Noob pitanje - Bmw 1 - Kia - Clio - popravak

poruka: 5
|
čitano: 1.475
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Noob pitanje - Bmw 1 - Kia - Clio - popravak

Pozdrav svima

Pitanje iz usluge, susjed kupuje auto, a osim fb nema znanja po internetu služiti se forumima. Ja osobnom ne vozim pa ono...ups

 

Čovjek gleda Bmw seriju 1 (118 ili 120) iz 2011god, Kia Ceed karavan dizel 1.7 (2012) i Clio 1.5 dci tipa 2015 godina. Cijena svih modela je podjednaka i oko 8500 eura.

 

Čovjeka zanima ako se netko ovdje kuži da napiše, van službenih servisa kako se kreću cijene popravaka?

 

Znači ja što sam mu našao je to da recimo Bmw serija 1 dizel ima cijenu ležaja iznosi 120 kn dok je ista za običan Clio iz 2015 godine čak 200 kuna, a za Kiu Ceed 200 kn. Amortizer za Clio je 500 kn, a isto toliko i za Bmw seriju 1. Dali je to zaista tako ili ? Znači čovjek ako kupi auto ne planira u službene servise, ali ga zanima koliko je zapravo Bmw ili Kia Ceed skuplja za održavanje od Clia. Cijene dijelova smo gledali na Siluxu (web stranici). I po viđenom cijene dijelova za Bmw 1 seriju su vrlo povoljne, ali koliko je to zapravo istina i kakva je cijena koh mehanicara?

 

Ako netko zna, otprilike veliki / mali servis za Bmw 1, Kiu Ceed ili Clio 2015+ model. Svi su dizeli.

 

Osobno se susjedu najviše sviđa Bmw serija 1 zbog izgleda i kvalitete, a Kia mu je nekako najprivlacnija sa interijarom i punom opremom s kojom dolazi.

16 godina
offline
Noob pitanje - Bmw 1 - Kia - Clio - popravak

Ma di ćeš usporedjivati bmw s cliom ili kiom.

 

 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 10:13 (Kant).
13 godina
offline
Re: Noob pitanje - Bmw 1 - Kia - Clio - popravak
Kant kaže...

Ma di ćeš usporedjivati bmw s cliom ili kiom.

 

 

 Po cijeni ili po ? Čovjek gleda aute do te cijene i ne traži savjet za neku drugu vrstu auta, nego ga zanima dali je zaista tako povoljno popravit Bmw. Koliko vidim i sam cijena dijela je ista kao kod Clia ili nešto malo niža. Nije li to čudno.

10 godina
offline
Noob pitanje - Bmw 1 - Kia - Clio - popravak

Neke stvari su jeftine, a neke ne. Generalno je sve to tu negdje.

12 godina
offline
Noob pitanje - Bmw 1 - Kia - Clio - popravak

Zapravo,od svega ponuđenoga,najbolji omjer cijene i kvalitete je Kia!

 

Ne vjeruj ženi koja laže!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice