Cijena vozacke za skuter?

poruka: 9
|
čitano: 36.830
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Cijena vozacke za skuter?

zanima me koliko dode polaganje vozacke za skuter od 50ccm,znaci ona najmanja kategorija i koja je to uopce? isto tako me zanima ako imam polozenu teoriju i prvu pomoc za b kategoriju dali cu opet morat polagat za skuter? hvala unaprijed

Proud to be adicted to WoW
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cijena vozacke za skuter?
vidikovac kaže...

zanima me koliko dode polaganje vozacke za skuter od 50ccm,znaci ona najmanja kategorija i koja je to uopce? isto tako me zanima ako imam polozenu teoriju i prvu pomoc za b kategoriju dali cu opet morat polagat za skuter? hvala unaprijed

Za cijenu pitaj u autoškoli. U svakoj se razlikuje. To je A1 kategorija.Nećeš morat opet polagat teoriju i prvu pomoć.

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cijena vozacke za skuter?
vidikovac kaže...

zanima me koliko dode polaganje vozacke za skuter od 50ccm,znaci ona najmanja kategorija i koja je to uopce? isto tako me zanima ako imam polozenu teoriju i prvu pomoc za b kategoriju dali cu opet morat polagat za skuter? hvala unaprijed

Ako imas polozeno za auto,automatski imas i za skutre 50ccm.

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
14 godina
protjeran
offline
RE: Cijena vozacke za skuter?

Da, i to se zove M.

 

No ovo za motore su totalno rashebali..

 

Prije:

M -> moped

A -> motocikl

 

Danas:

M -> moped

A1 -> motocikl od yy do xx kubika

A2 -> motocikl od xx do zz kubika

A3 -> motocikl od zz do uu kubika

...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
offline
RE: Cijena vozacke za skuter?
Don Kihoty kaže...

Da, i to se zove M.

 

No ovo za motore su totalno rashebali..

 

Prije:

M -> moped

A -> motocikl

 

Danas:

M -> moped

A1 -> motocikl od yy do xx kubika

A2 -> motocikl od xx do zz kubika

A3 -> motocikl od zz do uu kubika

...

da prije ajmo reci 12 godina vise manje je bilo polozis A kategoriju imas za radne strojeve i prikljucke i mozes vozit sve motore bilo koje jacine.pa posebno b za auto.a danas polozis B i mozes vozit traktore mopede i skuter do 50 kubika.no nezaboravimo reci da je sad autoskola skoro 8000 kn a onda je bila 2.300 sa svime.Strašno i jos kad nadodamo ovaj zakon sa 24 godine do 75 kw glupost,sad se pitam koja je razlika ako osoba sa 25 godina polaze i neka osoba sa 18 i polazu u isto vrijeme ajmo reci imaju isto znanje i vjestine i ovaj sa 25 godina moze vozit a ovaj sa 18 ajmo reci mladi vozać i on nesmije vozit. cista glupost od zakona i jos ove kategorije a1 a2 a3 pljacka novaca.

evo za cijene i zakone jedna jako korisna stranica koja je meni jako posluzila lani dok sam polagao.gotovo da nisam nista ni ucio iz knjige sve sam sa te stranice naucio.

 

 

http://www.instruktor-voznje.netii.net

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 18:17 (razer1911).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cijena vozacke za skuter?

znaci ovako stoje stvari,nemam jos polozeno za auto,. isto me sad zanima kad znam cijene,ja imam jedan problem. a to je da sam dok sam polagao za b kategoriju vozio auto i bio zaustavljen 2 puta tj. sad imam 2 kazne za voznju bez vozacke i mislim zabranu polaganja ili izdavanja vozacke dozvole nisam siguran. dali ja sad mogu ici polagati za a kategoriju tj. za M-mopede.

Proud to be adicted to WoW
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cijena vozacke za skuter?

ako netko zna samo odgovor na ovo pitanje neka mi kaze ful mi je hitno !! hvala

Proud to be adicted to WoW
13 godina
neaktivan
offline
RE: Cijena vozacke za skuter?
vidikovac kaže...

ako netko zna samo odgovor na ovo pitanje neka mi kaze ful mi je hitno !! hvala

cijena ti se kreče oko 4000 kn zavisi od auto škole..a ako imaš položenu prvu pomoč i liječnički računaj bar 500 euriča

15 godina
neaktivan
offline
RE: Cijena vozacke za skuter?
ilija2010lukic kaže...
vidikovac kaže...

ako netko zna samo odgovor na ovo pitanje neka mi kaze ful mi je hitno !! hvala

cijena ti se kreče oko 4000 kn zavisi od auto škole..a ako imaš položenu prvu pomoč i liječnički računaj bar 500 euriča

ma cijene sam saznao nego ovaj post gore sto sam napisao =))

Proud to be adicted to WoW
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice