Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.221.744
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

lol... uopce nije istina i ja sam poceo prije skoro 2 mijeseca polagati sve sam prosao iz prve propise i prvu pomoc... sve je do tebe kako slusas na satu predavanja... i koliko ucis i kako ucis... i kada polazes propise imas 4 raskrizja sa slikama u boji i sve se jasno vidi... sve je do tebe.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2013 19:43 (razermario).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
mesomeone kaže...

Upisao se i ja danas, obzirom da sam gotov s faksom. E sad, zanima me koliko ce mi trebati ako sve budem po rokovima. Moram znati jer počinjem radit, pa otprilike da znam{#}

Ja sam krenuo na predavanja mislim da sredinom 2. mjeseca ili u 1. polovici 2. mjeseca. Vožnju sam položio 2.5. s time da moraš računati da sam Jedno vrijeme čekao sa vožnjom jer bih u suprotnome pre brzo završio tih 30 sati i onda bi imao rupu od kojih 2-3 tjedna zato jer nisam bio punoljetan + pao sam 1 ispit. Tako da za sve skupa ti treba približno 2. mjeseca (nešto manje) ako sve prođeš od prve + to ovisi o tome kako i kada se kod tebe održava prva pomoć, jer kod nas su npr ispiti jednom mjesečno tako da te to može zakočiti čak i mjesec dana...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.5.2013 19:46 (zerocool12).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog

Gledajte, mozemo se raspravljat do sutra oko onog "drzava rusi radi para-drzava ne rusi radi para" to je dvosjekli mac...

 

Ako cemo realno..sve te privatne autoskole..one daju veliki postotoak "zarade" drzavi, njima ostaje 20-30%..mozda vise mozda manje...sveostalo ide u zagreb...

Tako da realno je za ispostavit da i indirektno da i tim privatnim autoskolama paše "padanje" jer time i sebi pune proracun...

 

ALI..veliko jedno ALI...nemogu ni autoskole tako rec a ni ispitivaci rusit kako koga koliko god oce...jer...opet zagreb ima uvid u to ko je di koliko puta pao kod koga..i onda je to mrlja i isptiivacima i instruktorima, time i sebe mogu ugrozit...tako da s jedne strane njima paše da ruše...s druge im ne paše...znaci dvosjekli mač..di se ond atrazi neka "zlatna" sredina.

 

Prosao sam autoskolu,a da nisam otvorio knjigu, al doslovno...teoriju ti je dovoljno slusat i logicki povezivat stvari...jer dosta stvari je logicke prirode. Istina znaju doc pitanja koja nitko nije ni spomenuo, mozda nesvjesno ili mozda svjesno i to se moze protumacit opet dvosmisleno...istina je da je pitanje i kakav je dan ispitivacu( na koju se nogu ustao) jer i to moze imat veliki utjecaj na ishod dana i prolazak-ne prolazak...ALI..opet dolazimo do ALI...najveci dio se odnosi na VAS...kako se postavite, kakvi budete, kako se u odredjenoj situaciji ponesete. Znaci na kraju krajeva i da su "svi" protiv vas...dobrom voznjom ih mozete "Usutkat"...

 

Ukratko..svasta se u autskoli kao i svugdje moze protumacit kao dvosmisleno, kao "namjerno" ili "nenamjerno" tako da price o tome dal autoskola ruši namjerno radi proracuna se mogu vodit u beskraj, nama ni u đep ni iz đepa, jer ako mislimo polozit moramo nakraju krajeva igrat po pravilama "drzave"...bila ona "fer i korektna" ili totalno obratno.

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
14 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Daj molim te, kakav im je onaj psihotest. Prvo mi naplati 2 min u doktora i dva isprintana papira 437,00kn (ne u privatnika nego na domu zdravlja!!!!!!!) Onda mi uzme onaj papir sa onim debilnim znakovima, brojkama prije nego ikome drugom i kaže: "Imate minimalno za prolaz" Kako sam ih samo ispi*karo, pa to nisu istine. Super je počeo vozački, položit cu ga nikad, po ovom!

Moj PC  
0 11 hvala 0
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
mesomeone kaže...

Daj molim te, kakav im je onaj psihotest. Prvo mi naplati 2 min u doktora i dva isprintana papira 437,00kn (ne u privatnika nego na domu zdravlja!!!!!!!) Onda mi uzme onaj papir sa onim debilnim znakovima, brojkama prije nego ikome drugom i kaže: "Imate minimalno za prolaz" Kako sam ih samo ispi*karo, pa to nisu istine. Super je počeo vozački, položit cu ga nikad, po ovom!

lol

14 godina
odjavljen
offline
Re: Polaganje vozačkog
mesomeone kaže...

Daj molim te, kakav im je onaj psihotest. Prvo mi naplati 2 min u doktora i dva isprintana papira 437,00kn (ne u privatnika nego na domu zdravlja!!!!!!!) Onda mi uzme onaj papir sa onim debilnim znakovima, brojkama prije nego ikome drugom i kaže: "Imate minimalno za prolaz" Kako sam ih samo ispi*karo, pa to nisu istine. Super je počeo vozački, položit cu ga nikad, po ovom!

Možda i bolje da nikad ne položiš, nije vožnja za svakoga, pogotovo za ovakve živce...

Svi smo mi Mentalist.
11 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog
mesomeone kaže...

Daj molim te, kakav im je onaj psihotest. Prvo mi naplati 2 min u doktora i dva isprintana papira 437,00kn (ne u privatnika nego na domu zdravlja!!!!!!!) Onda mi uzme onaj papir sa onim debilnim znakovima, brojkama prije nego ikome drugom i kaže: "Imate minimalno za prolaz" Kako sam ih samo ispi*karo, pa to nisu istine. Super je počeo vozački, položit cu ga nikad, po ovom!

 

Znam kako ti je.Dok ima ovaca bit ce i vune.Testovi i pitanja granice sa zdravim razumom.Ko da polazes za airbus a380,a ne za pisljavi auto od jadnih 80kw.

 

Gledam na tv-u u bangladesu covjek polozi volacki ispit  za 6 sati (prakticni i teorijski dio) u komadu i sve to kosta 5$.

Jeftinije mi dode da platim kartu za avion i tamo polozim vozacki za 6 sati i vratim se ovdje samo prevesti vozacku nego se ovdje handriti s njihovim yebenim propisima.

The world is just illusion
16 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
T-55 kaže...
mesomeone kaže...

Daj molim te, kakav im je onaj psihotest. Prvo mi naplati 2 min u doktora i dva isprintana papira 437,00kn (ne u privatnika nego na domu zdravlja!!!!!!!) Onda mi uzme onaj papir sa onim debilnim znakovima, brojkama prije nego ikome drugom i kaže: "Imate minimalno za prolaz" Kako sam ih samo ispi*karo, pa to nisu istine. Super je počeo vozački, položit cu ga nikad, po ovom!

 

Znam kako ti je.Dok ima ovaca bit ce i vune.Testovi i pitanja granice sa zdravim razumom.Ko da polazes za airbus a380,a ne za pisljavi auto od jadnih 80kw.

 

Gledam na tv-u u bangladesu covjek polozi volacki ispit  za 6 sati (prakticni i teorijski dio) u komadu i sve to kosta 5$.

Jeftinije mi dode da platim kartu za avion i tamo polozim vozacki za 6 sati i vratim se ovdje samo prevesti vozacku nego se ovdje handriti s njihovim yebenim propisima.

Onda si vjerojatno vidio u toj isto emisiji (galileo, jel?)  da se voze kak im paše, odnosno, ok, nije bilo previše toga prikazanog, ali prolaze kroz crveno i sl., dok kod nas ipak nije takvo stanje (barem koliko sam ja upoznat s njime). Tak da, po meni je bolje odvoziti tih 35 sati i upoznati se s vozilom, načinom upravljanja, propisima i dobiti neku praksu nego onako, ko noob izaći na cestu, pa kud puklo da puklo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2013 11:23 (denix).
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

bas to bila je emisija galileo... i mogao je i vidjeti da im prakticni dio voznje traje svega par min.. mozda nekih 10. i to nevoze po gradu neko po poligonu... i kaze polozio si dok kod nas moras odvoziti 35 sati! i onda se usporeduje tamo neka P********* i normalan svijet!... 

14 godina
offline
Polaganje vozačkog

Kod nas su kriteriji i preblagi. Pogledajte kako se u Finskoj polaže vozački, umjesto da nas uspoređujete sa zemljama trećeg svijeta.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Da je strogo,jest, ali tako mora biti...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

eto drugi put isto pao propise eto bar polozio prvu pomoc od prve mislim to svaki mulac zna al jbg uvalili nam 2 ispita isti dan nisam znal na kaj da se vise koncentriram treci put bog pomaze kak se veli .....

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

postoji li kakav simulator za raskrizja ili auto pa da mi to malo bolje sjedne ?

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
geek_boy kaže...

postoji li kakav simulator za raskrizja ili auto pa da mi to malo bolje sjedne ?

heh... taman da i nades neke aute to jest simulaciju voznje po gradu neces nista od toga nauciti i ja sam polozio propise prije mijesec dana i sada vozim lagano 30 sat mi je ... pa jos imam problema sa raskrizjem drugo je kada u knjizi vidis i kada rijesavas na testu ali kada si u prometu to je nesta trece onda... auti idu na sve strane ti se moras kretati :D mislim da dolazi to sve sa iskustvom :) 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
geek_boy kaže...

postoji li kakav simulator za raskrizja ili auto pa da mi to malo bolje sjedne ?

To ti mora uc u rutinu i naviku...znaci prilazis raskrizju, vidis koji si po "redu" na kakvoj si cesti, tko ima prednos od kud i kaakva je situacija. Nemozes ti sad stat na raskrizje pa mozgat 5 min "znaci ja sam tu, znaci on bi trebao imat prednost, ili ne? ma neznam idem ja prvi pa sta bude i tako to". Znaci vec kad dolazis na raskizje moras si projektirat u glavi i isplanirat i izracunat sve. tako da kad dodje sna raskrzje samo odradis ono sta trebas....sad dal treba cekat, tj propustit nekog pa nakon njega...ili si prvi na redu pa samo sibas...

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
15 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
geek_boy kaže...

postoji li kakav simulator za raskrizja ili auto pa da mi to malo bolje sjedne ?

Urban jungle probaj...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Ove godine sam napunio 25 godina,sad mene zanima kad polozim vozacki dal ce me hvatat zakon za KW ili smijem malo jaci auto kupit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
Xperiax1 kaže...

Ove godine sam napunio 25 godina,sad mene zanima kad polozim vozacki dal ce me hvatat zakon za KW ili smijem malo jaci auto kupit?

 

Moći ćeš vozit što hoćeš.

http://www.youtube.com/watch?v=wTzMhtVX-NA
11 godina
offline
Polaganje vozačkog

Hvala ti...Razmisljam za prvi auto kupit mercedes w 124 coupe pa da bas ne uzmem 200 dizela recimo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
i tako polozio iz treceg puta testove sad slijedi najtezi dio - voznja ....:)
Samobor je lepa varoš
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

heh tek sada dolazi ucenje Prva pomoc :D pa onda tek voznja ( najlaksi dio )  i ja imam iduci tijedan ispit iz voznje xD ako prodem napokon gotovo 

 

14 godina
offline
Polaganje vozačkog

ja rijesio prvu pomoc odma sa testovima iz propisa tak da meni samo ostaje voznja i ispit iz voznje (nabacali nam 2 ispita u jednom danu ) lol di to ima drugde tako ...:S inace polazem u samoboru sve ... jedina autoskola samobor turist

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

danas upisao, krećem od ponedjeljka {#}

nego, recite mi, koliko vam je tjedana bilo potrebno za riješiti teoretski dio?

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
20 dana .... ovisi gdje si i kad su ispiti i kolko predavanja traju ...
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

meni su predavanja trajala 2 tjedna ....

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

hvala ljudi, rekli su mi da bi do 10.6 trebala završiti predavanja i početi ispiti, čini lo mi se pre brzo ali sve 5 {#}

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Polaganje vozačkog

i meni bilo prebrzo al naviknes se moraju se ljudi i pare okretat daj si samo zamisli koja se tu lova tu vrti ...

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Evo ja u 10. mjesecu idem za auto:) imam već 2 godine za motor A1 kategoriju, prošo sve iz 1., i propise i vožnju, nadam se da ću i sad imat sreće. Samo me strah da me nebi sadašnja vožnja na motoru previše opustila pa da "divljam" u autu pa da me zato ne puste, ili tako nešto? Jer znam npr. ovi dečki šta su već bez vozačke vozili motor pali su vožnju 3-4 puta, jer misle da sve znaju i onda se malo previše opuste:) Jel imao neko sličnih situacija?

Battlelog: Xtream_gjurki
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
ja nemam al rec cu ti jedno ... pazis na znakove i propise i proc ces od prvog pokusaja ... osim ak ti ne dode neki *eder iz HAK-a pa ce te rusit bezveze .... kao sto je mene ... :)
11 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog

imam i ja u petak ispit iz voznje... jer ima nekih pametnih savijeta kako sta... jer kontam da necu moci biti koncetriran na voznju 100% posto ce taj iz komijesije biti iza mene... i dali puno zahtijevaju i kolk osve to traje taj dan ? 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice