Auto pojacalo problem

poruka: 1
|
čitano: 912
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Auto pojacalo problem

Imam jedan problem ,nisam siguran dal je pojacalo ispravno ili je za bacit u smece. Znaci imam pojacalo 400w i sub 700w nista znacajno uglavnom kako sam prvi put spojio sve je radilo odlicno nekih godinu i pol ,dvije i onda sam primjetio kako se pojavljuju smetnje prilikom sviranja pjesme kao sitno krcanje al ne uvijek , s vremenom je postajalo sve jace te se poceo i gubit ton tj nez dal je pocalao islo u protekt ili se gasilo jer se dogadalo tijekom voznje. I nakon toga sam zbog nekih obaveza morao otpojit pojacalo i sub i izvadit van , i nakon nekih tjedan dana sam vratio unutra i na pojacalu svijetlila crvena lampica(valjda protekt) provjerio kablove otpojio spojio sve ista stvar , otpojio sub reko mozda je do njega , opet ista stvar i tako sam otpojio sve nisam imao ideja vise sto bi koglo bit. U meduvremenu sam jos pogledo osigurace na na kablu i pojacalu i ispravni su bili, te sam stavio novi aku od 75ah( bivsi 60 ah). Nakon nekog vremena reko idem probat kleme na kablovima poboljsat spoj pa probat spojit , i dobro spojim ja sve to dok sam spajo plus  na pojacalo malo se zaiskrilo al nista znacajno i vidim sad vise ni ne svijetli zelena lampica da pojacalo radi , pogledam osigurac izgorio. Kupim novi pokusam stavit iskri se dal je to normalno opce? Evo malo je dug post al nadam se da mi neko moze dat savjet . 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice