MySQL kako pronaci red

poruka: 8
|
čitano: 12.702
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
MySQL kako pronaci red

Kako u MySQL-u da pronadjem odredjeni/red? Primer iz knjigovodstva, prikazao sam stavku-1 mog racuna za kupca-1, kasnije sam prikazivao ostale stavke svih kupaca, sada zelim da se vratim na stavku-1 kupca-1, ali ne da ponovo vrsim pretragu vec ako je moguce da zapamtin broj reda u tabeli (broj sloga u tabeli) i da sada samo skocim na taj red nesto kao goto stavka-1. Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: MySQL kako pronaci red
Mika-57 kaže...

Kako u MySQL-u da pronadjem odredjeni/red? Primer iz knjigovodstva, prikazao sam stavku-1 mog racuna za kupca-1, kasnije sam prikazivao ostale stavke svih kupaca, sada zelim da se vratim na stavku-1 kupca-1, ali ne da ponovo vrsim pretragu vec ako je moguce da zapamtin broj reda u tabeli (broj sloga u tabeli) i da sada samo skocim na taj red nesto kao goto stavka-1. Hvala

 Zaboravio sam da napomenem da se radi sa C#.

16 godina
offline
MySQL kako pronaci red

Pa kak si uopće napravio program i SQL bazu ako ne znaš sa SELECT naredbom pronaći red?

 

 

Kako radiš s bazom uopće? Entity Framework? LINQ? Direktan pristup?

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.3.2016 17:04 (lllnuclearlll).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: MySQL kako pronaci red

Ma koristim Entity Framework i LINQ naravno sa  SELECT pronalazim sve ali ne zelim sa SELECT vec nesto kao GO na id-red

14 godina
online
MySQL kako pronaci red

Selektiraj sva polja gdje je taj podatak pa ga izdvoji i pročitaj mu ID ili kak' se već zove polje

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
MySQL kako pronaci red

@Mika-57 odgovorio si na pitanje koje je bilo prije 2 godine i još se sjećaš šta te zezalo 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2018 14:23 (Xyloto).
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
MySQL kako pronaci red

Nije da se sjeća što ga je zezalo, nego ga nakon dvije godine još zeza :)

https://igre.games/
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
MySQL kako pronaci red

bliže 3 godine nego 2.  

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice