Hrvatski SQL Server forum?

poruka: 11
|
čitano: 4.729
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Hrvatski SQL Server forum?
pitanje

Da li postoji nekakav forum na hrvatskom jeziku na kojemu se raspravlja o SQL Serveru?

 

... jer koliko vidim, na ovom forumu ima mozda 2-3 osobe koje uopce imaju instaliranu neku od verzija SQL Servera (naravno, mislim na Express verzije, jer su pune verzije jako skupe, a Express je besplatan)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatski SQL Server forum?

Neznam sta da ti kazem, ja i ako trazim neke info proguglam i to je to. U biti mi je engleski ko i hrvatski, a u informatici cak i drazi jer neke stvari kad prevedes sa EN na HR nemas pojma sta znace.

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hrvatski SQL Server forum?
autorov komentar

Zapravo, SQL Server sam za sebe je previse specificna tema za poseban HR forum, ali ovako nesto ima smisla...

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razvoj-web-stranica/hrvatski-aspnet-forum/18144.aspx

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatski SQL Server forum?

Ima nas garant vise od 2-3, osobno vrtim vise od 50-tak udaljenih sql servera bilo 2k, 2k5 ili najnovijih 2k8.

Moja preporuka je da potrazis strane forume ili news grupe koje se bave tematikom odrzavanja/troubleshooting na MS SQL server platformi

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hrvatski SQL Server forum?
autorov komentar

Nije problem naci strani forum s tom tematikom, ali bilo bi lijepo imati neki i na hrvatskom jeziku...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski SQL Server forum?

Po meni nema smisla, pokraj gro dobrih stranih sajtova koji se bave tom tematikom.

A i znas 'rvate, to bi bilo soljenje pameti...

15 godina
offline
Hrvatski SQL Server forum?

Slazem se sa Dukeom... to bi na kraju bio forum tipa "Sta ce ti MS SQL, access je bolji" i slicno... Ja san sa takvim kretenima i tu na ovom forumu imao posla... I dalje se kunu da je access jaaaako dobro rijesenje...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski SQL Server forum?
tnakir kaže...

Slazem se sa Dukeom... to bi na kraju bio forum tipa "Sta ce ti MS SQL, access je bolji" i slicno... Ja san sa takvim kretenima i tu na ovom forumu imao posla... I dalje se kunu da je access jaaaako dobro rijesenje...

 
A kaj nije? :)


15 godina
offline
RE: Hrvatski SQL Server forum?
Duke kaže...
tnakir kaže...

Slazem se sa Dukeom... to bi na kraju bio forum tipa "Sta ce ti MS SQL, access je bolji" i slicno... Ja san sa takvim kretenima i tu na ovom forumu imao posla... I dalje se kunu da je access jaaaako dobro rijesenje...

 
A kaj nije? :)


 Ja ga izbjegavam u sirokom liku (prvenstveno se bavim webom. tu mi se nije pokazao dorastao poslu)
I'm going woo woo
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski SQL Server forum?
Duke kaže...

Ima nas garant vise od 2-3, osobno vrtim vise od 50-tak udaljenih sql servera bilo 2k, 2k5 ili najnovijih 2k8.

Moja preporuka je da potrazis strane forume ili news grupe koje se bave tematikom odrzavanja/troubleshooting na MS SQL server platformi

 
a jel imaš sve licence i sve cal-ove plačene?
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatski SQL Server forum?

Ako nekoga zanima, pokrenuo sam blog na temu SQL Servera.

www.savjetovanje.net

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice