nastavak -ice? prepotentnost i uzvišeno držanje.. to dolazi s autom?

 

 

"Ice" zato jer sam mislio na ona mala auta, a Honda i Renault imaju i limuzine. 

Deathlist: -Quark (satanic ritual) -Quarkova familija (cijela) -Thuglife -skank666 (dobar prijatelj) -Slash 666 -Kant -agent_00klc -AlienWare1 -Weky, lukavg To do list: Weky-eva cura
13 godina
offline
Auto za oko 25.000 eura?

bez razmišljanja ovo

13 godina
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Ja bi odmah skratio pogled na njemce, (najbolji su po meni), znacio uzeo bih golfa VI ili nekog scirocca, bmw serije 1 coupe, a ni ta kia ceed nije losa. Uzmes VW i nisi fulo. Ima jos jedna opcija Nissan qashqai vrlo dobar auto ne trosi puno... namjenjen za grad, malo povisen da nestruzes preko rubnika itd,... ako uzmes neki od ovih 100% neces fulat :)

15 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?
moj prijedlog je opel corsa/astra OPC
When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
15 godina
protjeran
offline
Auto za oko 25.000 eura?

Najbolji auto, je NOVI auto. Tak da koji god kupi neće fulat. Sve je stvar džepa i osobnog ukusa.

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
13 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?

1.VW široko nemoj ni pod razno kupovat.....prevelika cijena samo radi šminke...auto nije niš posebno

 

2.seat leon i kia ceed preporučam...ako ti je fr jak onda uzmeš 1.6...a i npr crni....staviš još onaj metalni okvir tablice :D i premoćan je....

 

3.Renault Megane Coupe 1.6(ja mislim) je dobar,ali kia ceed je bolja,pogotovo s dvoje vrata,moćnije i ljepše izgleda,i po meni je bijela ljepša od crne dosta.

 

4.Honda civic ova odozgo je super.

 

pa ti odluči

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2010 23:50 (Zurka-fy).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
citroen C3 klase!
16 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
davorinho kaže...
citroen C3 klase!

zašto stati na tome?

 

nissan micra!

 

Belji se

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
RE: Auto za oko 25.000 eura?
Zurka-fy kaže...

 

3.Renault Megane Coupe 1.6(ja mislim) je dobar,ali kia ceed je bolja,pogotovo s dvoje vrata,moćnije i ljepše izgleda,i po meni je bijela ljepša od crne dosta.

 

si ti vidio novi renault megane?? proguglaj...nije kia ni ljepša a ni kvalitetnija..auto izgleda svemirski...sa svim ostalim se slažem šta si reko

15 godina
neaktivan
offline
Auto za oko 25.000 eura?

A gle, ne isplati sad vec raspravljamo u nedogled, svatko dade neki prijedlog, nekome se svida, nekome ne.

Ali ja dajem glas za hondu civic kao prvo, a zatim opel corsa opc, leon, kia.

Ima jos jedan zgodan autic a to je renault clio sport, autek ima 200ks za samo 20 000 ojra, ali osobno renault bas i nebi uzimao.

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
13 godina
protjeran
offline
Auto za oko 25.000 eura?

lol koji ste vi likovi,upleli u priču audi bmw merc a čovo ima 25 000mikica.pa jos mu fali minumum 10k eura da kupi neki osnovni model limuzine,sa slabijim motorem i opremom!

 

ovo sto tvrde da su francuzi nekvalitetni,mečke za didice itd su malo zaostali tj zive u 80ima.momcici vremena se mjenjaju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice