Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.221.779
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

edit :izbrisano

Samobor je lepa varoš
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2013 16:49 (geek_boy).
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
geek_boy kaže...

edit :izbrisano

 

Koliko se sječam, imat ćeš pregled vida i psiho test...

Tko visoko leti, štedi gorivo.
16 godina
offline
Polaganje vozačkog

Pitanje - kako bi trebao nositi naočale, al furam leće, dal bi mogo s njima doć na ovaj liječnički di mi riješavaju pregled vida i da nitko nis ne skuzi normalno reć da nemam problema s vidom. Neznam kak točno izgleda taj pregled, pitao sam ekipu al nitko od njih ne nosi leće a i klošari su polagali vecinom sa 18-19 tako da se ni ne sjećaju kak je to točno bilo..

He who is brave is free.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Polaganje vozačkog

Evo baš sad kontkaktirao par autoškola i jedna nudi 10% popusta, ukoliko se na početku autoškole, cijeli iznos plati odmah. To mi se ne čini loše.

 

Mogao bi za mjesec-dva tj. kada škola završi polako početi sa polaganjem. Vožnja će me čekati u 9-om mjesecu tj. kad napunim 18.

 

@Dwyane Wade to bi i mene zanimalo. Isto nosim leće. Vjerojatno ni neće skužit, osim ako im to sam ne kažeš.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wTzMhtVX-NA
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.4.2013 18:44 (dv14).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Mozes ocekivati strasno veliku guzvu... ako je ikako moguce idu u privatnu kliniku da to izbijegnes... i pripremi oko 450 kn...  to glavno sta ce biti :D a ostalo je sve do tebe... 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Dwyane Wade kaže...

Pitanje - kako bi trebao nositi naočale, al furam leće, dal bi mogo s njima doć na ovaj liječnički di mi riješavaju pregled vida i da nitko nis ne skuzi normalno reć da nemam problema s vidom. Neznam kak točno izgleda taj pregled, pitao sam ekipu al nitko od njih ne nosi leće a i klošari su polagali vecinom sa 18-19 tako da se ni ne sjećaju kak je to točno bilo..

Normalno da mozes doc sa lećama, ako sa njima isto vidis ko sa naocalama nebi trebao biti nikakav problem, a i da malo slabije vidis s njima pustit ce te valjda, samo ces morat novu dioptriju nosit.

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Evo i ja upisao vozacki pozelite mi srecu...:)
Samobor je lepa varoš
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
geek_boy kaže...
Evo i ja upisao vozacki pozelite mi srecu...:)

 

Eh sretno ti bilo.... :D 

15 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Gospodo,da se pohvalim pao sam voznju :D..

Nisam vidio znak 40, sve ostalo je bilo super...A hebaj ga :D

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
zerocool12 kaže...

Gospodo,da se pohvalim pao sam voznju :D..

Nisam vidio znak 40, sve ostalo je bilo super...A hebaj ga :D

ahha :D pa kako to nisi vidio :D a nsita ode ti 400 kuna :D i ja sam lagano poceo da vozim... ali kada dode znak recimo kao u tvome slucaju 40... instruktor to negleda samo kaze ubrzaj :D 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...
zerocool12 kaže...

Gospodo,da se pohvalim pao sam voznju :D..

Nisam vidio znak 40, sve ostalo je bilo super...A hebaj ga :D

ahha :D pa kako to nisi vidio :D a nsita ode ti 400 kuna :D i ja sam lagano poceo da vozim... ali kada dode znak recimo kao u tvome slucaju 40... instruktor to negleda samo kaze ubrzaj :D 

ma trema, prometna cesta i prije toga je ograničenje 60 tak da jednostavno nisam uspio primjetiti taj znak.
Ma ode mi i još 850 kn za sljedeći ispit :S... 

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Uh... dosla je i prva pomoc nisam imao niti 4 dana da naucim 70 pitanja... i imam u ponedeljak ispit : / pa dali mi mozete reci iskustva... kako ide kada udes u sobu... sta najcesce traze dali je potrebno uciti tih 70 + pitanja kako sta :/ ? hvala 

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Polaganje vozačkog

To bez imalo truda naučiš do ponedjeljka...

Just hating everyone for no reason.
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
XXX-Man kaže...

To bez imalo truda naučiš do ponedjeljka...

lol samo kako ? :D moras znati 70 pitanja lol... dobro vise manje ih i znam : /ali opet neznam sve :S 

14 godina
moderator
offline
Re: Polaganje vozačkog

Pa recimo da probaš učit? Što misliš o tome?

Just hating everyone for no reason.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...
XXX-Man kaže...

To bez imalo truda naučiš do ponedjeljka...

lol samo kako ? :D moras znati 70 pitanja lol... dobro vise manje ih i znam : /ali opet neznam sve :S 

Kakvih 70 pitanja?

Mi nismo dobili nikakva pitanja, naučio sam ono što sam mislio da je važno i prošao sam iz prve.
Ubiti pp je vrlo logična i nije problem proći, doslovno sam kod kuće učio samo dan prije ispita i to 1 sat da sam sve pročitao. Prije toga sam imao 2 puta predavanje i to je sve... 

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
zerocool12 kaže...
razermario kaže...
XXX-Man kaže...

To bez imalo truda naučiš do ponedjeljka...

lol samo kako ? :D moras znati 70 pitanja lol... dobro vise manje ih i znam : /ali opet neznam sve :S 

Kakvih 70 pitanja?

Mi nismo dobili nikakva pitanja, naučio sam ono što sam mislio da je važno i prošao sam iz prve.
Ubiti pp je vrlo logična i nije problem proći, doslovno sam kod kuće učio samo dan prije ispita i to 1 sat da sam sve pročitao. Prije toga sam imao 2 puta predavanje i to je sve... 

Oh dobar si.... ja sam naucio oko 50 pitanja :/ pa eto nadam se da cu jos ovih 20 sta onako znam savladati i da mi nece izaci iz glave posto znam onako dijelomicno jer napamet ucim : /

15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...
zerocool12 kaže...
razermario kaže...
XXX-Man kaže...

To bez imalo truda naučiš do ponedjeljka...

lol samo kako ? :D moras znati 70 pitanja lol... dobro vise manje ih i znam : /ali opet neznam sve :S 

Kakvih 70 pitanja?

Mi nismo dobili nikakva pitanja, naučio sam ono što sam mislio da je važno i prošao sam iz prve.
Ubiti pp je vrlo logična i nije problem proći, doslovno sam kod kuće učio samo dan prije ispita i to 1 sat da sam sve pročitao. Prije toga sam imao 2 puta predavanje i to je sve... 

Oh dobar si.... ja sam naucio oko 50 pitanja :/ pa eto nadam se da cu jos ovih 20 sta onako znam savladati i da mi nece izaci iz glave posto znam onako dijelomicno jer napamet ucim : /

Nemoj ucit napamet, doci ces unutra ako te nece shebat trema, shebat ce te ispitivacica koja na nekim pitanjima zna zezati da vidi dali ti to sto kazes i razumijes...
Glupo je pp ucit napamet...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
zerocool12 kaže...

Nemoj ucit napamet, doci ces unutra ako te nece shebat trema, shebat ce te ispitivacica koja na nekim pitanjima zna zezati da vidi dali ti to sto kazes i razumijes...
Glupo je pp ucit napamet...

Znam ali mi je sada malo kasno za uciti... i ovako nisma imao bas puno vremena... ali eto sta je tu je ... nadam se da ce proci to sta znam za sada.... a i previse traze za *eben* vozacki...  sta se tice PP 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2013 22:32 (XXX-Man).
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...
zerocool12 kaže...

Nemoj ucit napamet, doci ces unutra ako te nece shebat trema, shebat ce te ispitivacica koja na nekim pitanjima zna zezati da vidi dali ti to sto kazes i razumijes...
Glupo je pp ucit napamet...

Znam ali mi je sada malo kasno za uciti... i ovako nisma imao bas puno vremena... ali eto sta je tu je ... nadam se da ce proci to sta znam za sada.... a i previse traze za *eben* vozacki...  sta se tice PP 

Jednog dana ces doc do toga da treba nekom pruzit prvu pomoc a blage veze nemas.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

istina... ali eto ja se tih stvari gadim tako da nebi mogao pomoci nikome pri tezoj ozljedi... nazvao bi hitnu i policiju i sve im objasnio di je sta  i ok.... sada ces vas vecina misliti debil ovo ono... ali tako bi i vecina napravila i napravila je .. .

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
razermario kaže...

istina... ali eto ja se tih stvari gadim tako da nebi mogao pomoci nikome pri tezoj ozljedi... nazvao bi hitnu i policiju i sve im objasnio di je sta  i ok.... sada ces vas vecina misliti debil ovo ono... ali tako bi i vecina napravila i napravila je .. .

I meni se to sve gadi kad vidim krv, ali nebih htio nekog imat na savjesti da sam bio u mogucnosti pomoc a nisam.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Eto kako god... prosao sam :) 

Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Koja kategorija su skuteri i koliko bi mi te moglo koštati imam 15 i pol godina

 

i koji skuter rabljeni preporućujete ja sam mislio luna vision 2

 

ili da si kupim rađe bicikla

 

EDIT:zašto toliko td-a???

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2013 20:56 (hrčak).
Moj PC  
0 8 hvala 0
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Šta nitko mi neće pomoći tek ulazim u fazu skutera

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
hrčak kaže...

Koja kategorija su skuteri i koliko bi mi te moglo koštati imam 15 i pol godina

 

i koji skuter rabljeni preporućujete ja sam mislio luna vision 2

 

ili da si kupim rađe bicikla

 

EDIT:zašto toliko td-a???

Jer imas 15 i pol godina i odi radije vozi biciklo i nabildaj se a ne vozit skuter.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Pa dobro onda čisto informativno

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
hrčak kaže...

Koja kategorija su skuteri i koliko bi mi te moglo koštati imam 15 i pol godina

 

i koji skuter rabljeni preporućujete ja sam mislio luna vision 2

 

ili da si kupim rađe bicikla

 

EDIT:zašto toliko td-a???

Skuteri do 50 kubika spadaju u M kategoriju, koju dobivas uz B kategoriju ili A1, al ionako A1 ti je do 125 tako da je tad nebitno.

 

Koji skuter? Ako nemas puno prakse i nisi uigran sa skuterima i ovo su ti prvi "Pokusaji" biraj skuter sa sto vecim gumama, radi stabilnosti i opcenito bolje upravljivosti. Zaboravi na marke i imena...jest da runner bolje ide od vecine i sve te stvari, al zato je skup, i skupi su dijelovi.

 

Ja primjera za po ljeti imam apriliu sportcity 50, motor je veci ima oko 100 kila i 14najske...bez blokada sa aftermarket spuhom i vuce ko blesav. Skuter je dosta upravljiv i jako stabilan, al opet ne znaci da ces s njim glumit valentina rossia...

 

Dobar je i za voznju u dvoje..

 

E sad ili cekaj 17 i po pa kreni po B kategoriju ili idi A1 polagat...

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
14 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Upisao se i ja danas, obzirom da sam gotov s faksom. E sad, zanima me koliko ce mi trebati ako sve budem po rokovima. Moram znati jer počinjem radit, pa otprilike da znam{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog
mesomeone kaže...

Upisao se i ja danas, obzirom da sam gotov s faksom. E sad, zanima me koliko ce mi trebati ako sve budem po rokovima. Moram znati jer počinjem radit, pa otprilike da znam{#}

 

Trebace ti onoliko koliko drzavi bude trebalo love.Ja sam do sad trebao poloziti ali drzavi fali love pa obaraju koga god stignu.U knjizi pise jedno i ti tako napises,a onda komisija kaze drugo.I hajd se ti s njima naduravaj.I samo da te jos jedno napomenem bice ti pitanja kojih nema u knjizi.Na tome hvataju ljude ko bekane.

Posebno pazi na pitanja sa slikom.Jer se takva pitanja mogu inerpretirati kako se njima prohtije jer nisu striktno određena.

 

 

The world is just illusion
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice