Razlika između Eurodizel i Eurodizel Plus

poruka: 8
|
čitano: 25.744
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Razlila između Eurodizel i Eurodizel Plus

Pozdrav,
naslov sve govori, koja je razlika između ove dvije vrste goriva? Zbog čega je Eurodizel Plus skuplji klasičnog Eurodizela? Dali skuplje gorivo opravdava svoju cijenu, odnosno dali utječe na potrošnju i jeli generalno bolje za motor? 

Konkretno, koji su razlozi zbog čega bi netko sipao skuplje gorivo?

mmiklauz
8 godina
offline
Razlika između Eurodizel i Eurodizel Plus

Kakti plus je sa dodatnim aditivima za ciscenje motora , "smanjuje potrosnju"  i te  neke pizdarije...Upitno je dal ima ista unutra il je  cisti marketing da bi se nakamcili jos  vise love

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Razlika između Eurodizel i Eurodizel Plus

Potrošnja Astra 1.7 cdti na pun rezervar 

 

-Petrol obicni eurodiesel 790 km

-Petrol onaj njihov diesel sa aditivom 810 km(sa time da je automobil osjetno jaci)

-Ina 750 km

-Tifon 840 km

-Bosanski brod 640 km

 

Dalje nisam testirao,ali mislim da se ne isplati tociti ta "specijalna" goriva,mozda jedino zimi kada auto bolje pali sa tim aditivima.

Doslovno me je šokirala kvaliteta goriva u BiH,a toliko ljudi tamo toći i u velikoj su zabludi.

Tocio sam na 4-5 razlicitih pumpi u BiH i sve je to šrot!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razlika između Eurodizel i Eurodizel Plus
Milka30 kaže...

Potrošnja Astra 1.7 cdti na pun rezervar 

 

-Petrol obicni eurodiesel 790 km

-Petrol onaj njihov diesel sa aditivom 810 km(sa time da je automobil osjetno jaci)

-Ina 750 km

-Tifon 840 km

-Bosanski brod 640 km

 

Dalje nisam testirao,ali mislim da se ne isplati tociti ta "specijalna" goriva,mozda jedino zimi kada auto bolje pali sa tim aditivima.

Doslovno me je šokirala kvaliteta goriva u BiH,a toliko ljudi tamo toći i u velikoj su zabludi.

Tocio sam na 4-5 razlicitih pumpi u BiH i sve je to šrot!

 

Koji motor je u Astri? Koja je prosjecna potrosnja? 

mmiklauz
12 godina
offline
Re: Razlika između Eurodizel i Eurodizel Plus
mmiklauz kaže...

 

Koji motor je u Astri? Koja je prosjecna potrosnja? 

Pa 1.7 CDTI mislim 81 KW.

Za potrosnju nisam siguran jer sam tocio od prvoga do prvoga paljenja rezerve.

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
12 godina
protjeran
offline
Re: Razlila između Eurodizel i Eurodizel Plus
mmiklauz kaže...

Pozdrav,
naslov sve govori, koja je razlika između ove dvije vrste goriva? Zbog čega je Eurodizel Plus skuplji klasičnog Eurodizela? Dali skuplje gorivo opravdava svoju cijenu, odnosno dali utječe na potrošnju i jeli generalno bolje za motor? 

Konkretno, koji su razlozi zbog čega bi netko sipao skuplje gorivo?

 evo tu ti sve pise:

https://www.ina.hr/kupci/proizvodi-i-usluge/motorna-goriva/35

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 16:41 (Stjepanj).
15 godina
neaktivan
offline
Razlika između Eurodizel i Eurodizel Plus

Sve su to gluposti. Nema razlike između normalnog i premium goriva. Pogledaj recenzije na internetu (youtube testovi) svi amerikanci kupuju regular gorivo znači 95 oktana po našemu. Sve ostalo je obična pljačka. Čak i u manualu za novog mustanga 5.0 V8 piše da se toči regular odnosno 95 oktana.

14 godina
offline
Re: Razlika između Eurodizel i Eurodizel Plus

on pita za ove ove sa dodatcima ne za za super 100 vs 95 recimo. Osobno sa gorivom iz BIH imam losa iskustva posto mi jednom auto nije htio upalit na prvu nego je kao zacepljen vrtio. Razliku izmedu goriva sa aditivima i bez nisam osjetio. A na razliku izmedu 100oktana i 95 mozda je auto mrvicu startniji doduse moguce da i grijesim al nevrijedi razliku u novcu. Mozda da imam masinu od 500ks bi tocio super 100 al na 160ks nevidim razliku.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice